מ.ס אשדוד והפתח תיקוואיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏21/7/08.

1. Emil Member

סטויקיץ' שוער טוב, בטח ובטח לאשדוד שהתנסתה כבר בלא מעט ליצנים בין הקורות. עד שתופסים שוער זר שנותן משחקים יפים ומביא הביתה כמה נקודות כדאי להחזיק בו, סיכוי לא רע שעם ההתאקלמות גם יהיה טוב יותר בעונה הבאה. כל עוד אין שוער בית מבטיח, אין סיבה להחליף.

בנוגע למקרייב ודוד רביבו, פחות ברור לי. אפשר להבין שבאשדוד ירצו להרוויח על מקרייב, אבל מה על רביבו? יותר משאני לא מבין למה שאשדוד תרצה לשחרר אותו, פחות מובן לי למה הוא להוט לעזוב. בשביל חצי עונה במכבי חיפה בתור שחקן רוטציה?

בנוגע למכבי פ"ת, שם המצב באמת לא ברור. השחקנים ששוחררו הם לא שחקנים רעים, האם הם הכבידו כ"כ על התקציב? ומאיפה רוני לוי מתכנן להביא כ"כ הרבה שחקנים חדשים? אני יכול להבין את הרצון להתבסס על שחקני בית, אבל יש לי תחושה שהמהפכה שם קצת יותר מדי מאסיבית.
    יהיו קופצים על נאור פסר כשגם אסולין, צמח, עמאר, סרסור ולירן כהן לא יתקשו לדעתי למצוא לעצמם בית חדש בליגה של 16 קבוצות. ישנן שמועות נוספות בתקשורת על שחרורים ומכירות נוספות בקבוצה, כשראיתי איפושהו טענה שבוקסנבוים עשוי למצוא עצמו במכבי ת"א.

נוצרת לנו סיטואציה מעניינת כשכמה וכמה מועדונים ינסו להתבסס בעונה הבאה בעיקר על שחקני בית. מכבי פ"ת ומכבי נתניה הצהירו על זה בפה מלא, כשגם אשדוד עושה קולות דומים.

2. Raulito Madridista

http://www.ynet.co.il/PicServer2/28102008/1706662/YE0832186_wa.Xxx
    ברוך דגו לא בתוכניות של אשדוד לקראת העונה הבאה

האמת שמדובר במהלך דיי צפוי. דגו לא עשה כלום העונה באשדוד והוא המשיך את הירידה הגדולה בכושרו מכל עונה לעונה זה ניהיה רע יותר.. הסטטיסטיקה שלו מבישה - שער אחד אחד ועוד שני בישולים ב. אף אחד לא ציפה ממנו לחזור להיות אחד מהשחקנים הטובים בארץ, כי דגו נשחק פיזית, הוא איבד את המהירות שלו ויכול להיות שבתוך-תוכו המעבר לקבוצה קטנה ביאס אותו. אבל דגו אפילו לא נתן עונה סבירה באשדוד, הוא פשוט היה מתחת לכל ביקורת וחבל עליו. אפילו ראיית המשחק והמסירות - אולי התכונה הבולטת אצלו, אפילו מזה הוא לא הראה כלום. בעונה הבאה אני בספק אם קבוצה בקליבר של אשדוד אפילו תהמר עליו, בסוף הוא יימצא את עצמו מאחת מהקבוצות הפחות טובות שעלו ליגה, כמו הפועל רמת גן למשל או עכו. הלוואי ובאר-שבע תתעניין בו איכשהו.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/09
  3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברוך דגו ויתר על העונה הזאת ביום שגרם לכך שלותר מתיאוס ידיח אותו מהסגל של מכבי נתניה. אני מקווה שהוא למד את הלקח, שאין קיצורי דרך. בהתלחה הוא חשב שהוא כוכב גדול במכבי נתניה, אז הנה הוא ראה מהר מאוד את הדרך לספסל של מועדון ספורט אשדוד. ישראלי טיפוסי.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שהעונה הזאת תבהיר לו מה הוא ומה מקומו בליגה.
    שיתחיל להתאמץ,כנראה הכל הלך לו יותר מידי בקלות בקריירה.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

6. GRANDE LAZIO Member

מאמן מצוי ועייף, רכש זול ובינוני, שחקני מפתח שעושים פוזות ומתאמנים בלי חשק עד שיעזבו, שחקני בית בינוניים מינוס, ניהול גרוע ולא איכפתי, הקהל לא מגיע.

מ.ס אשדוד עונת 2009-2010.
    שום הווה, שום עתיד.
    סתם עוד קבוצה בליגה.
    עוד עונה של סתם, של כלום ושום דבר.
    אבל ההנהלה בשלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/7/09
  7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אשדוד, בעיקר לגבי העונה שעברה, זו קבוצה עם פוטנציאל לא קטן אך מבוזבז.
    אני מקווה בשביל המועדון הזה שבסוף העונה יסיים בין שני המקומות האחרונים ויירד ליגה, הגיע הזמן אחרי 10 שנים מאז האיחוד בין שתי הקבוצות העירוניות, שהקבוצה הזו תקבל סטירת לחי ותתעורר ... כי קל לאנשים במערכת להגיד שלא משנה כמה גרוע הקבוצה תשחק, תמיד יהיו 3-4 קבוצות גרועות יותר, בטח ובטח כשמדובר בליגה של 16 קבוצות.

8. Number 8 Member

אמרתי כבר שמבחינתי ברוך דגו הוא השחקן המאכזב העונה. בתוך שנה אחת הוא הפך משחקן מוביל בהפועל תל אביב ואחד השחקנים היותר טובים בכדורגל הישראלי לשחקן שאפילו אשדוד לא רוצה...

יש לו המון עבודה בעונה הקרובה והכי חשוב עבורו זה שיפסיק להתעסק בשטויות ובדברים לא קשורים כי זה מה שמנע ממנו העונה להצליח.