משחקי חג המולד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏24/12/04.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איי איי איי מחזור מאכזב מבחינתי לפחות... גם נצחונות לצ'לסי וליונייטד, גם הפסדים לבורו ווילה חביבותיי, נקווה שישתפר בהמשך.

חבל לי בעיקר על הנצחון של צ'לסי, שהצליחה ביום אנמי למדי לייצר את המינימום הדרוש לנצחון. למזלה היא פגשה אסטון וילה פצועה וחלשה (בעיקר בחלק ההתקפי), ונהנתה מיום טוב מאוד של דמיאן דאף, שהיה ראוי בסה"כ לשער שלו, שהיה יפה מאוד כשלעצמו. למרות ששמרה על רשת נקייה היה אפשר להתרשם מכך שקיימת חדירות מסוימת בהגנה של צ'לסי, מה שלא ראינו בתחילת העונה, ואולי זה סימן מעודד להמשך.
    אצל וילה אני התרשמתי בעיקר מליאם רידג'וול הצעיר, שנתן הופעה בוגרת למדי במרכז ההגנה ושיתק כמעט לחלוטין את הנסיך האיסלנדי גודיונסן. מה שכן, יהיה להם קשה מאוד להתקדם במעלה הטבלה באפרוריות ההתקפית הנוכחית.

בבורו-בירמינגהאם פסילתו השערורייתית של השער המוקדם של האסלביינק שינתה למעשה את פני המשחק, אך זה לא יכול להוות תירוץ עבור סטיב מק'לארן, שחניכיו פשוט נפלו מחניכיו של סטיב ברוס אמש. הבעיה העיקרית של בורו היתה במרכז המגרש, שם דוריבה וזנדן הפסידו כמעט בכל הקרבות לרובי סבאג' ודייויד דאן (איש המשחק בעיני). גם מרכז ההגנה, עם קופר וסאות'גייט הכבדים, התקשה להסתדר עם הכוח של הסקי והמהירות של מוריסון, והתוצאה היא שני כדורים ברשת של שוורצר ללא מענה. וחבל.

נו לפחות ארסנל ניצחה לה, שומרים על מרחק סביר מהכחולים ומחכים למעידה.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, שווה כרגיל לאזכר את אברטון, שעם הרבה נחישות ומזל הצליחו לעבור כבר אתמול את כמות הנקודות שהם צברו במשך כל העונה שעברה. Well done David Moyes

גם ליברפול כמובן שווה אזכור, עם עוד תצוגה התקפית גדולה שנסתיימה בחמישיה לרשת של ווסט ברום ללא מענה. ג'ון ארנה ריסה נתן משחק פשוט מדהים, כשתיפקד כקשר שמאלי לכל דבר, וסיים כאיש המשחק עם צמד מרהיב (איזה טיל בגול השני) ועוד בישול מצוין ללואיס גרסיה, שבשעה טובה סוף-סוך כובש. ווסט ברום מנגד נראית כיורדת בטוחה, הבאגיז כבר כנראה מרימים ידיים ומשלימים עם המקום האחרון בתום הכריסמס ועם הירידה בסוף העונה.

3. ASROMA Member

בוקר טוב חברים.
    לדעתי לציין את יוניטד ארסנל וצ'לסי כמובן זה חשוב.
    אבל מה עם הקבוצה הכי חמה בפריימר היום? טוטנהאם?
    ניצחון חמישי ברציפות ונראה שהתרנגולים עלו על הגל
    מה דעתכם זה ימשך?
    או כשהיא תגיע למפגשים מול הגדולות זה יעצר , בכל אופן בקצב הזה אירופה קרובה מתמיד אחרי הרבה הרבה שנים לתרנגולים שהיו די לוזרים מאז שאני זוכר את עצמי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

4. cityblues beter dead than red

אני לא יודע אם ראית את המשחק של אברטון-סיטי,כנראה שלא.
    אברטון ניצחה אתמול בזכות גראבסן ו.....המצבים הנייחים.
    אם לא החולשה הכללית של הסיטי ותגובות מאוחרות ומגוחכות של קיגן,אברטון לא היתה מנצחת.

