משחקי ה - 4/12: שמינית גמר - מבאפה יטייל? פולנים יקט(א)רו בדרך הביתה? גביע ביניבשתי לאריות.

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י alexshw, ‏3/12/22.

1. DRORIKO Member

צרפת-אנגליה מרגיש לי מהמשחקים האלה שמבטיחים הרבה אבל מקיימים מעט. מפגש בין שני מאמנים מאד הגנתיים ומשעממים ולדעתי ככה גם המשחק הזה יראה, 2 נבחרות שרק ינסו לנטרל אחת עם השניה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. riquelme1 Member

אנגליה כבשה 12 שערים ב4 משחקים. לא נראלי שהם כאלה הגנתיים

לדעתי אנגליה עוברת את צרפת.

ושוב, גם אנגליה מועמדת חזקה לתואר. סאוטגייט המושמץ כבר סופר גמר יורו וחצי גמר מונדיאל והשנה כבר רבע מרשים.

היודע אוהב/ת את זה.
  3. riquelme1 Member

בכלל, יש במומדיאל הזה 5 נבחרות שכולם יוכלות לזכות ברמה כמעט שווה. ארגנטינה, ברזיל, פורטגל, צרפת ואנגליה.

אחרי זה באות הולנד וספרד שהם באותו רמה. בתור אוהד ספרד, אין צאנס בחיים שספרד זוכה פה.

4. alexshw Member

עם כזה סגל ומסלול לא רואה הישג עד עכשיו. הם עשו את העבודה המצופה. לא הסתבכו וכבשו הרבה. זה חשוב, אבל עכשיו מבחן גדול.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Clichy, oranfu ו-Sturridge אוהבים את זה.
  5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הימרתי על האנגלים בתחילת הטורניר,אבל הכול תלוי בצרפת ובאיזה מצב רוח היא תגיע. ביי פאר הם הנבחרת הכי חזקה בטורניר.

6. RubberSoul Member

מצטער בשבילכם אוהדי שלושת האריות, אבל אם יש משחק קלאסי בו הVAR מחרב את המשחק עם הוראות מלמעלה, זה זה. פיפא הולכת בכל הכח עם המשתפית של הקטארים. אל תגידו שלא אמרתי.

7. היודע Member

אוי שתקו ת'פה כבר עם השטויות האלה כמו דבילים כבר אפשר להיות. אין ספק שיש הרבה פוליטיקה מאחורי הקלעים והרבה שחיתויות אבל כדי להאמין שאשכרה השופטים עצמם ימכרו אל המשחק צריך סוג מיוחד של טמטום.

8. Raulito Madridista

על הרבה נבחרות אפשר לומר עד עכשיו שהן לא באמת שיכנעו, גם בשל רמת המשחק (פיקים של רבע שעה למשל?) וגם בשל איכות היריבות, כמעט על כולן. גם צרפת למשל שיחקה כדורגל טוב בשלושה מארבעה משחקים אבל פגשה יריבות חלשות, מה שמתבקש לומר על אנגליה (אתמול סנגל הייתה טובה מחצית ואז התפרקה ממש אחרי ה-1:0, היא פשוט הפסיקה להאמין ולא הצליחה לגעת בכדור) וזה לא שארגנטינה או פורטוגל בסירה אחרת. היחידה שכביכול פגשה נבחרת חזקה היא ספרד אבל מה נגיד על המשחק שלה נגד יפן? כמובן שהכישרון יכול לנצח משחקים בכמה דקות טובות. אני חושב שצרפת טובה יותר ומפנטז על משחק מצוין כמו שהיה ביניהן ביורו 2004. אנגליה אגב השוותה את שיא השערים במונדיאל, נייס.

אגב דיברו כאן על הסגל של אנגליה. את כל חוליית ההגנה הייתי לוקח מימי קדם למשל, לא את השוער שהיה בעייתי. גם ג'רארד\למפארד עולים על מה שיש עם כל הכבוד לטורניר הנפלא של ג'וד בלינגהאם. קשה לי תיאורטית היה לוותר גם על מייקל אואן. ב-2006 אכן היה חוסר מזל מבחינת החלוצים וזה גם הטורניר בניגוד ל-2002 או 2006 שאנגליה הייתה ממש קטסטרופה.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לקוות שאתה צודק, מצד שני:

DRORIKO ו-VAR אוהבים את זה.
  10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך זה מסתדר עם השופט הפרו פולני אתמול?

11. RubberSoul Member

היה או לא היה, לצרפת יש את כל הסיבות להיות הנבחרת המועדפת על פיפא, אם עדיין לא קיבלתם הוכחות ביחס המלטף כלפי פריס סן ז'רמן.

אם יש מישהו שיותר קל לו להשפיע על החלטות אלה שופטי המזגנים מול המסך, לא השופט על הדשא.

צריך להיות נאיבי כדי לא להבין שקטר, צרפת ופיפא הם כח אחד. אולי אם תצפו בדוקו על פיפא תבינו יותר.

זה עדיין לא אומר שימציאו בכח טעויות שיפוט, אבל אני רק אומר שאל תתפלאו אם זה יקרה בהמשך הטורניר.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי הפנדל שארגנטינה קיבלה מול שצ׳סני, אין לי סיבה לא להאמין שהמארגנים והמארחים רוצים את הנארטיב של מסי וההזדמנות האחרונה.

VAR ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. SoD Member

הדיבורי איך אנגליה תעצור את אמבפה לא ברורים לי. כאילו בכדורגל מועדונים הוא מפרק כל קבוצה גדולה שבאה מולו.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדורגל מועדונים זאת רמה אחרת לגמרי.
    מונדיאל זה כדורגל לכיף, כמו בשכונה. כל מדינה עושה "כוחות" עולים 11 ורואים מה יוצא.
    בכדורגל מונדיאל יהיה קשה מאוד לעצור אותו. חושב שאחרי 2 שניות ריצה הוא כבר פער 50 מטר ממגווייר השמן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. היודע Member

העניין הוא שאתם לא חושבים על זה לעומק, אתם לא מבינים עד כמה עבודתו של השופט היא קשה ומאתגרת. אתם באמת מאמינים שאילו אתם הייתם לובשים את חולצת השופט ומסתובבים שם בין השחקנים בזמן אמת, ההחלטות שלכם היו טובות יותר? מן הסתם שלא - מכיוון שהאנשים שנמצאים שם הם עובדתית הטובים ביותר בתפקידם בעולם. אתם רואים את הפעולות של המשחק במסך גדול, עם שידורים חוזרים שמתגלגלים בהילוך איתי מאלף זוויות. אבל הם חייבים לקבל את ההחלטה בעניין של שניות, מתוך ערימות של מהלכים וריצות מהירות. אני מאמין במאה אחוז שברמות הללו טעויות שיפוט הן פשוט טעויות שיפוט תמימות.