נבחרת העשור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י The UNITED, ‏5/9/06.

1. Alan Smith Member

קלוזה חלוץ מאוד טוב.
    אבל יש מלא חלוצים מאוד טובים. הנרי, אטו,שבשנקו, לוקה טוני, ויין רוני. עכשיו אני רוצה להבין אתה אומר שקלוזה בין ה 3 חלוצים הכי טוב בעולם זה אומר שהוא יותר טוב מכל האלה שציינתי?

2. קלוזה המלך Member

ואוו יש דבר כזה ניקוד ופיסוק יופי אינשטין חכמולוג אבל זהו הנה שתקת ואני הסברתי לך בדיוק שכיום וכל השדרנים הגדולים יגידו את זה שקלוסה בין השלשיה הטובה בעולם אחרי שרונאלדו לא התקרב אליו במונדיאל ולא הנרי והוא היה מלך השערים הוא וגם בבונדיס ליגה הונה כבש 25 שערים וקח בחשבון שהוא היה פצוע ל7 או8 מחזורים בערך והוא יכל להבקיע אפילו יותר מ30 ומה אני מדבר איתך בכלל על זה אין ויכוח בכלל כולם יגידו את זה אז שקטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט

3. Alan Smith Member

אם זה ככה בובי זאמורה הוא החלוץ הכי טוב בליגה האנגלית!

4. קלוזה המלך Member

וכן עכשיו אני מדבר אליך אתה עם הכינוי אלן סמית תקשיב כן אני חושב שקלוסה יותר טוב כיום מכל אלו שצינת אבל חוץ מהנרי שאני עדין בספק לזה ואני לא יודע מי טוב יותר הוא או הנרי זה נושא לא סגור

5. The-Gunner Member

נושא הדיון פה הוא לא החלוצים הכי טובים שיש כעת, אלא נבחרת העשור.
    מה שאומר ששחקנים כמו שציינת דוגמת רוני, אטו, טוני המשוגע אין סיכוי שיכללו פה.

ולליצן, אתה לא מבין שמדברים פה על נבחרת העשור? אתה בעצמך אומר ש"קלוסה בין שלושת הטובים בעולם", אבל לא מדברים על כעת, אלא על העשור. אתה מבסס את ההצהרה שלך על העונה החולפת והמונדיאל. ילד קטן שלא מבין מהחיים שלו.

אני לא מתייחס יותר לשטויות שלו. תמשיך להספים ולרשום את השטויות שלך. אני מקווה שהמנהלים ישימו לב לזה.

6. קלוזה המלך Member

טוב שקט שקט מה אתה יודע מדבר רק חארטה מה הקשר לעשור עכשיו אני מחליף נושא ואל תשנה לי נושא אני מתוכח איתך על זה שאמרת שיש עשרות חלוצים כיום שיותר טובים מקלוסה וזה לא נכון!!!!!!!!!!!!!! אז כדי שתלך לטייל קצת למה היום היום היום כיום בשתים האחרונות אף חלוץ לא מתקרב לקלוסה והנושא הזה סגור ואל תשגע אותי עכשיו עם נבחרת העשור אני לא מדבר על זה עכשיוו

7. The-Gunner Member

אני בכל זאת אענה לך, כי אתה גובל בטמטום!

איך אני לא אדבר על העשור, אם הדיון עוסק בנבחרת העשור? זה שהחלטת לדבר על נושא לא קשור בכלל, זה לא אשמתי.

איפה המנהלים שיעצרו את הליצן הזה?

8. קלוזה המלך Member

מה קשור ליצן אני מתוכח איתך על נושא אחר לכמה דקות ואתה עוד פעם משנה נושא עדיף שתשתוק אתה אומר את זה בגלל שאני צודק ואתה לא אתה כבר מזכיר לי תמורה שלי לספורט כל הזמן אומר ליצן כמו איזה יבש לך לך שתה מים קרים תעשה טובה לאנושות למה הנושא הזה סגור עכשיו תרשה לי ללכת לראות את המלך שלי עולה על המגרש בסדר יאללה בי בי שלום ולא להתראות לעולם בייי

9. The-Gunner Member

מורים נהדרים יש לכם בכיתה ג' http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx .

ברוך שפטרנו, אפשר לחזור לדיון נורמלי על נבחרת העשור.

