נבחרת אנגליה- פורסם הסגל המוקדם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/8/08.

1. SeRgInHo Member

עד מתי ג'רארד+למפארד? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

2. Quaresma Member

מה בעיה שלך?
    שחקנים הכי טובים בעולם.
    אז מה הבעיה בדיוק?

3. King Kenny Member

שכבר ראינו הרבה פעמים בנבחרת שביחד הם מעלימים אחד את השני.

4. Stretford Ender Member

אני היחיד שמתחיל לפתח קצת כעס על הפאשיסט?
    איפה צמד הסילונים של הוילאנס? ג'ו קול? בנטלי? למה מיכה ריצ'ארדס בצעירה ובראון (עם כל האהבה ולמרות השער) פותח בבוגרת? למה רוני מתבזבז באגף שמאל? אפשר לחשוב שיש לנו איזה רונאלדו ששווה לעבוד בשבילו. אני מבין שזה סה"כ ניסוי כלים חמישי שלו, אבל אני לא רואה שום שיפור...משחק אפור ובינוני. אני לא מפקפק בקבלות שלו, אבל רבאק, מתי נתחיל למצות רבע מהפוטנציאל שיש לנבחרת הזאת?
    העיקר שג'רארד ולמפארד ביחד בהרכב...

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/08
  5. SeRgInHo Member

הצ'כים מרבע מצב עשו גול. איזה סיבוב של בארוש על טרי. לא מתאים.
    אנחנו אמנם בשליטה, אבל עם משחק שקוף למדי. רוני בורח לצדדים ומשאיר את דפו לבד (שדווקא היה לגמרי לא רע), למפארד, אם לא הייתי רואה את ההרכב לא הייתי משאר שהוא משחק. דחוף להכניס את בנטלי/דאונינג במקומו.
    המסירות והקרנות של בקהאם - אוי כמה שהתגעגעתי אליהם. אומנות...

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

חדשות היישר מהתנור: יו"ר ההתאחדות בארוויק צפוי להתפטר לאחר המשחק.

לגבי המשחק...חושך. מרגע לרגע אני משתכנע שאפילו קאפלו לא יביא את אנגליה לכלום. הסגל הוא בינוני ויישאר בנוני גם אם קאפלו, מוריניו ופרגי יאמנו אותו ביחד. למפארד שוב נעלם במדי הנבחרת ועדיין אף אחד לא חושב להוציא אותו משם, אשלי קול ממשיך ביכולת הבינונית מצ'לסי ועדיין באנקר בשמאל, בקהאם בקצב הזה ימשיך להיות המושיע של הנבחרת גם בגיל 70, וצריך לזכור שגם הוא לא איזה זידאן שיכול לסחוב אותנו לגביע עולמי. אני לא חושב שתחת מקלארן היינו רואים משהו פחות טוב.

7. קינג לדלי Member

אשטון עושה מהמצבים של דפו גולים בעניים קשורות.

8. THE STRETFORD END Member

אני דווקא נהנתי מהמחצית הזו,
    אנגליה מחזיקה ומניעה את הכדור ברוב הפעמים בסבלנות,כן אני חוזר,אנגליה מחזיקה ומניעה את הכדור
    ברוב הפעמים בסבלנות,כן,כן,אנגליה!

בועטים הרבה לשער וזה מבורך,
    פחות מדי פעמים מכניסים כדורים פנימה לרחבה על הקרקע וחבל כי ראינו עד כמה זה יוצר מצבים מסוכנים,
    בוודאי שזה עדיין לא זה אבל יש הרגשה של ביטחון משהו.

מעבר לזה,יורד גשם וקאפלו עומד על הקווים בלי מטרייה!!!

ווס בראון מכפר על השער שספגנו אחרי שעברו אותו בקלות מרגיזה עם שער בכורה במדי הנבחרת.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

באיזשהו מקום, אולי חבל שהדרדלה של קול איכשהו נכנסה. אולי הפסד היה יוצר אפקט חיובי יותר. עוד משחק חלש לאוסף המפואר והגדול של אנגליה, מול נבחרת שפשוט טובה יותר.

אגב, מילה רעה מאוד לקהל שלא מילא את וומבלי, לא כל כך עודד ויצא עוד לפני הסיום. איפה הם ואיפה קהל החוץ של הנבחרת.

