נבחרת ישראל בכדורסל

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏13/8/22.

1. shlomydavid מנהלים

2. EuropeGuy Member

יותר מזל משכל יש לגודס הזה בינתיים למה ג'ייק כהן הבן אלף הזה רואה כל כך הרבה דקות? למה בלאט רואה כל כך הרבה דקות? למה אבדיה השומר הכי טוב שלו כל כך הרבה זמן בחוץ? סורקין ומדר מצילים לו את התחת בינתיים. הניפוי של צ'צ'אשוילי לא מובן, יכל להוסיף הגנה, גובה ואתלטיות.

3. כינוי כי הכח זהו כח

טוב נבחרת ה-U16 סיימה היום במקום השלישי באליפות אירופה דרג ב' ואפשר לסכם קיץ די מוצלח באליפויות לגילאים צעירים
    גברים:
    קדטים - מקום 5 דרג א'
    נוער - מקום 8 דרג א'
    עתודה - מקום 4 דרג א'

נשים:
    קדטיות: מקום 3 דרג ב'
    נערות: מקום 13 דרג א'
    עתודה: מקום 3 דרג ב'
    הקדטיות והעתודה היו אמורות לעלות דרג אצל הנשים אבל כרגע זה בספק עד שבפיבא יחליטו אם להחזיר את רוסיה/בלארוס לאליפויות

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי הפסד די מביך בבית לשבדיה. האורחת פשוט שיחקה כדורסל קבוצתי מסודר וטוב. ההגנה היתה אצלנו לאורך כל המשחק מסננת. לי יש הרגשה שיש לנו יותר מדי שחקנים שאי אפשר לסמוך עליהם בצורה עיוורת. זה תמיד אצלם יום עסל יום באסל. אין 2-3 שחקנים שתמיד מביאים את הסחורה. לא יודע, עצם ההעפלה לשלב הזה הוא כנראה המקסימום.

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

לפי רמיזות של צוות השידור גודס איבד את חדר ההלבשה. אחלה טיימינג הוא מצא בשביל לעשות את זה.

6. EuropeGuy Member

נראה שיש לנו בעיה קשה מול אתלטיות, לא מכיר את הנבחרת השבדית אבל במבט נייטרלי הם היו נראים הרבה יותר אתלטים ואיכותיים מאיתנו ביכולת האישית. יש להם שחקנים גבוהים ניידים שמסוגלים לקלוע מכדרור, בזמן שאצלנו רוב הנבחרת מורכבת משחקנים שלא מסוגלים לנתר יותר מ5 סנטימטר כמו גינת, מנקו, פניני, בלאט, ג'ייק כהן, נמרוד לוי. הקושי להתמודד מול אתלטיות בלט גם מול הילדים מאאובורן.

אבדיה נראה מנותק ועייף בצורה לא ברורה. אפילו במשחקי האן בי איי לא זוכר אותו מתנשף ככה. לא מובן הסיפור איתו. אין לנו סיכוי לעשות משהו באליפות אם הוא לא ישתלב. מדר וסורקין נקודות אור בכל המשחקים עד עכשיו. גודס מסתמן כאחד המאמנים הגרועים שהיו בנבחרת. מה כל ההשקעה של פיני גרשון בדורות הצעירים שווה אם בסוף מי שמאמן את הבוגרת זה חובב חסרי כישרון כמו גודס.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגובה מאד יפה, אתה נותן חומר למחשבה. יותר מזה, הנבחרת הפסידה עכשיו בתוך שבוע לשתי נבחרות שבעבר היינו גם מנצחים ביום רע. אני לא אומר שפינלנד ושבדיה הן עכשיו יריבות שאי אפשר יותר לנצח, אבל למרות ההישגים האחרונים של הדור הצעיר אנחנו לא מתקדמים בבוגרים. אני לא חושב שהבעיה היא רק גודס אלא הרבה יותר העצירה בהתפתחות השחקן הצעיר בארץ כשהם מצטרפים לבוגרים. אני לא מומחה בעניין, אבל לא מן הנמנע שלקלוע ג'אמפ שוט מתוך תנועה פחות חשוב מתי שמשחקים בנוער. את האמת, גם אבדיה לא מצטיין בזה, נכון? אולי רק קצת מדר.

