נבחרת הולנד: ואן ניסטלרוי ורובן הספיקו רק עד החצי

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י לירן, ‏28/5/04.

1. Dave11 Member

לפני יורו 2000 הולנד ניצחה רק 2 מתוך 14 משחקי הכנה בערך,והמאמן דאז רייקרד אמר דבר נכון מאד "לא שופטים את פבארוטי לפי איך שהוא שר באמבטיה".
    אני לא בטוח שאפשר לומר את זה גם עכשיו,אבל אני לפחות מקווה.

2. juva Member

במובן הזה משהו מאוד לא טוב עובר על הולנד בזמן האחרון
    גם חוסר העליה למונדיאל, גם הפליאוף ליורו ועכשיו גם ההפסד לבלגיה
    הולנד לא נראת טוב לקראת היורו הזה, אמת, הולנד לא נראת ממש טוב כבר הרבה מאוד זמן...אני חושב שההופעה הטובה שלה ביורו 2000 קצת השכיחה את העובדה, שאם הם לא היו מארחים, סטטיסטית, הם לא היו עולים

אני מאוד מקווה שהולנד לא תראה ביורו כמו שהיא נראת במשחקי ההכנה

3. Roy Member

אין ספק שמשחקי ההכנה הם איזושהי אינדיקציה לגבי רמה של נבחרת, אבל באמת כמו שנאמר פה, אי אפשר לשפוט נבחרת רק עפ"י משחקי הכנה.
    דבר ראשון במשחקי הכנה מתרגלים דברים ומנסים דברים חדשים, דבר שלא קורה במשחק חשוב.
    דבר שני, הדריכות והמוטיבציה של השחקנים שונה לחלוטין במשחק אימון ובמשחק רשמי.
    ודבר שלישי ומבחינתי זו הוכחה ניצחת, ישראל הייתה לפני כמה שנים אלופת העולם במשחקי ידידות. אני לא חושב שצריך להרחיב מעבר למשפט הזה.

4. Barcik Member

מה שיהרוג להולנד עוד טורניר זוהי האווירה ששוררת עכשיו בנבחרת. האווירה הוא גורם מכרע נוסף שנוטה לעבור ללא התייחסות בדיונים על כדורגל. רבים בסגל ההולנדי עסוק יותר בלהיות זעפנים בתקשורת מאשר בלהתאמן לקראת התחרות. הולנד מסריחה מבפנים. היחסים בין השחקנים לא טובים, היחסים עם המאמן רעים עוד יותר, האוהדים והתקשורת עוינים והציפיות נמוכים. נראה שלחלק מהשחקנים הטורניר מהווה עול בלתי נעים. באווירה כזאת, אי אפשר להתאמן כראוי ובטח שלא לשחק כראוי. מה עוד שכל שער שהולנד תספוג רק יעצים את האווירה השלילית בנבחרת. אני לא רואה את הולנד מתגבר על הבעיות הפסיכולוגיות שלה.

בקשר לעמדת החלוץ - דבר אחד ברור - אדסוקאאט חייב לתת למקאיי, אשר טוב מכל שאר חלוצי הולנד ברמה, מקום בהרכב. מקאיי נהנה מעונה טובה, בעל יכולות מגוונות שמקשרות סיום חד עם טכניקה וחוכמה משחק (דוגמא בולטת - השער בעונה שעברה מול יובה - גאונות). בנוסף לכך, הוא מהבודדים שאינו מתעסק בבעיות הפרטיות שלו ובא לפורטוגל כדי לעבוד. אי שיתופו תהייה טעות גורלית ומטופשת.

מה שיפעל לטובתה של הולנד זה ברצלונה - 6 ההולנדים של בארסה מגיעים בכושר טוב למדי לתחרות, ומורגלים זה לזה.

