נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. WellNeverDie Member

סוף סוף קצת שכל נכנס. רוני כחלוץ בודד הרבה יותר אפקטיבי. ואגב, במשחק נגד צ'לסי ווין שיחק אחלה ועשה את הפעולות הרגילות שלו בצורה מעולה, ככה שזה נראה לי מוזר שהוא נכשל ככה במונדיאל. אבל הפעם הוא חלוץ בודד! למען האמת, ב4-2-3-1 הקשר מתחת לחלוץ מצטרף הרבה, וזה מתאים גם לסטיבי ג'י וגם ללאמפרד. אני עדיין חושב שצריך פשוט לספסל אחד מהם, ועדיף את ג'רארד (לאמפרד יותר הרשים בעונה הקודמת, זה הכל).

אבל סוף סוף אין ליד רוני איזה ליצן שיפריע לו! מעניין.

בלי שום קשר, חבר שלי היום אמר לי משפט מעניין: נבחרת ישראל ונבחרת אנגליה דומות. לוזריות באופי, שתמיד מתפרקות על איזה זיכרון מ66/70.

2. GiladG2 Member

באנקר בנבחרת בצדק? ואני זה ש"מקשקש"? פשוט אין תחליף כרגע כמו שאמרתי. קיוויתי שריצ'ארדס כבר יתפוס את המקום שלו עד היום, אבל זה לא קרה וחבל.
    ג'ונסון הוא חור מהלך, אפשר לשים את ארון לנון ולקבל את אותה תרומה גבוהה בהתקפה. אבל זו לא המטרה.

גאבור קיראיי והטרנינג!! :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/10
  3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי עם ה4-5-1 הזה כשרוני הוא החלוץ היחיד. אני יודע שזה עובד מצוין ליונייטד, אבל לא נראה לי שזה יעבוד בנבחרת. המשחק ההתקפי של אנגליה מבוסס ברובו על משחק אגפים (הרי לא נפרוץ את הגנות היריבה עם פסים קצרים דרך האמצע, אין לנו לא צ'אבי ולא אינייסטה), וכשאתה מרים מהאגפים אתה צריך שיהיה לך איזה מישהו גדול שיחכה להרמה שלך באמצע. רוני פשוט לא מספיק גבוה כדי להגיע להרמות האלה. שלא לדבר על זה שכשאתה חלוץ יחיד ב4-5-1 אתה לא יכול לצאת לטייל 30 מטר מהרחבה כמו שרוני אוהב, פשוט לא, אתה צריך להיות שם בשביל כדורי הרוחב שמגיעים מהכנפיים. ראינו את רוני הרבה יותר מדי מחוץ לרחבה במחצית הזו.

לא כדורגל נוראי במחצית הזו. לא מספיק מצבים וכמובן שהתוצאה מאכזבת, אבל ראינו כמה מהלכים יפים. נקווה למחצית שנייה טובה יותר. אולי וילשייר יביא את המפנה :aaa12:

4. eyal7 Member

מחצית וזו נקודת האור היחידה בוומבלי. פלוס מינוס אותו הרכב של גביע העולם - אותה היכולת.

5. cityblues beter dead than red

קשה שלא להבחין בתיסכול של רוני.
    הוא מת לכבוש וכל האמצעים כשירים.

6. StevieG Member

כמה מסקנות מבחינתי: מי שצריך לא לשחק בקמפיין הבא הם למפארד, טרי ו-וולקוט. הם כבר לא מספיק טובים בשביל הנבחרת ולמעשה מזיקים לה. צריך דם חדש. הייתי רוצה לראות את רודוול במקום למפארד וג'רארד משחק כקשר קדמי יחיד, בנוסף לעוד חלוץ ליד רוני, עם עדיפות לזאמורה. אני מת על החלוץ הזה, נקווה שייכנס במחצית השנייה. באגפים הייתי רוצה לראות מישהו אחר בצד ימין. מישהו חכם, שיודע להרים ולעשות משהו עם הכדור ולא אידיוט כמו וולקוט. ווילשייר יכול להיות אופציה נחמדה לעתיד. ביינתיים כדאי ללכת על ארון לנון, אשלי יאנג או ג'ו קול.

7. THE STRETFORD END Member

בקושי הצלחתי להתרומם מהספה בכדי להגיע למחשב לכתוב את ההודעה הזו,ככה זה כשרואים את נבחרת אנגליה,נכנסים לתרדמת.

כמה קהל יש שם?60 אלף,אולי יותר,במשחק ידידות ואחרי גביע עולם ביזיוני...רק באנגליה

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

72 אלף צופים ביציעים. לא יאומן. אם היינו נותנים מונדיאל סביר האיצטדיון היה מלא. מגיע להם כל כך הרבה יותר ממה שהם מקבלים...

