משחקי חג המולד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏24/12/04.

1. ASROMA Member

מה עם פריוויו על ניוקאסל - בירמינגהאם?
    לדעתי משחק חשוב מאוד ומאוד מעניין ניוקאסל בקאנטים בירמינגהאם בריצה מטורפת מה מה אתם אומרים חברים.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניוקאסל - בירמינגהאם:
    המגפייז שוב היו השבוע בכותרות, אך הפעם מסיבות מעט יותר חיוביות ממה שהורגלנו עד כה העונה מהקבוצה של הטיינסייד. ז'אן אלאן בומסונג, בלמה המשובח של ריינג'רס ונבחרת צרפת, אחריו רדפו המגפייז זה זמן רב בנסיון לחזק את הגנתם הרעועה, חתם סוף-סוף היום במועדון, ובכך הצטרף למוחתם טרי נוסף מאמש, המגן השמאלי של צ'לסי סלסטין בביארו. בומסונג הנהדר עוד לא יוכל לערוך את הבכורה שלו במדי הזברה מחר מול הבראמיז, אבל עצם הידיעה שיש סיוע משמעותי להגנה השערורייתית של העורבים ודאי תשפר את מצב הרוח בקבוצה ואצל האוהדים. עוד חדשה משמעותית עבור הזברות היא חזרתו לסגל מפציעה של הקפטן הנצחי אלן שירר, שמהווה גם היא חיזוק מהותי לקבוצה. גם סטיבן קאר, אנדי או'בריאן, שולה אמאובי ואוליבייה ברנארד התגברו על פציעות ויחזרו לסגל של סונס. עם כל הבשורות הטובות האלה, זה בהחלט זמן טוב לניוקאסל להתאושש מהתקופה הרעה ולצבור מחר שלוש נקודות, להן הקבוצה זקוקה באופן נואש. הם ייאלצו להסתדר מחר בלי הפצועים קלייברט, ניקי באט, רוני יונסן ורובי אליוט, אבל זו נראית משימה אפשרית בהחלט בהתחשב בחיזוקים שקיבלה הקבוצה בימים האחרונים.
    http://www.4thegame.com/media/00/02/29/shearer_alan_nufc_profile_2004.Xxx
    האם חזרתו המיוחלת לסגל של אלן שירר תוציא את המגפייז מהמשבר העמוק?

בירמינגהאם נמצאת בפורמה קטלנית לאחרונה, עם 4 נצחונות רצופים, ונצחון נוסף מחר יעניק להם 5 נצחונות רצופים, וזו תהיה היסטוריה עבור הקבוצה בתולדותיה הקצרות בפרמיירשיפ. אך כדי לעשות זאת סטיב ברוס, שהיה מועמד לאמן את ניוקאסל בתחילת העונה, ייאלץ להתגבר על חסרונו המשמעותי של גנרל הקישור דייויד דאן, שממשיך לבלות יותר זמן בחדר הטיפולים מאשר על המגרש. בהיעדרם של דאן ומאזי איזט הפצועים ייאלץ ברוס למצוא שחקן מהימן בקישור המרכזי, ונראה שמלאכת ניהול המשחק בשבת תוטל על הכסחן הנצחי רובי סבאג' ועל דארן קארטר הצעיר המשתפר. מעבר לכך אין לברוס פציעוצ נוספות בסגל, והוא יקווה שצמד חלוציו הסקי ומוריסון ימשיכו את שיתוף הפעולה הנפלא שלהם בשבועות האחרונות גם מול הגנת ניוקאסל הבלתי-יציבה. קל זה לא יהיה להם, בטח בלי המוח של דאן מאחוריהם.
    עוד משחק נהדר במחזור גדול, ההימור שלי הוא על חזרה של ניוקאסל למסלול הנצחונות ובגדול. 3-0 למגפייז זה ההימור שלי, לא פחות ולא יותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/12/04
  3. Robben Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/40652000/Xxx/_40652025_tottenham_everton150.Xxx
    טוטנהאם – אברטון – יום שבת, ווייט הארט ליין, 17:00
    ישפוט – סטיב דאן

