נבחרת העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏25/4/05.

1. Hammers Fan Member

אמנם עדיין נותרו ארבעה משחקים לסיום העונה, אך ארגון השחקנים פרסם היום את נבחרת העונה שלו בפרימיירשיפ:

-----------------צ'ך--------------------
    א. קול------טרי--------פרדיננד------ג. נוויל
    רובן-----לאמפרד-------ג'רארד----ש.ר. פיליפס
    ---------א. ג'ונסון------הנרי----------------

קצת מוזר שרובן נכנס למרות שתי פציעות ממושכות שהיו לו העונה, אולי היה מקום להכניס את סטיוארט דאונינג למשבצת שלו. גם אנדי ג'ונסון כובש הפנדלים נראה לי קצת מיותר בחוד, רוני אולי? ואם כבר פליט אברטון, איך זה שבעונה כל כך הירואית של הטופי בויז, אין להם אף נציג?! כשחושבים על זה קשה למצוא מישהו שהתבלט מעל כולם בגודיסון פארק, מה שרק מגדיל את ההערכה כלפי דייויד מוייס על ההישג המדהים שבדרך.

הנבחרת שלכם?

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי אותה רשימה, רק עם דאף במקום שוני רייט. אם כל העונה שלו הייתה נראית כמו שהוא פתח אותה, ג'רמיין דפו היה נכנס אצלי במקום AJ.

3. KirkH Member

אם בכזו עונה דאמיין דאף לא נכנס ל-11 של העונה אפשר לסגור את הביזנס. הרבה לפני ארייאן רובן וסטיוארט דאונינג (שנייהם הבליחו פה ושם להצגות ענק, אבל חלק גדול מדי של העונה הם פשוט נחו, רובן עשה את זה ביציע, דאונינג לא התאפק ונרדם על הדשא).

גארי נוויל לפני פאולו פריירה? נו, התרגלנו. אני חושב שנוויל לא עלה על הפורטוגלי בשום אספקט של המשחק, ובטח שלא השתווה ליציבות של פריירה. למרות שבשורה התחתונה הייתה עונה די זניחה מצד המגינים. אף אחד לא בלט מעל כולם בצורה יוצאת דופן. לדעתי זו גם הסיבה להתעלות של כל כך הרבה בלמים העונה.

אני אומנם נוטה ללגלג על אלו שטוענים שאיי ג'יי הוא חלוץ גדול, אבל אני חושב שאי אפשר לקחת ממנו את מה שהוא עשה העונה - העבודה שלו היא לכבוש, והוא עשה את זה בגדול. פנדלים, קבוצה קטנה ושאר ירקות הם לא יותר מתירוצים. בשורה התחתונה כתוב 20 שערים וזה מה שחשוב וקובע.

אגב, משהו מאוד מוזר. רובן נכנס ל-11 של העונה, אבל ווין רוני זכה בתואר השחקן הצעיר... אני לא בדיוק מבין את הקריטריונים לבחירה הזו (בהתחשב בעובדה שרונאלדו, שוני רייט ודפו קיבלו קולות), אבל בין אם מדובר בשחקן הטוב ביותר מתחת לגיל מסויים ובין אם מדובר בתואר סטייל "תגלית העונה" - רובן היה ענק ולדעתי גם ראוי לתואר.

אבל הכי חשוב - מזל טוב לג'וני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אחרי 7 שנים, תואר שחקן העונה של איגוד השחקנים חוזר לגשר. הלוואי שירימו אירוע כמו שצריך ויזמינו את זולה להעניק את הפרס :aaa025:

4. city Member

דבר ראשון מזל טוב לשוני ! אני רק מקווה שהזכיה הזו לא מרחיקה אותו יותר מאיתנו לעונה הבאה. אני הייתי בוחר בקרבליו לפני פרדיננד אולי, ואולי בדאף לפני רובן, אבל בעיקרון בחירה לא רעה. יש עוד כמה שחקנים שמגיע להם להיכלל בבחרת הזו - מקללה לדוגמא, ורק בגלל חוסר מקום לא נכנסו.

5. Rudess Member

נדמה לי שאירוע הענקת הפרסים אמור להיות הערב.

אני לא מבין מה גארי נוויל ושון רייט פיליפס עושים בנבחרת הזאת. פיליפס שחקן ענק, אבל אם משווים אותו למשל למה שפירס עשה העונה, הרי שפירס עולה עליו,אבל לא נורא, אשלי וטיירי מייצגים אותנו בכבוד.

אגב שימו לב למשהו יפה , רובה של הנבחרת הם שחקנים אנגליים ולא זרים (בטח יש פה כמה כאלה שיאהבו את זה).

