נבחרת אנגליה - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י King_Beckham, ‏29/5/04.

1. THE STRETFORD END Member

אני קורא פה את כל הגאונים שאוהדים את ספרד איטליה ומקשקשים שלאנגליה אין שוער אין מגן ימיני או אין התקפה ואני שואל את עצמי האם הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו???
    מתי ספרד עם כל השחקנים ה"טכניים"עשתה משהו שאפשר לזכור אותו כתצוגת כדורגל מרשימה מול נבחרת ברמה בטורניר נחשב???לא חוכמה לעלות בקלות לגביע עולמי או גביע אירופה כשנמצאים באותו בית עם ישראל,
    אם זכרוני לא מטעה אותי הפעם האחרונה שאנגליה פגשה את ספרד במשחק ידידות ספרד הובסה 3-0
    ולפני זה הפסידה לאנגליה בפנדלים ביורו 96.
    ספרד מגיעה תמיד עם ציפיות גבוהות לכל אליפות וכמעט תמיד נושרת לפני אנגליה אז מאיפה השחצנות והיהירות הזו???על סמך מה???
    איטליה,ההבדל העיקרי בין סגנון המשחק האנגלי לאיטלקי הוא שבאנגליה משחקים לאורך ואילו באיטליה משחקים לרוחב,
    איטליה אומנם הגיעה לגמר ביורו 2000 אך מעטים זוכרים זאת או שלא נוטים להזכיר וזה בגלל הכדורגל השלילי והמשעמם שהיא הציגה(משום מה חוץ ממשחק הגמר),גם איטליה כמו ספרד תמיד פיבוריטית ולא יודע למה?הכדורגל האיטלקי שעלה לגדולה רק כאשר הקבוצות האנגליות היו מושעות מהמשחקים באירופה נמצא בנסיגה אחורה כבר שנים,כמו הקבוצות כך גם הנבחרת,כדורגל הגנתי(מדיי)ומשעמם,אין ברק אין התקפה אין כיף וגם אין תוצאות,ולדעתי בניגוד לשחקנים הספרדיים לאיטלקים יש את הכלים והכשרונות(אפשר היה לראות זאת באליפות אירופה עד גיל 21)אבל לאורך שנים האיטלקים מקובעים מדיי ולכן אין תוצאות
    כן אני אוהד מושבע של אנגליה וכן תמיד בטוח שלנבחרת שלי יש סיכוי לזכות וכן תמיד מתאכזב אבל בניגוד לספרדים או לאיטלקים הנבחרת שלי משאירה לי זכרונות נעימים לכל החיים,4-1 על הולנד,5-1 על גרמניה(במינכן)1-0 על ארגנטינה הפיבוריטית הגדולה במונדיאל האחרון,האם הספרדים או האיטלקים יכולים להזכיר לי אילו זכרונות נעימים להם יש???מתי הנבחרות שלהם הציגו משחקים בלתי נשכחים בטורנירים הגדולים???
    אני מאמין שהפעם הכל יתחבר לאנגליה בזמן הנכון כי יש חומר שחקנים מהשורה הראשונה,יש נסיון ויש מה שאין לאף נבחרת-את הקהל הטוב ביותר בעולם שיהיה בהמונייו גם בפורטוגל(מעניין לציין שלמשחק של איטליה מול בולגריה נשארו כרטיסים למכירה)
    לא הייתי מחליף את הקישור של אנגליה באף שחקן אחר(גם לא זידאן)
    להגיד שאין לאנגליה התקפה כשבחוד משחקים מייקל אואן וווין רוני זו בורות
    אז כל מאמיני אבי רצון ונדב יעקובי המסכנים תסתכלו על עצמכם ואחרי זה תבקרו אחרים וכולי תקווה ואמונה שאנגליה תזכה ביורו ואם לא אז לבטח תגיע רחוק מספרד ואיטליה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה:
    א. אתמול סקולס כבר התראיין לאתר הרישמי של היוניטד ואמר שהדברים לא היו ונבראו.
    ב. אני מרגיש אותו הדבר כלפי אשלי קול, מר "עדיף לא להרגיז את הנרי כי אז הוא יהיה טוב יותר".
    ג. חשבתי שאוהדי ארסנל ילכו עם ארסנל, סליחה, עם צרפת, ביורו הקרוב.

3. ArsenalFan Member

איך נגיד- טעית. אם תעשה משאל בקרב אוהדי ארסנל בכל העולם (ודאי שבאנגליה...), אני מאמין שרובם יעדיפו קודם את אנגליה באופן ברור, זה גם עולה בהרבה פורומים אנגליים. לעומת זאת, אני יכול להבטיח לך שאם אנגליה יוצאת מהתמונה, רוב מכריע של אוהדי ארסנל יעביר את תמיכתו לצרפת, ואני לא רואה בזה שום דבר רע- להפך.

4. King_Beckham Member

והנה שוב האופי הלוזרי של אנגליה (כמובן לא מהצד של מנצ'סטר מגלה את עצמו).
    שחקן כל כך חשוב של אנגליה, ג'ון טרי, מצא לעצמו זמן להיפצע, דווקא ביורו במשחק הכי חשוב של אנגליה מול צרפת.

