נבחרת ישראל: מסכמים עוד קמפיין כושל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏31/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חלק נכבד מהשחקנים לא יראו דקה, זה לא רלוונטי לעובדה שצריך לזמן את השחקנים הטובים יותר בנקודת הזמן הזו ותמיד מזמנים גם שחקנים שלא רואים דקה.
    אתה לא יודע לאיזו סיטואציה תיקלע נגד מקדוניה, ואני לא חושב ש-3 חלוצים אמיתיים זה יותר מדי. זהבי כשחקן חופשי יעשה הרבה יותר בעיות, בטח כאשר אנחנו רואים שבנבחרת הוא פשוט לא מצליח להביא את האיכויות שלו לידי ביטוי, בדיוק בגלל שהוא חלוץ יחיד והאירופאים מסתדרים עם זה בקלות. אני הייתי מצפה מאלישע להבין את הטעות שלו ולפתוח עם זהבי כשחקן חופשי, זה שהוא עדיין באותו ראש שזהבי חייב להיות חלוץ ומסביבו עוד 10... לא אומר שהוא צודק. הוא מחליט, ופה הוא (שוב) שגה לטעמי.

2. סמואל אטו Member

כל עוד זהבי משחק אצל אלישע חלוץ, אז צריך להתייחס לזימון שלו בהתאם.
    שלוש חלוצים על עמדה אחת זה מספיק ולהזמין עוד שחקן אחד רק כי הוא ״בכושר״ זה מעליב לאותו שחקן.
    זה לא שתזמין שוער רביעי כי הוא בכושר, זה חסר פואנטה.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה בדיוק מה שרשמתי, "כל עוד זהבי משחק אצל אלישע חלוץ"- זו הטעות לדעתי. פה הבעיה העיקרית של אלישע (מעבר לזימונים הפופוליסטיים). אלישע לוי לא לומד מטעויות ולכן זהבי עדיין משחק חלוץ על חשבון חלוצים כמו חמד ודאבור , ובמקרה כזה צריך גם חלוץ שלישי שיכול לשנות לך את המשחק ולהוסיף.

אתה אומר, אלישע ממשיך לטעות אז בוא לא נעביר ביקורת על טעות נגררת?

אני מעביר ביקורת על אי הזימון הזה כי אני מצפה מאלישע לוי לפתוח עם חמד או דאבור בחוד, ואז לשכטר כן יש מקום.

4. סמואל אטו Member

אם זו טעות או לא, לא אמרתי, אבל כל עוד זהבי נחשב אצלו חלוץ אז הגיוני שהוא יזמין אותו ועוד שניים. זה הכל.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם זהבי יפתח חלוץ או לא אנחנו לא יודעים, אולי קרה נס ואלישע למד קצת מטעויות?
    אם לא, אני לא מסכים ומעביר ביקורת על כך שזהבי נחשב לחלוץ בנבחרת , דבר שגם מונע משכטר זימון. זה הכל.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

6. גלץ Member

לא הבנתי מההתחלה למה זימנו את אלישע לוי למאמן הנבחרת.
    זאת הייתה נראית לי מההתחלה הבחירה הכי גרועה שיכולנו לעשות גם בלי קשר לתוצאות (נגד ספרד איטליה לא משנה מי מאמן).
    זה מאמן שמאוד מושפע מהתקשורת ומפחד מה יגידו, וגם חושש מהשחקנים שלו(אני זוכר שלמרות שקטן היה חלש במכבי חיפה המון פעמים הוא היה בכל פעם בהרכב )

7. ייא Member

אלישע נבחר כי היה נוח לכולם למנות מאמן זול עם בית כזה. אין ענין ורצון אמיתי להתקדם בהתאחדות. עיני רק מחפש לחסוך כספים ולדפוק כרטיס לכן ככה נראית הנבחרת שלך.
    מהיום שהוא מונה אני מייחל לתבוסות והשפלות שעד מינויו אני מדבר איתך על אוהד מסור שרכש אף מנוי מספר פעמים בעבר. די לגניבת הדעת!