איזה מחזור מרתק צפוי לנו היום, עוד משחק מצויין צפוי לנו היום בלונדון, שם תפגוש טוטנהאם המשתפרת שנמצאת במקום השמיני עם 29 נקודות, את אברטון – הפתעת העונה עד כה, שנמצאת במקום הרביעי עם 40 נקודות. טוטנהאם במגמת שיפור אדירה ובטבלה של שש המשחקים האחרונים היא ממוקמת במקום הראשון יחד עם צ'לסי ומנצ'סטר יונייטד. הקבוצה של מרטין יול ההולנדי, מציגה כדורגל יפה לעין והתקפי מאוד, כדורגל שנחשב להיפך הגמור מזה של ז'אק סאנטיני ההגנתי שהתפטר באופן מפתיע בשלהי חודש נובמבר, מאז מינויו של יול למנג'ר הקבוצה (51 ימים בתפקיד), צברה טוטנהאם 16 מתוך 24 נקודות אפשריות. הקבוצה של יול ללא הפסד מה-22 בנובמבר שם הפסידה 1-0 לאסטון וילה בוילה פארק. טוטנהאם שמרה על רשת נקייה בשלוש מתוך חמשת משחקיה האחרונים. היא צברה 7 נקודות מתוך שלושת משחקי הבית האחרונים שלה.
    במחזור הקודם ניצחו התרנגולים את הטופי בוייז משער של ניל פאראמוט בדקה ה-53.
    מרטין יול, ינסה להסתדר היום בלי הקשרים שון וסימון דיוויס ותימוטה אטובה הקמרוני. בנוסף אליהם ייעדר גם סטפן קאלי.
    בלם הקבוצה, נאייבט, הטוניסאי, יחזור להרכב היום לאחר שחזר מפציעה, והוא יתפוס את מקומו של אנטוני גארדנר ליד שותפו להגנה, לדלי קינג.
    בשמונת משחקיה האחרונים ניצחה אברטון בחמש, סיימה שניים בתיקו והפסידה באחד. קבוצתו של דיוויד מוייס היא ללא צל של ספק, הפתעת העונה. היא ממוקמת במקום הרביעי עם 40 נקודות. למרות ההצלחה של הקבוצה, קבוצתו של מוייס לא פוגעת מחוץ לבית, בשני משחקי החוץ האחרונים שלה הקבוצה לא כבשה שער. והיא צברה רק 2 נקודות מתוך 9 אפשריות בשלושת משחקי החוץ האחרונים.
    יש לציין שהטופי בוייז לא השכילו לנצח בווייט הארט ליין כבר 19 שנה, הניצחון האחרון של אברטון בלונדון היה ב-26 באוגוסט 1985 במשחק שהסתיים בתוצאה 1-0 לטופיז. מתוך 18 המפגשים האחרונים בין השניים הפסידה אברטון ב- 12 וסיימה בתיקו 6 פעמים. בעונה החולפת ניצחה טוטנהאם 3-0 וזה היה ניצחונה השישי בשבעת המשחקים האחרונים בין השניים. ייתכן מאוד שאחרי חברותו של מוייס רודפת קללת ווייט הארט ליין.
    אברטון מגיעה למשחק היום חבולה ופצועה, שוערה המצויין, נייג'ל מארטין, פצוע וייעדר מהרכב הקבוצה בפעם הראשונה מזה שנה וארבעה חודשים. דיוויד מוייס יאלץ להסתדר גם בלי דנקאן פרגסון המושעה. סטיב ווטסון וליאון אוסמאן בספק למשחק בגלל פציעה והם יאלצו לעבור מבחן כשירות על מנת לבדוק אם יוכלו ליטול חלק במשחק.

4. Rudess Member

יצא לי להיות בסביבות שנת 93, במשחק בווייט הארט ליין בין טוטנהאם לבין אברטון. זה היה פשוט משחק מדהים. בטוטנהאם שיחקו, אנדרטון,קמפבל,קאסקי,בארמבי ואפילו ג'ייסון דוזל, מאברטון אני זוכר בעיקר את טוני קוטי.
    אברטון הובילו 2:1 עד לדקה ה-90. בזמן הפציעות טוטנהאם שמו 2 גולים וניצחו 3:2, במשחק שלא אשכח.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר הכי טוב שג'ייסון דוזל עשה אצלנו זה ללכת.
    את שרינגהאם שכחת?

