נאפולי 2012/13 :: בדרך לסקודטו לא עוצרים בפומפיי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏7/7/12.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כנראה במשחק מול מיז'ונאריוס במחזור הרביעי, כשעוד נראינו כמו קבוצה. הוא היה נהדר וכבש את שער הניצחון בבעיטה חופשית נפלאה. גם אני כמוך חושב שעדיף לו להמתין עוד חצי שנה לפחות, עד שהוא יהיה בשל (פסקארה בסריה A? אני חושב שהם בליגה שניה, אבל לא בטוח), מה גם שהוא אפילו לא שחקן הרכב אצלנו עדיין. קשה לי להאמין בכל מקרה שזה יקרה השנה, אבל ההתעניינות של נאפולי מראה על רצינות מצידם ובכלל על סקאוט של האיטלקים בזמן האחרון בקולומביה, כנראה עקב ההצלחה של מוריאל וקואדראדו.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/12
  2. VAR Member

פסקארה עלתה ליגה והיא תשחק בסריה A בעונה הקרובה

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב אותך, לפלאדינו אף פעם לא היה דבר חוץ מדריבל מטורף. לאינסינייה יש פיניש של גאון. הוא כל הזמן מחפש את הפינות, וכשהוא רחוק מספיק מהשער, הוא לעולם יסובב לחיבור הרחוק (ולרוב גם פוגע בול).

הדיבורים על מעבר של נאפולי למערך 3-5-1-1 קצת מטרידים. אם מבודדים את לורנציניו מכל דבר אחר אפשר לטעון שהוא יכול לשחק בתור האחד שמאחורי קבאני (תפקיד שיהיה שמור העונה לפאנדב), אבל אם לוקחים אותו, מתחשבים בגודל שלו ומוסיפים למשוואה את ההגנות הגדולות והאגרסיביות של הסרייה A, אין לו מקום במערך כזה לטעמי. סופר-סאב רק כשמצארי צריך/רוצה לשנות מעט את שיטת ההתקפה.

בכל מקרה, לא יכול לחכות.

4. ASROMA Member

לגבי דיווחים שונים באיטליה מחר אמורה להיסגר העסקה שתביא את צמד שחקני ההגנה של פיורנטינה ואלון ברהמי ואלסנדרו גמבריני לסן פאולו במחיר כולל של 8.5 מיליון יורו.

2 שחקנים מוכחים עם ניסיון עשיר בליגה שיחזקו את ההגנה, ברהאמי משוגע אמיתי שקהל הדרומי יזרום איתו....

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי החתמות נפלאות של נאפולי, במיוחד זו של גאמבריני שבא לייצב את ההגנה הלא יציבה. קפטן הויולה יסגור שבע שנים נפלאות בפירנצה במהלכן נהפך לאחד הבלמים הדומיננטיים והאיכותיים בליגה. פערי הרמות השתנו בשנים האחרונות וכיום גם אם אתה משחק בפיורנטינה, אי אפשר לסרב למועדון שאפתן כמו נאפולי שניצלה בחוכמה את העובדה שמסיים חוזה בסוף העונה כדי להביאו במחיר מצחיק. בהראמי, גם הוא שחקן לא רע בכלל בעל ניסיון רב בליגה והבאתו בעצם רומזת לפי דעתי לעזיבתו של גרגאנו, מהשחקנים הפחות מוערכים בליגה.

פיורנטינה מתפרקת.

6. VAR Member

מהלך מתבקש מבחינת נאפולי. דה לאורנטיס פשוט עושה שם עבודה מצוינת.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהראמי ורסטילי ויכול לשחק כמגן ימני, אבל עקרונית הוא קשר מרכזי (עם אוריינטציה ימנית). במידה וגרגאנו או אינלר לא יעזבו, אני לא רואה סיבה למה הוא צריך לפתוח בהרכב, אבל בכל מקרה ייתן פייט רציני על המקום בהרכב ועומק נהדר לקישור (דז'מאילי, אינלר, בהראמי השוויצרים וגרגאנו, לא נופל מהקישור של מילאן). יכול להיות שהעובדה שהוא משחק גם כמגן ימני אומרת שימיו של סוניגה באו אל קיצם.