5. eastlands Member

מחר 7 משחקים בשעה 5 , הולך להיות מעניין , עם הרבה משחקים שקולים ,בולטון- בלאקבורן , צארלטון- אברטון , פולהאם - ברמינגהאם ומספר מוקשים ספרס- פאלאס , סיטי- ברומיץ' , בורו - נוריץ' ואפילו פומפי- צ'לסי יכול להיות מוקש, בקיצור מחזור מסוכן להימורים , יש למשהו יש טיפ אמיתי? (לא בסגנון של רובי קין שקונה תיקו גם נגד קרלייל בגלל אמונות )

6. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,
    לצערי אין ברירה אלא לשים עליכם כסף מחר,
    כמו גם על ליברפול.
    אני הולך גם עם לוטון למרות שבליגות הנמוכות אפילו סנטה קלאוס לא יודע מה הולך שם.

7. ג'רמיין דפו Member

לגבי קראלייל הם במקום השני בקונפרנס ובמשחק חוץ בברנטון פארק הייתי מסתפק בנקודה. לגבי מחר סיטי זה באנקר גדול ואנלקה יכבוש צמד. כל השאר משחקים קשים. ההרגשה שלי הפתעת המחזור נוריץ לא מפסידה במידלסברו.

8. BOSS Member

בורו - קנריות 3-1 הבטחה שלי.

9. barakrom Member

אתה חולם. בורו לוקחת בשלוש הפרש

10. BOSS Member

התכוונתי הפוך. התכוונתי 3-1 לבורו.

11. Maor321 Member

מחצית ראשונה משעממת בפארטון פארק. צ'לסי עם התקפה אפורה לא דיגדגה אפילו את ההגנה של פומפי, אבל מצד שני גם לפורטסמות' לא היה ממש מה להציע מול ההגנה של מוריניו.

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

2-0

רובן וג'ואי.

אופי ללא דופי.

13. C.Ronaldo#7 Member

ליברפול 1-0 במחצית..

14. cityblues beter dead than red

לא עזרו האמונות הטפלות.
    סיטי היא קבוצה שאוהבת לחלק נקודות בבית לקבוצות מהמקום האחרון.
    מעין רובין הוד(רק בלי לקחת מהגדולות).
    מזל שסוטון לא במקום האחרון,ככה אולי לא נרחם עליהם בשבת.
    דאן הרס לי את המשך השבוע,נקווה שיהיה טוב.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור עם תוצאות מעניינות מאוד עד כה, כשהמרכזיות שבהן הן הנצחונות של צ'לסי, בורו וליברפול וההפסד של אברטון בצ'רלטון (או או או איך שבלון מתפוצץ...):
    בולטון 0 - בלקבורן 1 (דיקוב 6). 3 נקודות יקרות מפז לרוברס בקרבות בתחתית, בולטון השנואה ממשיכה להדרדר בטבלה.
    צ'רלטון 2 (אל קרקורי 82, הריידרסון 85) - אברטון 0 (פרגוסון הורחק 83)
    פולהאם 2 (לגווינסקי 34, רדזינסקי 90) - בירמינגהאם 3 (הסקי 25, קארטר 41, סבאג' 53). ההתאוששות של הכחולים של סטיבי ברוס ממשיכה, רכישת הסקי בקיץ מתחילה להתגלות כהשקעה נבונה.
    פורטסמות' 0 - צ'לסי 2 (רובן 79, ג'ו קול 90)
    מידלסברו 2 (ג'וב 52 ו-54) - נוריץ' 0
    מנצ'סטר סיטי 1 (אנלקקה 32) - ווסט ברום 1 (דאן עצמי 85, גארדסו הורחק 15)
    ליברפול 1 (סינאמה פונגול 44) - סאות'המפטון 0
    טוטנהאם 1 (ג'רמיין "נבחרת" דפו 44) - קריסטל פאלאס 1 (אנדי "נבחרת" ג'ונסון 79). מצחיקים התרנגולים האלה...

עוד כ-40 דקות יונייטד יוצאת למשחק חוץ לא קל אצל אסטון וילה המוכה והחבולה, שספגה מכה קשה נוספת לאחר שהבלם מארק דלייני נפצע בהפסד לצ'לסי ביום ראשון וייעדר.

מחר ארסנל מתארחת אצל המגפייז במטרה לשמור על מרחק סביר מצ'לסי הדוהרת. בעבר גם תיקו היה מספק אותי בסט. ג'יימס פארק, אבל לאור החולשה המחפירה של ניוקאסל העונה נצחון מחר הוא מאסט.