נבחרת הולנד: ואן ניסטלרוי ורובן הספיקו רק עד החצי

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י לירן, ‏28/5/04.

1. ביטון Member

לפי דעתי הולנד לא תגיע רחוק למרות כל הכישרון שיש להם הם פשוט קבוצה שלא מאוחד
    אין בין השחקנים דבק הם לא משחקים ביחד מספיק ראיתם איך הם שיחקו נגד אירלנד פשוט על הפנים

2. שגיא Guest

כמה דברים לשני החברים האלה מלמעלה.

דבר הראשון, שיטת ה4-3-3 היא בכלל לא כמו שיטת ה4-1-2-1-2. השיטה השניה לא מסתמכת על משחק אגפים, שכן כל כולו של המשקל נמצא באמצע. לעומת זאת, השיטה של 4-3-3 היא שיטה שמושתתת על האגפים. חלוץ מרכזי אחד (כנראה רוד) ובאגפים עוד שני שחקנים (ואן דר וארן וואן דר מיידה הם אפשרויות), כאשר מאוחרה עוד שלושה קשרים, שאני מאמין ששנים מתוכם יהיו הגנתיים, זה השיטה שבה אדבורקט דוגל כרגע, לפי דבריו.

לבחור השני, רק שתדע, לראול אין את טריסטן לידו. ומעבר לזה - גש לדיון של נבחרת ספרד. תודה.

3. shmulikwe Member

יש סיכוי שדיקי תפס קצת שכל? ראיתי שוב את המשחק מול אירלנד, ופשוט הבנתי, מה שהיה חסר להולנד זה משחק אגפים, הכל דרך האמצע וכ"כ צפוי, ברגע שואן דר מיידה נכנס(רק לימין! מה הוא חשב כשהעביר אותו לשמאל?!?) והוא שחקן אגף מובהק פתאום המשחק של הולנג התחיל לפרוח.
    בכלל אני מתחיל לחשוב ששני הקיצוניים מתחת לחלוץ (לםחות מול גרמניה) צריכים להיות ואן דר מיידה וVDV כי מיידה הרבה יותר הרשים אותוי מאשר רובן למרות התרגיל המדהים שלו סיום המשחק..
    איך אני מחכה לסתום ללברקוזן ה"אובייקטיבי הזה" את הפה במשחק...

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר מחכה לראות את לאם. מדברים על כך שהוא אחד השחקנים בטובים בגרמניה, ואני כבר מחכה לראות אותו בפעולה. מהקטעים הקטנים שראיתי ממנו, יכול בקלות להתפתח לאחד המגינים השמאליים הטובים בעולם.

5. shmulikwe Member

וזה קשור להולנד כי...? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

כי יכול להיות שהוא ישחק נגד הולנד.
    VIVA HOLLAND
    :aaa025:

7. EladLR Member

אמר אדבוקאט: "למען האמת, אף אחד מבין ארבעת החלוצים בסגל לא הרשים אותי עד כה. אני מאמין שרוד הוא שחקן של משחקים והאימונים אינם מהווים אינדיקציה ליכולתו".

המאמן הולך לפתוח רק עם ניסטלרוי כנראה ובלי קליברט ומקאי.

מה דעתכם?

8. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

יכול להיות שההחלטה נכונה. RVN לא ממש מסתדר עם מאקיי או קלויברט. את השילוב בין קלויברט וואן ניטלרוי ראינו כבר, לא ממש הצליח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/6/04
  9. Barcik Member

טעות נוראית. מבין שלושת החלוצים ההולנדיים הבכירים רוי מקיי הוא היחיד שיכול לשחק לבד. ואן-ניסטלרוי לא יכול להכין לעצמו מצב. קלייברט מחמיצן כרוני. מקאיי משלב את המיטב משני העולמות, בלי המגרעות.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם, פירגון ללירן על הנושא.
    לא הגבתי משום שהחלטתי עד יום לפני פתיחת היורו לא להתעסק ביורו, כי עם הייתי מתעסק מתחילת הנושא הייתי מתעסק רק ביורו וזה אומר שלא הייתה מצליח ללמוד אפילו דקה לבגרויות בתקשורת ואזרחות.

ועכשיו להולנד.
    אני שומע הרבה פאסיביות בנושא, אבל אתם צריכים להבין שאין שום קשר בין משחקי ההכנה לטורניר.
    צרפת לפני היורו הקודם הייתה פשוט נוראית במשחקי ההכנה, ככה גם ברזיל לפני המונדיאל הקודם, וגם כעת אני לא מוצא נבחרת שבאה לטורניר בכושר שיא.
    בנוסף, שערוריות ומלחמות אגו תמיד היו בהולנד, ואז בטורניר חווינו התפוצצות של הולנד(והעפה בפנדלים).