גאמבריני הוא מלפפון ענק, שחקן הגנה מצוין ומנוסה (למרות ירידה קלה בכושר שלו מאז הימים היפים של הויולה). שיפור אדיר על ארוניקה שנחלש מאוד לאחרונה.
    זפאטה+מגן שמאלי והקבוצה הזאת יכולה לסמן וי אחד גדול על המרקאטו הזה.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מכיר את גאמבריני. בהראמי שחקן טוב ועם כל האהבה שלי לגארגאנו, ויש לא מעט, בעונה האחרונה הוא לא בלט במשחקים שראיתי אותו בהרכב (וגם בנבחרת איבד לפני כשנתיים את מקומו בהרכב לשחקן עדיף). אבל לדעתי בגלל הגיוון של הראשון והיעדר האגו של השני, אין בהחתמה הזו בהכרח עדות לעזיבה מתקרבת של האורוגוואי (אבל אני לא בקיא במה שהולך במועדון)

9. VAR Member

"קצת" נסחפת עם ההשוואה לקישור של מילאן שמכיל 2 שחקני קישור בכירים מנבחרת איטליה ועוד איזה אחד אלמוני שקורא לעצמו פרינס...

גם לא הבנתי מה הקשר בין בהראמי לבין סוניגה שבנאפולי משחק כשמאלי בלבד (בהראמי הוא רכש לקישור. הוא ממש לא ייקח למאג'יו את המקום בהרכב עם כל ההערכה אליו).

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שנסחפתי. רק אגיד שאינלר והאמשיק היו מורידים את מי שצריך אצלכם לספסל...

לגבי בהראמי - אני מסתמך על העובדה שנאפולי מחפשת מגן שמאלי ועל שמועות מתחילת הקיץ שסוניגה עומד לעזוב. בשורה התחתונה הורסטיליות של בהראמי אמורה להיות פאקטור ככה או ככה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/12
  11. Alta Tensione Member

גאמבריני רכישה נהדרת אבל אם הוא נכנס למשבצת של ארוניקה זה לא יהיה צעד נבון כל כך לטעמי. בשיטה שבה נאפולי משחקת היא חייבת בלם עם רגל שמאל שיוכל לתת איזון במערך ההגנתי מסוג זה.

12. VAR Member

אני לא יודע עדיין מי מבין פרינס או מונטוליבו ישחק טרקוורטיסטה אבל מי מהם שזה לא יהיה אני מעדיף בכל יום נתון על האמשיק האוברייטד.
    את התפקיד של הקשר האחורי היצירתי סטייל פירלו אני מאמין שמונטוליבו יכול למלא לא פחות טוב מאינלר, למרות שהשמועות סביב וראטי ופולי כנראה אומרות שיגיע שחקן חדש למשבצת הזו (ואז מונטוליבו טרקוורטיסטה ופרינס באמצע, הרעיון שאני אישית הכי אוהב). ונוצ'רינו >>> גרגאנו בכל פרמטר שלא תבחר (ויש לי הערכה לגרגאנו).

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאפולי מנצחת 9-0 במשחק אימון. אינסינייה כבש שלושער, האמשיק, דוסנה, סוניגה, בריטוס, פורניטו ופאנדב כבשו גם כן.

Rosati, Campagnaro, Fernandez, Britos, Zuniga, Dzemaili, Inler, Hamsik, Dossena, Insigne, Vargas. A disp. Colombo, Cannavaro, Grava, Aronica, Celiento, Bariti, Vitale, Gargano, Fornito, Novothny, Pandev.

ציונים

שווה לחכות לשער האחרון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx.

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מופתע מאינסינייה. הוא הוכיח כבר לא מעט פעמים שהוא יודע להכניס את הכדור לרשת מול הגנות חלשות, המבחן האמיתי שלו יהיה מול קבוצות הסריה A.

והשער האחרון... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx (קימנטי הבא?)

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לפי השמועות האחרונות, נאפולי דחתה הצעה של 10 מיליון יורו מואלנסיה עבור קאמילו סוניגה. המגן הקולומביאני מסיים חוזה ביוני 2014 כאשר השכר שלו עומד על 900K יורו לעונה, נאפולי מתכוונת להציע לו חוזה עד יוני 2016 תמורת 1.4 מיליון לעונה ולהפוך אותו למרוויח השלישי בקבוצה אחרי קאבאני והאמשיק.