נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. k_700 Member

עדן האזרד זה שחקן של מצבי רוח.
    תחליף בין הרקורדים של שניהם בקריירה באנגליה ותראה איך סטרלינג כהאזרד מקבל פי 8000 יותר ביקורת דורסנית.
    לא כל כך מפתיע שבריאל מדריד לא עפים בכלל מהרעיון להביא אותו.
    גם דרמה קווין בחדר הלבשה וגם מאוד לא יציב לאורך הקריירה וזה מתכון לכשלון בביצה של מדריד וכשאתה כביכול המגה סטאר שאמורים לשבור את הבנק ולהציג אותו כאיזה ממשיך של האל שכיכב שם.

אתה מדמיין את הביקורת שתהיה על סטרלינג אחרי עונה של איזה שער מסכן (נראה לי שבכלל השער הזה הגיע באפריל) בקבוצה גדולה?

עוד בשנה שעברה כשהוא חוצה 25 שערים ומועמד רציני לנבחרת העונה מספרים לי פה שהוא רק דוחק כדורים אמין לכדורים של סילבה ודה בריינה.
    השנה כשהוא בכלל סוחב אותם כמעט כל העונה על הגב ועל כל במה אפשרית מצטיין עוד מפחדים לקרוא לילד בשמו- כוכב על.

יש לי הרגשה שסטרלינג בפיק הוא יביא את סיטי למחוזות שאף פעם לא הביאו אותם כוכבים אחרים שהיה כל כך קל לקרוא להם כוכבים מהשנייה הראשונה שלהם שם(סילבה, יאיא טורה, אגוורו ודה בריינה כמובן).

כאילו כולם מחכים לשלב ההחנקות שלהם באלופות, אני חושב שרק ליברפול באמת יכולה לעצור אותם.
    הם כל כך טובים העונה וכל זה כשסטרלינג הוא השחקן הכי טוב ויציב שלהם לאורך כל העונה(גם בתקופות הקשות).

לא מפתיע שמשהו נשבר שם גם בקלילות שהוא מתרגם את ההופעות שלו לנבחרת, איפה שעד לקיץ היה סוג של מחסום מסוים עבורו.

יש המון גזענות בעניין עם סטרלינג, בטח בביקורת, בבוז שהוא היה מקבל, בחוסר פרגון.
    מעניין כמה רחוק הבן אדם הזה צריך להמשיך להתקדם כדי שיפסיקו לגמד את האיכויות שלו.

בעוד 1,2,3,4 שניות יספרו לי שמגיל 17 הוא לא התקדם מילימטר וזו עדיין אותה דרדלה.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

אני עדיין חושב שיש לו את אותם ליקויים שהיו לו כשעלה אצלנו לבוגרים.
    הוא השתפר כמו שניתן היה לצפות, כל מה שהיה טוב אצלו התחדד וכל השאר - לא.

יש המון גזענות בכל היחס אליו.
    יש כאלה שמייחסים את זה לאוהדי ליברפול ולכעס שלהם אבל כמובן שזה שקר.
    מי שבאמת עוקב זוכר את הסיפורים של התקשורת עליו עוד כשהיה אצלנו לפני כל הבעיות (400 ילדים, מרביץ לחברה שלו...) והכל היה שקרים.

3. k_700 Member

מה זה ליקויים? הוא לא מושלם.
    יש בדיוק שני שחקנים מושלמים בעולם הזה.

לעדן האזרד אין ליקויים במשחק שלו? למאחרז שמשחק איתו באותה קבוצה? לדיבאלה? למארסיאל? למאנה?
    לכל אחד מהם יש ליקויים.
    מה שיפה בסטרלינג זה שהוא לגמרי ממצה את היתרונות שלו ומשחק נהדר עליהם ובגלל זה בלתי עציר.
    אף הגנה לא באמת עצרה אותו השנה, בכל דקה הוא יכול להיות שם כדי לשים לך את השער, לעבור את המגן ולשחרר פס קל או להביא לך את הפנדל.
    הוא וסאנה בשלושה חודשים האחרונים שווים שני שערים למשחק לפחות כשהם ביחד.

