נבחרת אנגליה - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י King_Beckham, ‏29/5/04.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שזה נורא כיף לצחוק על אנגליה, עדיין מדובר בנבחרת טובה מאד. מה הבעיה בקישור? נכון, אין קשר שמאלי (ואריקסון מצליח איכשהו לסבך עוד יותר את הבעיה בכך שהוא מסיט את ג'רארד לשמאל ומרכיב את סקולס, מכת מוות למשחק ההתקפה), אבל למפארד, ג'רארד ובקהאם הם שחקנים מהרמה הכי גבוהה בעולם.

מייקל אואן אחד יכול להספיק לאנגליה בחוד. לדעתי אפשר להירגע בקטע הזה, כי גם בתקופות החלשות ביותר שלו הוא ידע להתעלות במדים הלאומיים.

אני לצערי גם צופה הפסד לצרפת במשחק הראשון. בכל מקרה, שוויץ וקרואטיה יכולות לצפות לאותו הגורל, כך שאנגליה פותחת את המירוץ על המקום השני בשוויון מסוים איתן. בכל מקרה, אם יקרה נס ואנגליה תדהים את צרפת, אין לי ספק בכלל שאנגליה עולה לשלב הבא.

2. ויסנטה123 Member

אנגליה עדיפה על שוייץ וקוראטיה,אין שום סיבה שהם לא יעלו לרבע הגמר מהמקום השני,ובשלבים הללו כמעט ואין "פיבורטיות" למעט צרפת שמפוצצת בכישרון אין סופי.
    למרות האופטמיות ,אני מעריך שאנגליה תיפול ברבע בגלל בעיות השוער והחלוצים.
    וגם בגלל העובדה שברבע ,הסיכוי של אנגליה לפגוש את ספרד גבוה.
    ומול ספרד , יהיה לאנגלים קשה מאד.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/04
  3. John Barnes Member

אין קשר שמאלי? תלוי אם סלקום יוותר קצת על האגו וייתן לג'ו קול לשחק! למה לתסבך ולהכניס את ג'רארד? ראבק. אני לא מאמין שאנגליה נבחרת כ"כ חלשה ושהרוב פה מנבאים לה הפסד מול צרפת.
    אז נכון, לוזרים, אבל אפשר עם ההרכב הנכון בלי תסבוכת , לתת לשחקנים לשחק בתפקיד הטבעי שלהם ולהוציא את התדמית הלוזרית מאנגליה. ואני בניגוד לאחרים פה, חושב שלאנגליה יש את הכלים לנצח את צרפת,כי עם כל הכבוד לצרפתים, גם לאנגליה יש כלים.

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבלו מה אמר היום על אנגליה דווקא זינאדין זידאן, שבד"כ לא נוהג להשמיץ את היריבות:
    זידאן תופס תחת

לאנגליה יש התקפה טובה ואין הגנה? או שהיה לו מתורגמן ממש עלוב או שהוא פשוט עיוור.... אני מבטיח לכם שלהנרי לא יהיה קל מול טרי את קמבל, שלא לדבר על טרזגול שלא נמצא בכלל בכושר.

5. דל-פיירו המלך Member

הגנת ברזל של צרפת ופורטוגל???
    איזה הגנת ברזל יש להם??? לאנגליה יש הגנה יותר חזקה!!!
    סול קמפבל הוא בלם מהדרגה הראשונה של העולם,גרי ניוויל לטעמי עדיין מגן ימני מצויין ופיל ניוויל שמשחק כמעט בכל עמדה בהגנה שחקן מצויין גם הוא...
    בצד שמאל אשלי קול,כשחקן הגנה באמת יש לו חולשה רבה אך הוא תוקף מצויין וזה עוד יתרון לאנגליה!!(מתאים לו להיות קשר יותר)

הקישור של אנגליה בסדר גמור,שחקנים כמו בקהאם בימין,סקולס באמצע וגם ניקי באט כקשר אחורי וגו קול הכישרוני שיכול לשחק נהדר מאחורי חלוץ,זה קישור טוב מאד!!
    אוי ושכחתי איכשהו את גרארד שהוא קשר אחורי מצויין!!!

בחלק ההתקפי,אואן באמת עבר עונה חלשה אז אם הוא לא יהיה טוב אני צופה שהסקי יוכל לשחק יותר טוב ממנו ולהפחיד את ההגנות...

אני חושב שבבית הזה לבסוף תהיה הפתעה,קרואטיה תעלה והקרב הגדול יהיה על המקום השני בין צרפת לאנגליה,שיוכרע במשחק בינהם.

6. Julian Joachim Member

רק חבל שכל עוד סוונגו בנבחרת אז לא נראה לא את ג'ו קול וכמובן שגם לא את מת'יו את'רינגטון בכנף השמאלית של הנבחרת. ממש ממש חבל.

