נבחרת אנגליה- פורסם הסגל המוקדם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/8/08.

1. קינג לדלי Member

5 תרנגולים היום על המגרש.

שני תרנגולים נפגשו במדי טוטנהאם כבר בגיל 13 ושניהם כבשו היום במדי נבחרת אנגליה.

גאווה.

2. RealStretford Member

וזה באמת נראה כך, כשיש שועלים בחצר, התרנגלות בהיסטריה!

אבל לא צריל להכנס ללחץ. לא למדנו שומדבר חדש. לאנגליה הרכב ראשון מצויין, אך נבחרת נטולת עומק. סה"כ היה די משעמם חוץ מהקהל הנפלא. שמחתי לראות את אדם ג'ונסון, שבדקות הבודדות שלו הפגין כמה מהלכים טובים, אך הצטערתי על שוני רייט שכנראה ישאר בבית.

3. RealStretford Member

עוד במשקפי התכלת שלי, כרגע נפל לי האסימון כמה עצוב שאדון מיכה ריצ'ארדס, שפרץ לבמה הבין-לאומית בצורה כה מרשימה לפני מספר שנים פשוט אינו קיים, צל של הבטחת נעוריו.

עצוב, עצוב, עצוב

4. eastlands Member

אכן עוד גאוה שראלית ממש עודד בן עמי ,עכשיו צריך להלביש עליך עוגיה ולא יהיה לנו מקום בפאב בגללך ,
    האדלסטון כנראה איחר את הרכבת לדרום אפריקה ולגבי קינג אני הולך להתפלל ממש עצוב שנבחרת עם הגנת ברזל הפכה אמש להגנה מעוררת רחמים.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם זה שהסקי לא קיבל אתמול אפילו דקה אומר שדון פאביו איבד את האמון בו? הרי אין שום סיבה לתת לו לנוח, גם ככה הוא לא ממש שיחק באופן קבוע בליגה העונה. מצד שני אחרי הפציעה של בנט לפאביו נשארו רק 4 חלוצים בסגל והסקי הוא אחד מהם, הוא כנראה יהיה על המטוס לדרום אפריקה רק מהסיבה הזו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

אני רוצה לראות יותר דקות ללנון ואדם ג'ונסון במשחק נגד היפנים. אני גם רוצה לראות 4-5-1 נגד היפנים.

6. קינג לדלי Member

:aaa021:

עשית לי את הבוקר...

ולדלי ? מה קרה פתאום הבלם שהעלים העונה בלי ברך את כל החלוצים בליגה כבר לא שחקן כדורגל ?

7. בועז Member

האדלסטון לא צריך להיות בנבחרת, ועם איך שהאמצע שלנו נראה אני חושב שבמשחק הבא פארקר יקבל את ההזדמנות שלו. מה דעתכם על ההופעות של גרין והארט? מי היה טוב יותר?

8. Dimitar Berbatov Member

ממש כבר לא שחקן כדורגל, הוא עדיין בלם נהדר אבל אתה לא יכול להתעלם מהמשחק החלש שהיה לו אתמול. וגם השער היפה שלו (אגב, שער שני שלו בנבחרת, הראשון במשחק ידידות נגד פורטוגל) לא מכפר על כך. בכלל המשחק שלו היה חתיכת אכזבה. ציפיתי ממנו להרבה יותר ואתמול היתה לו ההזדמנות להראות לקאפלו שהצמד טרי-ריו זה לא באנקר.

ובועז, אתה יודע טוב מאיתנו שלסמוך על גרין זה לא רחוק מלסמוך על ג'ימס. הופעה נהדרת של גרין אתמול אבל אני לא סומך עליו בשיט. יש לו אינסטינקטים לא פחות טובים משל הארט, אבל משחק הגובה שלו.. אוי הברוך. למזלנו המקסיקנים לא שיחקו על הרמות.

9. THE STRETFORD END Member

הבעיה של קינג אתמול היתה לא המהירות,אני מניח שלמרחק ארוך,נניח 30-40 מטר הוא לא היה מגיע אחרי החלוץ,הבעיה היתה הזרירות כשכבר בדקה הראשונה עשה פנדל ברחבה ולאחר מכן,פעמיים לפחות במיקום שלו,הגול הגיע מנגיחה של שחקן שקינג היה אמור לקחת אותו.

יכול להיות וזה נוגע לא רק לקינג אלא לרוב השחקנים,החלודה של שלושה שבועות בלי כדורגל עשתה את שלה,
    גם הדשא המחורבן לא עזר למשחק שוטף,קשה לרוץ עם כדור כמו שצריך על משטח כזה.

לגבי השוערים,שניהם בהופעה טובה,הארט עם פחות עבודה,
    העיקר שג'יימס לא קיבל אפילו דקה,אני מקווה שגם נגד יפן הוא לא ישחק
    כי אני שוקל שלא לראות את המשחקים של אנגליה בגביע העולם אם הוא שוער ראשון,
    חבל על עצבים והבריאות.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/10
  10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הארט עשה עבודה טובה בכדורים המועטים שהגיעו לעברו וקלט את כולם (אם אני לא טועה הוא לא נאלץ להדוף אפילו פעם אחת), גרין היה יותר מרשים עם שתי הצלות יפות. אבל גם אם במשחקי ההכנה הבאים זה ייראה ככה אני עם הארט לגמרי, פשוט מאוד כי גרין כבר קיבל את ההזדמנות שלו ואיכזב, וכמובן שהוא גם נראה הרבה יותר חלש מהארט העונה.

11. קינג לדלי Member

http://msc.walla.co.il/w/w-248/659612-18.Xxx

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדיווח החם ב-BBC אומר שניתן לגארת' בארי עוד שבוע להוכיח שהוא כשיר... אני מניח שיהיו יותר פרטים בעניין בהמשך הערב.

קום און גארת', כולנו איתך :aaa12:

13. RealStretford Member

במקרה הטוב מדברים על חזרה ל"סוף שלב הבתים"

בכל מונדיאל יש לנו סיפור כזה.

14. THE STRETFORD END Member

בכל גביע עולם יש סיפור כזה ולא לומדים מטעויות.

בקהאם ורוני,שניהם הגיעו פצועים לגביע העולם(2002,2006),ניסו לזרז את ההחלמה שלהם בעזרת כל מיני אוהלי חמצן ופתקים בכותל המערבי ושניהם אכן שיחקו בסופו של דבר אבל לא היו באמת מאה אחוז כשירים או בכושר המתאים לטורניר שכזה ובשטח הם באמת היו הרבה פחות חדים וטובים.

גם אם בארי יהיה כשיר מבחינה פיזית לאחרי שלב הבתים,איפה משחקי ההכנה,איפה זמן הורדת החלודה?

הוא אחלה שחקן בארי ועדיין,לא מדובר במגה כוכב שיכול לעשות הבדל של שמיים וארץ בשבילנו כמו שבקהאם בעבר או ורוני.
    עדיף לי שחקן בכושר,חזק ואחרי הכנה מסודרת ולא משנה איך קוראים לו על פני הסרט הפצוע האנגלי המסורתי.

15. cityblues beter dead than red

נבחרת ארה"ב נוצחה הלילה בביתה 4-2 ע"י צ'כיה (שלא עלתה למונדיאל).
    לא יודע כיצד אפשר להסתכל על נתון כזה.
    המאמן שלהם שיתף כמעט את כל הסגל (23) והוא הסביר אחרי המשחק שאין מנוס מלדלל בדחיפות את הסגל.
    בכל מקרה,אני לא רואה סיבה שלא ננצח אותם במשחק הראשון בשלב הבתים.