נבחרת ישראל: אלי גוטמן המאמן, יוסי אבוקסיס עוזרו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏5/2/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכל ההרכב שכתבת: טיבי, מורי, טאווטחה, אלמוג כהן לא צריכים להיות בסגל. עזרא לא בהרכב.

אסור שיהיה שחקן שלא נמצא על הדשא ובדקות משמעותיות בסגל - לצורך הדוגמא: טיבי, שכטר, ידין, פשוט אסור. אם שלושתם יהיו על הדשא, הלוואי שנפסיד לאזרבייג'אן, רק בשביל שנושפל מול רוסיה ובמשחק מול פורטוגל יהיו 1,500 איש.

2. שער 7 Member

הסגל לשני המשחקים חייב להיות :
    שוערים : דודו אוואט, אריאל הרוש, דני עמוס.
    הגנה : אלעד גבאי, יובל שפונגין, וואליד באדיר (אז מה אם הוא בן 38, אין הרבה ברמתו כיום), סלאח חסארמה (אז מה אם הוא בן 38, אין הרבה ברמתו כיום), איתן טיבי, שיר צדק, רמי גרשון.
    קישור : מהראן ראדי, ביבראס נאתכו, אלמוג כהן, בירם כיאל, גילי ורמוט, יוסי בניון, ליאור רפאלוב, ערן זהבי, חן עזרא.
    התקפה : תומר חמד, איתי שכטר, בן שהר, אליניב ברדה, אחמד סבע, מואנס דאבור, פיראס מוגרבי.

לצרף כמה שיותר שחקנים מהמגזר. הם בולטים מאוד בליגה שלנו והצילו את הנבחרת בלא מעט משחקים (סואן מול אירלנד, באדיר מול צרפת, ולא שכחתי את ארמלי וטורק בשנות ה- 80). מואנס דאבור, סלאח חסארמה, מהראן ראדי ואחמד סבע בהחלט ראויים להיכלל בסגל הנבחרת (אם פיראס מוגרבי שיחק בנבחרת הצעירה אז למה הם לא?) ואם אבו-ענזה ימשיך ביכולתו אז גם הוא צריך להיות שם.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/12
  3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

על מה ולמה איתן טיבי, פיראס מוגרבי, ערן זהבי, ברדה ושכטר? לא כי הם לא טובים, לא חושב שאחד מהם שיחק יותר מחצי שעה כדורגל מתחילת העונה
    רמי גרשון פצוע.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

באדיר? אתה רציני תגיד לי?! באדיר? היום שרן ייני יותר טוב ממנו, עזוב היום, לפני שנה כשהוא רק גילה את עצמו כבלם. סלאח חסארמה מקובל, אבל אם כבר מבין השניים הייתי מעדיף את שיר צדק. איתן טיבי על מה מגיע לו? אין לו קבוצה! רמי גרשון בכלל פצוע וזה לא רלוונטי. אלמוג כהן לא משחק, בירם כיאל פצוע גם ולא רלוונטי. יוסי בניון? עוד אחד בלי קבוצה. ערן זהבי? עוד אחד שהוא גם פצוע וגרוע מזה: גם כשכשיר הוא לא משחק. איתי שכטר? עוד אחד שלא משחק. ברדה גם לא משחק. מוגרבי עד עכשיו עוד לא התחיל את העונה.
    בקיצור כמעט כל הסגל שחקנים שאמרת - לא רק שלא ייקח אותנו לשום מקום, רק ירחיק אותנו עוד יותר אחורה.

סגל? ככה צריך להיות הסגל או לפחות מאוד קרוב לזה, כי נכון להיום אלה שחקנים שבערך משחקים:

שוערים? דודו אוואט, אריאל הרוש ודנ עמוס - וגם הרוש כי אין משהו אחר כרגע.
    הגנה? סלאח חסארמה מקבל, אלעד גבאי, שיר צדק, שירן ייני, יובל שפונגין, עומר ורד, שיימן (נזרום כי יש מחסור במגנים)
    קישור? ביבראס נאתכו, חן עזרא, ליאור רפאלוב, מאור מליקסון (אחד שמשחק!), גילי ורמוט (שיחק את כל המשחקים חוץ מהאחרון וגם הוא נגמר ב-0:0), מהארן ראדי, גל אלברמן, עידן ורד, ניר ביטון.
    חלוצים: תומר חמד, אחמד סבע, טל בן חיים, ברק בדש, שמעון אבוחצירה למרות ההחמצות, אלירן עטר למרות האגואיזם וואלה לא עולה לי אפילו חלוץ נוסף בראש.

השחקנים מהמגזר? בואו נרד לקרקע, אין שום סיבה שדאבור יקבל זימון לנבחרת, כנ"ל מוגרבי והשאר. היחידים שמגיע להם לקבל זימון וזה לאורך כל העונה שעברה וגם עכשיו: אחמד סבע, מהראן ראדי וסלאח חסארמה.