7. ויסנטה123 Member

אני לא רוצה להשמע שחצן,אבל הרבה זמן לא ראיתי הודעה כול כך טפשית!
    גארי ניוול? היצור הזה נחשב לשחקן כדורגל?
    פיל ניוול? מגן? כבר 3 שנים שהוא משחק כקשר!
    ניקי באט שחקן הרכב?
    אריקסון יעדיף את ניקי באט,בקושי שיחק השנה,על פני פרנק למפרד? או על פני ג'ררד?

הסקי? מפחיד הגנות?? הסקי ???
    לצרפת אין הגנה טובה????
    סיליבסטרה,טוראם,גלאס,מקסה,בומסונג. לא נחשבים מגנים טובים,אתה צודק .
    קרואטיה תעלה מהמקום הראשון???
    אולי לטביה יקחו את היורו?

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/04
  8. דל-פיירו המלך Member

הכי קל להגיד שאנגליה וצרפת יעלו,גם לא יקרה כלום אם אני טועה בזה באמת,אבל זה הדעה שלי ואני הולך על הפתעה,ועל תשווה בין קרואטיה ללטביה...
    למה אם הייתי אומר שסנגל תנצח את צרפת בטח היית גם אומר שזה לא אפשרי,הכל אפשרי!!!

צרפת יש הגנה טובה אבל רק טובה,סיבסטרה טורם מקסה וכל מי שציינת לא עולים ולדעתי גם יורדים מקמפבל,קול ונוויל...
    וכן נוויל לדעתי עדיין שחקן טוב!!
    יכול להיות שהוא משחק בשנים האחרונות כקשר,טעות שלי,לא עקבתי אחריו,עדיין יש לו את האפשרות לשחק גם כשחקן הגנה-ואם אריקסון הזמין את הנווילים,זה סימן שהם בסדר גמור עדיין ואל תגיד לי שאריקסון טועה כי עם כל הכבוד הוא מבין קצת יותר ממך...

רק ציינתי שיש לו את ניקי באט וכן יש סיכוי גדול שבאט ישחק...
    הסקי,רק אמרתי הוא מחליף ראוי מאד לאואן וזה שהוא קצת ירד לאחרונה לא מפחית ממנו שהוא חלוץ גדול...

ואל תשפוט לי אם זה הודעה טובה או לא,פשוט תגיב לעניין...

9. ScottishGunner Member

לאנגליה לבטח יש את אחת ההגנות הטובות בטורניר, ולדעתי הטובה ביותר, ממש לא בזכות גארי נוויל העלוב אלא בזכות סול קמפבל. קמפבל הוא הבלם הטוב באירופה כיום, ואיתו ההגנה של אנגליה תמיד תיהיה הכי חזקה בלי קשר לחבריו לחוליה האחורית. אם זה יהיה טרי או קינג שישתפו איתו פעולה, או אפילו מרטין קיאון (לשם המחשה כמובן), זאת עדיין תיהיה הגנה בלתי חדירה. חוץ ממנו, גם קול הוא שחקן הגנה נהדר וזה לא נכון להגיד שרק החלק ההתקפי שלו טוב, אני חושב שהוא עדיף על ברידג' בכל מקרה.

הגנה וקישור - אל שתי החוליות החזקות אצל אנגליה. לכן אני אומר שאנגליה צריכה לבנות על שתי החוליות האלה במקום לבנות על המשחק ההתקפי שלה, מה שאומר לשחק עם חלוץ אחד וחמישה קשרים במקום עם שניים ו-4 קשרים. ככה סקולס יהיה מתחת לאואן, כמו ששהוא מתופקד במנצ'סטר עם ואן ניסטלרוי לפני שסאהה הגיע לשם, למפארד וג'רארד באמצע (ואתם חייבים להודות שזה חתיכת קישור אחורי), בקאהם מימין, ועוד קשר שמאלי שדמותו ממש לא משנה במערך הזה. ג'ו קול באמת יכול להיות פיתרון מצויין, הארגרייבס הרבה פחות.
    אם כבר, אז רק בצורה הזאת לאנגליה יש סיכוי לעשות משהו ביורו הזה לדעתי. אם סוונג יפעיל קצת ת'ראש כמובן.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ניקי באט מתאים לשחק משמאל, למפארד מתאים הרבה יותר.
    גגארי נוויל לא מציאה גדולה, אבל ממש לא קרוע כמו שעושים ממנו. נוטי םיותר מדי להמעיט בערכו. הוא יכול להפתיע בהגבהה טובה, והוא לא רע בהגנה.
    אני צופה בעייה חמורה ליד אוון, כי רוני בכושר לא מי יודע מה, וזה למה אני חושב שזימונם של וואסל והסקי הכבדים על חשבון דפו התותח זה טמטום. לא מבין מה לאריקסון יש מהשניים הללו.