הגזענות לגביו היא בשקרים, במה שמייחסים לו כאילו מדובר באיזה חציל מהגטו, בבוז (כולל קריאות גזעניות) ששורקים לו בזמן שכל האנגלים לידו מסריחים באותה מידה.

זוכרים את אנגליה מול רוסיה? מי קיבל שם הכי הרבה קריאות בוז(וקריאות גזעניות מהקהל שלו)? וכל התקשורת ליקקה לרוני אחרי המשחק הזה כאילו הבן אדם הזה לא היה נטל על הנבחרת ההיא בימים הקרים של 2016.

oranfu ו-cheddar אוהבים את זה.
  4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מדבר על שחקן שאצלנו הציג סיומת של ילד בן 12 והיום כבר עונה שנייה רצוף עם מעל 15 שערים...

Roma אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

אני לא ממש יודע מניין הגיעה ההשוואה בין סטרלינג להזאר אבל מתי האנגלית היה השחקן הכי טוב בקבוצתו? בואו נשחק משחק: שים את סטרלינג בצ'לסי עם גאוני הכדורגל וויליאן ופדרו, עם מאמנים לא ממש התקפיים, ושים את הזאר בסיטי עם סילבה, אגווארו ובעיקר - פפ גוארדיולה. בריאל מדריד כל עניין הרכש תקוע ולא הגיע מחליף לכריסטיאנו בכלל, זה לא קשור להזאר. מודה שכן השתכנעתי לגבי סטרלינג שעשה קפיצה ענקית והוא גם נע לעומק יותר טוב מהזאר לדעתי שרוב הגולים שלו הם חיתוך לאמצע ובעיטה.

6. oranfu Member

גם היום הרבה פעמים הסיומת שלו לא טובה. אבל מספרים הוא נתן גם אצלנו. בעונה האחרונה שלו אצלנו היו לו 12 שערים אם אני זוכר נכון. הוא היה בן 19 בקבוצה נכה לחלוטין.

זה לא שהוא לא מסוגל לסיים בצורה איכותית. זה פשוט מאוד מאוד לא עקבי אצלו ולכן זה ליקוי שעדיין קיים.

אני לא חושב שהוא ממצה את הפוטנציאל שלו. ממצה המון, אבל לדעתי יש לו מקום לשפר את הפעולה האחרונה. זה לא מונע ממנו להיות שחקן ברמות הכי גבוהות.

בניגוד להזאר (שלדעתי צריך להיות הרבה הרבה יותר טוב ממה שהוא), סטרלינג תמיד מופיע. הוא מאוד עקבי, הוא היה השחקן הכי טוב בליברפול בעונה האחרונה שלו אצלנו. זה בכלל לא שינה אם שיחקן מגן ימני, קשר מאחורי חלוץ, קיצוני או חלוץ. בכולם הציג יכולת גבוהה.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזאר בעל פוטנציאל גבוה יותר משל סטרלינג, סטרלינג ממצה יותר מהפוטנציאל שלו וכרגע שחקן יותר טוב.
    להזאר יש שליטה ודריבל שלא ראינו באנגליה אולי מעולם. יש לו גם בעיטה מצויינת וראיית משחק, מדובר בשחקן מפלצת על הנייר.
    סטרלינג כנראה שחקן העונה בינתיים, הוא וואן דייק 1-2. אני חושב קרוב למיצוי 100% ממה שהוא מסוגל לתת. מרכישה לא ודאית הוא הפך לגניבה ולשחקן קישור התקפי מספר 1 בקבוצה ההתקפית הכי טובה בליגה.
    להרגשתי הזאר יכול להתפוצץ בקבוצה התקפית עם שחקני על סביבו, לא חושב שהוא משחק ביותר מ60-70 אחוז ממה שיש לו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Scouser Member

