נבחרת ישראל: מסכמים עוד קמפיין כושל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏31/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בעניין השוערים. עמדה אכן בעייתית, וגם גורש, שהוא לטעמי הישראלי הכי טוב כיום הוא אכן לא שוער שניתן לסמוך עליו ברמות הבינלאומיות. אבל שאני רואה בסגל שוער כמו אריאל הרוש... הרוש לא קשור לטופ של הליגה , הרוש בין השוערים הכי גרועים בליגה, ההבדל בינו לבין גורש הוא גדול, וגם בינו לבין קליימן.
    לא ברור לי איך שוער כזה חלש, מקבל אפילו את מקום השוער השלישי, אוהד לוויטה שוער טוב יותר ממנו בכל יום, בכל אספקט ובכל מזג אוויר. להרוש כנראה יש יופי של פמליה, שדואגת לאינטרסים שלו, שוער עלוב שכזה באמת שלא היה בסגל של הנבחרת מעולם, כנראה.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים אני קורא שגולסה לא כשיר, אבל הוא כן יפתח ביום שני. שחקן שלא מתאמן יומיים לפני המשחק יכול לסחוב משחק שלם מול איטליה? הלו, מישהו יכול לספר למאמן מיהם האזורי? ברצינות, פציעה בשריר הירך האחורי היא לא דבר שנפתר תוך יומיים. גולסה אפילו ללא שום משחק ליגה של תשעים דקות ברגליו מקבל קרדיט כאילו הוא השחקן הכי טוב שלנו במשך דורות? אלישע לוי פשוט נפל על הראש.

לגבי השוערים. אין שום ספק שגורש צריך לפתוח, נקודה. לויטה אכן לא פחות טוב מקליימן והרוש, אבל למאמן הלאומי יש דיעה אחרת. בכל מקרה בשער צפוי לפתוח השוער שהוא כרגע הכי טוב בארץ כך שהויכוח פה פחות קריטי מאשר על גולסה. לי ממש אין מושג למה נאתכו על הספסל ולא בהרכב במקום קשרה של מכבי ת"א?

yakar ו-ייא אוהבים את זה.
  3. oFiRzZz Member

הסיפור עם גולאסה לא מפסיק להרתיח אותי .
    איזה דוגמא זה אמור לתת לשחקנים בליגת העל שקורעים את התחת שלהם כל שבת ?
    ששחקן שנתן עונה וחצי טובות בקריירה שלו (סליחה , שכחתי שהוא היה אגדת נוער בטוברוק) ,
    שבקושי שיחק בשנים האחרונות , שלא כבש או בישל כבר יובלים , שאפילו בקבוצה שלו הוא
    לא אופציה ישראלית ראשונה , מזומן רק כי המאמן בקשר טוב איתו .
    אלישע חופר לעצמו פה בור .

yakar ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נגיד ככה, אם גולסה באמת יפתח ויצטיין אלישע הרוויח פה בגדול, אבל אם התסריט יהיה ההיפך אז המאמן הלאומי בבעיה רצינית. אני בהחלט לא אהיה מופתע אם גולסה אפילו לא יגמור את החצי הראשון...באמת, לי אין בעיה להודות שטעיתי ומצדי גולסה יהיה כוכב המשחק, אבל כרגע די ברור שאלישע משחק פוקר רוסי וזה כשנאתכו יפתח ככל הנראה על הספסל. אני לא מבין את זה, אבל ביום שני בערב נדע יותר...

5. ייא Member

אם גולסה העלוב זה מה שיעיף את אלישע אז רכשתי שיפתח איתו עד אלבניה ב12.11.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

גולסה זה השקרן הכי גדול של הכדורגל הישראלי, עונה וחצי טובות(נניח) לפני 6 שנים והוא עדיין חי על זה.
    בקיץ מכבי חיפה ומכבי ת"א רבות עליו, העביר שנתיים במועדון גדול ביוון, אמור לפתוח בנבחרת במשחק נגד איטליה.
    מי אמר שבכדורגל אתה צריך גם להיות טוב כדי לשחק.

כבר לא יודע מי יותר גרוע עבורנו גולסה או נאתכו באמת שאני מעדיף אפילו את כיאל הגיס חמישי ששווה לנסות שוב על פי התשבוחות שהוא מקבל בברייטון.

