משחקי ידידות בינ"ל - נבחרות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏21/10/14.

1. Civil Anti Madridista

הסטטיסטיקה של ניימאר בנבחרת פשוט מפחידה. עוד לא בן 22 ומתוך 59 משחקים בבוגרת, הוא הבקיע 42 שערים והוסיף 24 בישולים

נערך לאחרונה ב: ‏13/11/14
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תקצירים של כמה מהמשחקים האחרונים:

ברזיל מביסה את תורכיה

ארגנטינה מתקשה מול קרואטיה באנגליה:

מקסיקו גוברת על הולנד:

אורוגוואי וקוסטה ריקה בחגיגת שערים

ווידאו בונוס, וויליאן עם תרגיל יפייפה

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

חאמס רודריגס נושא את סרט הקפטן של נבחרת קולומביה במשחק הידידות מול ארה"ב ברגעים אלו (1-1 דקה 65, אלטידור ובאקה, מבישול של הקפטן, כובשים) ובכך הופך לקפטן הצעיר ביותר של הקפטרוס. את השיא הקודם החזיק פאוסטינו "שלוש הרגליים" אספרייה...

http://i61.tinypic.com/2h5mcyd.Xxx

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אז בסופו של דבר אנחנו מנצחים ובצדק גמור את האמריקאים 1-2 עם שער מאוחר של טאו בדקה ה-87, במשחק שאני אישית הייתי מאוד מרוצה ללא קשר לתוצאה. הנבחרת שיחקה טוב מאוד, הגיעה להמון מצבים, המשיכה את המתפרצות הנהדרות שלה מהמונדיאל, רק הסיומת לקתה בחסר ושוב נוכחנו לדעת שחסרונו של פאלקאו כנראה בכל זאת משמעותי, למרות החוד המפחיד שיש לנבחרת הזו. גם ההגנה החדשה שמתגבשת ומנוסה על ידי פקרמן עשתה עבודה טובה, למעט פיקשוש או שניים. קולומביה נמצאת בכושר מצויין ובעוד 4 ימים משחק נוסף בסלובניה מול המקומיים. אגב, שיתוף הפעולה בין קואדראדו וחאמס זה אחד הדברים היותר מהנים היום בכדורגל העולמי...

5. bvb_fan Kevin Großkreutz

איך שהוא יצא שעל אף האזכורים הבלתי פוסקים של השם שלו עם קבוצות גדולות קוואדראדו נשאר סופר-אנדרייטד ואת האמת אני בטוח שטוב לו יותר ככה.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

גם אני חושב שטוב לו בפיורה, אחרת הוא לא היה מאריך שם את החוזה. שחקן פשוט נהדר, תענוג לראות את השדרוג האדיר שעבר משחקן טוב בליגה הקולומביאנית לאחד השחקנים הטובים בליגה האיטלקית.

7. gilad16 Member

הרכב צפוי של ארגנטינה מול פורטוגל מחר
    רומרו
    זאבלטה/רונקאגליה, דמיצ'ליס, אוטמנדי, אנסלדי
    ביגליה, מסצ'רנו, פאסטורה
    מסי, היגוואין, די מריה

8. gilad16 Member

יש אישור בתקשורת על ההרכב
    רונקאגליה ישחק בימין
    רומרו משווה את מספר ההופעות של פאטו פיליול האגדי

9. JohnTerry26 Member

פסטורה פתח העונה בכמעט כל משחק של פסז' בליגה ובאלופות, זה לא מפריע לשגיא כהן לטעון שהוא כישרון מבוזבז שלא משחק...

10. Civil Anti Madridista

איך לעזאזל המשחק הטוב ביותר הערב בין ספרד לגרמניה לא משודר?

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אנחנו מנצחים את סלובניה 0-1 משער של אדריאן ראמוס וסוגרים את שנת 2014 המופלאה, עם הפנים קדימה לקראת הקופה אמריקה 2015 (ההגרלה ביום שני הקרוב, אגב). בסך הכל פקרמן בחן מספר שחקנים חדשים לבסיס הקיים, וכבר אפשר לציין את הבלם ג'ייסון מוריז'ו מגראנאדה, שהיה נפלא היום וגם מול ארה"ב ויתחרה ככל הנראה עם פדרו פרנקו על העמדה השניה לצידו של כריסטיאן סאפאטה. גם מוריז'ו, כמו סאפאטה, תוצר של מחלקת הנוער של דפורטיבו קאלי.