6. eastlands Member

מי שלא מבין מה שוני רייט עושה בנבחרת כנראה מנותק ממשחקי הליגה שבהם קבוצתו לא מעורבת.
    קשה לספור כמה פעמים שוני נבחר למצטיין בשדה במהלך העונה ,התרומה שלו לסיטי גדולה מכל תרומה של שחקן בודד לקבוצה העונה ,
    וכשמגיעים לעמדת שחקן אגף ימין שוני מנצח ללא מתחרים(דאף שגם היה ענק ואולי הוא המתחרה היחיד לשוני לא משחק קבוע על המשבצת באגף ימין)
    לגבי הנבחרת , לדעתי די בצדק צ'לסי עם 4 שחקנים (צ'ך ,טרי ,לאמפארד,רובן,)
    עצוב לראות שאן מגן ימני טוב יותר מנוויל . עוד 14 חודשים לגביע העולמי , חייב לקרות משהו מהיר לפני ששוב נראה אותו מוציא אאוטים ארוכים בגרמניה ומחסל לנו כל סכוי לזכות בתואר

7. THE STRETFORD END Member

בגדול צודק קירק שכתב:"למרות שבשורה התחתונה הייתה עונה די זניחה מצד המגינים"
    אבל חוץ מהיינצה שבעונה הראשונה שלו באנגליה אליה הגיע די אלמוני הרשים ובגדול(שחקן העונה של יונייטד)
    בטח לא אשלי קול שנתן את העונה אולי החלשה ביותר שלו העונה מאז שתפס מקום של קבע בהרכב הפדופילים.

הוטספר:"ג'רמיין דפו היה נכנס אצלי במקום AJ."
    הגזמת ובגדול,אני מבין את חוסר האוביקטיביות אבל עדיין....

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/05
  8. barakrom Member

מצטרף לרוב. ג'ונסון חייב להיבחר, 20 גולים כחלוץ בק.פלאס שווים 35 בקבוצה גדולה
    דאף חייב היה להיבחר, נביל זו שערוריה בהרכב

9. spurs Member

שחצי מהם פנדלים?! איי גיי חלוץ טוב אבל לא ענק
    נבחרת העונה שלי היא
    --------צך----------
    קול--פרידננד--טרי---נוויל
    רובן--למפארד--גרארד---רייט פיליפס
    -----רוני(הנרי)---דפו-----
    על הספסל:גלן גונסון,לדלי קינג,שוער מחליף פול רובינסון(אין וויכוח עונה נפלאה שלו במיוחד שאין שוערים משהו בפריימירליג),גונסון אנדרו,דאף,רונלדו

10. `cr7 Member

מה מה אתם אומרים "פירס במקום שוני" או "דאף במקום שוני" הוא קשר ימני והם שמאליים איך לאזעזל הם גם יכנסו בנבחרת הזאת?! רובן נתן עונה ראשונה מדהימה עד שנפצע והוא הקשר שמאלי שמגיע לו..יותר מפירס דאף ולצערי גם מרונלדו..

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

רובן שיחק שליש מהמשחקים העונה, אם לא פחות. דאף שיחק כמעט בכולם, והיה מעולה.

12. NewcastleFan Member

-----------------גיבן--------------------
    באבאירו/ברנרד------אובריאן--------ברמבל------ס.קאר
    רובר-----בוייר-------דאייר----מילנר
    ---------אמאובי------קלייברט----------------

13. KirkH Member

לא ביקשו למצוא הרכב של קבוצה בליגה שבו יהיה לבן אדם אובייקטיבי קשה למצוא שלושה שחקנים ברמת פרמיירליג http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

14. NewcastleFan Member

הבהרה: אני בחור ציני.
    מקווה שעניתי לכל אלה ששלחו לי בפרטי:" איך אתה שם את כל שחקני ניוקאסל ב11 של העונה?!!! אתה טמבל.חרא קבוצה וחרא שחקנים"
    כן כן יש אנשים שלקחו זאת ברצינות.לא ייאמן.כאילו מה? היתי צריך לשים סמיילי כזה: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx בסוף ההודעה?
    אם זה היה אוהד של ספאדס ששם את כל 11 התרנגולים ב11 של העונה אז הייתם צרכים לקחת את ההודעה שלו ברצינות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/4/05
  15. קינג לדלי Member

אין לי בעיה עם ההרכב הזה חוץ מעמדת המגינים,פאולו פריירה יותר יציב מסלע והיה חייב להיבחר ובצד שמאל הייתי שם את כולם חוץ מקול שנתן חצי עונה גרועה בסטנדרטים שלו והייתי דוחף לשם את גון ארנה ריסה ששמר על יציבות ונתן משחקים גדולים השנה כולל כמה שערים מרהיבים,אמנם לא תמיד הוא שיחק כמגן אבל מגיע לו שיכנס.