מ.ס אשדוד והפתח תיקוואיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏21/7/08.

1. דניאלושקה Member

רוג'ר מייסון כן הצליח אבל לא משנה

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

- נשיא מכבי פתח תקוה, עמוס לוזון, ייפגש הערב עם היו"ר משה זוארץ. הנשיא עשוי להודיע על חזרתו למכבי פתח תקוה.
    אתמול נעשו מספר ניסיונות להחזיר את לוזון למערכת ובפגישה היום אמורה להתקבל הכרעה.
    כבר אמרתי אז שהדיבורים של עמוס לוזון על עזיבה היו רק דיבורי סרק.

- חלוץ הפועל תל אביב, ליאור אסולין, החל להתאמן אתמול במכבי פתח תקוה.
    אסולין, שלא נמצא בתוכניות של גוטמן לעונה הקרובה, חיפש במהלך כל הקיץ קבוצה שתקלוט אותו.
    במועדון טענו כי העלויות הכספיות הגבוהות של השחקן, יקשו עליהם לצרף אותו.
    מחר צפויה להתקיים פגישה בניסיון לגשר על הפערים ובקבוצה מקווים שהשחקן יפחית מדרישותיו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/8/08
  4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הניצן שנבל לו

מאמן מכבי פ"ת, ניצן שירזי, שמונה באמצע העונה שעברה החליט לשים את המפתחות עוד לפני פתיחת הליגה.

שירזי הודיע לשחקניו על החלטתו בשיחות אישיות ועוזר המאמן, אבי פיטוסי, הוא זה שהעביר את אימון הערב של הקבוצה.

בהנהלת המלאבס טוענים ששירזי התפטר בגלל "סיבות אישיות".
    דבריו של שירזי באסיפת השחקנים: "אני עוזב בגלל סיבות אישיות ומקצועיות".

המועמד המוביל לרשת את ניצן הוא ראובן עטר, אליו נעשתה כבר פניה לא רשמית מטעם ההנהלה. גם רוני לוי נכלל ברשמית המועמדים.

אני כבר סימנתי את פתח תקווה כאחת שתאבק על ההישארות בליגה העונה, למרות שהיא טרם החלה..
    עד כמה זה יפגע בקבוצה? האם השינוי יעשה רק טוב? כל זאת נדע כשהעונה תחל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/8/08
  5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סיבות אישיות... נגיד, אני בספק, לי נראה שמשהו לא התאים לו שם, או שקרה משהו עם ההנהלה, או שהוא פשוט הבין שהוא לא נהנה במועדון הזה ואפשר להבין למה.

בכל מקרה מכבי פ"ת מאבדת מאמן טוב, קשה לי לראות את ראובן עטר או רוני לוי מסכימים לבוא בשיממון הזה.

6. Number 8 Member

ניצן שירזי דיבר יותר מפעם אחת על העובדה שאין לקבוצה מספיק כסף כדי להביא שחקני חיזוק. בזמן היורו רוב הקבוצות בליגת העל התחזקו וחיפשו שחקנים ורק שירזי ישב באולפן מהבוקר עד הלילה ורק פירשן. בהתחלה צחקו על העניין, אבל ככל שעבר הזמן, הצחוקים הפכו לרציניים, וההוכחה לכך הייתה בהפסד למכבי ת"א בגביע הטוטו(שבאותו משחק אגב, שירזי שוב דיבר על חוסר היכולת של קבוצתו להביא שחקני רכש).

מאה אחוז סיבות מקצועיות.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שניצן שירזי לא היה מרוצה מכמות המשאבים שהקבוצה הקצתה לרכש. אחרי העונה האחרונה שלו, הוא רצה לחזור ולהאבק על כרטיס למוקדמות גביע אופא וכנראה חשב שעם חומר השחקנים שעובד לרשותו כרגע, אין לו שום סיכוי לעשות את זה.
    המהלך הזה פתר לי דילמה לא קטנה שהייתה לי. מצד אחד, אני רוצה שהקבוצה המיותרת הזאת תרד ליגה. מצד שני, אני לא רוצה שניצן שירזי, דמות שאני אוהב בכדורגל שלנו, יכשל. עכשיו אין שום בעיה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. Raulito Madridista