9. GiladG2 Member

טעות איומה של דוסון, אבל... לא יאמן, הכדור בחיים לא עבר את הקו.
    הכל בגלל בלאטר!

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ררארד עם צמד שערים פנטסטי. ככה זה כשלאמפרד לא תקוע לו בפרצוף (וגם כשהיריבה היא רק הונגריה), רוני הוחלף והיה בוז די חזק, ג'ררארד מוחלף וכל הקהל מריע. תענוג. עכשיו שינוח ליום ראשון. לא מבין למה ג'ונסון בפנים 90 דקות.

11. cityblues beter dead than red

משחק מוקדם בשבת ו2 שחקני מפתח של סיטי+שוער משחקים 90 דקות.
    הלו קאפלו-רחמנות.
    אההה וגם מילנר.

מה שהפיח חיים בנבחרת -זה החילוף של שרק.
    למה להביא את הנאחס לנבחרת? תשאיר את הצרות והבצורת בבית.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי אני מגזים, אבל לדעתי סטיבי ג'י הציל היום את קאפלו מפיטורים. אומנם מדובר במשחק ידידות, אבל היתה לו משמעות אדירה עבור הנבחרת, לא נראה לי שראשי ההתאחדות היו משלימים עם הפסד ביתי להונגריה. שלא לדבר על איזה לחץ תקשורתי היה יכול להיות עליהם ועל קאפלו אחרי הפסד ביתי להונגריה, רק מהלחץ התקשורתי הם היו מפטרים אותו.

לא ייאמן איזה נאחס יש לאנגליה עם השופטים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

13. StevieG Member

טוב המשחק הזה ענה על כמה שאלות:
    1. נפתרה חידת "מה עושים עם ג'רארד ולמפארד" - ג'רארד קשר התקפי חופשי עם מילנר ובארי מאחוריו(ובתקווה, שרודוול בקרוב) ולמפארד על הספסל. 2 גולים מבריקים של ג'רארד. מסי היה גאה בגול השני שג'רארד הבקיע.
    2. מייקל דוסון הוכיח היום שחשוב גם ניסיון וביטחון ולא רק מהירות בהגנה. חבל, אכזב אותי קשות. מצד שני, אני לא רואה עתיד גדול בגזרת ההגנה של אנגליה.
    3. בובי זאמורה הוא המספר 9 של אנגליה לקמפיין הזה. אתם יודעים מה? היום הוא הגיע לכמות מצבים שרוני לא הגיע אליהם כל המונדיאל + המחצית הראשונה במשחק הזה. אולי הוא עדיף על רוני.
    4. אדם ג'ונסון עשה היום עבודה מצויינת. יש לו עתיד בנבחרת.

14. Rudess Member

אתה מגזים איתי, כי לחבורת הזבל שיושבת בהתאחדות האנגלית אין שום כבוד עצמי מזמן, אחרת אחרי הבזיון במונדיאל היו מופקים לקחים אישיים, אבל זה אותם האנשים שדאגו מהר לפטר את מקלארן אבל אף אחד מהם לא לקח אחריות בעצמו על הכשלון.

ראיתי את כל המשחק ונדהמתי מהכדורגל העלוב שאנגליה הציגה במרבית שלבי המשחק. מזלה שסטיבן ג'רארד עם שתי הברקות יפהפיות הציל אותה מבושה בדמות הפסד לאימפריית הפפריקה. ג'ו הארט אחת מנקודות האור, כמה חבל שהוא לא היה השוער הפותח של האנגלים במונדיאל. למפארד לא מתאים, ג'אגיילקה זה לא פתרון רציני להרכב וכדאי לשלב יותר בהמשך את גיבס על חשבון קשלי.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, משחק בינוני של הנבחרת. את עיקר הכדורגל הנורמלי שלנו שיחקנו באופן לא מפתיע ב4-5-1 כשהיה לנו חלוץ שפיץ אמיתי מקדימה, למרות שהיה מדובר כולה בבובי זאמורה. פתאום היתה כתובת להגבהות, היה מי שיחזיק כדור עם הגב לשער, נראינו מסוכנים במערך הזה עם חלוץ 9 אמיתי ועם סטיבי ג'י מתחתיו.