10. קלוזה המלך Member

לא יש לנו מורים נהדרים בכיתה ח ימעפן ומה אתה מבין לעזאזל יאללה די די אין לך יותר מה להגיד אז אתה לא שולח תגובות עזוב ועוד אתה מדבר לי על טמטום ומי אתה בכלל מדבר כל כך הרבהה יאללה בסססססססססססססססססססססססססססס יאללה בי ואל תגיב לי אתה !!!!!!!!!!!!!!!! ואני הלכתי לראות תמלך הגדול בי בי ואל תשלח תגובות למה אני לא יראה אותם אל תחשוב שפחדתי ולא עניתי פשוט לא ראיתי אותן אבל מחר אני יראה אותך או יותר מאוחר וחבל אל תתוכח איתי למה אני לא ישתוק לעולם חבל בי בי

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

קלוזה המלך, תרד מזה. אני אישית לא חושב שקלוזה והרבה אחרים שבחרו כאן לא צריכים להיות ברשימה, אבל אני לא אבנה ויכוח מטופש כזה כאן. אנא תפסיק, תודה.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו ניבחרת העשור שלי..

שוער: יש לי פה היתלבטות לא קטנה,בעשור האחרון היו כ"כ הרבה שוערים גדולים (בופון,טולדו,קאן,סימאן,איקר קאסיאס..) אבל החלטי בסוף ללכת על בופון,אין מה לעשות אחד השוערים הגדולים שיצא לי ליראות פשוט יציב וטוב,שוער מיספר 1 בעולם.

מגן ימני: קאפו,המגן הימני הטוב ביותר שראיתי,כשהוא היה בשיאו בניבחרת ברזיל וברומא,אחד המיגנים התוקפים הטובים בהיסטוריה.

מגן שמאלי: רוברטו קארלוס,כמו קאפו רק בשמאל.
    איזה מגן ניפלא עם בייטות פצצה,בשיא שלו לריאל היה אגף שמאל מהחזקים באירופה.

בלם: פאביו קאנאברו,כל מילה מיותרת,אלוף עולם,בגיל 33 מציג יכולת גבוה.

בלם: גם פה הייתה לי היתלבטות (טוראם,נסטה,פויול,פרנק דה בור,דסאי,היירו,מאלדיני),אבל החלטי בסוף ללכת על מאלדיני,עדיין בגיל 38 משחק נהדר,בשיאו הבלם הטוב בעולם,אין כל מילה מיותרת,בלם עם קלאסה של מלך.

קשר אחורי:גם פה לא הייתה בחירה קלה ביכלל,אבל החלטי ללכת על פטריק ווירה,כשהוא היה בארסנל הוא היה אחד הקשרים הטובים בעולם.

קשר ימני:לואיס פיגו,יש ביכלל משיהו שיכול להגיע לרמה של פיגו כשהוא היה בשיאו?!

קשר שמאלי: ריבלדו: אחח איזה שחקן היה ריבאלדו של בארסה וניבחרת ברזיל,בורג חשוב והשחקן הכי טוב על המיגרש.

קשר קידמי: גם פה הייתה לי היתלבטות לא קטנה (זיזו,טוטי..) אבל החלטי ללכת על זיזו,אין מה לעשות אין עליו כשהוא היה בשיאו זכה בכול תואר אפשרי,אחד הגדולים בהיסטוריה.

חלוץ: רונאלדו,מכונת שערים,עושה גול מרבע מצב בכול מקום שרק היה הפציץ (באיטילה באינטר,בהולנד בפ.ס.ו בספרד בריאל ובארסה,וכמובן בניבחרת ברזיל) חבל שהפציעות פגעו בו ככה,ולחשוב שהוא היה יכול להגיע יותר רחוק...

חלוץ: תיירי הנרי,פאנטזיסט אמיתי,פשוט חויה ליראות אותו משחק,חלוץ סקורר אדיר,עם שליטה אדירה כדור,ושערים מרהיבים (כמו ההגול האדיר שלו מול מנצ'סטר שהוא בעט בסיבוב וולה אדיר לרשת של בארטז..)

13. Juanito Member

אשד ,אני לא יפרסם את הנבחרת שלי כי היא תהיה אחד לאחד כמו שלך חוץ מהנרי שהייתי מחליף בברגקאמפ.
    פשוט לקחת לי את השחקנים מהפה.

קלוזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx