משחקי ה- 13-14/12: חצי גמר: ריקוד אחרון של מסי/מודריץ', צרפת VS מרוקו

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י alexshw, ‏12/12/22.

1. סמואל אטו Member

אבל מי אמר שהוא רוצה לפרוש?
    זה אולי רעיון רומנטי וסוף הוליוודי, אבל בפועל האהבה למקצוע תכריע את עניין הפרישה, איפה ומתי.
    סביר להניח שזה גם לא יקרה בשנים הקרובות בכל מקרה. את אירופה הוא היה אמור לעזוב בקיץ הקרוב, וגם זה כנראה ידחה.

2. Raulito Madridista

להביא לפריס סן ז'רמן את הגביע עם האזניים הגדולות בהתחשב בלוזריות הבלתי נגמרת שלהם זה גם כן אתגר, גם אם בכמה דרגות פחות ממונדיאל היסטורי עם ארגנטינה. הוא חתום על חוזה, הוא לא ליצן אלא מקצוען מהרמות הכי גבוהות שיש. בליגה הצרפתית הוא ישתעמם כי פ.ס.ז' תסגור עניין איזה חודשיים לפני בנוהל. מעבר לכך אולי בסתר ליבו הוא רוצה עונת פרישה בברצלונה וכן הלאה, זו גם שאיפה שאני מניח קיימת אצלו. הבן אדם אוהב לשחק כדורגל בסופו של דבר. אצל ניימאר זה פחות בטוח

3. DRORIKO Member

מדברים על הדעיכה של אתלטיקו ועדיין בהרכבים של ארגנטינה וצרפת יש הכי הרבה נציגים לקולצ׳ונרוס. זה בנוסף לאנחל קוריאה שעלה מהספסל.

4. RubberSoul Member

זה לרעתו של סימאונה שהשחקנים שלו נראים נהדר, אבל בקבוצה פשוט מסורסים.

אני רק אזכיר שבתחילת המונדיאל, כשלא היה הרבה זמן להכנות של הנבחרות, כל השחקנים של אתלטיקו פתחו רע את המונדיאל, היו בכושר רע.

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

אי אפשר לנקות אותו מאשמה בשום דבר, לחלוטין. מצד שני כדורגל נבחרות זו בועה קצת שונה, הדוגמא הכי טובה זה פול פוגבה וכן הלאה. ספציפית לגבי אנטואן גריזמן: בתחילת העונה, כהנחתה מלמעלה של ההנהלה כנראה - הוא שיחק פחות מחצי שעה בגלל הסעיף ההוא מול ברצלונה. הוא פתח בהרכב לראשונה נגד ריאל מדריד בליגה ושיחק בעמדה די אחורית אם הזיכרון לא בוגד בי. מאז הוא נכנס טיפה יותר לעניינים, שש פעמים פתח בהרכב ורק פעמיים עלה מהספסל. גריזמן לא עצלן, רחוק מזה, אבל באתלטיקו הוא לא נלחם כמו בנבחרת ולא רץ כמו בנבחרת וזה לא שהוא לא מעריך את דייגו סימאונה ובעבר הציג תחתיו את הכדורגל הכי טוב בקריירה שלו. מונדיאל זו עדיין נקודת שיא פעם בארבע שנים.

כשעוסמאן דמבלה יחזור לברצלונה אני מניח שהוא לא ימשיך ללוות את המגנים של הקבוצה היריבה ולהפעיל לחץ כזה כמעט כל הזמן. אני מניח בזהירות כן..

6. DRORIKO Member

אני עוקב במונדיאל הזה אחרי RDP, וזה כאילו שחקן שונה לגמרי ממה שהכרתי באודינזה. זה לגמרי שחקן שעבר "סימוניזציה". לטוב ולרע. לנבחרת לפחות זה מתאים.

7. היודע Member

נראה לי שאתם שוכחים אספקט אחד קטן והוא שעונת כדורגל אחת שווה עבורו ועבור משפחתו שלושים מיליון יורו.

8. robertocarlos.m Member

הוא תמיד ככה בארגנטינה בלי קשר לסימאונה. שחקן כסחן ומגעיל

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בנבחרת יש לו את מסי.