5. שגיא Guest

בינתיים נחתם סופית שמארק ואן בומל לא יהיה בסגל ליורו. ואן בומל כזכור סבל מפציעה, ובמקומו זומן לסגל הקשר הוותיק של מנצ'סטר סיטי, פול בוסוולט בן ה34, לו זה יהיה טורניר אחרון בנבחרת, אחרי שהודיע שיפרוש בתום הטורניר.

6. Joel Gion Member

דווקא את בוסוולט?איזה באסה.שחקן כזה אפור ומשעמם.אין אופציות יותר טובות?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/5/04
  7. Roy Member

בוסוולט? ועוד בגיל 34? הוא היה שחקן אפור וחלש עוד 4 שנים קודם, אז מי לעזאזל צריך אותו עכשיו?

אפילו כמשלים סגל אני בטוח שיש להולנדים אופציות טובות יותר...

8. EladLR Member

אני רוצה להאמין שהשנה עם הדור הצעיר שון דר וארט ורובן מובילים הולנד תהיה מהחזקות באליפות ובעזרת השם תהפוך מלוזרית לתותחית על. לדעתי הם יצליחו, יש שם ערבוביה של שחקנים צעירים שכבר התבגרו עם שחקנים מנוסים ובוגרים שיוכלו לקחת את הצעירים קדימה.. ובעזרת השם הם יקחו.

הייתי חייב לבחור נבחרת לעודד ביורו כדי שאני אוכל לראות.. ובחרתי אותם בגלל האיכות ובגלל הכדורגל!
    יאללה הולנד הכתומים זוכים בשעה טובה מראים את מה שהם שווים!

9. EladLR Member

למרות משחק גרוע שוב,הולנד חזרה למסלול הניצחונות עם 3-0 על איי פארו. הכוכבים הצעירים ניצלו את המריבות בין הכוכבים הגדולים. הולנד לא נראתה טוב במשחק ונראתה כמו חיה שסועה ופצועה..

המבקיעים:
    רפאל ואן דר וארט(30) 1-0
    רוי מקאיי(51) 2-0
    מארק אוברמרס(59) 3-0

10. shmulikwe Member

דב ראשון אני שמח שהגול הראשון היה כולו של הקשרים: שניידר את ואן דר וארט זה סימן טוב לבאות.
    דבר שני, מוזר שדווקא בהרכב השני שבחליף את כל ההרכב הראשון במחצית עם אוברמארס ומקאיי מקדימה הולנד נצחו..זה סימן רע

11. שגיא Guest

לא ברור לי המשחקים האלה מול נבחרות כלכך חלשות כמו איי פארו. זה לא נתן להולנד הרבה, אם בכלל. הניצחון בין כה היה צפוי, ואם היה ניצחון נמוך יותר, סביר להניח שאפילו היו נשמעים עוד קולות כנגד הנבחרת ההולנדית. ה3-0 לא אומר כלום על הולנד, ולא יכול לתת לנו אינדיקציה לגבי יכולתה על המגרש.

12. shmulikwe Member

אני דווקא בעד להתחיל עם חלשות ולעבור לגדולות כי מול הקטנות אתה נכנס לכושר טוב ומבקיע ומול הגדולות אתה רק עולה עוד ברמה.. נראה אם אני צודק במוצא"ש...

13. Roy Member

אני לא מסכים איתך.

אם הם רוצים להתחמם ולהבקיע הרבה גולים שישחקו נגד קונוסים זה כבר עדיף.

14. John Barnes Member

המשחק נגד איי פארו היה טעות איומה,בשביל מה?, הריי סתם עכשיו השחקנים יתעייפו. ויש עוד משחק קשה מול אירלנד בשבת.
    אני מאוד מקווה שאף אחד לא ייפצע.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

המספרים של השחקנים שיהיו בפורטוגל:

1- אדווין ואן דר סאר
    2- מיכאל רייזיחר
    3- יאפ סתאם
    4- ווילפרד באומה
    5- ג'ובאני ואן ברונקהורסט
    6- פיליפ קוקו
    7- אנדי ואן דר מיידה
    8- אדגר דווידס
    9- פטריק קלייברט