מתכנן טיול לאנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י city, ‏10/10/04.

1. robson Member

Hotspur לא צריך לקחת הכל אישית....
    זאת עובדה שטוטנהאם של השנים האחרונות לא מזכירה את הקבוצה הכיפית והמהנה של שנות ה90.
    אני לא נכנס לסיבות, רק מציין עובדה, מקווה בשביל כולנו שזה ישתנה.
    אני חייב להוסיף שקצת עצוב לראות שהתרנגולים שהיו עד לא מזמן הקבוצה המהנה בלונדון החליפו
    תפקידים עם ארסנל שהייתה הקבוצה המגעילה של לונדון. אני חושב שההדרדרות התחילה מהרגע שהתרנגולים החתימו את
    גרהאם, אבל זה כבר שייך לדיון על התרנגולים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

2. NewcastleFan Member

U don't need to teach me History with all the respect to your "wide knowledge"i know much than u know on WW1

ARE U JOKING! i can give u a handful of shows of NUFC with brilliant football that the Spuds fans are just dreaming.
    Sorry but teams like the Spurs are destroing the beauty of football and stop believe to every word that the frog is saying....what do u expect him to say? that this is our football and it won't change?
    The Moto of the Spurs is defence defence and we can see it upon the years and especialy this year.......5 goals in 8 games!!! what can i say.....now i prefer to see VIVA channel rather than a spurs match.

Ohh i forgot .spurs are silverwhere chasers.........and your manager is brilliant first he needs to work on his English and than to try to teach his team to attack..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/10/04
  3. ג'רמיין דפו Member

לכל אוהדי ניוקאסל קבוצה שאני מאוד אוהב,כדאי שתרגיעו וכשתגיעו לשליש מהתארים שיש לספארס בארון תשלחו חשבונית. סנטיני הודה שהוא נאלץ לשחק בשיטה הזאת בגלל שהסגל לא מלא ושחקני הרכש הבאים יהיו התקפיים. אין לנו את השחקנים בקישור שיכולים לשחק אטרקטיבי אז בינתיים צריך להביא נקודות מההגנה ואני מאחל לניוקאסל כזאת הגנה. אחרי שנים שהיו לנו קלינסי,שרינגהאם,גאזה,וגינולה,ולעומת זאת בהגנה כל מיני גייסון קאנדי,קווין סקוט,כריס פרי,תאצר וכו...אז אני מעדיף שיבנו את הקבוצה מההגנה . ואל תשכחו חשבונית וניקוי מס.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

JJ, קודם כל, אל תתפאר בידע כשאתה לא מכיר את הידע שלי. בכל אופן, זה לא הנושא.

השנה ניוקאסל כבר בתחילת העונה מראה ששוב היא כושלת במטרות שלה, והתחילה גם את העונה רע ואני מתקשה להאמין שתיקחו איזה תואר. אני אומר כבר בפעם העשירית, סאנטיני לא אמר בשום צורה או אירוע שזה יהיה הכדורגל שלנו, ושלאור הסגל המוגבל הוא מעדיף כיום מערך מתגונן, עד שהסגל יושלם, או לפחות ישתפר בפגרה הבאה.
    העונה ניוקאסל נתנה הצגות רק נגד סכנין. אבל עזוב, תשקע בחלומות שלך שאתם מועדון צמרת. אנחנו רק נמשיך להשתפר.

5. ג'רמיין דפו Member

זה בדיוק הקטע ניוקאסל סיימה את התקופה הגדולה שלה כרגיל בלי תואר וכעת סונס יחזיר אותה למקומה הטבעי עם כמה שחקני רכש מצחיקים. הפנים שלנו לעתיד ואתמול מי שראה את הרכב המילואים שלנו יכול להבין.

6. NewcastleFan Member

I have dreams and u have dreams....

7. BOSS Member

פשוט תגידו לאיזה משחק אתם רוצים כרטיסים ותקבלו במחיר הכי זול שאני אמצא...

8. city Member

המשחקים הם ארסנל - פולהאם ב26- לדצמבר,
    מנצסטר סיטי - ווסט ברומיץ ב28-
    וניוקאסל - ארסנל ב29-

תברר מה המחיר הכי זול שאתה יכול למצוא ונראה אם אתה כזה תותח..

9. THE STRETFORD END Member

city
    ביררת כמה עולה אטלס?

10. NewcastleFan Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    He doesn't need one,Stretford......he trust his friends and going from Portsmouth to Newcastle by foot........it's very close.

By the way..........where is Rudess???

11. THE STRETFORD END Member

Rudess נשלח ע'י חברו הקרוב ארסן ונגר למעקב אחרי כשרונות חדשים במשחקים של הנבחרות עד גיל 21.
    השאלה היא מה יעשה ונגר עם אותם כשרונות צעירים שRudess ימליץ לו עליהם?
    יזמן אותם לארסנל או ש הוא ממזמן לא ניצל מינית ילד תמים והיצר האכזרי שלו שוב מפמפם בעורקיו?

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. כידוע, צ'לסי הנוכחית היא קבוצה שרצה כבר שנים על גבי שנים ביחד.
    ב. לעומת טוטנהאם, אברמוביץ' חשף אתמול שלו כלל לא חשובות התוצאות!
    ג. צ'לסי כבר הוכיחה העונה שהיא יכולה לשחק יפה, והיא עוד תשחק יפה.
    ד. לדבר על בונקר ומשחק משעמם אחרי התצוגה האחרונה שלכם בברידג', זה אבסורד ממדרגה ראשונה.

13. beckham the king Member

מישהו יודע אם יש איזה משחק ב-27.12 ???? אני יודע שפריימרליג אין אבל אולי איזה משחק בליגה נמוכה או נוער או משהו דומה ..??

14. NewcastleFan Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

Funny as always stratford.........but we all wish success for Rudess in his new job at Arsenal Football club which match did Wenger send him?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/10/04
  15. city Member

אטלס יש.
    כרטיסים עוד אין.