אז מה יקרה עכשיו?
    קראגר יצטרך לשמור על טרזגה, או הנרי, או שזה יהיה קינג שמשחק בכלל קשר שיצטרך לשמור על אחד משני החלוצים המפחידים האלו!

נמאס לי שתמיד שחקנים של אנגליה יודעים להרוס!
    סימן המטומטם הזה שחטף גול טיפשי נגד ברזיל.
    עכשיו טרי!
    דיי זה פשוט נמאס!!!

5. King_Beckham Member

קינג יהיה המחליף של טרי במשחק נגד צרפת.
    הקשר של טוטנהאם, לדלי קינג יחליף את ג'ון טרי במרכז ההגנה של אנגליה וישחק לצידו של סול קמבל.
    אני מאוד מקווה שהוא יהיה טוב ויצליח לשמור טוב על אחד משני החלוצים המפחידים של צרפת הנרי וטרזגה.

אני מקווה שטרי יהיה כשיר למשחקים הבאים של אנגליה, ואם לא למשחקים הקרובים אז שלפחות יהיה כשיר למשחקי רבע הגמר שאני מקווה שאנגליה תגיע אליהם, אבל עדיף שהוא יהיה כשיר כמה שיותר מהר כדי לנסות לעזור לאנגליה כבר בשלב המוקדם ושלא יקרה מצב מפדח של אי העפלה לרבע הגמר.

בהצלחה אנגליה!!!

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדלי קינג אמנם שיחק העונה קשר, אבל זה בעיקר הודות לטמטום של הודל ופליט ולא ממש בגלל שזו העמדה שלו. העמדה הטבעית שלו היא בלם.
    יש סיכוי שקאראגר יפתח.

King Beckham, לא הבנתי את הטענה שלך. למה אתה בא אל טרי בטענות? אשמתו שהוא נפצע? אין מה לעשות, פציעות זה חלק מהמשחק. נכון שקינג היא לא בחירה אידיאלית, וקאראגר שחקן בינוני, אבל זה מה שיש, וגם אם זה תתפלא, אפשר להסתדר. כולנו נתגעגע לוודי ופרדיננד שיושבים בבית, אבל איך אומרים הצרפתים - Ce La Vie.

קאראגר מתקל לא רע, והוא חזק יותר מקינג, לכן הייתי מעדיף לראות אותו על פני קינג.

7. Julian Joachim Member

קראגר הוא באמת השחקן הכי גרוע שיש לאנגלים להציע (ואני לא מתכוון רק בסגל, אלא בכלל). כל קשר בינו לבין כדורגל הוא מקרי והעובדה שהוא מתקל טוב (גם כן טענה לא ברורה) קשורה יותר לעובדה שהוא פשוט עושה את זה באלימות ולפעמים יוצא לו תאקל נקי... המשחק האווירי שלו בינוני, הסגירה שלו גרועה, הוא לא מי יודע מה מהיר. פשוט אפס.

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאראגר דווקא יכול להיות מצויין בכלם לדעתי. נכון, כשהוא תפקד כמגן בלירפול הוא היה אפס מאופס, אבל זה היה בגלל יכולות מסירה מפוקפקות. כשחקן הגנה הוא לדעתי לא רע, נכוןשהוא אגרסיבי, אבל דווקא זה מה שאנחנו צריכים למחר.

הוא בטח עדיף על קינג - בלם שלא מסוגל להסתדר עם כדור פשו טשמגיע אליו בהגנה, שמפספס כדורים כמו ילד - אותו אתה מעדיף?

כל החסרונות של קאראגר - האיטיות שלו, העובדה שהוא מגושם ולא כשרוני במיוחד (למרות שאני עדיין בדיעה שהוא מתקל טוב) - לא משתווים לחוסר היכולת של לדלי קינג.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, נכון שבני מגזים לכיוון אחד, אבל אל תגזים לכיוון השני.
    נבחרת אנגליה היא לוזרית, סוף פסוק.
    זה לא השחקנים של ארסנל, זה לא השחקנים של מנצ'סטר, וזה לא השחקנים של צ'לסי, זאת כל הקבוצה.
    מבטיח לך שטרי לא רצה להיפצע, ובכל מקרה, אי אפשר להאשים אותו בלוזריות, כי פציעה זה דבר שאף שחקן לא רוצה שיקרה לו.
    אם אתה מאשים את טרי שהוא נפצע, אתה יכול להאשים גם את ריו פרדיננד בלוזריות בגלל החמצת בדיקת הסמים שבגללה הוא לא בנבחרת היום.
    בכלל הדברים שלך לא נכונים.
    פול סקולס למשל, שהוא שחקן יוניטד(וכאוהד יוניטד הוא אחד האהובים עלי), לא פוגע בנבחרת זה זמן רב.
    והוא מיוניטד, זה אומר משהו?

