נבחרת ישראל: מסכמים עוד קמפיין כושל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏31/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. קשר שמאלי Member

ואת מאבוקה הדייג

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

גם אם הרצוג היה מציג זימונים לא משהו אז לא הייתי שופט אותו על הפעם הראשונה, מה גם שכמה זמן הוא כבר צופה בכדורגל הישראלי או עבר על החומרים. הבשורות הטובות: הסגל שזומן הוא נכון ו-'טוב', בהתחשב במה שיש. הבשורות הלא טובות: אין שחקנים טובים. מקווה שדאבור יוביל את הנבחרת בקמפיין הזה. בקישור המרכזי יש הרבה שמות חדשים. אין לנו שחקן הגנה אחד נורמלי והשם 'טאווטחה' עולה על אוטומט. גם טיבי וצדק בכושר גרוע מאוד. הייתי מזמן את מליקסון אבל הוא קצת מבוגר, מעבר לכך אין ממש שחקני קו בנבחרת. עם ההיצע הדל, זו לא בושה אם סולומון ייקבל דקות משמעותיות. שחקנים שיהיו רלוונטים אולי בהמשך: עטר, בן-שהר, אצילי.

3. קשר שמאלי Member

אני לא אופתע אם דאבור יודיע בימים הקרובים שהוא ''פצוע''

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/18
    MatanH8, EsheD, oFiRzZz ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. ייא Member

וואו איזה הגנה מביכה. נראה כאילו הסוכנים קבעו תסגל והרצוג בכלל לא היה קשור לכלום. פשוט בדיחה צדק וטיבי. אלבניה אמורה בלי מאמץ לטאטא אותנו

5. קשר ימני Member

אדי גוטליב

6. yedidel Member

ציני אני מקווה

Drama2 ו-rivaldo אוהבים את זה.
  7. Raulito Madridista

בואו נאמר את האמת, רמי גרשון בבלגיה משחק טוב ובנבחרת הוא יציב יחסית אבל זה כמגן שמאלי ובשנים האחרונות בקושי גדלו שחקני הגנה ראויים. לא רוצה לזלזל בשיר צדק ואיתן טיבי אבל הם כביכול הבלמים המובילים שלנו בכדורגל ב-5-7 השנים האחרונות ועם כל הכבוד - הם יכולים רק לצחצח את הנעליים לדור ההוא של שמעון גרשון, אריק בנאדו, טל בן-חיים הבלם שעוד היה חלק מהתוכניות עד גיל מאוחר, ועוד ועוד. כמו שכל השוערים הטובים היו בדור אחד - גם הבלמים. ולא שאפשר להשוות עמדות אחרות בסגל ל-'דור הזהב' שלנו אותו ביזבז שליימה, אבל עדיין, בקישור ובהתקפה אני כן חושב שהיו שחקנים לא רעים וכן היו כשרונות.

8. Butragueño מנהלים

מבחינת בלמים, כולם בנסיגה. בעיקר בגלל שאני עוקב לרוב אחר הקבוצה שלי, ואני מאוד ביקורתי כלפיה, אני חייב לציין שחבשי עשה סוג של התקדמות. בכל זאת, לשחק לצד דוס סנטוס זה כמו להתאמן בחדר כושר עם תוספת משקל על הגוף.

טיבי לא ברמה מספיק גבוהה כבר 3 שנים, טל בן חיים כבר לא עומד על הרגליים, עם כל הכבוד לכחילה וקפילוטו - הם עדין לא מספיק טובים וצדק בקושי מספיק טוב לב"ש. אני לא יודע כמה זה יכול ללכת בין חבשי לטאהא, אבל אם אלו יהיה צמד הבלמים הבכיר שלנו אנחנו בבעייה מאוד קשה.

עדיף אולי לנסות קצת את בלמי הנוער, שחר פיבר ועופרי ארד, גם ככה הרי אנחנו לא בונים על הנבחרת בעונה בקמפיין הקרוב.

9. Drama2 הסמל מעל הכל

מישהו אמר בלם?

10. גלץ Member

כל משחק אנחנו נספוג. צריך לפחות לבנות התקפה חזקה, שזה אומר חמד ודאבור בחוד! וקישור שלא מורכב מליגיונרים. די, הם חלשים.
    מנור סלומון וחנן ממן חייבים להיות שם! גם מיכאל אוחנה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/18
  11. Drama2 הסמל מעל הכל

גם בגיל 48 עופר שטרית הוא החלוץ הישראלי בכושר הכי טוב כיום בישראל,
    איזה חלוץ מקומי את רוצה לשים ב11 ?

