משחקי ה- 13-14/12: חצי גמר: ריקוד אחרון של מסי/מודריץ', צרפת VS מרוקו

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י alexshw, ‏12/12/22.

1. DRORIKO Member

הוא מכריע מאד ויוכין הסביר את זה נהדר במשחק נגד הולנד שדה פאול יצא ובמקומו נכנס פארדס הרכרוכי והולנד השתלטה על האמצע. גם אם דה פאול נגר הוא עדיין שחקן חשוב. תגיד לי מרוקו היתה מגיעה לחצי גמר אם לא היה לה את אמרבאט? אז מה ההבדל

2. Raulito Madridista

בסדר אם רף ההשוואה הוא ליאנדרו פארדס שהוא לא שחקן כדורגל וזה הטיעון שלך - זה מסביר הכל. רודריגו דה פול בטורניר סביר לפי דעתי. לא מוצא בו שום דבר מיוחד, לא בנבחרת וגם לא באתלטיקו מדריד והוא כן קיבל הזדמנויות. אגב, גם כשאתלטיקו מדריד משחקת חרבנא יש שחקנים שכן מצליחים לבלוט קצת פה ושם מעל הבינוניות. אנסו פרננדס הרבה יותר חשוב בנבחרת ארגנטינה ממנו. גם בוא, ארגנטינה פגשה עד עכשיו, בלי קשר לטורניר המעולה של ליאו מסי - נבחרות שפחות טובות ממנה או גג קרובות לרמתה - הולנד. היא לא הייתה אנדרדוג באף משחק. זה לא שראיתי אותו גם מחסל את מרכז השדה של נבחרת קרואטיה שהיה יכול להיות רף. וכשארגנטינה עם ארבעה קשרי מרכז שדה זה גם מקל עליו.

3. DRORIKO Member

נו בסדר אבל זה כל הקטע של נבחרת. זה לא כמו בקבוצות שאם דה פול לא מספיק טוב אז אני אקנה מישהו יותר טוב. זה או דה פול או החלופות והוא עדיף עליהם בהרבה וגם מספיק טוב בשביל להיות בנבחרת שמועמדת לזכיה.
    ומרכז השדה של קרואטיה זה מרכז השדה הכי טוב בטורניר. אף קשר לא הצליח להתמודד איתם כראוי, כולל קאסמירו. מול שאר הנבחרות דה פול היה סבבה.

4. סמואל אטו Member

רודריגו דה פול מחזיק את הקישור של ארגנטינה כבר 3 שנים. לא נגר ולא נעליים.
    מחלץ כדורים, שומר עליו, מניע אותו, מייצר מצבים, ממלא שטחים מתים.
    השחקן השני בחשיבותו אחרי מסי.

הדיונים פה רק מראים כמה מידע חסר למי שצופה במונדיאל(3-7 משחקים) בלבד.

5. DRORIKO Member

נו בסדר מה אתה מצפה? שאני אקום ב-3 בבוקר לראות ארגנטינה נגד בוליביה במוקדמות גביע העולם? ברור שאני מסתמך על מה שקורה במונדיאל.

6. סמואל אטו Member

לא התכוונתי רק אלייך, אבל שוב כמו עם המאמנים, צריך קצת להתאים את הציפיות.
    כדורגל נבחרות זה רמה יותר נמוכה ממה שרגילים לראות(פרמייר ליג, אלופות). צריך להתאים את הציפיות, וגם להבין את החשיבות של המסיבה.
    במקרה של דה פול, הוא אולי שחקן פחות מוכשר מפרננדז(שרק בזכות פריצה מטאורית, ופציעה של לו צ'לסו נכנס להרכב), אבל החשיבות שלו בזכות הדרך שעבר עם שאר השחקנים, התפקיד הספציפי שהוא ממלא והמנהיגות שלו בתוך הנבחרת הזאת היא יותר גדולה משלו.
    עדיף ארגנטינה עם דה פול ומקאליסטר, מאשר עם פרננדז ומקאליסטר.