נבחרת אנגליה: זומן הסגל למונדיאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏27/1/06.

1. George Best Member

ישראל?לוזרית?מה פתאום..
    הרצוג מוסר לך ד"ש..
    גם לעוף בהפרש שערים זה לא לוזריות?
    לקבל 0-8 מדנמרק זה לא לוזריות?
    עזוב אותך,ישראל היא אלופת האיים.ישראל(אני בכוונה לא אומר אנחנו..) יכולה לנצח בקושי את קפריסין(בפוקס..) ואת איי פארו עם מזל..
    למי אכפת מנבחרת ישראל?שחקנים שעושים טובה שהם בנבחרת ומדברים כל היום על מענקים(כולל בטורנירי ידידות..)..איכס נבחרת ישראל..

2. THE STRETFORD END Member

כמו שכבר כתבתי הייתי ב 86 במשחק של אנגליה נגד ישראל באצטדיון רמת-גן,
    הייתי ילד בן 9 בקושי,
    עמדתי יחד עם הקהל האנגלי(ודאז מי שנסע אחרי אנגליה ויש לי גיבוי למידע הזה מהרבה ספרי חוליגנים שיש לי)היו בעיקר חוליגנים,עם אחד אוהד יונייטד היה לי ולאחי משא ומתן על קניית הצעיף שלו של יונייטד,אחר אוהד ליברפול נכנס במחצית הראשונה אל מאחורי שערו של פיטר שילטון האגדי ושוחח עימו במשך דקות ארוכות מבלי שלמישהו ממשטרת ישראל יהיה את האומץ לבוא ולגרש אותו ועוד כל מיני דברים שקרו ביציע,
    בכל אופן כמובן שהצטרפתי לשירה האנגלית,עודדתי את אנגליה,קיללתי את שחקני ישראל,בשלב מסויים ניגש אלי איש זקן ושאל אותי,ילד אתה מדבר עברית?עניתי שכן,הוא המשיך ושאל,אתה ישראלי?עניתי שכן,הוא שאל ואתה מעודד את אנגליה?עניתי...שכן,
    הוא לא הבין זאת והלך חזרה למקום מושבו כשמזיז את ראשו כלא מאמין למה ששמע, לא ידעתי איך להסביר לו את זה,
    גם לרפואה המודרנית אין עדיין הסבר מדעי לתופעה הזו,ההורים שלי לא מבינים זאת,חלק מהחברים שלי לא מבינים זאת,בחורות בטח ובטח לא מבינות איך ולמה,גם לי אין הסבר,גם לא צריך לנסות ולהסביר זאת,
    ואולי פשוט צריכים להבין שזה חלק ממני(ומשאר אוהדי אנגליה האמייתים,הישראלים)זה בתוך הדם,
    אם יש מישהו שם למעלה אז זה ממנו,

אני אוהד של נבחרת אנגליה גם אם היא תתמודד נגד ישראל או נגד אירן,
    אם ישראל תמודד נגד אירן זה לא ישנה לי מי ינצח כי בכל מקרה מדינה מוסלמית תנצח בהתמודדות הזו,

וכל מי שזה לא מתאים לו מוזמן להתפקד לחמאס!

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בדיוק מה שאני מרגיש לגבי נבחרת גרמניה. ישראלים לא מבינים ספורט, הם חושבים שבמלחמה כמו במלחמה ישראל צריכה להתאגד יחד ב-הכל. ומי שלא חלק מעדר הכבשים, צריך ללכת לשחיטה.

4. SeRgInHo Member

ואנגליה לא לוזרית?אני אפילו לא יתאמץ ויזכיר לכם את כל המקרים כי אתם כבר יודעים לבד..עם סגל בין המפוארים בעולם היא נכשלת פעם אחר פעם..
    ומה יש לנבחרת שלנו?כמה שחקנים טובים וכל השאר בינוניים מינוס.בטח שלא בין 32 הטובים בעולם ולא בין ה-16 באירופה.ובכל זאת אנחנו עושים מעל ומעבר.

5. eastlands Member

סרג'יניו - ונשאלת השאלה , מה אתה בדיוק רוצה מאיתנו ? מה אכפת לי מהניתוח שלך על נבחרת הפלא הישראלית? למה כל זה בפורום אנגלי ?
    תשאל את שאלות התחת שלך בפורום הזבל הישראלי , די נמאס כבר מכל הזיבולים האלו , עזוב אותנו בשקט , תן לנו לחזור לרמה סבירה של דיונים , בלי הקשקש שלך על נפלאות גרנט ואיצ'ה .

