משפטים שהיו משנים את ההסטוריה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/10/06.

1. SeRgInHo Member

"יש סופה כבדה בחוץ ומזג אוויר מאד קשה, בואו נעביר את יום הטיסה למחר/מחרתיים..."

6.2.58

לא נשכחhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

"אין לנו מספיק כסף בשביל ליסוע כל יום לאימונים לבאר שבע, נילך על החוג בגיטרה"

אבא בניון

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

"איכסה, אני עומד להקיא. אלכוהול זה דבר נוראי, אני לא נוגע בזה יותר בחיים שלי"-ג'ורג'י בסט בגיל 15.
    "נו בחייך, זה מה שאתה מביא לי, סוכן עלוב שכמוך? שחקן בינוני מלידס, ועוד אחד פרובלמטי שנוהג להסתכסך עם מאמנים ועם חבריו לקבוצה?"-פרגי מוותר על קאנטונה.
    "לא נורא אנדי, תמסור לי בפעם הבאה"-טדי שרינגהאם חוסך לעצמו את הסכסוך המתווקשר עם אנדי קול, שהיום כבש וניצח אותו.
    "אני לא רוצה לשדר את המשחק בצרפת, יש לי הרגשה שמשהו רע עומד להתרחש"-מאיר איינשטיין משאיר את מיתרי קולו בריאים ושלמים.
    "טוב חברה, הפסדנו במשחק. 3-0 זה יותר מדי. רק תשחקו בשביל הכבוד"-ראפה בניטז במחצית גמר ליגת האלופות.
    "חברה, שמעתי מעמדת השידור שיורם ארבל אומר שיש בעייה בחומה, בואו נסדר את זה"-שחקני נבחרת ישראל מול אוסטרליה.

4. M_T_A Member

"תיירי הנרי... החוצה!!! זה היה קרוב.."- 7.9.2005, תיירי הנרי מחמיץ את הבעיטה שלו מ25 מטר 12 דקות לסיום, וצרפת ואירלנד מסיימות ב0-0. ישראל עולה למונדיאל 2006 מהמקום הראשון, אירלנד מהפלייאוף. 9 חודשים ויומיים אח"כ זידאן שפרש מכדורגל לא מזמן נזכר באותו לילה לפני 8 שנים בפריז בזמן שהוא צופה בגמר המונדיאל בין איטליה לישראל, ונוגח בטלוויזיה בעצבים.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/06
  5. reda Member

חחחחחחחחחחח אהבתי..רציתי גם לכתוב משהו עם החומה:

"חבר'ה החומה לא בסדר בואו נסדר את זה..שופט!!! חכה דקה!!!"

בכל מקרה עכשיו בעקבות המשחק של נתניה מול ביתר:

ההורים של גרשון:

"שמעון אנחנו לוקחים אותך למאמן אישי, כל יום אתה עושה 5 ספרינטים!"

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

"הספייס גירלס המעפנות האלה, לא יודע למה כולם מתלהבים מהן. במיוחד הפוש המכוערת הזאת"-דייוויד בקהאם מציל לעצמו את הקריירה.
    "דייוויד תיזהר, יש שם גבשושית"-סטיבן ג'רארד לוחש סוד לבקהאם לפני הפנדלים מול פורטוגל, אנגליה זוכה ביורו 2004.
    "למי יש כוח לקבוצה הכושלת הזאת ולקהל הזה"-גידמאק מוותר על בית"ר.
    "ארקדי, אני אאמן את בית"ר. זה יותר חשוב לי מלהיות מביא כדורים רק בשביל לסמן וי על אנגליה"-אברהם גרנט.
    "בואו נגיד שלאברם יש מזל"-יוסי בניון מחליף את המילה "תחת" בקלישאה והורס לתקשורת הרבה משחקי מילים.
    "לדעתי צריך לשמור על יציבות. אני לא מחליף הרבה מאמנים"-"גם אני"-אריאל שיימן ואלי ז'ינו בפגישה מיוחדת.
    "העולם יפה, למה לתקוף כשאפשר להיות סובלני ורגוע"-רון קופמן ברגע של הארה.
    "אני לא רוצה להיות שדר. אני אהיה עורך דין"-עמית הורסקי חוסך מאיתנו הרבה צרות.
    "צבא? יש דברים חשובים יותר"-עמוס סאסי, כוכב בורוסיה דורטמונד ושחקן השנה בעולם ב2000, 2001 ו2002.
    "טוב לי בברצלונה, אני לא אעבור לאינטר רק בשביל הכסף"-רונאלדו אומר את המשפט שהופך אותו לגדול יותר מפלה ומראדונה.