נבחרת אנגליה מנצחת ביחד ומפסידה ביחד.
    אין בנבחרת אנגליה לא מנצ'סטר ולא ארסנל בנפרד, אלא הרבה שחקנים, מהרבה קבוצות, שמשחקים יחד.
    אני אהיה מאושר אם אנגליה תנצח, גם אם אואן שחקן ליברפול יכבוש, וגם אם אשלי קול שחקן ארסנל יכבוש, כי אני רוצה שאנגליה תצליח.
    בכלל, החתימה ששמת לא נמצא בתוכה הסמל של ארסנל או יוניטד, אלא הסמל של אנגליה.

10. King_Beckham Member

אני גם רוצה שאנגליה תנצח ולא חשוב לי מי יכבוש.
    כמובן שאני מעדיף שבקהאם או שחקן יונייטד, אבל לא איכפת לי.
    מה שאמרתי על טרי, זה סתם כי הייתי עצבני כי שנה חיכיתי למשחק הזה, וכשהוא מגיע אחד השחקנים החשובים ביותר נפצע.

11. King_Beckham Member

הלוזריות של אנגליה נמשכת!
    דקה 91, הסקי המטומטם הזה, עושה עבירה טיפשית במקום מסוכן ביותר רואים שהוא היה שחקן ליברפול עד לא מזמן, ובדקה ה93, ג'רארד, שחקן ליברפול עם השכל בתחת, מבשל להנרי אחד על אחד מול השוער.

אבל לפחות אנחנו, אוהדי אנגליה, יכולים להיות מעודדים מהיכולת שלנו, שלא נפלנו בהרבה מצרפת, והיינו יכולים לנצח אותם.
    אני עצוב מאוד, אבל הדבר היחיד שעוד קצת מנחם אותי, זה שאני יודע, שאנחנו עוד נגיע לגמר, ונשחק בגמר מול צרפת, ושם אנחנו ננצח אותם וננקום בהם, וזאת תהיה סגירת מעגל מושלמת!!!

12. Cesar Member

האמת? כבר התרגלנו...
    לפחות בניגוד לטורנירים הגדולים זה קורה כשאפשר לתקן ולא בנוק אאוט...זה זה משהו.

צריך לבוא למשחק מול ה"שוויצים" בכוונה לגמור את זה מהר. אני לא רואה את צרפת מאבדת נקודות במשחקים שנותר, ואנגליה צריכה לעשות את העבודה (למרות שאחרי אתמול-אי אפשר לדעת).

בקהאם לא יודע לבעוט פנדלים. נגד ארגנטינה הוא בעט גרוע, נגד טורקיה הוא בעט גרוע, אתמול הוא בעט פשוט מהר מדי. עוד כמה שניות היו עוזרות.
    טוב, המומחיות שלו זה להוכיח שהוא לא "לוזר". יש לו כישרון לצאת ממצבים קשים, אבל כישרון לא קטן להיכנס אליהם.

מחמאות לקינג ולרוני, שהראה שהוא עוד ידבר באירופה.
    ג'יימס? טוב מאד, אבל כרגיל אצלו באה שטות גמורה. איזו חומה איומה!
    הסקי? אפילו את זה הוא הורס? נו טוב, לפחות הוא כבר לא בליברפול.

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חוכמה להגיד בדיעבד, אבל לא למפארד הוא בועט הפנדלים של הנבחרת? בקהאם הוא אמנם הקפטן אבל בועט פנדלים הוא לא היה אף פעם בשום קבוצה.

14. Cesar Member

יכול להיות...
    הפנדלים שלו מול ארגנטינה וטורקיה היו צריכים להעלות נורה אדומה אצל אריקסון.
    סקולס תמיד נראה לי כמו בועט פנדלים טוב, וגם למפארד (רק לא ג'רארד או אואן).

זה כאילו שהכל קורה רק לבקהאם! תמיד הוא יהיה גיבור:טרגי או לא טרגי.
    איזה תסריט לדרמה שלא תכתוב-בקהאם יהיה שם.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראו תוצאת התיקו המשמימה בין שוייץ וקרואטיה מעמידה את כל ההפסד (הבאמת טראגי) של אנגליה באור אחר לגמרי. גם לי קצת קשה עדיין לעכל את ההפסד האיום הזה, אבל בסיכומו של יום אנחנו מגיעים למצב בו ניצחון על השוייצרים בשבת (בתקווה שצרפת יפרקו את קרואטיה) והעלייה שלנו כמעט מובטחת. אני מאמין שהשחקנים כן יצליחו להתאושש מההתפרקות המביכה בתוספת הזמן, וידעו לזכור שב-90 דקות הם הביאו אותה באחד מהמשחקים מעוררי הכבוד שאני זוכר מהנבחרת האנגלית בשנים האחרונות, כשכל הקבוצה (למעט אואן הנקבתי כהרגלו) ובעיקר לדלי קינג וסול קמבל הביאו משחק הקרבה מצוין ומנעו מהצרפתים להגיע למצבים עד תוספת הזמן (למעט הנגיחה של טרזגה בהתחלה). המשחק נגד שוייץ יהיה שונה לחלוטין, ואנגליה תצטרך ליזום, דבר שהיא לא ממש רגילה אליו. נקווה לטוב.