5. שער 7 Member

אני כן דוגל בשחקנים שנמצאים כרגע בכושר משחק, אבל אל תצפה שכל השחקנים בסגל שלך ייכנסו כבר עכשיו לעניינים. במצב כזה, אם יידרש ממני (והיה והייתי גוטמן) לבחור בין ליגיונרים שלא זוכים לדקות משחק לבין שחקנים בליגת העל שלא נמצאים בכושר טוב, הייתי בוחר בליגיונרים. אמנם רמי גרשון פצוע, אבל אין לנו הרבה אלטרנטיבות בעמדה הזאת (וגם הוא לא שמאלי טהור). טוואטחה שיחק אתמול רק חצי שעה וכמובן שאין הדבר מהווה מדד ליכולתו.

עומר, על סמך מה אתה קובע ששרן ייני טוב יותר מבאדיר למשל? הוא לא הוכיח את עצמו כמעט אף פעם במשחקים גדולים וחשובים בליגה שלנו, ו"ההבלחה" של אתמול היא בינתיים לא מדד להמשכיות.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליגיונרים שלא משחקים זה יותר גרוע מכאלה שמשחקים, בטח ובטח מישראלים. שחקנים בחו"ל שמשחקים הכושר שלהם טוב יותר משל הליגיונרים פי 100, עדיף שחקן ישראלי שמשחק ולא ייפול מהרגליים בדקה 50!

7. שער 7 Member

אוי באמת, וסגל עם עומר ורד ושמואל שיימן יקח אותנו קדימה?

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיהיה בסגל כי הוא משחק, לא אמרתי שהוא ייקח אותנו קדימה...שפונגין/גבאי צריכים לפתוח בימין. שיימן בשמאל כי אין לך משהו שמאלי, פשוט אין.

9. Number 8 Member

גל אלברמן חוזר לנבחרת ישראל אחרי שנתיים
    http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Arti...285.128584.html

כל כך מגיע לו! אחרי עונה קודמת מצויינת, הוא המשיך את היכולת המצויינת שלו גם נגד מכבי חיפה והיה בעל הבית במרכז השדה.
    הוא חוזר להיות גל אלברמן הישן והטוב.

10. Love Is Red Member

הרכב שאני הייתי שם:
    דודו אוואט
    טוואטחה, סאלח חסארמה, מורי,יובל שפונגין
    מאור מליקסון, מאראן ראדי, ביבראס נאתכו, אלמוג כהן וגילי ורמוט
    תומר חמד.

הרכב מנצח לכל הדעות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. Igi Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

12. שער 7 Member

איפה רפאלוב? הבחור לא מפסיק לשחק במדי ברוז', כובש ומבשל באופן עקבי גם בליגה וגם באירופה. קיימת דילמה לגבי נאתכו, האם בעקבות התקופה הטובה שלו בקאזאן צריך לוותר על העמדה שלו בקישור האחורי (ובכך לתת מקום לשחקנים כמו ראדי למשל), או להישאר בעמדה המוכרת לו בנבחרת. אני בכל אופן הייתי פותח עם קישור כזה :
    אלמוג כהן וביבראס נאתכו בתור קשרים אחוריים, כאשר עזרא ורפאלוב בצדדים ומליקסון מתחת לחלוץ (מן הסתם חמד).

בעמדת המגן השמאלי, טוואטחה היה גרוע היום והוא גם די רך, אבל מול אזרבייג'אן הייתי נותן לו לפתוח. נגד רוסיה זה יהיה אסון לראות אותו שם. כל מי שיהיה שם מולו פשוט יפרפר אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/12
  13. ייא Member

רפאלוב קבוע מגיע לנבחרת ולא עושה כלום. ראה יוון בארץ, והונגריה לפני שבועים.
    אם ורמוט וחמד לא פותחים זה חרפה

14. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

רפאלוב נפצע אתמול

אוואט
    שפונגין, צדק, מורי, זיו
    נאתכו, אלברמן, ראדי, מליקסון
    חמד, בן בסט

15. חראראדו יוסרטה Member

בן שהר הפלופ שוב זומן לסגל הנבחרת
    פשוט בדיחה

הסגל המלא
    שוערים: דודו אוואט (מאיורקה), דני עמוס (עירוני קרית שמונה), אריאל הרוש (בית"ר ירושלים)

הגנה: יובל שפונגין (אומוניה ניקוסיה), אלעד גבאי (עירוני קרית שמונה), טל בן חיים, איתן טיבי (מכבי תל אביב), דן מורי (ויטסה ארנהם), שיר צדק (עירוני קרית שמונה), יואב זיו (מכבי תל אביב), גל שיש (בוורן).

קישור: יוסי בניון (ווסטהאם), גילי ורמוט (קייזרסלאוטרן), ביברס נאתכו (רובין קאזאן), מהראן ראדי (מכבי תל אביב), אלמוג כהן (נירנברג), גל אלברמן (מכבי תל אביב), ליאור רפאלוב (קלאב ברוז'), חן עזרא (מכבי חיפה), מאור מליקסון (ויסלה קרקוב).

התקפה: איתי שכטר (סוונסי), תומר חמד (מאיורקה), עומר דמארי (הפועל תל אביב), בן סהר (הרטה ברלין)