נבחרת אנגליה- פורסם הסגל המוקדם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/8/08.

1. ArsenalFan Member

לא רק נבדל של קראוץ' בזמן הנגיחה של רוני, אלא גם נראה שהשער הובקע בעזרת היד. בהזדמנות הראשונה של ולה, מרכז ההגנה פשוט נקרע לחתיכות, גם קינג ובמיוחד פרדיננד נראו חסרי אונים. בשער של פרנקו (זה רק אני, או שהוא כבש את השער הזה כשהוא צולע?!) זה נראה על הפנים, מה בדיוק ביינס חשב לעצמו? ואיפה הכיסוי על החלוץ המרכזי?
    גם מאוד ברור שחסר לנו קשר אחורי רציני במשחק הזה, מילנר וקאריק זה נחמד אולי על הנייר אבל הם לא מצליחים לשלוט במרכז השדה בכלל. מילנר לא טוב.
    וולקוט פעיל יחסית ומהיר כהרגלו, אבל הפעולה האחרונה תמיד מטופשת וזה מתסכל. גרין עם שתי הצלות טובות (למרות שזה בעיקר החמצות איומות של ולה. בלוף), מיד אחר כך עם השמטה של בעיטה פשוטה, לא הידיים הכי בטוחות ויציבות בעולם.
    אני יוצא מאוד לא מעודד מהמחצית הזו למרות היתרון.

2. קינג לדלי Member

ירדו לי דמעות בגול של המלך לדלי הראשון.
    שני גולים של טוטנהאם (השני בנבדל ועם היד).
    עכשיו להכניס את שאר ארבעת הנציגים שלנו יהיה בסדר...

וברצינות,מחצית זוועה.
    ביינס כהרגלו שוחה הגנתית (אסור לעולם לשחק איתו ועם ג'ונסון ביחד),ריו שייקי,קאריק חולם,מילנר חלש,ג'רארד חלש,וולקוט כרגיל מנסה דרך המגן,אין אגף שמאלי בכלל,ורק הנגיעות של רוני חכמות.

אה ולדלי.
    מדהים איך ממצב של שחקן גמור הוא חזר לנבחרת והיום כבר גרם לאנשים להרהר מי יהיה יותר טוב לצידו ריו או טרי.
    סוף סוף אנשים מכירים ביכולות הנדירות שלו וכל זה ללא ברך וללא אימונים (קאפלו לקח את המטפל הצמוד שלו מטוטנהאם) :aaa8:
    נכון היו גם לו חורים אבל הוא בלם ענק

לדעתי אם קאפלו חושב ללכת עכשיו על גרין בגביע העולם אז הוא צריך להעלים אותו עד המונדיאל לפני שיקבל איזה גול בין הרגליים ויעשה שם בתחתונים...

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/10
  3. Dimitar Berbatov Member

מה שנותר להגיד לאחר מחצית שכזו הוא שאולי סוף סוף אנגליה הבינה את הקטע ואחרי שבעבר במשחקי ההכנה הלך לנו נהדר ובמונדיאל פישלנו, הפעם זה יהיה הפוך. רק אלוהים יודע איך יצאנו ממחצית כזאת ביתרון.
    אם לשים את האצבע על שחקן ספציפי אז אני מודאג בעיקר מריו. הוא סיים את העונה נהדר ביונייטד ועד עכשיו זו זוועת עולם. ועם כל הכבוד לפרנקו הוא הולך להתמודד עם שחקנים חזקים ממנו.

4. RealStretford Member

קודם כל הינכם מוזמנים לברך אותי על זה שלקח לבזק 19 יום לתקן לי את האינטרנט, אין לי מילים לתאר את הסיוט שעברתי איתם.

ולעניינים - אחד המשחקים המוזרים שראיתי בחיי. בעיקר נדמה לי ששחקני אנגליה פוחדים פחד מוות מן המגרש, מגרש שללא ספק בושה לאומית.

קראוץ בהחלט הוכיח שהוא שווה מקום בסגל, כי הוא מוסיף עוד סוג של נשק לארסנל של הנבחרת. לאומת זה את ביינס הייתי שולח הביתה עכשיו. גם קינג, למרות השער, משחק זוועה.

סה"כ לא נורא, כי תמיד אנחנו נפלאים במשחקי הכנה וחרא במונדיאל, אולי הפעם זה יהיה ההפך!!

התגעגעתי

:aaa12:

5. Ryan Giggs11 Member

חצי משחק עם וולקוט וכבר נמאס לי ממנו.
    עדיף כבר שיאבד את הכדור בהתחלה ולא יעבור את המגן שלו בשביל לתסכל את כולם עוד יותר אחרי מסירה לא טובה או קבלת החלטות רעה.
    מחצית רעה סך הכל, המון חורים בהגנה ומרכז שדה חלש ורך מדי.