קאמילו וארגאס ביסס את מעמדו כשוער השני אחרי אוספינה וללא ספק הציג יכולת טובה במשחקי האימון הללו, מה שבוודאי העלה לו את הביטחון. אני מאוד אוהב אותו, שוער מצויין, שקט, עושה את העבודה ממש בדומה לאוספינה. עוד שניים-שלושה שוערים יתחרו על העמדה השלישית, וכמו שאמרתי, הייתי הולך על ארמאני אבל הוא בינתיים בכלל לא זומן.

אני חוזר ואומר, השילוב בין קואדראדו לחאמס הוא פשוט נדיר, וגם היום בלובליאנה הם פשוט עשו ככל העולה על רוחם ועם סיומת טובה יותר בהתקפה, קולומביה סוגרת את המשחק עם 4 שערים. השליטה וראיית המשחק של שניהם היא פשוט פנומנלית וההבנה העיוורת ביניהם היא תענוג לעיניים. גם הגול החל אחרי מהלך של שניהם. כשפאלקאו יחזור ועם טאו לצידו, העתיד של קולומביה מאוד ורוד.

וזה מחזיר אותי להתקפה. בפורום הזה היו כאלו שהתווכחו איתי על העדיפות של ג'קסון על פני טאו מבלי שהם טרחו אפילו לבדוק נתונים ולראות משחקים ובעוד טאו ממשיך להצדיק את הקרדיט של פקרמן, ג'קסון, חלוץ אדיר בקנה מידה עולמי, פשוט לא מוצא את עצמו בנבחרת. ג'קסון של פורטו רחוק מאוד מג'קסון של קולומביה. היום שיחק 64 דקות ולא ממש הורגש, לא הגיע לאף מצב. זה כבר עניין של ביטחון לדעתי ובמונדיאל ראינו שהוא גם יכול לכבוש, אבל נכון להיום הוא החלוץ הרביעי בסגל ביחד עם ראמוס, אחרי שגם פאלקאו, טאו ובאקה עדיפים עליו.

Civil אוהב/ת את זה.
  12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פורטוגל מנצחת את ארגנטינה 1-0 משער די מקרי בהתקפה הלפני אחרונה.

שתי הנבחרות היו שותפות למשחק מאוד משעמם ודל באירועים. מרטינו יצטרך לחשוב על איך לפתור את האימפוטנטיות ההתקפית מול נבחרת שמסתגרת עם המון שחקנים מאחורי הכדור, ומצד שני יוכל להיות מרוצה מצמד הבלמים ומשחק הלחץ הגבוה בפרקים מסוימים של המשחק (אבד לחלוטין עם החילופים). בפורטוגל יכולים להיות מרוצים בעיקר מהיכולת ההגנתית ולא הרבה יותר, הופעה באמת רעה של נבחרת שתופסת מעצמה חברה בצמרת העולמית (גם אם בדרג השני).

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אז אתה אומר שלא הפסדתי הרבה? נטשתי לקראת סיום המחצית הראשונה אחרי שזה באמת שיעמם אותי. בכל מקרה, למרות שאני מסכים איתך שיש לארגנטינה אחלה בלמים, דווקא בגול המקרי של גריירו היתה פדיחה רצינית בהגנה והבנאדם מצא עצמו חופשי לחלוטין נוגח מ-5 מ'.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

המחצית הראשונה הייתה כמה רמות מעל השנייה מבחינת עניין וזה אמור לספר לך הכל. בגול מי שלא ליווה את הכובש היה אחד הקשרים לדעתי, אם לא אז רונקאגליה מצד ימין. לא שמתי לב איפה בדיוק הוא היה במהלך. מבחינת הבלמים אני די בטוח שאוטמנדי היה עסוק בלפרק את זה שבעט ראשון ודמיצ'ילס לקח את החלוץ שאותה בעיטה פגעה בו בדרך לבחור שהעביר את הרוחב.

idans10 אוהב/ת את זה.
  15. Civil Anti Madridista

ראיתי לפרקים את המשחק בין פורטוגל לארגנטינה, היה אפשר להירדם בכיף כשמסי ורונאלדו מיהרו לברוח כבר במחצית
    פסטורה מהבודדים שהראה ניצוצות על הדשא, דמיצ'ליס כמו יין טוב שמשתבח עם השנים והיגוואין בשפיץ זה לא משהו לרוץ איתו.