מתרכזים בכישלון האיטלקי או מתלוננים על הסקנדינבים?

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י The North Stand, ‏1/6/04.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ההתאחדות האיטלקית הודיעה שהיא לא תערער על החלטת אופ"א להרחיק את טוטי משלושה משחקים ביורו 2004.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואו החלטה אצילית....

אם הם היו מערערים על ההחלטה הזאת זה היה מדהים.... שיא החוצפה.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש גבול עד כמה מישהו יכול לאהוב נבחרת? כנראה שלא.
    אתמול בסביבות 1 ניסיתי ללכת לישון, מה שלא כל כך הלך. יותר משעתיים לקח לי להירדם, כשהסיבה היא כמובן התיקו. בערך 50 פעם הרצתי את השער של השוודים אצלי בראש. ליונברג תופס את זאמברוטה, איבראהימוביץ' עם העקב, ויירי לא מגיע ושוב ליונברג תופס את זאמברוטה, איבראהימוביץ' עם העקב, ויירי לא מגיע....וכשלבסוף איכשהו נרדמתי כבר ממש לא רציתי להתעורר. הבעיה (אני אף פעם לא זוכר חלומות) כנראה שגם חלמתי על השער הזה וכמו כל סיוט מתעוררים ממנו. זה קרה ב-7 בבוקר ואחרי ששוב פעם ניסיתי להמשיך לישון, שוב אותה תמונה: ליונברג תופס את זאמברוטה, איבראהימוביץ' עם העקב, ויירי לא מגיע ושוב ליונברג תופס את זאמברוטה, איבראהימוביץ' עם העקב, ויירי לא מגיע....

עכשיו אני ער, ואתם יודעים מה... ממש אין לי חשק לחיות.

4. שבצ'נקו Member

כמה חבל ,חילופים פשוט מטומטמים של טרפטוני!
    אסור היה להוציא את קאסאנו ,והיה צריך להוציא את בובו העגלה שהחטיא מצב אחר מצב.
    עדיף היה לזמן את רוברטו ג'לארדינו שלבטח היה עושה את העבודה פי כמה וכמה יותר טוב.
    פירלו נתן חיבור לכל הקישור,אבל התעייף לקראת הסיום, המשחק של דל פיירו ,זמברוטה ופאנוצ'י היה מצויין.
    כמה חבל שמשחק כזה טוב של איטליה היה חייב להיגמר בשטויות שטרפטוני עשה, פשוט לא יאומן.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים בעניין ויירי, כי אם ויירי לא היה משחק פשוט לא הינו רואים לא את קאסאנו ולא את דל פיירו. בובו אומנם החמיץ, אבל לא ממצבים כל כך קורצים, רוב הכדורים שהגיעו עליו היו גבוהים מידי. מה שכן בובו עשה עבודה טקטית מצויינת, הוא פשוט שרף שטחים עצומים ואיתו לפחות שני מגנים שוודים, מה שפתח מקום עבור קאסאנו ודל פיירו. הטעות של טראפ היא שהוא שינה את השיטה שעבדה כל כך מצויין, ומבהלה הכניס עוד מגן ואז עוד קשר במקום חלוץ במקום לשחק עם אותה שיטה שכל כך הצליחה. מקרה מאוד דומה היה לגרמניה שהצליחה לנתרל את הולנד ואז פלר עשה טעות דומה כאשר הוציא את פרינגס והכניס את ארנסט ובכך שינה את המערך ואיבד את היתרון ואת המומנטום מה שבסופו של דבר הוביל לשער שיוון וכך גם במקרה של איטליה. מה שמלמד מה שמצליח לא מחליפים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

כל עוד יש סיכוי פורצה אצורי!!! :aaa15:

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי, נראה שאתה מרגיש כמו שאנחנו אוהדי נבחרת אנגליה הרגשנו אחרי ההפסד לצרפת. בכל מקרה, אנחנו צריכים תיקו, אתם - חייבים ניצחון.
    הפרש 2 שערים על בולגריה יכול להעלות אתכם יכול להעלות אתכם אבל דנמרק יצטרכו לכבוש שני שערים פחות מכם.

מעניין אותי, אגב, מה קורה למשל אם איטליה מנצחת 2-0 ודנמרק ושוודיה מסיימות ב-1-1. לאיטליה ודנמרק יש בדיוק אותו מאזן שערים ותיקו ביניהן. מה קורה אז? הטלת מטבע?

7. ehudas Member

במקרה כזה לפי מה ששמעתי איטליה עולה כי היא מדורגת לפני הדנים בדירוג פיפ"א..

אלכס דל פיירו יצא היום בהצהרות על כך ש"תיקו 2:2 בין דנמרק לשבדיה ירים הרבה גבות ויהיה בושה לכדורגל הבינלאומי"..