בשער דודו גורש צריך לפתוח, הכי יציב ומשחק בקבוצה הטובה ביותר עם כמה משחקני ההגנה שלו לפניו.
    90% מהשערים שבית"ר ספגה העונה הם על קליימן המהמר, שוער פח. אריאל הרוש לא בפוקוס בערך מ-2012, מזמן לא ברמה של נבחרת.
    יכול להיות שלויטה ומרציאנו צריכים לבוא בחשבון אבל צריך לחכות איתם. מרציאנו אחרי עונה ביציע צריך להתחיל לשחק בהיברניאן והוא יכול לחזור להיות אופציה טובה, לא עילוי ענק אבל היה בסדר גמור שקיבל את ההזדמנות. לויטה רק פתח את העונה כשוער ראשון במכבי חיפה, עד העונה הוא היה בעיקר שוער שני/קבוצות תחתית/ליגה שניה, אני לא חושב שיש הבדל גדול בינו לבין קליימן והרוש כי גם הוא פשלן לא קטן אבל נחכה ונראה באיזה כושר הוא יהיה העונה.

אני לא מבין איך גרשון וביטון לא בטוחים בהרכב, בעיני הם יחד עם זהבי, אצילי, צדק וחמד לא יורדים מהלוח ועליהם הנבחרת צריכה להתבסס.
    איתן טיבי בלם בינוני מאוד, זה שהוא משחק בממלכת מכבי ת"א לא צריכה לקנות לו מקום קבוע בהרכב זה לא בית כנסת עם מקומות שמורים, כיום שיר צדק הבלם הישראלי הטוב בליגה ורמי גרשון משחק כבר כמה עונות רצוף בצמרת הליגה הבלגית, הם צריכים להיות הצמד הפותח.

ההרכב שאני הייתי פותח איתו:
    גורש
    צדק, גרשון, דסה, דוידזאדה
    ביטון, כיאל, קהת
    אצילי, זהבי, חמד

EsheD ו-Civil אוהבים את זה.
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בן חיים צריך לפתוח, הייתי פותח איתו לפני אצילי אם מעדיפים את חמד כשפיץ. אין שחקן ישראלי שיכול לתת מה שבן חיים נותן. התחכום של אצילי דומה לזהבי ולא צריך 2 כאלה על הדשא. חייבים אחד כמו הסגנון של בן חיים, ואין לנו כאלה.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

8. Raulito Madridista

דודו גורש היה שוער יציב ושקט בעונה שעברה בבאר-שבע ובעיקרון הוא אמור להיות מועדף אם כי פתיחת העונה שלו השנה לא מבשרת טובות ודין משחק נבחרת מול איטליה כדין משחק נגד סלטיק במוקדמות ליגת האלופות לדעתי. מרציאנו רשם קמפיין טוב עם גוטמן לדעתי אבל הוא לא אופציה כי הוא לא משחק. הרוש לדעתי לא בתמונה אבל יש מחשבות על קליימן.

לא הייתי רוצה לראות נגד איטליה מערך בלי חלוץ אמיתי ומבחינתי זהבי(הביקורת כלפיו לגבי היכולת בנבחרת לטעמי הייתה די מוגזמת ורק בקמפיין האחרון הוא באמת היה שחקן משמעותי ללא עוררין) וטב"ח(כמה מהירות, כמה טכניקה, הוא יכול להזיק להם) הם באנקרים ב-11. אצילי לא חייב לשחק כבר ביום שני, עצם הזימון זו התקדמות מוצדקת ויש לו עוד קמפיין שלם. האמצע חייב להיות אגרסיבי, עובד וממושמע עם שלושה שחקנים ואני מעריך שאלישע לא טיפש עד כדי כך. לגבי גולסה - הכל כבר נאמר. מרגיש לי שאנחנו ב-2010 עדיין. ההגנה - רמי גרשון ושיר צדק יכולים להיות מרכז הגנה סביר, אני סומך גם על דסה שלפחות התקפית יהיה קצת מעניין איתו ולגבי דוידזאדה - זה מה יש.