אין סרט שהזאר בסיטי לא נותן מספרים כמו של סטרלינג. קשה להשוות בין שחקן טוב במכונה משומנת לבין שחקן במכונה מקרטעת. למאנה יש יותר שערים מהזאר, והייתי מחליף ביניהם אתמול. סטרלינג השתפר המון מאז שהיה אצלנו, הרבה יותר חד עם הכדור ובקבלת ההחלטות, אבל אני לא חושב שהוא יכול לסחוב קבוצה כמו שהזאר סחב את צ'לסי לא מעט פעמים.

9. oranfu Member

יש סרט. סרט מספיק כנראה בשביל שריאל לא יילכו עליו בכל הכח עד היום. יחסית לכישרון שלו, הוא נעלם הרבה יותר מדי.

מה מונע מהזאר ללכת דריבל אל השער 20 פעם במשחק? הוא לא מספיק תכליתי.

קח את סלחא לדוגמה. הוא בכושר מזעזע כבר כמעט חודשיים. אבל הוא כל הזמן תוקף, כל הזמן מטריד את ההגנות שמולו. מנסה ומנסה ומנסה. אתה רואה את זה מהזאר?

שלא יובן לא נכון, אני חושב שהזאר הוא מפלצת כדורגל בפנים. יש לו איכויות נדירות. הדריבל, ראיית המשחק, הבעיטה בשתי רגליים, המהירות, הסיומת הטובה מול השער. כל אלה יש לו ברמות הכי גבוהות. אבל כמה מזה אנחנו רואים על בסיס קבוע? ממש לא מספיק.
    בפוטנציאל הוא שחקן טופ 3 בעולם לדעתי. בפועל הוא לא.
    אולי זה בגלל שעד היום הוא לא נפל על מאמן שיידע להוציא את זה ממנו. אבל, וזה אבל לא קטן, אולי פשוט "אין לו את זה".

הוא לא שחקן שכונה, וזה מצחיק להגיד את זה על שחקן שהשיג את מה שהוא השיג עד היום בקריירה, אבל לדעתי הוא מבוזבז.

owen11111 ו-golding אוהבים את זה.
  10. k_700 Member

מה זה לא נפל על מאמן שידע להוציא ממנו?
    הוא היה בקבוצות שלקחו אליפויות קלילות בשביל צ׳לסי וכשהוא שחקן מוביל.

אם אני ליברפול אני בחיים לא מחליף את מאנה בהאזרד.
    עזבו לרגע את ההבדלים המדהימים ברמת הדרמה קווין בין השניים, מאנה מביא אגרסיביות, משחק עם גב לשער וכניסות לרחבה בלי כדור שהאזארד לא יביא בחיים.

האזרד יעשה כמעט הכל יפה, אבל לא עקבי והוא בחיים לא יהיה סקורר ברמה של סטרלינג או סלאח.
    אני מת שיעבור לריאל מדריד כדי שגם סקאוזר יבין את זה סוף סוף, לדאבוני זה לא יקרה כי ריאל לא ממש מתלהבים.
    באותם סכומים מקבלים אמבמפה.

cheddar אוהב/ת את זה.
  11. cheddar Member

EsheD אוהב/ת את זה.
  12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי גם את ג'יימס מדיסון צרכים לזמן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאתם אומרים שצריך לזמן תגידו גם מי צריך לצאת כי אפשר לזמן רק 23 שחקנים.
    במקום מי גריליש צריך להיכנס?

14. cheddar Member

רוס בארקלי, מה הוא עושה בצ'לסי. מאוד average

15. oranfu Member

מדיסון צריך להיות שם. במקום מי? אפילו לפני לופטוס לדעתי. אין לאנגלים קשר יצירתי יותר ממנו אולי למעט עלי.

EsheD אוהב/ת את זה.