נקודות שליליות:
    1. פרנק למפארד וגארת' בארי שעדיין מתחבאים ולא באים לקבל כדור מההגנה. לא יכול להיות שבמשחק מול הונגריה הבלמים יצטרכו לתת כדור ארוך למעלה אפילו פעם אחת. חייבים לשחק מסודר על הקרקע דרך הקשרים המרכזיים, חייבים.
    2. ויין רוני - חלוד מאוד, ובלי קשר נראה שקשה לו יותר במערך הזה מאשר ב4-4-2, שם יש לו יותר חופש פעולה והוא יכול לעשות את הירידות אחורנית ולצדדים כפי שהוא אוהב. אני יודע שהוא משחק חלוץ בודד ביונייטד, אבל לדעתי זו לא העמדה שממקסמת את הכישורים שלו. לא הלך לו היום אבל הוא ניסה, נלחם והראה שאיכפת לו, לכן לא מצא חן בעיני כשהוא קיבל שריקות בוז בירידה מהמגרש.
    3. מייקל דוסון - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    על איזה מהירות אתה מדבר? הוא אף פעם לא היה קל על הרגליים. אין ספק שהסיבה ליכולת שלו היום היתה בעיקר התרגשות וחוסר ביטחון, הוא לא עד כדי כך רע.
    4. המערך - עדיין לא מצאנו את המערך שיוציא מהנבחרת הזו את המקסימום. ה-4-5-1 עם סטיבי ג'י מאחורי החלוץ ועם חלוץ שפיץ אמיתי נראה טוב, אבל אז איפה שמים את רוני? על כנף שמאל אולי עם אפשרות לחתוך לאמצע? בעיה.

נקודות חיוביות:
    1. ג'ו הארט - שקט ושלווה בשער, סוף כל סוף. בואו נראה אותו עושה את זה גם ברגעי ההכרעה, כי במשחקי ידידות גם פול רובינסון היה גיבור. אבל הופעה טובה לבחור.
    2. סטיבי ג'י - העמדה מתחת לחלוץ היא העמדה האופטימלית עבורו, לקח על עצמו את כל האחריות במחצית השנייה והציל לקאפלו את הקריירה עם צמד מרהיב. הראה היום שהוא מנהיג, ראו כמה המשחק הזה היה חשוב לו, חגג אחרי השערים שלו כאילו זה משחק במונדיאל.
    3. בובי זי - משחק מצוין שלו. זה לא ייאמן איך לקבוצות מהיבשת כל כך קשה עם הפיזיות של מספרי ה-9 האנגליים, זאמורה הוריד כל כדור ארוך במחצית השנייה על החזה בלי שהבלמים ההונגרים יפריעו לו. היה פעיל מאוד, הגיע למצבים והגיע לו לכבוש. אני עדיין חושב שיש שחקנים יותר מוכשרים ממנו שיכולים לשחק בעמדת ה-9 (קרלטון קול לדוגמא), אבל אם הוא ימשיך ככה לא יהיו לי טענות על שיתופו.
    4. אדם ג'ונסון - לקח לו זמן להיכנס לעניינים אבל כשהוא נכנס ראינו כמה כישרון יש לו. רגל שמאל נהדרת, טכניקה נהדרת, תענוג, לא כל יום צומח באנגליה כזה שחקן. צריך להיות יותר מעורב, להכניס את עצמו בכוח למשחק, אני מאמין שזה יבוא לו יותר בטבעיות עם הזמן. הוא יהיה שחקן גדול.
    5. ת'יאו וולקוט - כן כן, ת'יאו וולקוט. גם אותי הוא משגע עם הפעולה האחרונה שלו, אבל במחצית הראשונה הוא היה השחקן הכי טוב על המגרש. הרג את ההונגרים עם המהירות שלו ואפילו קיבל החלטה אחת נכונה לשם שינוי כשהשאיר את אדם ג'ונסון לבד מול השוער עם כדור רוחב טוב.
    6. אשלי יאנג - נתן דקות טובות היום, צריך להיות מחליף ראשון ברוטציית הקיצוניים (ג'ונסון ולנון בהרכב) לפני וולקוט.
    7. וילשייר וגיבס - מגיבס ראינו כמה ניצוצות ותמיכה התקפית טובה, מוילשייר ראינו כמה מסירות קצרות ותו לא, אבל עם הזמן הם יהפכו לשחקנים יותר משמעותיים בנבחרת. הופעות בכורה עבורם היום, אני מאמין שיגיעו עוד הרבה הופעות נוספות בעתיד.

בקיצור, צריך למצוא מערך ולדבוק בו באופן קבוע, וצריך למצוא פתרונות להנעת הכדור במרכז המגרש כי בארי ולמפארד זה פשוט לא זה. לפחות היה ניצחון והלחץ סביב הנבחרת קצת יירגע, חשוב להתחיל את הקמפיין במומנטום חיובי.