מתי כבר יערפו למחבל הבן****** נג'אד הזה את הביצים?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gerrard, ‏24/4/06.

1. SeRgInHo Member

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד לחופש העיתונות, יש דברים שפשוט לא צריך להראות, למה זה טוב?

רובין, מה זה משנה עד כמה הם מתורבתים או אינטלגנטים, לא עושים להם מבחנים בכניסה לקנדה, הם לא אלה שעוברים את ראיון ההגירה, לא צריך להיות חכם גדול כדי להגיע לקנדה בגיל 15.

אגב סרגיי, זה לא ממש אומר הרבה כי אם האיראנים עושים צעד ראשון (מה שאני לא מאמין שיקרה, אבל במצב היפותטי), הרבה יותר קשה להגיב, מה גם שאם להיכנס לגמרי לעולם הדמיון הרי שאין בעיה לזרוק את הפצצה על דימונה, ואז מה?

תגובה למתקפה גרעינית במתקפה משל עצמך נקראית "מכה שנייה", ממה שקראתי, אף אחד לא יודע אם ישראל מסוגלת לבצע אותה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/06
  3. SeRgInHo Member

אז אולי אנחנו צריכים להיות הראשונים?
    ודבר שני, אם הם היו כ"כ בטוחים שיכולים להשמיד אותנו הם מזמן היו זורקים את הפצצה.

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

פצצה שעדיין אין להם ולא תהיה בשנתיים-שלוש הקרובות?

לא, אסור לנו להיות ראשונים, זה בדיוק מה שהם רוצים עם כל הפרובוצקיות הזולות של הנשיא שלהם, כלב נובח לא נושך, ובינתיים כל מה שהם עושים זה הופכים את העולם נגדם.

5. George Best Member

מיכאל פוגע בול בהודעות שלו פה,
    מיכאל, כתבנו לעיניינו איראן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

מה שהפרסים עושים באמת גורם להם נזק ורק משרת אותנו, בדיוק כמו עליית חאמאס לשלטון.

6. city Member

לישראל יש טילים גרעיניים על צוללות 'דולפין' (שנרכשו/התקבלו לפני כמה שנים מגרמניה - הצוללות הטובות ביותר בעולם לפי הפרסומים). הצוללות האלה נמצאות אי שם בים התיכון (או אפילו יותר רחוק) והן מסוגלות לבצע "מכה שניה" כואבת מאוד על איראן.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/06
  7. Robin Member

"רובין, מה זה משנה עד כמה הם מתורבתים או אינטלגנטים, לא עושים להם מבחנים בכניסה לקנדה, הם לא אלה שעוברים את ראיון ההגירה, לא צריך להיות חכם גדול כדי להגיע לקנדה בגיל 15."

נו באמת. אתה יודע טוב מאוד למה התכוונתי ואתה סתם מתחכם. צריכים כסף בשביל לצאת מאיראן ולהגיע לקנדה. צריכים לשלם לעורך דין בשביל לקבל ויזה, צריכים לשלם על טיסה. צריכים למצוא טיסה, עבודה או להתקבל לאוניברסיטה. אה וגם צריכים לא לשנוא את המערב. אלה ששונאים את המערב מן הסתם לא יעברו למערב, לא נשמע הגיוני?

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מתחכם, אתה פשוט לא מבין אותי, כל הדברים שאתה אומר זה משהו שהורים, ה-ו-ר-י-ם עושים, אני לא בקשר עם הורים אלא עם הבנים שלהם בביתספר.

שנית, אם כל מי שנמצא במערב לא שונא את המערב, אחוז מכובד מהאיראנים לא שונא את המערב, מה שמחזיר אותנו לנקודה שלי.

9. Robin Member

אחוז מכובד!=רוב, מה גם שאני מניח שכמות האיראנים שגרה מחוץ לאיראן היא מינורית יחסית לשאר איראן. מן הסתם הילדים מושפעים (מאוד) מההורים שלהם בדיוק כמו כל ילד.

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל כמו שאמרת בעצמך, לא כל איראני יכול לעזוב את איראן, אז נניח שיש גם כמות מכובדת מאוד של איראנים בתוך איראן שלא שונים מהאיראנים שהיגרו למערב. אם ככה הגענו כבר למסקנה שלא כולם שם מחבלים ומטורפים, עכשיו אני גם מבטיח לך שהרוב ככה.

אגב, ישראלי אחד פה סיפר לי ששלשום באיזה שיעור אחד ניגש אליו איראני אחד ובשיא הרצינות אמר לו "אין לי שום בעיה איתך זה הממשלות שלנו מטורפות". מה שהכי מצחיק זה שהישראלי מעולם לא אמר לו שיש לו בעיה איתו או משהו, סתם ספונטני..

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/06
  11. FelaKaT Member

הפרט לא מעיד על הכלל, מטורפים או לא, רובם רוצים אותנו כאן.

כבר סיפרתי לך מה היינו עושים לעיתים קרובות בבית ספר, נכון?

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיפרת, ואני מבין עד כמה הנסיון האישי שלך משפיע, אבל גם את היטלר בחרו בצורה דמוקרטית, וכל גרמניה (וחלק ניכר מאירופה) קיבלו אותו בפרחים, זה אומר שכל אירופה באמת רצתה את זה? להיסחפות עם ההמון יש כוח גדול.

13. FelaKaT Member

יכול להיות ש5% לא רוצים אותנו מתחת לאדמה ועדיין נסחפים עם הזרם, אבל עדיין ההמון הגדול שונא אותנו ורוצה אותנו מתים.

14. George Best Member

Bambino D'oro

ברגע שארה"ב תפלוש לאיראן ותשחרר אותה מהמשטר הזוועתי שלה, אתה תראה שבדיוק כמו בעיראק, אנשים יודו לאמריקאים שם.
    מה אתה רוצה?איראני שיגיד בקול רם עכשיו שהוא אוהב את ישראל/ארה"ב יעלם מן העולם תוך 3 שניות, חכה שהיא תשוחרר מהמשטר שלה ומהאחמדיניגר או איך שלא קוראים לו, תראה עד כמה עם נגד מה שהולך שם.

15. FelaKaT Member

ארה"ב תפלוש לאיראן ברגע שאינטר תזכה באליפות-בוא נחכה עד אז.

יש גבול לפלישות שארה"ב יכולה לבצע והעם שלה לא יהיה מוכן לפלישה נוספת.