amn אוהב/ת את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי פותח עם אצילי ובן חיים בכנפיים, זהבי בשפיץ. אל תשכחו שאנחנו נשחק מול איטליה. לא חושב שהם יבואו לארץ במטרה להסתגר ולגנוב בצד שלנו שער. זו לא תהיה בושה להחנות את האוטובוס ולצאת למתפרצות. נאיבי לחשוב שאנחנו נוכל לשלוט מול נבחרת עדיפה בהרבה. העניין הוא שאני חש שיותר מדי אנשים לא מוכנים לשחק ככה. לי עדיף בונקר עם אפשרות לניצחון מאשר לתקוף ולקבל מהם מתפרצות שיכריעו את המשחק לטובתם. ברור לי שאייל ברקוביץ' למשל יטיח בי המון ביקורת, אבל הוא מעדיף להתאבד בצורה נאיבית. מצטער, אבל אני חושב אחרת. רק דרך ההגנה נוכל לקחת נקודות מול איטליה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/16
    amn, ייא ו-WellNeverDie אוהבים את זה.
  10. yakar Member

יש לי בעיה עם הקישור.
    צריכים לפתוח עם 3 קשרים חזקים שיודעים להחזיק כדור . זה המפתח. למשחק. הייתי פותח עם ביטון כיאל ונתאכו.

11. Drama2 הסמל מעל הכל

מי בנבחרת האיטלקית שווה משהו ?
    מי שחקני המפתח שלהם ?

12. Ice Cream חסה

כי הם אפילו לא שחקני ליגה טובים וזה שהם הכי טובים בחתך גילים מסוים לא הופך אותם לשחקנים המובילים בארץ בעתיד הקרוב. גם אם עכשיו תתן להם 90 דקות בכל המשחקים זה אולי יעזור לסוכנים שלהם להעביר אותם לאירופה, אבל לא שעוד 3 שנים הם לא יהיו בבני לוד, זה לא תלוי באף אחד שאחראי על משהו בנבחרת. חוץ מזה יש כאן ועכשיו וזה להשיג את התוצאות הכי טובות בקמפיין, וזה ישפיע על הקמפיין הבא (דירוג, מומנטום) לא פחות משחקנים יותר משופשפים (רוב הסגל הנוכחי עוד לא הולך לשום מקום ולא מיצה את עצמו).

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני רוצה שבקמפיין הזה ישחקו השחקנים שאמורים להיות הכי טובים עוד שנתיים. אז לא ספציפית סגס תאמבי, אבל כן נטע לביא, דור פרץ, שיר צדק, מונאס דאבור, השוער(מי שזה לא יהיה, לא גורש), רמי גרשון ודומיהם.

תוצאות הקמפיין הזה לא צריכות להשפיע על הקמפיין הבא.

de Middenweg, amn ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  14. Ice Cream חסה

למה שנטע לביא יהיה עוד שנתיים יותר טוב פתאום מבירם כיאל, ניר ביטון, דן איינבינדר ואלמוג כהן, ולא לסירוגין ימצא את עצמו מתייבש על הספסל במכבי חיפה ומושאל להפועל פתח תקווה?

התוצאות של הקמפיין הזה ישפיעו על הדירוג שלנו בקמפיין הבא, ותוצאות טובות הן מה שיתן השראה לקמפיינים הבאים, לעומת תוצאות גרועות שיפגעו בשחקנים הצעירים שיזרקו למשחקים האלה (וגם ככה כמעט ואין לנו ותיקים וקבועים בסגל כמו שהיו בקמפיינים קודמים). את מי שרוצים לאט-לאט לשפשף מזמינים לשיפולי הסגל כדי שיתאמן עם הנבחרת, כמו פיראס מוגרבי וקני סייף, בסוף הסגל מוגבל ל-23 שחקנים.

15. ^itay^ Member

מצחיק שזה פעם ראשונה שכולם מודים שאין לנו סיכוי כאילו רק איטליה וספרד זה הקו אדום שלנו

ולגבי זהבי
    אם כולם אומרים שהוא מבקיע מול הגנות חלשות (ובצדק)
    אז למה מצפים ממנו שיעשה אותו דבר מול איטליה ספרד בלגיה וכו'?

מצב נושא:
הנושא נעול.