ולא לשכוח שאין שוער בשער - אין לי הרבה כבוד לדייויד ג'יימס, שהוא שוער בינוני ומטה, ואני מאוד דואג לקו האחורי בהיעדרם של פרדיננד ווודגייט גם אין גיבוי לבלמים. זה לא נראה טוב, וחבל.

11. ויסנטה123 Member

מכוון שלאנגליה אין קשר שמאלי טבעי,ניתן להניח שאריקסון ישחק במערך זהה למערך שבו מילאן שיחקו במשך רוב העונה.4-3-3.

ג'יימס
    קול(בריד'ג),טרי,קמבל,ניוול
    למפרד,ג'ררד,בקאהם
    סקולס
    אואן,רוני

אין לי ספק שאריקסון לא יוותר על אחד מארבעת הקשרים הללו(למפרד,ג'ררד,בקאהם,סקולס),לטובת מישהו שמסוגל לשחק בשמאל(יש מישהו כזה?).
    תזכרו,זה יהיה ההרכב של אנגליה למשחק הראשון נגד הצרפתים.

12. Julian Joachim Member

יש הגיון מסויים בהרכב הזה אבל חייבים אז לפתוח עם קול שייתן קצת התקפה משמאל... ואז מאבדים את ברידג' שהוא לטעמי שחקן ההגנה הטוב ביותר שיש לאנגליה להציע כיום.

13. King_Beckham Member

קודם כל, מה שאמרו שלאנגליה אין הגנה, זה בולשיט!
    אני לא יודע עד כמה ההגנה שלה תתפקד טוב ביורו, בגלל חיסורו של פרדיננד, אבל למי שראה את מונדיאל 2002 הייתה לאנגליה הגנה פאנטסטית!

ברידג' נתן עונה טובה יותר משל אשלי קול לדעתי, אבל קול מנוסה יותר במעמדים כאלה, לכן נראה לי שהוא עדיף, בקשר לעמדת הבלם, קמבל מצויין וטרי גם מצויין השאלה אם הוא ישתלב טוב עם קמבל והם יהיו צוות טוב כמו שקמבל היה עם פרדיננד.
    גארי נוויל, זוכה לירידות כל הזמן לדעתי, שממש אבל ממש לא בצדק.
    לדעתי, הוא אחד האנדר רייטד הגדולים ביותר בעולם.
    אני רואה כל משחק של מנצ'סטר והוא עושה הרבה עבודה שחורה ומכפה הרבה על הבלמים, מלבד לכך שהוא גם מביא הגבהות טובות ומבשל גולים לפעמים, וזה נכון שפעם בכמה זמן הוא לפעמים עושה טעויות, אבל זה קורה לכולם, ולדעתי, הוא מגן מצויין.

חוץ מזה, שהקישור של אנגליה לדעתי, הוא ממש מצויין, כי אולי הוא לא טכני כמו של צרפת, או פורטוגל, אבל הוא יעיל ממנו.
    הוא מספק מלא כדורים ארוכים לחלוצים, עושה הרבה עבודה שחורה וגם מבקיע.
    בקשר לבאט, נכון שהוא לא משחק כמעט במנצ'סטר, אבל למי שראה את נבחרת אנגליה במונדיאל 2002, הוא שיחק ממש אבל ממש מצויין.
    לדעתי, הוא היה אחד מההפתעות של המונדיאל הזה, כי כולם אמרו שאנגליה יהיו חלשים כי אין להם את ג'רארד בקישור האחורי, אבל באט שיחק בתפקיד הזה מצויין.
    אז נכון שהוא לא יצירתי כמו ג'רארד, אבל הוא עשה המון עבודה שחורה!
    בקשר לקשר שמאלי, אני לא מבין למה אומרים שאין לאנגליה!
    כל השנה ג'ו קול שיחק קשר שמאלי, והוא היה מצויין, ובנוסף אליו גם הארגריבס היה מצויין השנה בבאיירן, והוא גם יכול לשחק קשר שמאלי!

עכשיו כמו שאמרו פה, לדעתי, אנגליה צריכה לשחק בטקטיקה 4-5-1, כשכמובן אואן בחוד, בקישור ישחקו בקהאם בימין, ג'ו קול בשמאל, לאמפרד וג'רארד בקישור האחורי כשלאמפרד יותר קדמי כי יש לו יכולות התקפיות טובות, וסקולס מתחת לחלוץ

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

די להמציא דברים. הוא לא יעלה במערך כזה.

אריקסון שיחק מאז משחקו הראשון כמאמן נבחרת אנגליה במערך כמעט זהה למה שאמרת - אבל עם סקולס כקשר אחורי. סקולס אומנם משחק ביונייטד כקשר התקפי אבל אריקסון מעדיף להציב אותו מאחור, שם הוא כמובן חסר תועלת לחלוטין. כלומר, סקולס עובר לשחק במקום ג'רארד במערך שלך, ג'רארד עובר לשמאל. לדעתי הסקי ישחק במקום רוני.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני לא רואה את רוני פותח בחוד האנגלי.