נבחרת גרמניה בדרך ליורו 2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏20/7/10.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני יקבל כל טענה שאתה לא משחזר, כמו על זאתי שכל השחקנים כולל קדירה לא בכושר של תחילת עונה.

ובקשר למאמן שאוהב את גומז ואחר שאוהב את קלוזה, על זה אין וויכוח, אבל בעוד קלוזה מספק תוצאות, איזה תוצאות בדיוק מספק פולדי פרט מלבעוט מהשורה השניה?
    וגם אם מארין לא האיש שלו וטרוכובסקי לא בכושר, עדיין חייב להיות בגרמניה אלטרנטיבה הרבה יותר טובה מאשר נקראת פולדי כקשר שמאלי.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע איזה משחק אתם ראיתים אבל במשחק שאני ראיתי עד שפולדי יצא, הקשר הימני היה לאם, הקשר השמאלי היה אוזיל ומולר שיחק כחלוץ שני. נכון שלרגעים ספורים החברים החליפו תפקידם מידי פעם ואז אוזיל עבר לאמצע ומולר היה קשר ימני ושיחקנו בלי קשר שמאלי, אבל זה היה רק לרגעים בודדים כל פעם ובעיקר כשהתגוננו. (מספיק להסתכל על הגול שבא מיד אחרי התקפה מסודרת כדי לראות את הסדר, אבל גם בשאר המשחק זה היה ככה). אחרי שקרוס נכנס הוא תפס את צד שמאל, מולר נשאר באמצע ואוזיל הלך ימינה (וגם לא מצא את עצמו).

3. דנידין Member

מסכים, באמת היה משהו שונה שם וחשבתי שהשחקנים החליפו עמדות בגלל הציפוף של הבלגים. אוזיל באמת נטה שמאלה ועדיין היה חלש להחריד.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נו ואיפה היה פודולסקי, איך אתה נופל למלכודת של נדב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שמעלה שתי שאלות קשות.
    1. מה היה התפקיד של פודולסקי על המגרש?
    2. למה אנחנו לא משחקים גם עם קשר ימני (או לחלופין אם באמת התפקיד הראשי של פיליפ היה קשר אז למה לא גם עם מגן ימני)?
    או בקיצור, למה לשחק עם שחקן אחד פחות.

ולא, לירן, המלכודת היא לא שלי. אני לא הצבתי את השחקנים, אני רק ראיתי משחק.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הנקודה היא שדני מתעקש לראות דברים מפודולסקי שהוא לעולם לא נתן. והוא כן היה קשר שמאלי, אבל אוזיל ויאנסן במחצית הראשונה נאלצו לחפות עליו.
    במחצית השניה ניתן היה לראות שעד שקרוס נכנס לאוו אשכרה וויתר על צד שמאל.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל זה לא חדש ואותי מדאיג ששיחקנו גם בלי קשר ימני ושאוזיל היה מבולבל מזה ששמו אותו שלא במקומו ובכל זאת הוא גם הלך שמאלה.

8. דנידין Member

מולר אמור לשחקן בימין ולבוא שמאלה בהתקפות. אוזיל משחק במרכז אבל אמור להיות השחקן היותר חופשי כמו שראינו במונדיאל ואמור ללכת ימניה ושמאלה כאחד. אין ספק שהכל היה נראה די רע בתיאום בין השחקנים. יש זכות בכך לעבודה של הבלגים ויש בכך גם מין החלודה של תחילת העונה. אין ספק שהנבחרת הזאת יודעת לתת יותר ועם הזמן נראה כמובן שיפור.

לירן, זכותך לחשוב איך שאתה רואה לנכון. אני לא השתכנעתי עדיין. פודולסקי משחק טוב מאוד בעמדה שלו במערך בשנתיים האחרונות. לא נסכים אז לא נסכים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/9/10
  9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדבר על חלודה זה פשוט עלבון לאינטיליגנציה של האנשים פה.
    אפשר לחשוב שאנחנו התחלנו להתאמן השבוע והבלגים כבר באמצע העונה שלהם. הבלגים ואנחנו באותה סירה ואם כבר למישהו צריכה להיות כאן בעיה זה לבלגים שמציגים נבחרת חדשה לגמרי עם שחקנים מאוד צעירים, בו בזמן שהנבחרת שלנו שיחקה מונדיאל שלם רק לפני חודש.
    ולהאשים את החלודה או מה שלא יהיה (שהוא לא המאמן) בחוסר תיאום זה בכלל בדיחה. הרי רק לפני חודש אותם השחקנים בדיוק (חוץ מווסטרמן) שיחקו מונדיאל שלם לגמרי (100% משחקים). אז מה הם שכחו את התיאום? הם שכחו את התפקידים?