8. yakov_y YNWA

סגל - רשמי:
    1. מקל, מדר, בלאט.
    2. זוסמן, מנקו.
    3. אבדיה, פניני.
    4. כהן, גינת.
    5. סורקין, לוי, זלמנסון.

סגל רע,
    זימונים ואיזון לא טוב בסגל.
    בצבע אני בטוח שהיה אפשר לעשות אחרת, ג׳ונדי היה חייב להיות פה, בר טימור לדעתי אין מקום ב-12, לא רוצה לחשוב על עוד אופציות כדי לא להתבאס, לדוברת אין מקום כרגע, חבל שליף לא הגיע.
    זיו וג׳ונדי עדיפים על מנקו ופניני, חבל שיש זימונים על כבוד בנבחרת, אז מנקו עוד מקובל כי חסר 3.
    הייתי פותח עם: מקל, זוסמן, אבדיה, כהן, סורקין.
    כן כן, הייתי פותח עם כהן כי יש בעיה בקליעה בחמישייה הזאת, רציתי לרשום בלאט בחמישייה על זוסמן אבל אז מפסידים קלע טוב כמו זוסמן ויש בעיות הגנתיות בחמישייה, רציתי לרשום מדר אבל שוב בעיה הגנתית בחמישייה כי כהן וסורקין לא 100 אחוז הגנתית.
    כהן ובלאט הקלעים הכי טובים בסגל הזה וצריך לשחק עם זה.

הייתי מוחק את לוי וזלמנסון מהרוטצייה, משחק עם 3 גבוהים טבעיים ברוטצייה ו-10 סה״כ ברוטצייה.
    אני מאוד מחזיק מלוי אבל כרגע מחוץ לרוטצייה.
    קו אחורי יחסית טוב הגנתית.
    הגנתית יש בעיה קשה בצבע, לא בסייז אלא באתלטיות.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/22
  9. yakov_y YNWA

בנוגע לאליפות העולם, זה או יאניס או יוקיץ', הולך על יאניס.
    לא רואה את סלובניה מועמדת רצינית או צרפת עם כל הכבוד לגובר ולוקה, אין להם סגל מסייע מספיק.
    ספרד ואיטליה ממש נחלשו או זה רק אני ? קרואטחה, גרמניה וטורקיה עדיפות עליהם.

10. Roma מנהלים

בנוגע לסגל הישראלי - זוסמן ומנקו לא יכולים לשחק SG.

פשוט בנייה עקומה מההתחלה. נכון ששני השחקנים הכי טובים שלנו הם זוסמן ודני שנופלים על עמדת ה-SF אבל היו צריכים לפתור את זה בכך שיתפסו דקות בעמדת הFF ולא בגארדים.

היה חייב להביא עוד גארד על חשבון זלמנסון. בכללי יצרו עומס מיותר בעמדת הסנטר. ג'ייק כהן וסורקין יכולים לסגור את העמדה עם גיבוי של גינת.

11. DRORIKO Member

סוף רבע ראשון. הגנת החילופים של גודס פשוט נוראית. כל כך הרבה מיס מאצ'ים והפינים חוגגים על זה.

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה הסגל הזה נחשב למשהו מיוחד ולמה מחכים לאליפות הזו במשך שנים? חוץ מאבדיה, מה יש שם שחורג מגדר הרגיל בסטנדרטים מקומיים?

13. DRORIKO Member

אבדיה חסר ביטחון לחלוטין. היתה לו עכשיו שלשה חופשית והוא פשוט ויתר עליה בשביל שבלאט יזרוק(ויחטיא)

14. DRORIKO Member

כלום, התקשורת בנתה פה הייפ על כלום. את בלאט וזוסמן הפכו ל״שחקני יורוליג מוביל״ למרות שזה לא קשור בכלל למציאות. בלאט זה אחד האוברייטדים הכי גדולים שהיו פה. לא היה מספיק טוב גם להפועל ירושלים.

15. DRORIKO Member

תחשוב בטן:לא ישראל ולא פינלנד יזכו ביורובאסקט