10. THE STRETFORD END Member

Michael Carrick

תהרוג אותי איך אתה לוקח משחק הכנה/ידידות לדבר גדול כמו להוסיף "למאגר הגדול של משחקי אנגליה החלשים"?
    משחק הכנה,כולה משחק הכנה מה גם שהיו בו גם דברים טובים.

ועוד יש לך טענות לקהל?
    פאקינג 70,000 הגיעו למשחק אמצע שבוע ביום גשום למשחק כזה,
    איך אפשר שיהיו טענות לדבר הזה?

מה נהיה ממך?רק את הרע אתה מחפש!

המחצית השנייה היתה פחות טובה,הרבה פחות אבל זה טבעי כשיש הרבה חילופים ועוד נסיונות של קאפלו.

אפשר לראות את התכנון של קאפלו בלתת חופש לגארארד ולאמפארד עם הצבה של בארי מאחורה,
    חבל שהארגריבס לא כשיר כי בסופו של יום בארי קשר בינוני ודי מוגבל,
    הרעיון לעניין,הביצוע פחות וראינו את השטות של בארי אם אני לא טועה בעבירה לא חכמה באיזור מסוכן שהובילה לעונשין בשער השני של הצ'כים.

כמו שלדלי כתב לפני כן,אשטון כובש מהמצבים של דפו בתוך הרחבה,
    מעבר לסיומת הקטלניות שיש לאשטון בתוך הרחבה הוא מביא איתו גם את השילוב של הכוח
    שזה שילוב עדיף על פני הגלמוניות של הסקי,
    רק חבל שהוא כל הזמן פצוע.

לחזור פעמיים מפיגור ובדקות האחרונות,סימן טוב.

11. Becks Member

לאמפארד היה היום מתחת לכל ביקורת, פשוט משחק עלוב שלו. משחק עלוב גם לדיוויד ג'ימס שהיה אחראי על השער השני שספגנו היום, והיה קרוב להביא לצ'כים שער נוסף.

לעומת זאת, בקהאם במחצית ראשונה נהדרת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

12. Dimitar Berbatov Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    אני מקווה מאוד שההרכב שפתח היום לא יהיה גם ההרכב שאיתו פחות או יותר קאפלו מתכוון לרוץ בקמפיין. ההחלטה לשחק עם בארי, ג'רארד ולאמפרד ביחד כאשר רוני וג'רארד בורחים שמאלה כדי למלא את החסרון של הקשר השמאלי. למה ג'ו קול לא פתח במקום ג'רארד או לאמפרד? זה נראה כאילו קאפלו מנסה בכח לשלב את לאמפרד וג'רארד בהרכב. לא מובן לי גם למה בקהאם עם כל האהבה פתח ולא בנטלי. אני כבר לא מדברים על אגבונלוהור ויאנג שאני מקווה שקאפלו יראה במחזורים הבאים ויזמן.

סטרטפורד, הרעיון לשים קשר מאחורי ג'רארד ולאמפרד ולשחרר אותם קדימה אולי לעניין, אבל לא לעניין לשחק עם רוני באגף שמאל ולתקוע את משחק ההתקפה. בכל מקרה, אני נגד מערך של 3 קשרים מרכזים, ואני חושב שהמשחק היום הראה שוב פעם שג'רארד יותר טוב ואקטיבי מלאמפרד בנבחרת. אני מאוד בעד שילוב של בארי וג'רארד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/8/08
  13. THE STRETFORD END Member

Bruchian8

ברוב הזמן רוני קיבל מקאפלו יד חופשית לשחק היכן שהוא רוצה,
    רובי ארל ניסח זאת יפה בשידור כשאמר שהוא,קאפלו, נותן לרוני להפעיל לבד את מוח הכדורגל שיש לו,
    בשלב מסויים הוא התרכז יותר בשמאל אבל זה ממש לא היה קיבעון באגף וזהו,הוא שיחק הרבה גם באמצע בקישור ולמעלה יותר מאחורי דפו.

14. The_Magpie Member

15. AW forever Member

ווס בראון אמנם אשם בגול הראשון, אבל חולק את האשמה ביחד עם בקהאם, שאיבד כדור ונתקע באגף שמאל. הצ'כים ניצלו את חסרונו באגף בצורה יפה. מוזר שבארוש הצליח לשחרר את הבעיטה מול טרי, אפילו שזו הייתה בעיטה די עלובה.