6. eastlands Member

ערן - אני מקוה שאנחנו רואים את אותו משחק ,לדלי קינג חייב לבקש מקאפלו להישאר במולדת , אסור לו לראות את הדרך בכלל לשדה התעופה ,זה מפגן האיטיות והבושה הגדול שראיתי ,מפחיד לחשוב על חלוצים קצת יותר מהירים עם דשא קצת יותר מהיר מוומבלי האיום , ראית את מיליטו השבוע ? תחשוב שקינג עומד ליידו , עדיף לא לחשוב בכלל

7. THE STRETFORD END Member

אני הולך לשים פתק בכותל.

8. Dimitar Berbatov Member

אתה אמור להכיר אותו, לא? כשזה נוגע לקינג לדלי הסובייקטיביות נשפכת ממנו.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

איזה גול של ג'ונסון.

10. קינג לדלי Member

אל דאגה,בטוטנהאם הוא שני רק ללנון במהירות.
    אם יש בעיה עם איטיות היא נמצאת אצל שני הבלמים האחרים.
    לדלי פשוט טעה בעמידה.

11. THE STRETFORD END Member

סיכום מחצית שנייה:
    הארט עם כמה עצירות נוחות,
    גלן גונסון תמיד היה התקפית טוב יותר מהגנתית,יופי של שער,
    קינג וקארגר עם מחצית ללא עבודה,
    ביינס פישל כמה פעמים כשעברו אותו בקלות,
    גרארד השתפר והיה מעורב יותר,מילנר המשיך להיות חלש,קאריק הוחלף אחרי 15 דקות,האדלסטון נגע 4 פעמים בכדור,וולקט היה פחות מעורב,
    דפו בקושי היה מעורב,לנון עם פריצה אחת מצויינת,
    אדם גונסון היה צריך לקבל פנדל ב 5 דקות ששיחק
    ותודה לאל על ויין רוני.

12. Dimitar Berbatov Member

לעזאזל עם ג'ונסון. איך מוריניו הגדול לא הצליח להפוך אותו לשחקן מעט יותר טוב הגנתית? אני לא מבקש מאייקון, רק מעט יותר טוב הגנתית. היו יכולים להיות לנו צדדים מושלמים.

אגב, דיברתי על וולקוט לפני המשחק, התצוגה שלו היום גרמה לי לאבד את הסבלנות לגביו. מבחינתי הוא האחרון בהיררכיה של הקיצונים, הרבה אחרי אדם ג'ונסון שמספק מימד של חוצפה חיובית ורענון.

13. ArsenalFan Member

החצי השני היה יותר יציב ורגוע מבחינתנו, השער הנהדר של ג'ונסון נתן הרבה יותר ביטחון לנבחרת ואפילו שחקן כמו ביינס תפס פתאום אומץ לצאת קדימה פעמיים-שלוש וגם נראה יציב יותר בהגנה מאשר החצי הראשון. גם אהבתי יותר את המשחק של ג'רארד בחצי השני. ורק ת'יאו וולקוט ממשיך להיות שם נרדף לתסכול.
    עדיין יש הרבה דברים מדאיגים, אבל אני מניח שכשהשחקנים של צ'אבסקי יחזרו זה ישתפר.

14. eastlands Member

בשעה טובה נפרדים מוומבלי בדרך לדרום אפריקה ,דרך עוד משחק אחד נגד יפן באוסטריה
    מחצית שניה הרבה יותר מעודדת , עם שער נפלא של גונסון , ושיפור ניכר באחזקת כדור ,סיום המשחק עם אדם בשמאל ולנון בימין מרגש ! משהו לחלום עליו יהיה בסדר ,הפחד כמובן מרכז ההגנה וגם לגבי גרין אני עדיין מפחד ועוד יותר מודאג שגם גיימס על המטוס
    יהיה בסדר
    come on england

15. Jack Wilshere Member

מדאיג. רוב הזמן מקסיקו פשוט נראתה נבחרת מאומנת יותר. שלטה בשדה, הזיזה את הכדור מדויק ויפה. הם נאיבים ושילמו את המחיר על הגנה לא מספיק טובה. הקישור שלנו כמעט ולא בא לידי ביטוי, למעט כמה מהלכים בודדים, שגם אותם רוני יצר כשחזר אחורנית. ג'רארד, קאריק ומילנר לא היו קיימים כמעט. עם קישור כל כך חלש אי אפשר ללכת למכולת. גם ההגנה לא נראתה מספיק טוב, בעיקר במחצית הראשונה. ג'ונסון תמיד היה טוב מבחינה התקפית. הבעיה שלו הייתה, ונשארה, שהוא שחקן די טיפש שלא יודע להגן. לא סומך עליו. גרין היה מצויין במחצית הראשונה, אבל גם עליו אני לא סומך (מעדיף את הארט). מזל שיש לנו את רוני.