משחקי חג המולד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏24/12/04.

1. BOSS Member

צודק אבל אפשר להבין. בלי קשר לזה שאני אוהב בונקר, איך הם עוד היו יכולים להוציא תוצאה נורמלית נגד קבוצות הרבה יותר חזקות מהם אם לא בעזרת בונקר?

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מול ארסנל עשינו בונקר? תפסיק לקשקש. מול יונייטד היו פצועים לנו שני חלוצים אז פתחנו עם אחד, יונייטד לחצו מחצית ראשונה וישר הפכו אותנו לבונקריסטים. בבריד' אכן עשינו בונקר, גם זה בגלל שזה היה בימי סאנטיני.

3. THE STRETFORD END Member

אדום בנשמה
    "ולחשוב שפרגוסון בוכה על השיפוט נגדו ולטובת צ'לסי כבר חודשיים"

אפשר דוגמאות בבקשה כי לי לא זכור את פרגוסון מדבר על שיפוט לטובת צ'לסי או משהו בסגנון!

"מנצ'סטר קבוצה שלא מסוגלת לאיים על ארסנל"

בסך הכל 4 הפרש וכבר ניצחנו אותם העונה!

"הסיפור שלה בליגה נגמר למעשה כבר לפני שהוא התחיל ועכשיו ניצלו מהפסד בזכות השופט"

לגבי סיפור האליפות נחיה ונראה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן משה שוב פעם הצביעות שלך חוגגת... מעניין אם החלטה כזאת הייתה נגד מנצ'סטר היית "מבין" את השופט. בניגוד להחלטות אחרות שאנשים כמוך מרבים לבכות עליהם ששם דווקא כן ניתן להבין את השופט פה אין מה להבין אותו!! זאת טעות ענקית שלו ושל הקוון. הכדור היה ממש באמצע השער לא היה פה שמץ של ספק אין מה להבין אותו למרות מיקומו זאת טעות אחת הגדולות שאני זוכר. ומנצ'סטר קיבלה 2 נקודות במתנה מהשופט. לא שהנקודות האלה יעזרו לה במשהו.

5. cityblues beter dead than red

מנצ'סטר, אם כבר הרוויחה נקודה.
    טוטנהאם,היא זו שהפסידה שתיים.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

צודק התבלבלתי.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, אני בספק שראית את המשחק של היוניטד מול טוטנהאם(אולי ראית את בתקציר), שכן לא היית מדבר על השיפוט, שהיה גרוע לכל אורך המשחק.
    למה אנשים לא מדברים על זה שהתקפה לאחר הפנדל בוצע עבירה של 100 % ברחבה על פרדיננד, השופט ראה את העבירה ושרק, אבל משום מה נתן ליוניטד בעיטה מ16 מטר.
    המרחק בין המקום שממנו נעשתה העבירה לקו ה16 היה בדיוק כמו המרחק בין קו השער לאיפה שהכדור נחת בגול שנפסל לטוטנהאם, אם לא גדול יותר.
    למה אנשים לא מדברים על הפנקסנות של השופט?

ולירן, אתה מייצג עבורי יותר מכל את השופטים בארץ.
    במקום להסתכל על עצמכם ולחשוב איך לשפר את רמת השיפוט שלכם אתם מתנחמים בצרות של אחרים.

גיא, מה זה קשור שדפו וקאנוטה היו פצועים?
    זה אומר אוטומטית שטוטנהאם לא יכולה לתקוף או אסור לה לעבור את החצי?
    השיפוט היה נורא, ואמרתי את זה הרבה לפני השער שנפסל או הפנדל שהיוניטד לא קיבלה, אבל זה לא מנוגד לעובדה שבלי רובינסון לא הייתם יורדים מנוצחים, אלא מובסים.

8. barakrom Member

אפילו פרגוסון כבר מסכים לשימוש במצלמות...