ככה או ככה לפולדי לא היה שום תפקיד מעשי ביום שישי (כמו גם בכל השנתיים האחרונות) ולא פלא שהוא היה אפילו לא חלש בתקופה הזו, אלא פשוט לא היה.

אבל מה זה משנה. באלאק אוטוטו חוזר והכל יסתדר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/10
  10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל נדב, יאנסן אכן פצוע בברך (מה יהיה עם הפציעות שלו?) ולכן הוחלף. הוא יעדר גם מהמשחק מול אזרבייז'אן.
    מעבר לזה לא חלודה, אלא לא כושר של תחילת עונה. וההשוואה בין האימונים במונדיאל והמוטיבציה למשחקים מול אזר' וכו הן לא רציניות. אני גם לא מצפה ל 0-7 מול הנבחרת של ברטי, 3-0 גם יהיה בסדר.

ובאמת מפריע לי שלאוו כל הזמן מכניס את באלאק, שעד כה השנה נראה כמו הצרות שלי, לתמונת ההרכב, מה יהיה עם זה?

לפה או לשם, הנבחרת פתחה טוב עם ניצחון גדול אצל אחת היריבות שלנו לעליה. עכשיו צריך להתחיל להתכונן לקרב מול טורקיה!

11. דנידין Member

נדב, כמו שלירן אמר, אתה רואה את היכולת של השחקנים בבונדסליגה ואתה מבין שהם לא משחקים בשיאים כמו באפריל. וכן, גם הבלגים לא היו בשיאים ולכן גם החמיצו משחק יחסית טוב שלהם כדי לכבוש שער ולעשות תוצאה טובה.

אתה מדבר איתי על אין חיבור, זה כמעט וחוצפה אחרי החיבור הכי מרשים שהיה לגרמניה מכל נבחרות המונדיאל. אז עכשיו אתה מחפש משחק נרפה של הנבחרת כדי לבנות תאוריה? קטעים איתך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

13. דנידין Member

שום קמפיין. אני מאמין בו, אתה מאמין במרין, בסוף זה יהיה אף אחד מהם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא אמרתי שאנ מאמין במארין, אני מאמין בכל אחד שלא קוראים לו פודולסקי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קטעים איתי? קטעים איתך. כל פעם אתה מצליח להגיע לשיאים חדשים והפעם: הדברים שאתה אמרת מופלים עלי, כאילו שאני אמרתי אותם.
    אתה דיברת על חוסר תיאום ולא אני. אני סה"כ אמרתי ששיחקנו בלי קשר ימני (כי מולר שיחק כחלוץ שני ואוזיל כקשר שמאלי) ופולדי סתם שוטט (בלי שום קשר לתיאום, טקטיקה, חלודה וכו'). אתה אמרת שהיה חוסר תיאום ושזה בגלל הבלגים והחלודה ובמילים שלך: "אין ספק שהכל היה נראה די רע בתיאום בין השחקנים. יש זכות בכך לעבודה של הבלגים ויש בכך גם מין החלודה של תחילת העונה".

אבל מה, ככה זה כשרוצים לעשות הכל כדי להכשיר את הרכבתו של שחקן מסויים או שלא מוכנים להודות שהמאמן מסוגל לטעות. אז מוצאים כל מיני פטנטים והמצאות החל ב"אוזיל תוקף כקשר מרכזי ומגן כקשר שמאלי", המשך בכתיבה חוזרת ונשנית של דברים שאינם נכונים (כאילו שאם נחזור על זה מספיק פעמים זה יהפוך לנכון) או בציטוט חלקי דברים והוצאת דברים מהקשרם וכלה בדבר החדש של לטעון שאני אמרתי דברים שמעולם לא אמרתי ובעצם מי שאמר אותם זה אתה בעצמך .