6. Igi Member

איזה זיין שכל אתה יאללה...
    מה קשור עכשיו ה"הישגים" של הנבחרת בקמפיינים שלפני מוק' המונדיאל האחרון?
    דיברתי על שינוי במגמת הלוזריות הזאת שהתפתחה בנבחרת במוק' 2006.. אבל אתה כמובן כהרגלך אטום ומתייחס למשהו אחר בכלל.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אין שום שינוי מגמה. התקשורת גרמה לזה להראות כמו הצלחה, זה שוב כישלון במחזור האחרון. תמיד קרובים תמיד, כמנהגם של הלוזרים.

8. NewcastleFan Member

לא מבין מה אתם רוצים מאיתנו.חלאס לדבר על נבחרת ישראל כאן.הבהרנו את הנקודה ובזה זה הסתיים.
    תמשיכו לריב בפורום אחר.

9. sagiv Member

אני מתקשה להאמין ןלעקל את כמות ההודעות פה של אנשים שיהיו בעד אנגליה נגד ישראל, ובכלל, של הודעות נגד הנבחרת. יש לי בקשה, אולי היא מוגזמת, אבל אם אתם נגד ישראל, ובעד אנגליה, תכתבו למה. אותי אישית זה מאוד מעניין לשמוע. אם תוכלו ובא לכם, אנא, נמקו.

10. Igi Member

התקשורת גרמה לזה להיראות כמו הצלחה? לא בהכרח...
    העובדה היא שלפני תחילת המשחקים, היינו בתיאוריות של "תהיה מלחמה עם קפריסין על המקום ה4".
    ובסוף הקמפיין אנחנו מתאכזבים מאי עלייה בקמפיין עם שחקנים בינוניים ומטה ...
    מתי בפעם האחרונה היינו קרובים כ"כ מאז אוסטריה ודנמרק? ואל תשכח שבתקופות הללו הייתה לנו נבחרת עם שחקנים. לא שמות כמו עומר גולן וכו'.. בניון, בן חיים ואוואט הם היחידים שראויים לשחק באירופה. לא חושב שקטן יצליח אצל הפטישים..

עזוב, בוא נעביר את הדיון הזה לפורום הישראלי.
    מגיע לאוהדי האנגלים הלוזרים דיון משלהם על הבית המשעמם הזה מבחינתם.

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

טוב חלאס... עזבו אותם. לא רוצים לאהוד את ישראל? אף אחד לא מחייב אותם ללכת אחרי נבחרת ישראל.

12. George Best Member

למה שאני יהיה בעד נבחרת ישראל?בגלל שנולדתי כאן?
    א-אני לא סובל את המדינה הזאת.
    ב-שחקנים שלא אכפת להם מהנבחרת,הולכים לנערות ליווי ערב משחק גורלי,נבחרת מסריחה שהולכת על תיקו במשחק הכי חשוב שלה.נבחרת שאחרי שמנצחת את איי פארו וקפריסין זוכה לשבחים מהתקשורת כאילו ניצחה את ברזיל.שחקנים שדורשים מענקים על 2 משחקי ידידות ששיחקו מול פולין ואוקראינה בהרכב חמישי...
    ג-אנחנו אוהבים כדורגל אנגלי ולא סובלים כדורגל ישראלי עלוב.
    להמשיך??
    ------------

ובאמת די לנבחרת ישראל,יש על זה דיון מספיק גדול בפורום הישראלי..
    ועכשיו שאלה:האם לדעתכם צריך אריקסון לכלול בסגל לגרמניה את ג'ואי בארטון?האם הייתם רוצים לראות את בקהאם מחוץ להרכב?

13. Alexander Hleb Member

זה בסדר אריאל, גם המדינה לא סובלת אותך...

14. George Best Member

WTF?!

חחחחח :aaarofl: איזה תגובה הזויה דור..

יופי אז זה הדדי אני מבין...

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/06
  15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בפירוש לא. אתה לא רוצה להגיע למונדיאל עם שחקן שבקושי רואה הרכב (שון רייט פיליפס). אפשר לומר הרבה דברים על בקהאם וגם לי יש הרבה ביקורת כלפיו, אבל אי אפשר להתעלם מהאיכויות שלו.