ניצן שירזי עשה טעות שמהתחלה הגיע למכבי פ"ת, לדעתי הוא לקח סיכון כאשר הוא הסכים לקבל את הקבוצה במצב הגרוע בו היא הייתה, הוא לא היה רחוק מלרדת ליגה ועבור מאמן זה כתם מסויים עבור הקריירה. מוזר שדווקא כאשר עמוס לוזון חוזר לקבוצה, אז שירזי מוצא את הזמן להחזיר את המפתחות. פ"ת התנהלה בקיץ בחובבנות, אבל דווקא נראה שבזמן האחרון היא מתחילה להזיז עניינים ואולי תצרף את אסולין ועוד בלם זר. בכל מקרה, שירזי הבין שהוא לא יצליח להכין את הקבוצה לליגה בזמן ובהחלט ניתן היה לראות שהוא לא מרגיש שלם עם מקום עבודתו.
    אני בניגוד לאחרים לא חושב שלעובדה ששירזי פירשן ביורו יש קשר להכנה הלקוייה. בניגוד למתיאוס שיש לו שם בכדורגל העולמי ויכל להביא זרים בעזרת זה ובעזרת מזומנים, האמצעים של פ"ת היו מאוד מוגבלים. יחסית למה שהיה באמתחתו הוא כן ניסה לשדרג כאשר בוקסנבוים הגיע. מה שאני לא מבין זה הוויתור על אנסומבו.
    אני חייב לציין שבדומה לך, אבירם, גם אני הרבה יותר 'רגוע' ממה שקרה. אני מאוד מחבב את שירזי ולא רציתי לראות אותו יורד ליגה, אבל כעת אני מאחל למכבי פ"ת שתסיים אחרונה.
    רק אני חושב שתוך חודשיים-שלוש יתחילו הכיסאות המוזיקלים בליגת העל? - זאתאומרת שלוזון יחזור לפ"ת ושירזי לבני-יהודה.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בלי קשר לאם גיא לוזון יצליח בבני יהודה או לא, קשה לי לראות את גיא לוזון חוזר למכבי פ"ת לפחות בשנתיים-שלוש הקרובות, בעונה שעברה הוא הושפל, עשה מעצמו צחוק, נראה לי שהוא למד את הלקח שלו וינסה להעביר כמה שיותר זמן ללא צורך לחזור לבית.

10. beitar4ever Member

ניצן אומר שהסיבות להתפטרותו הן אישיות, אז שיאמר. אנו יודעים מספיק טוב איזה סיבות יכולות להביא להתפטרותו. יכול להיות ששירזי לא הסתדר עם ההנהלה , דבר שבהחלט לגיטימי(קשה מאוד להסתדר עם הלוזונים ). בנוסף, ניראה שהסיבה העיקרית להתפטרותו היא חוסר שביעות רצון מהסגל הקיים והכנה לקויה לקראת פתיחת הליגה.
    בכל מקרה, כמו שאמרו דור ואבירם, טוב ששירזי עזב כי אני לא הייתי רוצה לראות את המאמן הזה יורד לליגה ה-2.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

האופציה הראשונה של מכבי פ"ת הייתה רוני לוי, הם פנו אליו אבל הוא צפוי לסרב להם, הפנייה הבאה תהיה ככל הנראה לראובן עטר, אני מאמין שגם מראובן עטר הם יקבלו תשובה דומה, עטר יודע שבינתיים יש לו רקורד מוצלח, הוא יודע שקבוצות אטרקטיביות יותר ירצו לפנות אליו בעתיד כאשר יהיו משרות פנויות, בינתיים מה רע לו לנוח חצי עונה או עונה, זה בטח עדיף בשבילו מאשר "ללכלך" את עצמו ואת הרקורד שלו בקבוצה כמו מכבי פ"ת.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני לא רואה מצב שרוני לוי או ראובן עטר יסכימו להגיע לעמק הלוזונים.

בסוף עמוס לוזון ימצא את עצמו בלית ברירה ממנה את אורי מלמיליאן.

13. הדר חסון Member

ראובן עטר יחתום במכבי פ"ת

14. Number 8 Member

רוני לוי לקח שלוש אליפויות רצופות עם מכבי חיפה, ואם הוא יאמן את מכבי פ"ת, זה ייחשב בעייניו ובעייני כולם כאל ירידה, ולכן אני לא רואה אותו מאמן באורווה. אותו דבר אפשר להגיד על ראובן עטר שלקח שני סגנויות רצופות עם מכבי נתניה, וגם אצלו אימון אצל מכבי פ"ת תחשב כאל ירידה. יותר עדיף לשניהם לחכות לפיטורים של אחד המאמנים בקבוצות הגדולות, ולא חסרים כאלה, כדי שאחד מהם או אפילו שניהם, יקפצו על המציאה(ראובן עטר יחכה בשקט בשקט לפיטורים של אלישע לוי...).

שני המאמנים אשר פנויים כרגע ומתאימים לרמה של מכבי פ"ת הם אלי כהן ושייע.

15. beitar4ever Member

אני חושב שאם לוי או עטר יאמנו במכבי פ"ת הם סתם יכתימו את קריירת האימון שלהם.
    אצל הלוזונים אף פעם לא היה שקט נוסף לרכש הגרוע שהם עשו עד כה. לכן עדיף בשביל מאמנים כמו לוי ועטר למצוא קבוצה נורמלית יותר או אפילו לקחת שנת הפסקה כדי לנוח קצת משגרת האימון.
    כרגע ,אני חושב שהמועמדים היחידים הם מלמיליאן ואלי כהן.
    עידן, שייע לא פנוי, הוא מאמן באשקלון.