נבחרת העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏25/4/05.

1. THE STRETFORD END Member

ברק רום,
    אומנם גארי נוויל לא נתן עונה יוצאת דופן ובהחלט היה אפשר להכניס את פריירה במקומו אבל הוא גם לא נתן עונה כזו גרועה שקראת לבחירה שלו שערוריה!
    בכל זאת זו בחירה של שחקני הליגה ולא עיתונאים עם אינטרסים מסוימים....דברים שרואים משם.....

דאף צריך להיות במקום רובן,עונה מצויינת ויציבה לאירי.

לגבי גונסון,נכון שכבש לא מעט פנדלים אבל התרומה שלו לפאלאס היא הרבה מעבר לרק כיבוש שערים ואם הם ישארו בסופו של דבר הוא יהיה הסיבה העיקרית לצד איאן דאווי,
    גרמיין דפו עם כל הכבוד לו ממש רחוק מלהיות יציב לאורך כל העונה.

2. spurs Member

זברה אני לא שמתי את כל טוטנהאם בהרכב רק אחד ושתיים על הספסל אבל לרקורד אם הייתי כותב את ההרכב שלנו זה היה יותר רציונלי משלכם למרות שזה לא

3. eastlands Member

דפו- ריסה שיחק מגן בימי החושך של הוייה , בבקשה אל תחזיר לי אותו לעמדת מגן ,הבחור פורח בחלק ההתקפי ומנצל זאת גם לכיבוש שערים שבדרך כלל הם גם מרהיבים עם הפצצה שלו בשמאל , ריסה( מחליף באגף שמאל בנבחרת העונה)
    לגבי עמדת המגן השמאלי ,יש בעיה עם החודשים האחרונים של אשלי ,אבל ההתחלה הרצחנית של ארסנל והכדורגל המצויין שהיא הציגה מעניקים לו את המקום לפני האחרים ,
    סטרטפורד- גם בעונה כזאת אתה רוצה 3 נציגים בנבחרת ?, כניראה שהגול המדהים של רוני (שער העונה לדעתי) השכיח ממך את העונה כולה

4. קינג לדלי Member

איסטלנדס יכול להיות שאתה צודק אבל חוץ מהחודש האחרון עם טראורה תזכיר לי מי שיחק מגן שמאלי בליברפול ?

5. eastlands Member

טראורה משחק מגן באופן כמעט קבוע מתחילת אוקטובר , רק באוגוסט וספטמבר ריסה שיחק מגן , וכשנפצע טראורה ,בניטז שיחק עם וורנוק מגן .
    בקיצור בניטז קלט את היכולות ההתקפיות של ריסה ומאז הוא משחק קדימה יותר

6. קינג לדלי Member

אוקיי. תכין את הלווין ואת הסניקרס אני מגיע בערב עם סטרטפורד שעושה מהבקר קולות של תרנגול.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרו פה שאין ממש אלטרנטיבות למגן ימני, אז הרשו לי לחלוק. הם אומנם לא שחקנים מתוקשרים, וכנראה שהם גם נופלים באופן כללי מפריירה ונוויל ביכולתם, אבל לניקי האנט של בולטון וטוני היברט של אברטון בהחלט מגיע מקום בנבחרת הזו על עונות גדולות, שמתבטאות גם במיקום קבוצותיהם בטבלה. אני הייתי הולך על היברט בהרכב...

8. KirkH Member

טוני היברט נתן בהחלט עונה סולידית. אבל היא לא הייתה יותר טובה מזו של פריירה או אפילו גארי נוויל.

האנט היה פצוע המון ושיחק רע בלא מעט משחקים כשהוא כן עלה בהרכב. הוא דווקא ירד אחרי עונה ראשונה פנטסטית.

9. eastlands Member

אם כבר נציגים מאברטון ובולטון , היתי בוחר לשחקן חצי עונה ראשונה את גרבסן ומבולטון כשוער מחליף את יסקלינין, אגב לדעתי רוני זכה בתואר השחקן הצעיר כשהקדים את שוני ורובן ולמרות שהוא היחיד מהשלושה שלא נכלל בנבחרת , כניראה לקחו בחשבון את יורו 04 ,אחרת אן הסבר

10. cityblues beter dead than red

יש הסבר....בחירה פופוליסטית טהורה.

11. THE STRETFORD END Member

cityblues

מה הקשר לבחירה פופוליסטית?אלו השחקנים שבחרו לא התקשורת!
    אפשר לחשוב שבחרו בשחקן שלא עשה שום דבר?
    רובן בקושי שיחק חצי עונה(גם זה לא בטוח)ורוני בעונה הראשונה ביונייטד מלך השערים בקבוצה כשהוא כובש מול הגדולות ובמשחקים חשובים כמו ארסנל,ליברפול באנפילד,שיטי בחוץ(אני אפילו לא מדבר על השער המדהים אתמול)והיכולת שלו היא מצויינת!
    אז הוא משחק ביונייטד האם בגלל זה הסלידה מהבחירה שלו?

12. MUFC - 1878 Member

יש פה הרבה אוהדי שיטי אז סטרטפורד אני גם ירשום ברשותך 29...אפשר בעצם 30 כבר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    ג'ון טרי הייתה יכולה ליהיות בחירה מעולה אבל אים כברבלם ריו נתן עונה גדולה בליגה אבל טרי לקח אליפות...
    לאמפרד הביחרה הטובה ביותר.
    רוני בחירה מוצקדת.

13. KirkH Member

נו, אולי די עם השטויות האלה כבר?!?

הבנו שאתה אוהב את ריו פרדיננד וחושב שהוא הבלם הכי טוב בעולם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/gives.Xxx
    אומנם אין שום ספק שלריו הגיע להיות ב-11 של העונה, אבל בוא ספר לכולנו פעם אחת ולתמיד במה הוא יותר טוב מג'ון טרי? בוא ספר לכולנו מה הופך את העונה הזו של ריו בפרמיירליג ליותר טובה מזו של ג'וני טי???

14. imrim Member

השחקן היחידי מהיונייטד שמגיע לו להיות בין ה-11 של העונה זה רוני.
    בעקבות העונה העלובה שלהם, גם אם הם יזכו בגביע, לא מגיע לאף אחד אחר להיות ב-11.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לדעתי, ההרכב של צ'לסי הוא נבחרת העונה. קבוצה נפלאה.