נבחרת אנגליה - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י King_Beckham, ‏29/5/04.

1. ויסנטה123 Member

אני לא יתווכח איתך יותר,כי במקום להראות חכם ,אתה מעדיף להיות צודק.
    אתה נותן שמות של שחקני סוג ב,ג וממשיך לחשוב שהם יוכלו להושיע את אנגליה מול הגנות הבזרל שיהיו ביורו.
    "גיינזולה",תבין,אני לא אומר שויין רוני (החזיר ,המצאה שלך?) חלוץ ברמה עולמית,הוא לא.
    אני גם לא אומר שאואן של היום הוא חלוץ ברמה עולמית.
    אני רק אומר שאואן ורוני הם האופציה היחידה שיש לאריקסון בסגל.כי,,לשם שינוי,תסכים איתי שהסקי לא שווה הרכב פותח.?
    רק בגלל שאריקסון לא יכול להסתמך על חלוץ אחד(אואן,רוני,הסקי), ולשחק 4-5-1. כמו שהרבה "גאונים" למינהם בפורום הזה טוענים שיקרה.
    אריקסון יפתח ביורו עם שני חלוצים,הערכה שלי(לא קביעה חד משמעית.),רוני ואואן.

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/04
  2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסקי לא שווה הרכב פותח. אתה צודק.
    אבל גם רוני. תפסיקו כבר לחיות בעולם המנג'ר, זה מטריף אותי.
    רוני הוא חלוץ שהתקשורת עשתה, זהו. ג'רמיין דפו חלוץ סוג ב',ג'? אינ מדבר שטויות?
    ג'ונתן סטיד בא מהליגה השלישית באנגליה בסכום של מיליון פאונד, באמצע השנה, והבקיע
    יותר מאואן. אבל אואן זה אואן ואין מה לעשות, אואן בסגל.

ואני אשאר בדעה שלי, צודק או לא צודק, חכם או לא חכם, ג'יימס ביטי, ג'מיין דפו ומייקל אואן צריכים
    להיות החלוצים של נבחרת אנגליה. שרוני יישאר באליפות אירופה לבתי ספר.

3. ויסנטה123 Member

אתה טוען שאריקסון,אחד המאמנים הגדולים בעולם,קובע את ההרכב שלו לפי משחק המחשב, מנג'ר?
    אריקסון שיחק מול טורקיה(משחק שקבע מי תעלה ליורו) עם רוני כחלוץ בודד,אולי זה ביגלל שרוני הכניס לו שלושה גולים מול טורקיה במנג'ר?
    ודרך אגב,ואני לעולם לא שיחקתי במנג'ר ואני גם לא ישחק.

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/04
  4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחיי, אי אפשר לדבר פה עם אנשים בהיגיון. בכל אופן, רוני חלוץ גדול, אוקיי, ומקומו
    ב11 הפותחים, סגרנו?

5. ויסנטה123 Member

מקומו ב11.
    רוני לא חלוץ גדול.

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

תלמד לקרוא, ויסנטה. אני בטוח שזה מאד יעזור לך בויכוחים בפורום.

אני לא אמרתי שאני רוצה להרכיב את סקולס כקשר אחורי או את הסקי כחלוץ, אלא שאריקסון יעשה זאת. אני קובע זאת על סמך העובדה שבכמעט כל משחק רשמי של נבחרת אנגליה מאז אריקסון החל לאמן אותה, הוא שיחק בהרכב שכזה - עם סקולס מאחורה והסקי מקדימה. על מה אתה מסתמך בדיוק?

אני לא מבין. אתה טוען שרוני הוא חלוץ טוב מביטי על סמך מה? בשנתיים האחרונות אני בספק אם רוני הבקיע נגד ההגנות בפריימרליג רבע ממה שהבקיע ביטי. איך רוני שכבש 9 שערים העונה עולה על ביטי עם 15 שערים?

שמע, אתה מגלה לנו דברים שלא ידענו... אני הייתי תחת הרושם שבמחצית הראשונה הסקי שיחק לצד רוני בעוד במחצית השניה נכנס דאריוס ואסל.

אין לך מושג!

7. דל-פיירו המלך Member

בכל אופן הוא לא צריך לשחק עם שני חלוצים,כי אין לו שניים מספיק טובים וקשרים דווקא כן...

בכלל במשחקים חזקים כמו שיהיה ביורו,החשוב הוא להשתלט על מרכז המגרש ועם ג'רארד וסקולס במרכז ולדעתי גם באט יותר מאחור,לאנגליה יש סיכוי טוב להשתלט על המשחק ובעזרתו גם להבקיע שערים וזה לא תמיד חשוב מי יהיה החלוץ כי כל חלוץ ברמה הזאת צריך להבקיע כאשר הוא מקבל כדור טוב מהקשרים...

אל תספידו את הסקי,אתם תראו שהוא ישחק ולא סתם כי הוא חלוץ חזק מאד שהוכיח את עצמו מספר פעמים כבר!

הדבר היחיד שבולט בחסרונו בנבחרת אנגליה לעומת הנבחרות הגדולות האחרות זה שחקן/שחקנים כשרוניים וטכנים מאד כגון זידאן מצרפת,דל פיירו,טוטי ופיורה באיטליה,פיגו וקוסטה בפורטוגל... ועוד...