בקשר להתלבטויות בהתקפה, העובדה שיש לנו גם את מקאי וגם את רוד מוצגת כאן כמשהו שלילי, במקום כמשהו חיובי.
    אני דווקא חושב שהם יכולים לשחק ביחד.
    מקאי הוא חלוץ שיכול לשחק מאחורי רוד, וראיתי אותו עושה זאת בדפור לא פעם ולא פעמיים.
    בכל מקרה, זה מעולה שרוד פותח, אין לי ספק שכמות הכדורים שהוא יקבל תהיה גדולה, הרבה בגלל הקישור היצרתי שלנו, ודבר לא ימנע ממנו לבלוט ביורו.

בנוגע לדניס, אי אפשר להגיד שהוא לא יחסר, כי הוא יחסר, אבל לא כזה קריטי כמו שאוהדי ארסנל עושים זאת.
    ההערצה העיוורת של אוהדי ארסנל אליו גורמת לחיסורו להיות הרבה יותר ממה שהוא כרגע.

ואן דאר ואררט, ואני מצטרף לעדי בעניין הזה, הוא השחקן שאני מצפה ממנו לעשות את הפריצה ביורו הקרוב במדי הנבחרת.
    מדובר על הקשר הצעיר הטוב ביותר באירופה לטעמי, כאחד שלא מפספס את התקצירים של המשחקים של ארסנל, ואת השידורים שמידי פעם אני קולט באינטרנט(בדרך כלל של משחקים נגד פינורד ופ.ס.ו) אני חייב לומר שהוא השחקן הבולט באיאקס, הוא לוקח אותם על הגב בליגה.
    התרומה שלו לאיאקס שווה ערך לתרומה של רובן וואן בומל לפ.ס.ו.

החיסרון הגדול של היורו יהיה כמובן מארק(ואן בומל), הפציעה שלו נחתה עלי כסיוט, והסיוטים על דוידס לבדו מחזיק לנו את הקישור האחורי התחילו.

ולסיום, הציפיות שלי ליורו, יקרה שני דברים:
    או שהולנד לא תתחבר, והיא תעוף בבתים. או שהולנד תתחבר ותלך עד הסוף.
    כפי שאני מכיר את עצמי, אחרי מה שאמרתי היא תעוף בחצי גמר, בפנדלים כמובן.

נ.ב
    איך אנשים כאן לא הזכירו עוד נושא שחביב על ההולנדים, הסמים.
    כל שחקן הולנדי שמכבד את עצמו נתפס בשלב זה או אחר של הקרירה על סמים...

11. shmulikwe Member

מה אתה מדבר? ואן ניסטרלוי הוא חלוץ בודד קלאסי ועוד חלוץ איתו רק דופק את היכולת שלו (שים לב כמה הוא הפסיק לכבוש כשסאהה הגיע).
    זה קעיון גאוני שדיקי לא יצטער אליו, אני עכשיו הרבה יותר אופטימי בקשר לסיכויים של הולנד להגיע עד סוף, אבל נתחיל לאט לאט, קודם כל לנצח או את צ'כיה או את גרמניה...

12. BayerLeverkusen Member

צודק ב-100%...רוי מקאיי הוא החלוץ הטוב ביותר שיש להולנד..ובכלל זה, אני לא ממליץ לאדבוקאט לעלות עם 2 חלוצים, כי ככה הולנד נראית רע, רע מאוד..

13. ArsenalFan Member

להסתכל על הבלגאן ההתקפי שקוראים לו "נבחרת הולנד" מאז יורו 2000 והפרישה של ברגקאמפ, ולהיות המומים מהקביעה שלך ש"זה לא קריטי כמו שאוהדי ארסנל עושים מזה". את המשחק מול בלגיה ראית? מול אירלנד? זו פשוט שכונה. מנבחרת שממצה את הפוטנציאל ההתקפי שלה פעם ראשונה אחרי ארבע שנים במשחק מול סקוטלנד, בזכות לקיחת האחריות של השחקן היחיד שיכול עוד איכשהו להיכנס לנעליו של ברגקאמפ, חייבים להסיק שזו הבעייה מס' 1 של הולנד- העובדה שלברגקאמפ לא היה שום יורש שייקח על עצמו אחריות במשחק ההתקפה, ושיעמוד בסטנדרטים הטכניים שלו. מי עכשיו עושה סדר? ואן ניסטלרוי? סיידורף? באמת. זו הסיבה שהולנד לא עלתה למונדיאל 2002, זו הסיבה שהולנד חורקת מול נבחרות שהסגל שלהן אפילו לא מדגדג את שלה.

אולי יורו 2004 יוכיח זאת אחרת, בינתיים לא נראה שהולנד התאוששה. להפך, זה רק נראה גרוע יותר.

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו אני משוכנע שסתם אמרת שאתה רואה תקצירים מהליגה ההולנדית - לואן-בומל היתה עונה מאד מאד חלשה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/04
  15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה נורמלי?
    מהמשחקים שאני ראיתי, וראיתי, הוא היה טוב השנה.

וכשאני אומר תקצירים אני מתכוון בעיקר לאיאקס, למרות שגם משחקים לא מעטים של פ.ס.ו ראיתי...