12. ייא Member

איך עטר לא בסגל? ביקש מנוחה?

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר למעלה מעשור שהנבחרת הזו לא עוררה בי שום תחושה, עד שערן זהבי התנצל בראיון עם חזרתו לשורות הנבחרת - ואז התחילה להציף אותי תחושה של גועל.
    ערן זהבי סיפר כמה הוא מתנצל ועל איך שהוא התייסר כל הזמן הזה. מסכנצ'וק, כמה שהוא אגר בתוכו... אגר ואגר עד שזה התפוצץ, לגמרי במקרה, רגע אחרי שהוא חזר לנבחרת.

בראיון שאחרי זריקת סרט הקפטן הוא טען שהתקשורת מתנכלת לו כי הוא כבר לא משחק בליגת העל והוא לא יכול להבקיע שערים, להשתיק אותם ולגרום להם להמשיך ללקק לו. יודעים מה? צדק. עצוב להודות, אבל הוא צדק. אנשים באמת חיכו שהוא ישוב לנבחרת כדי לחזור ללקק לו. ווילי רוטנשטיינר התקשר כדי "לאחל לו מזל טוב" ולהתחנן בפניו שיחזור לנבחרת ישראל עוד לפני שמינה את הנרי הרצוג למאמן ובכלל ידע האם השחקן כלול בתכניות המקצועיות.

אז נבחרת ישראל החזירה לשורותיה שחקן שהשליך את סרט הקפטן, שיצא נגד הקהל שהשקיע מכספו כדי לצפות בו, שטען שגם בעוד 40 שנים הנבחרת לא תגיע לשום טורניר גדול (אז בשביל מה לחזור?) ושעשוי, שוב, לסרס חלוץ שמשחק בקביעות באירופה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש אין לי מושג למה הרצוג צריך את כל פסטיבל זהבי. העניין הוא שאני מאמין שדחפו את השחקן לתוך הפרצוף שלו. כולם מכירים את הפוליטיקה בארץ. במקום להתחיל את הקמפיין בשקט יחסי מחזירים שחקן שאולי יודע לשחק כדורגל, אבל לא היה סיפור הצלחה במדים הלאומיים. בשביל אז כל הרעש הזה?
    לדעתי זה גם יהיה עניין של זמן עד שהכל שוב יתפוצץ או שהמאמן האוסטרי יספוג את כל האש. זהבי לא קדוש מעונה וברור גם שהרבה מאד אוהדים לא רוצים אותו בנבחרת.

15. Raulito Madridista

אני דווקא לא רואה שום 'פסטיבל ערן זהבי'. ראשית, גם לתקשורת נמאס לדעתי. שימו לב שלעניין אתמול בקושי חצי דף הקדישו ב-'ידיעות אחרונות'. מעבר לכך, מתרכזים בדברים אחרים: ההגרלה השונה וגביע האומות - פורמט אחר, וכן הציפייה להתחיל 'עידן חדש' והפעם עם מאמן זר, זה מרתק יותר את העיתונאים, זה לא עוד אלישע או מאמן ליגה טוב אלא משהו שלא מספיק ניסו כאן. לא שאני משווה את נילסן הגאון חלילה להרצוג אבל בדיעבד הבינו כמה נילסן היה בסדר ולא הוערך כראוי.
    ברמה המקצועית בואו נהיה כנים ואין לנו שחקנים יותר טובים מזהבי, חוץ מדאבור, שאם הם לא ישחקו יחד זה יהיה ביזיון. לא רואה מצב שדאבור לא באנקר ורק נתפלל שיהיה בריא.

הבעיה הכי גדולה בכדורגל כאן היא ששחקני הליגה הטובים כבר מגרדים את ה-30 או עברו אותו וכל אחד קיבל את שעתו בנבחרת: אלירן עטר, איתי שכטר, מאור מליקסון ועוד.
    השמות החדשים, כמו שכתבו ב-'ידיעות היום': בעיקר מנור סולומון[אם אצילי לא ישחק במכבי קצת יותר הוא לא יהיה], עיאבד חבשי, דן גלזר ואחרים.

מצב נושא:
הנושא נעול.