לא הייתי בונה על בקהאם כשחקן כזה ובטח שלא על סקולס,אלה לא שחקנים שיודעים לגמור משחק!

מה אתם אומרים על זה? האם החיסרון הזה יבלוט? או שאתם לא חושבים שיש כזה חיסרון?

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

סקולס לא מסוגל להשתלט על המשחק מתפקיד הקשר האחורי. הוא חסר תועלת לחלוטין שם ועדיף שלא יכנס להרכב אם הוא לא יוצב מאחורי החלוץ, הוא נראה כמו גרוטאה כשמציבים אותו בכל עמדה אחרת. ניקי באט? למה?!

אריקסון אולי לדעתך לא צריך לשחק עם שני חלוצים (לדעתי כן), אבל הוא יעשה את זה. זו השיטה שלו מאז ומתמיד.

9. דל-פיירו המלך Member

ניקי באט כי הוא סוס שחור יעיל מאד שבמצע עבודה חשובה מאד...

סקולס לא אמרתי כקשר אחורי,איפה ראית אותי רושם את זה??
    רשמתי מרכז המגרש,נניח איפה שעידן טל משחק,לא מאחור ולא מאחורי חלוץ,אין לו יכולות התקפיות מספיק טובות...
    במרכז עם גרארד הם ישתלטו על מרכז המגרש מצויין ויעבירו כדורים לשחקנים ההתקפים יותר...

אם אתה רוצה שני חלוצים אז לא הבנתי מי אתה רוצה שיהיה החלוץ השני(ומהסגל הנוכחי)...

ותגיב בבקשה לחיסרון שרשמתי,איך לדעתך הוא ישפיע לרעה על אנגליה.
    ??

10. King_Beckham Member

דל פיירו, בקשר לחיסרון שרשמת, זה הכל תלוי באואן לדעתי.
    כי אואן הוא השחקן של אנגליה שיכול לגמור משחק בכל רגע נתון, אז נכון שהוא חלוץ ולא קשר, אבל אם הוא יגיע בכושר טוב ליורו, הקישור יוכל לספק לו כדורים בכל רגע נתון, והוא יוכל לנצל את זה, אבל זה תלוי בכושר שלו, ואתה יודע מה, אם אואן מגיע בכושר שהוא היה בשיא הקריירה שלו שאני מדבר על המשחק נגד גרמניה שאנגליה ניצחה 5-1 והוא הבקיע שלושער, אז אנגליה תוכל לקחת את היורו!

11. shmulikwe Member

וזאת כמובן השערה פראית ביותר, גם אם אואן בשיא שלו עדיין לנבחרות צרפת, הולנד ואיטליה (ועוד לא התחלתי לדבר על איברהימוביץ' ולארסון)יש חלוצים שגדולים עליו בכמה רמות.

12. King_Beckham Member

כשאואן היה בשיא הכושר שלו, הוא היה בין החלוצים הטובים ביותר בעולם, אם לא הטוב שבהם!!!
    אם אתה לא זוכר, אז ליברפול הייתה מקום ראשון בליגה האנגלית, כשאואן היה מלך השערים של הליגה האנגלית, והוא היה כובש כל משחק בלירפול ובנבחרת אנגליה, ואז הגיע משחק השיא שלו עם שלושער לרשת הגרמנית בגרמניה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/6/04
  13. shmulikwe Member

ועדיין, גם בשיא שלן, לא היה אפשר להשוות את החוד של אנגליה להנרי-טרזגול מקאי-RVN-קלויברט וויירי-טוטי-דל פיירו ככה שאתה לא יכול להגיד שאם הוא בשיא אנגליה פייבוריטית.

14. King_Beckham Member

לא אמרתי שאנגליה פייבוריטית.
    אמרתי שהיא תוכל לקחת, וזה אומר שיש לה סיכויים אבל לא אמרתי שהיא פייבוריטית.
    חוץ מזה, שלא רק ההתקפה קובעת, ואם אואן יבוא כאשר הוא בשיא הקריירה אז יש לאנגליה סיכויים, כיוון שיש לה גם הגנה וקישור חזקים!

15. דל-פיירו המלך Member

אני לא מסכים איתך שאואן הוא שחקן שיכול לגמור משחק וכן בגלל שהוא חלוץ לא בגלל שהוא לא שחקן טוב כמו ואן ניסטלרוי,קלייברט וכו...(למרות שהוא באמת גם בשיא פחות טוב)

חלוץ,לא יכול לקחת כדור ולהבקיע שער מכריע או לבשל שער מכריע אחרי מבצע מדהים,הוא רק יכול לעשות תנועה ולקוות שיקבל כדור טוב,ומה שאני אומר שאין להם את השחקן שיכול ברגע מכריע להכניס כדור ענק לחלוץ...

בגלל זה אנגליה אפילו לא תעבור את הבתים לדעתי,לא נורא ג'ובאני יחליף אותם...

שמע לדעתי שדל-פיירו וטוטי משחקים בשיא שלהם ומקבלים 90 דקות(הכוונה לדל פיירו שמוצא את עצמו על הספסל הרבה) יכולים כמעט בכל רגע נתון להחליף מסירות,להפעיל את הקסם ולהבקיע שער ותזכרו שיש להם עזרה חלומית בחוד ובקישור...

לאנגליה אין את זה!!!