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהמחצית הראשונה באנפילד אפשר לצאת מתוסכלים ואפשר לצאת מעודדים.
    מצד אחד צ'לסי לא משחקת טוב, לא תוקפת, לא מגיעה למצבים ולמען האמת ניצלה בנס מפנדל שהגיע לליברפול.
    מהצד השני, הצד המעודד - הצלחנו לצאת ממחצית כזאת כשהתוצאה עדיין עומדת על 0-0.
    הצד החלש היום הוא מרכז המגרש, במיוחד מקללה וטיאגו שלא מורגשים.
    נקווה לשיפור במחצית השנייה ויותר החזקת כדור, כי אם ליברפול תמשיך את התנופה מסוף המחצית בסופו של דבר זה ייגמר בשער.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/1/05
  7. Rudess Member

מחצית פנטסטית של ליברפול, שהייתה צריכה להוביל לפחות ב-2 שערי יתרון.
    ג'רארד וריסה מצוינים. נונייז שנכנס כמחליף ממש טוב.
    יופי של כדורגל בניטז הביא לליברפול, לא להאמין שרוב השחקנים האלו שיחקו בלי חשק בתקופת הוייה.

8. rami87 Member

מחצית ראשונה אפשר היה לראות שצ'לסי היא קבוצה פגיעה. המחצית הזאת זה משהו שבארסה חייבת לראות. אם לא נותנים לצ'לסי את הכדור, היא חסרת אונים. ליברפול החזיקה (לפי הסטטיסטיקה שהופיעה מספר דקות לסוף המחצית) בכדור 80% מהזמן.
    המשחק עצמו היה בשליטה של ליברפול. הזדמנות טובה אחת לכל צד; של טראורה לליברפול ושל רובן אחרי פריצה מצויינת לצ'לסי.
    דודק נתן 2 הצלות טובות ממצבים מאוד קשים. כשמנסים לחשוב על זה לצ'לסי היו 2 מצבים שהיו יותר מסוכנים מאלה של ליברפול, אבל ליברפול שיחקה יותר טוב.
    ההזדמנויות היחידות של צ'לסי היו במתפרצות. טיאגו החליט שהוא משחק כדורסל והדף את הכדור עם היד מהראש של אחד משחקי ליברפול, ממש מול הקופ. בקופ כולם ראו, ריילי וקווניו - לא.

מחצית שניה קצת פחות נאה לצפיה. ג'ו קול, האס של צ'לסי במפגשים נגד ליברפול השנה, נכנס בערך בדקה ה-75 ו-10 דקות לסיום הבקיע אחרי כדור קרן של צ'לסי.
    דקה 86 נכנס ניל מלר במקום ג'ון ארנה ריסה שמתח שריר. עם מה שמלר עושה השנה בלברפול ציפיתי לפחות לשער אחד שלו ב-5 הדקות שנשארו, ללברפול הגיעו 3 נקודות מהמשחק היום, שיוציאו לפחות אחת לרפואה.
    אבל זה לא קרה, צ'לסי עברה היום את אחת המשוכות היותר גבוהות בדרך לכתר הפריימרליג - ניצחון באנפילד.

9. ASROMA Member

איזה תחת יש לצ'לסי ומוריניו זה בלתי יאומן!!!
    שוד לאור היום :aaaprot:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/1/05
  10. cityblues beter dead than red

האמת היא שנשבר לי כבר מהמזל של מוריניו,האיש הוא לא רק גאון -הוא גם פנומן שהמזל ילך איתו לאן שילך.
    הדרך של צ'לסי לאליפות מתבססת על תוצאות של 0-1 זאת לא עונה שנרצה לזכור,אם (והלוואי שלא)צ'לסקי תיקח אליפות,ויסלחו לי כל האוהדים שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/05
  11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוד, שוד לאור יום. נמאס להגיד את זה על צ'לסי המטונפים האלה שבוע אחר שבוע, אבל זה מה שזה, פשוט ככה. אין לי כבר כוח לראות את ארסנל עכשיו, כי הכחולים האלה הוציאו לי את כל החשק מהמחזור הזה ומהעונה הזאת בכלל. אם משחק שכזה הם מנצחים אז באמת שאין לשאר הקבוצות בליגה מה לחפש מולם בכלל.
    סטיבן ג'רארד ניצח היום את למפארד בקרב הגדול בקישור ללא עוררין בכלל, האיש הוא פשוט פנומן, וחבל מאוד שגם הוא יצטרף לקישור הכחול בקרוב במקום שולח הידיים טיאגו. ליברפול בכלל שיחקו מצוין, וחבל שאין להם איזה סטרייקר רציני עם נוכחות ברחבה שיתרגם את השליטה שלהם במגרש לשערים (עם כל הכבוד לסינמה, שהיה טוב מאוד, אבל סקורר הוא לא). ההפתעה הגדולה היום עבורי היתה דג'ימי טראורה, שעם כל גמלוניותו הצליח להפיק היום משחק טוב מאוד בפן ההתקפי באורח פלא, בנוסף על שיתוקו המבורך של אריין רובן. גם לואיס גרסיה המושמץ נתן היום יופי של משחק, ועשה הרבה כאבי ראש להגנה הכחולה, שלמרות ששמרה על רשת נקייה (כבר 7 שעות ברציפות דאמיט... לא ייאמן) הוכיחה שגם היא פגיעה אם תוקפים אותה בגישה הנכונה.
    על צ'לסי פשוט אין לי מה להגיד... שייהנו מהאליפות המזורגגת שלהם.

