מתי כבר יערפו למחבל הבן****** נג'אד הזה את הביצים?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gerrard, ‏24/4/06.

1. Gerrard Member

איראן הרבה יותר מאורגנת ומסודרת מעיראק, אבל אל תטעו יש לכך גם יתרון, כיוון ששם לא תקרה תסמונת עירא בה הכל יכבש בקלות והסמטוחה תחל רק לאחר הכיבוש כאן זה יקח המון זמן והמלחמה תהיה מלחמה רצינית כל מקום יטוהר ביסודיות ולמרות שהמחיר יהיה כבד אני מאמין שכיבוש אירן יהיה ממש ממש יסודי ונוכל להיפטר מהמדינה הזו, מה שזה באמת ידרוש זה קואליציה חזקה וקטלנית, ואנחנו חיביים להיכלל בה.
    אז קדימה בואו נתחיל להתארגן בחודשים הקרובים בע"ה נוכל לענות את ג'וקנג'אד ולסרס אותו

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

דיי לחשוב שאתה בהווליווד, די להיות דרמטי לחינם, לא יקרה.

3. Gerrard Member

שמע אם לא נטפל בחרא הזה מהר המקום הזה יהפוך להיות כמו סרט שנעשה בבוליווד או במילים אחרות קטסטרופה.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/peace.Xxx

4. Spanish Weapon Member

זה לא יקרה - לפחות לא בקרוב.
    איראן זה 60 מיליון איש
    איראן הרבה יותר מגובשת מאשר עיראק של סדאם
    לאיראן יש אמצעי לחימה מרובים ומושכללים יחסית
    איראן מדינה עצומה מבחינת גודל , אומנם לא ארה"ב אבל עדיין אבל הגודל שלה רצחני, אתה יודע מה זה להשתלט על כזה דבר?

5. Gerrard Member

פה יש נגד מי להליחם! זה לא ויאטנם ועיראק! זה פנים מול פנים טכנולוגיה מול טכנולוגיה וזה בדיוק הצד החזק של אמריקה! מלחמת גרילה בעיראק וויטנאם זה מש שלא מתאים לאמריקה אבל הטכנולוגיה ויכולות הלחימה נגד צבא אמיתי זה מה שמקנה לאמריקה את התווית של מעצמת על!

6. אלי מתחן Member

לא צריך לכבוש את איראן, מספיק קודם כל להרוס את הכור האטומי ורק אחרי זה לחשוב על מלחמה כוללת.

7. Spanish Weapon Member

הבעיה שאין רק אחד.
    מה גם שהאיראנים לא חובבנים כמו העיראקים בזמן הפצצת הכור בעיראק , יש לאיראנים מערכות מק"מ וטילי נ"מ יחסית חדשים תוצרת אמא רוסיה.
    פשוט זה לא יהיה כל כך.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תסתכלו על אהמדינג'אד (בשבילך ארמן) ולא על האייתולות, מדובר בקבוצה קטנה של אנשים לעומת עם שלא רואה הרבה דברים בעין אחת עם המשטר, בסופו של דבר, דיכוי האנשים נכשל, בטח ובטח כשמדובר במשהו כל כך שברירי כמו דת. השאלה היא רק עוד כמה זמן הבועה הזאת תמשיך להתנפח עד שהיא תתפוצץ לאיסלאם בפנים.

לא זוכר אם כתבתי את זה כבר, אבל קראתי כתבה בנושא שנותנת הרבה חומר למחשבה - גם בארה"ב כולם השתינו מפחד כשבריה"מ הגיעה ליכולת גרעינית, אבל התוצאות של זה דווקא היו איזון בכוח העולמי ולכן גם חייבו את שתי המדינות לפנות לדיפלומטיה הרבה יותר מאשר הן היו רוצות. הסכסוך בינינו לאיראן הוא גם אידאולוגי ולא דתי, שלא תטעו לרגע.

9. George Best Member

מישה,
    "הסכסוך בינינו לאיראן הוא גם אידאולוגי ולא דתי, שלא תטעו לרגע."

אני מניח שהתכוונת ל
    לא רק דתי

10. FelaKaT Member

זה לא בשבילי, פשוט ככה אמורים להגיד את זה, משום מה הישראלים מעוותים שמות, למשל לא אומרים מוחמד אלא מוהמד...

בכל מקרה-השליטה של האייתולות באיראן חזקה מדיי ורק מלחמה קשה תצליח להפיל אותם מכיסאם, מלחמה כזאת כנראה לא תהיה לנו ולכן סביר להניח שהשליטה שלהם תמשיך ואיתם גם הכפייה הדתית וההכפשות כלפי ישראל.

http://images.nana.co.il//Upload/42004/Article/Article_Paragraph_409903.Xxx

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לנצח היא לא יכולה להימשך מן הסתם, אני מבטיח לך שזה יקרה, ויקרה עוד בדור שלנו.

12. FelaKaT Member

http://magazine.ort.org.il/volf/img/94767.Xxx

תזהר שהיא לא תתפוצץ.

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שאתה פסימי, יום אחד אני אזכיר לך להזמין אותי לאיזה מנה בטהרן

14. FelaKaT Member

http://www.shemayisrael.com/hebrew/kosher/book/cover.Xxx

זה פשוט בלתי אפשרי, אמריקה לא תרצה להמשיך להכתים את שמה, איראן לא כזאת מטומטמת והיא לא תשתמש בנשק גרעיני כנגד ישראל וישראל כרגיל תמשיך לשבת בשקט...מי יפיל אותם? המיליונים שיוצאים לרחובות ומבכים את מותם של מוהמד ועלי ע"י הכאת עצמם בשרשראות?

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד כמה שאני חושב שזה טיפשי שאני אתווכח מולך בנושא כזה, אני נמצא מספיק בסביבת איראנים ושמעתי מהם מספיק על המשטר שלהם כדי לראות שלא מדובר בעם מטורף אלא בשלטון כזה, תיזכר מה קרה כשארה"ב נכנסה לבגדד, איך העם העיראקי צהל ברחובות ופירק את פסליו של סדאם, זה לא שונה גם שם, צריך רק לתת את הדחיפה. ובסופו של דבר מישהו ייתן אותה, רק נקווה שזו לא תהיה ישראל.