לדעתי זאת הצהרה חכמה של אלכס כי עכשיו שתי הנבחרות האלה יעלו במטרה להוכיח שהן לא מוכרות את המשחק

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

התשובה שלך חלקית אהוד, קודם הולכים לפי התוצאות בין הנבחרות בשני הטורנירים האחרונים (ובמוקדמות שלהם) ובזה יש לאיטליה יתרון, מה גם שהיא מדורגת לפני דנמרק בדירוג העולמי של פיפ"א.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע...יש יחידה במשטרה שהתפקיד שלה זה למנוע מגולשי אינטרנט להתאבד..לקרוא להם? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

אם טראפטוני לא יהרוס את נבחרת איטליה איטליה יכולה לקחת את היורו,המחצית הראשונה הייתה גדולה מבחינתו...

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסקואדרה אזורה מסיימת את דרכה ביורו בהרגשה ממש לא נעימה עם ה 2-2 שכולם קיוו שלא יקרה בין הסקנדינביות (או שדנמרק היא לא בסקנדינביה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ) אבל לדעתי האיטלקים צריכים לבוא קודם כל בטענות לעצמם. להתקפה הלא פורה (3 גולים ב- 3 משחקים) כשויירי עסוק במה שכותבים עליו בבית ולא מתקרב להבקעה, לצעד חסר האחראיות של טוטי הכוכב המנוסה, לחילופים הלא נכונים של טראפ נגד דנמרק ובמיוחד נגד שבדיה כשהחילופים האלה גרמו לשוויון ובדיעבד להדחה.
    דעותיכם בעניין?

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע תזכיר לי כמה יוון כבשה? 3...

12. John Barnes Member

4 שערים, אם היא הייתה כובשת 3 היא הייתה בחוץ.

13. Kiko Member

בגדול מה שצריך לעשות זה להכניס לנבחרת לאט לאט את הצעירים המוכשרים שלקחו די בקלות את היורו.
    קודם כל, צריך להכניס לעיניינים את שתי שחקני ההגנה המוכשרים, פרארי ובונרה. פרארי צריך להיות הבלם השלישי במקום "מלך הפנדלים", ואולי תוך שנה שנתיים להיות הבלם השני לצידו של נסטה, בונרה מתאים כמו כפפה ליד לאזורי שעמדת המגן הימני היא אחת החוליות החלשות שבה.
    לדל פיירו וויירי אין מה לחפש בנבחרת, קאסאנו וג'ילארדיניו הם אלו שצריכים להוביל את ההתקפה של הבנחרת, וכמובן שגם דה רוסי ייכנס תוך זמן קצר לנבחרת.
    אבל מעל הכל, צריך להחליף את טראפאטוני במאמן... הממ... איך אני יגיד את זה? פחות טיפש, פחדן ואידיוט

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק חחח שכחתי שהם כבשו נגד רוסיה : ) אבל עדיין אם ההבדל בין עליה להדחה הוא 3 או 4 אז אפשר לסגור את הענף.

אני ויניב בדיוק שלוש שעות לפני המשחק דיברנו בינינו באיי סי קיו שמאטראצי יעשה פנדל...והפרצוף הדבילי שהוא עשה אח"כ...להקליט ולשמור...אפס של בלם!

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנבחרת החדשה שתתמודד במוקדמות הגביע העולמי צריכה להראות כך:

-------ויירי/ג'ילארדינו---קאסאנו--------
    ------------------טוטי----------------
    ------גאטוסו-----פירלו-----פרוטה------
    פאנוצ'י/בונרה--נסטה-קנאברו--זאמברוטה
    -----------------בופון----------------

מאמן:מבחינתי איו יותר טוב מקאפלו שיקח את הנבחרת, אבל מכיוון שזה לא יקרה וליפי כמעט בוודאות יהיה המאמן הבא. יש כמה שאלות בנושא, אחת היא שליפי לא הצליח בשום מקום פרט ליובה. שתיים, ליפי יכול לעשות טעות ולקחת את דל פיירו מכיוון שיש להם עבר ביחד. ודל פיירו, כמו שאמר שגיא כהן, הוא בלוף.

בעניין ויירי או ג'לארדינו. אין לי ספק שויירי הוא חלוץ מדהים שסבל משנה גרוע ביותר, זה התחיל באינטר והמשיך לאליפות אירופה. אם זו הייתה שנה חת פעמית וויירי יחזור להיות החלוץ של לפני שנתיים שלוש, אז אין ספק שהוא צריך להיות בהרכב. אם השנה הזו הייתה תחילה של נסיגה אז ג'ילארדינו יתפוס את מקומו.