10. yonmu Member

לשם ההבהרה: פרישה = פרישה מאירופה. ללכת לשחק בקטאר או בארה"ב זה לפרוש מכדורגל אירופאי תחרותי.

לדעתי יש 3 אלמנטים: כסף, תחרות, מורשת.
    מבחינת כסף אני מניח שמסי יכול לעשות יותר, או לפחות לא הרבה פחות, במקומות אחרים כמו סעודיה או ארה"ב.
    מבחינת תחרותיות לא ישאר לו מה להשיג. להוסיף אליפות צרפת וצ'מפיונז כשיש לו 11 אליפויות ו4 צ'מפיונז ומונדיאל וקופה זה לא מענין.
    מבחינת מורשת זו עשויה להיות החותמת המושלמת לקריירה הגדולה ביותר.

לדעתי זה עוד יותר מזמין כשרואים במקביל מה השנה וחצי האחרונות עשו לרונאלדו.

11. סמואל אטו Member

אני לא בטוח שהוא מרגיש כמוך לגבי זה.
    הרי אם תארים לא היו מדליקים אותו, אז הוא היה עושה "רונאלדיניו" ומזניח את עצמו כבר ממזמן. עובדתית הוא עדיין בטירוף לזכות בעוד תארים, ובמיוחד בצ'מפיונס שאותו לא הניף כבר 7 וחצי שנים.

הכסף בעניין הזה פחות רלוונטי לדעתי, כי הוא יקבל סכומים גדולים בכל מקום אשר ישחק.

12. Clichy COYG

לזכות בגביע צ'מפיונס ראשון עבור פסז' =! לזכות בעוד גביע צ'מפיונס עם ברצלונה.

אני חושב שיש לזה משמעות לא קטנה עבור הלגאסי שלו (גם אם לא כמו זכייה במונדיאל), ולמרות החרבון הקבוע של פריז בשלבים הגבוהים בד"כ אין סיבה לחשוב שהשנה אין לו סיכוי טוב.

13. Raulito Madridista

- לגבי ליאו מסי: שוב, אני חושב שהוא כן רעב להשיג עוד, בדרך שונה מזה שכרסיטיאנו רונאלדו היה רעב. ובכל מקרה מסי כבר לא ילד, הוא מסתכל על זה מנקודת מבט שעוד מעט הכדורגל כבר נגמר. הסיום שלו לא יהיה עגום כי הוא לא היה עושה את הטעויות של כריסטיאנו עם איך שהוא התנהל.
    - לגבי רודריגו דה פול: לא רואה שחקן שונה מקצה לקצה. על מה שהוא עשה באודינזה - שמעתי וגם ראיתי כמה משחקים וכמה וידאו - מעולה. אני חושב שמה שצריך שחקן זה בדרך כלל דקות משחק. את זה צ'ולו סימאונה נתן לו יחסית. הוא שיחק כמעט 3,000 דקות אשתקד. זה לא מדהים אבל זה מספיק. לא התרשמתי שיש כאן איזה סקורר מחונן או מוסר בחסד, רחוק מזה, ואני יודע שהעונה באודינזה הוכיחה אחרת. יותר שחקן שהוא כן שחקן חכם שעושה עבודה שחורה. העמדה שלו במגרש הייתה פחות או יותר זהה בשני המקרים.

14. DRORIKO Member

העמדה על המגרש זהה אבל התפקוד שלו באודינזה היה שונה, הוא היה ממש הכוכב של הקבוצה, זה שמייצר את המצבים, גם לעצמו וגם לאחרים. במונדיאל זה כאילו שחקן שונה לגמרי. אתה רואה עליו שהוא עבר סימוניזציה.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

התכוונתי שמסי זה שיוצר את המצבים, מסי גם בעל הבית. סימאונה דווקא רוצה שכולם יעשו התקפה. רק ריינילדו פנומנו פטור, אבל שלשום אפילו הוא הבקיע. כך שסימאונה כן רצה את דה פול של אודינזה ואת מולינה של אודינזה.