(מצטער על השפה בהודעה הזו, אבל המשחק פשוט שבר אותי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx )

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לג'ואי קול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx .
    עברנו עוד מכשול גבוה מאוד בדרך לאליפות, הרבה עצבים, הרבה מזל, אבל חוזרים מאנפילד עם 3 נקודות.

לא רציתי לעשות זאת אחרי ניצחון כל כך מתוק, אבל אני חייב להגיב על חלק מהשטויות ששפכתם כאן.
    נכון, לליברפול הגיע היום יותר מהפסד, אין ספק. ומתי עוד? לאסטון וילה הגיעה משהו? או אולי לנוריץ'? ואולי לפורטסמות' שהייתה נחמדה אבל לא ממש סיכנה את השער?
    עוד פעם אנחנו נסחפים? חשבתי שכבר איבדתם את האליפות בתיקו מול סאות'המפטון, לא כך?
    אתה סותר את עצמך. מצד אחד ליברפול נתנה משחק מצויין והצליחה לפגוע בהגנה של צ'לסי. אבל מצד שני צ'לסי לא ספגה. אז אם הפגיעות מסתכמת בכך שצ'ך צריך לתת משחק טוב פה ושם, אני יכול לחיות עם זה.
    אחוזי הכדור מתייחסים ל-5 הדקות האחרונות, ואלו היו הדקות האחרונות של המחצית הראשונה שבהן ליברפול לחצה על צ'לסי.
    הסר דאגה מלבך.

13. cityblues beter dead than red

עשיתי קצת שיעורי בית:
    צ'לסקי מתוך 21 מחזורים ניצחה 7 משחקים בתוצאה 0-1 קטן (1/3 זה הרבה).
    פעמיים 0-2 (החליק להם עוד שער).
    מתוך 21 מחזורים ב-15 משחקים הם לא ספגו.
    הסיבה היחידה שנותרה לי לא לשנוא אותם היא שאנחנו היחידים שניצחנו אותם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/confused1.Xxx
    come on city

14. rami87 Member

יכול מאוד להיות. אני לא מזמין את זה בטלויזיה אלא מסתכל באינטרנט. ראיתי Ball Possession וראיתי שליברפול מובילה 80-20. יכול מאוד להיות שהיה כתוב בקטן איפשהו שזה של ה-5 דקות האחרונות.

בכל אופן, אין לי שום טענות לצ'לסי. הניצחון שלה באנפילד הזכיר לי קצת את הניצחון של באיירן 1-0 בברנבאו ב-2001. כל המשחק שליטה של ריאל, שער אחד משום מקום וחוזרים לטקטיקה הישנה כדי לקחת שער חוץ וניצחון 1-0 לגומלין הביתה (או 3 נקודות במקרה הזה).
    אם צ'לסי יודעת לנצח גם משחקים כאלה, אז באמת שאני לא רואה מה יעצור אותה במידה שהיא תמשיך לשחק בחצי השני של העונה כמו שהיא שיחקה בחצי הראשון שלה.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אני אגיד לך אדר, אני עדיין עומד מאחורי מילותיי שהאליפות היא שלכם, ותקפו אותי אז כשאמרתי את זה וגם יתקפו אותי עכשיו, אבל עם העובדות אין להתווכח. קבוצה שמסוגלת לנצח באנפילד ביום חושך היא אלופה ודאי. תשווה את זה לארסנל ששיחקה רע באנפילד ואכן גם הפסידה (כפי שהגיע לה) בצורה הכי לוזרית שניתן לתאר, ותבין לאן האליפות הולכת.
    בקשר לשאר ההודעה שלי - אני גם לא מוצא פה סתירה. תהיה סמוך ובטוח שעם חלוץ מטרה יותר איכותי צ'ך היה מוציא מהרשת שלו איזה כדור או שניים לכל הפחות, אתם חייבים הרבה מהנצחון שלכם לחוסר המחץ של הסקאוזרס מול השער.