מהמר שמול מקדוניה יהיו גג 8000 צופים מתוכם 5000 הזמנות חינם מחלקות נוער וכו...

8. Telkiyski Member

ההזמנה של קבהא "לפתע" מראה כמה אלישע הזה זה סמרטוט.
    לא בגלל שקבהא לא ראוי, הוא כן. אבל כמו שנאמר פה, התזמון... פתאום לפתע אלישע החליט שהוא מתאים לו לסגל. מעניין מה קרה.

לבן האדם הזה אין מושג.
    לדעתי לא ננצח את מקדוניה בארץ וייחרץ גורלו לגבי קמפיין נוסף.

9. DRORIKO Member

מאד מקווה לחטוף שישיה מהאיטלקים, גם יגרום לאלישע להעלם מחיינו וגם יעזור לאיטליה עם ההפרש שערים במאבק שלה עם ספרד(מצד שני הספרדים צריכים לפגוש אותנו עוד פעם...)

10. Raulito Madridista

למה לופטגי יכול להודיע על הסגל של ספרד בשישי בצהריים וכך גם איטליה ורק הנבחרת שלנו זה כעל הדרך ביום שבת בלילה, מה קרה, אלישע רצה לראות כמה דקות גם מעכו נגד מכבי נתניה? וברצינות: הרשימה עצמה נראית טוב, מלאה וענפה, ומצד שני יש זימונים שהם 'פוליקלי-קורקט' וברור שאלישע ימשיך עם אותו מעגל ולא ייצא מהסיסטמה.
    השם הראשון שחיפשתי ברשימה הוא איתי שכטר, אמנם בתקופה של גוטמן היה מאוס לראות איך הוא זומן כל פעם מחדש גם כשהיה שחקן לא פוגע, אבל היום בהתחשב בכך שזהבי חייזר - אז שכטר בכושר הטוב ביותר בארץ והוא גם שווה הרכב, הוא וזהבי יכולים היו לעשות חילופי מקומות מעניינים, חבל לי. טיבי וצדק בכושר קטסטרופה אבל זה לא שיש הרבה אופציות בהגנה למען האמת

11. גלץ Member

חבל שהנבחרת לא יכולים לגנוב מליטא את זובאס בתור שוער רק למשחקים נגד ספרד ואיטליה. אולי זה יהיה פחות משפיל.
    לא מחזיק משכטר גם אם יבקיע חמישייה נגד אשקלון, הוא לא עושה כלום נגד הגנות אירופאיות רציניות.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי ישמע איזה מאמן כבר יביאו במקום אלישע..כולם פה אותו בלוף.
    רק צוות זר,אם לא שיישארו עם אלישע באמת שאין הבדל.

לגבי הזימונים,זימן את מי שיש אי אפשר לבוא אליו בטענות,יש פציעות,לשכטר אין מקום לא כשיש את חמד וזהבי. בניון זה קצת פופוליסטי אבל יאללה בסדר גם ככה לא ישנה משהו.

13. DRORIKO Member

אגב אחרי הזימון התמוה של בניון למישהו עוד יש ספק שהמאמן האמיתי של הנבחרת זה אבי נמני?

14. גלץ Member

לא מבין גם למה מזמנים את סולומון לנבחרת הבוגרת, גם ככה קמפיין גמור.
    תשאירו אותו בנבחרת הצעירה שיעזור לה נגד אזרבייגאן ונורבגיה בקמפיין המוקדמות.. חבל, היה יכול להשפיע מאוד.

ייא ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה משנה מי מוזמן ומי לא, הנבחרת פשטה רגל מבחינה תדמיתית כל עוד עיני הוא היו"ר ואלישע לוי המאמן, העניין בנבחרת באמת שואף לאפס.
    אין לי מושג מתי המשחק, נגד מי עוד נשאר לנו לשחק ומה המצב שלנו בבית. נבחרת ההתאחדות לכדורגל ולא נבחרת ישראל.

Abu George אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.