7. reda Member

"עזוב אותי מר אפרת, אני לא צריך עיתונאי חצר", אברם גרנט, מאמן מכבי ת"א...

8. The-Gunner Member

"לקנות את השופט הזה? עזוב, אנחנו לא זקוקים לזה.."- מוג'י מסרב לקנות שופטים, יובנטוס עם 29 אליפויות, בדרך ל-30...

9. SeRgInHo Member

"אירופה תחכה לי עוד שנה, אני לא עוזב את הקבוצה עד שלא נזכה בגביע האלופות" - שבצ'נקו. דינמו קייב אלופת אירופה לעונת 1999-2000

לא כ"כ קשור לכדורגל, אבל...דורון שפר פורש בפעם הראשונה ומיד חוזר בו - "החלטתי להמשיך לשחק כדורסל...". השחקן האלמוני בשם אנטוני פארקר לא מגיע למכבי ת"א.

הקומישיוניר של האן בי איי, דייוויד סטרן בדראפט של שנת 1984: "פורטלנד טריילבלייזרס בוחרת במקום השני את מייקל ג'ורדן"

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/06
  10. The-Gunner Member

"זה הקטן? יהיה גדול. נשאיר אותו"- צוות האימון של ריאל מדריד מחליט להשאיר בחור אלמוני בשם סמואל אטו..

ברצלונה? בלי אטו, בלי רונאלדיניו שמשחק בריאל (הנ"ל) קבוצת אמצע טבלה, נאבקת עם חטאפה על מקום בגביע אופ"א..

11. Engel Del Madrid Member

"טוב, אז לא נפרק את מחלקת הנוער של אתלטיקו" - חסוס חיל משאיר את ראול גונזאלס בלאנקו הילד בצד האפל של מדריד.

"הוא? נמוך,אסטמתי, איזה כישרון כבר יש לו?" - הסקאוטר של ברסה מוותר על ליאונל מסי.

"מה לי ולקבוצה הזו? אני בכלל אוהד בלקבורן" - רומן אברמוביץ' מוותר על צ'לסי.

"אני ירכוש את הפועל, וייקח אותה לגדולות לגאידמק מצפה מלחמה" - המילארדר לב לבייב קונה את הפועל ת"א.

"אני מצטער, אבל אתה עקר" - רופא ביה"ח מבשר לצ'זארה מלדיני בשורות רעות.

"הייתי רוצה לקחת את אחותך לאיזה מסעדה נחמדה וכוס יין" - מטראצי מפציר בזידאן.

12. road runner Member

אני רואה שבקהאם די מככב פה, אז הנה עוד אחד:
    "למה שאני ארים את הקרן הזאת? כל הזמן רק אני מרים קרנות! וכמה שערים כבר יוצאים מזה? שמישהו אחר ירים קרן.. אולי ככה סוף סוף גם יצא מזה משהו!"
    אי שם במאי של 1999

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

"פולאהם, רוצה מגרש?" - פולאהם מוותרת על הקרביין קוטג' ועוברת למתקן בפולאהם ברודווי (סטמפורד ברידג').

"לדעתי קנזיגטון יותר יפה מצ'לסי" - הבעלים של סטמפורד ברידג' מעדיף את השכונה הסמוכה לצ'לסי, קנזיגטון. הקבוצה ממערב לונדון מקבלת את השם KFC, ולטוטנאהם לא ייקראו התרנגולים.

14. Bensh Member

מסי לא אסטמתי

15. bar levi Member

ברצלונה בלי אטו ובלי רונאלדיניו, עם הסגל של היום מקום 3 ומעלה.