נבחרת ישראל - פותחים את ליגת האומות עם שתי תוצאות תיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏7/9/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. robertocarlos.m Member

מה שבטוח שלשלם מכסף ציבורי 90 אלף שקל נטו למאמן הנבחרת זה בושה וחרפה ויריקה בפרצופו של כל אזרח במדינה
    וזה תקף גם למנהל המקצועי וגם לעוזר המאמן שמרוויח 30 אלף נטו
    הגיע הזמן להפחית את השכר ההזוי הזה, גם ככה עם שכר כזה מופקע אנחנו לא מצליחים

2. DRORIKO Member

אני לגמרי בעד אייל ברקוביץ' לאימון הנבחרת. ההתאחדות גם ככה משדרת שכונה ושנאת זרים, ואין מי שעושה את זה טוב יותר מברקוביץ'.

3. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

גם אני בעד, רק בשביל לראות את הכישלון הקולוסלי שלו ואז לא לשמוע ממנו יותר.

Telkiyski, oFiRzZz ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  4. סיונרה Member

ברור שברקוביץ' חייב להגיע לנבחרת. למרות שהסיבה היחידה שאני בעדו היא הצחוקים, וכפי שראיתי מישהו בטוויטר אומר, יש אנשים מצחיקים ממנו שזה נכון. אז קשה לי להעדיף אותו על יצפאן, אדיר מילר או שלישיית מה קשור לתפקיד. אבל ככל שהם לא מועמדים, אני חושב שאיתו יהיה הכי מצחיק.

5. DRORIKO Member

אני דווקא בעד שיצפאן והמה קשורים יאמנו. יצפאן על תקן פרימו, שלום על תקן רז זהבי ואסי על תקן פרוספר אזגי. אם בובה של לילה אז עד הסוף.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זכור לי אף פעם מצב שאני תוהה לעצמי "את מי כבר אפשר למנות?" כשאני חושב על מי צריך להיות המאמן של נבחרת ישראל. היו מקרים שהיו כמה מועמדים שלפחות על הנייר היו ראויים ועליהם היה אפשר לדון מי ראוי יותר ומי פחות. הפעם באמת שאין אף מאמן ראוי.

והכי מוזר, אם כי לא מפליא, שכולם אדישים לזה. אני מוקף באנשים שאוהבים כדורגל ובשום שלב באף אחת מן השיחות לא עלתה נבחרת ישראל.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי מוזכרים להחליף ? כרגיל אותה בורסת שמות מתסכלת.
    הראשון ברשימה זה גרנט שנכשל במקום מקום שאימן אבל זה לא מפריע לו להיות מועמד מספר אחד.
    רוני לוי וקלינגר עוד צמד כישלונרים,וכרגיל ברקו שלא נספר באמת ברצינות,אבל מאז אותה מסיבת עיתונאים מפורסמת לפני 10 שנים הוא נכנס כל פעם מחדש לרשימה.
    היחידי שראוי ועוד יכול לגרד משהו מהנבחרת עגלות שלנו זה אבקוסיס,הנבחרת צריכה לשחק כמו בני יהודה שלו,לבוא אנדרדוג להסתגר ולעקוץ במתפרצות.
    כל השאר זה להביא עוד ממה שכבר היה לנו המשך שנים.

8. Raulito Madridista

בעבר היו מאמני ליגה בולטים במשך שנים והשנה אין ממש כאלה חוץ מברק בכר. אני בהחלט חושב שיילכו על אבוקסיס שאין לו תקריות יוצאי דופן והיה שחקן עבר גדול. זה ירגיש לי החמצה מסוימת לא לראות אותו פותח את העונה הבאה עם הפועל באר שבע ומנסה לשנות קצת את סגנון הכדורגל שלה ולהיאבק לפחות על המקום השני אבל כנראה שזה מה שיהיה. אם אייל ברקוביץ' היה במשך העשור הזה לוקח כמה קבוצות סבירות בליגה ושורד איתן במקום להמשיך ב-'אופירה וברקו' אני חושב שכן היו מתייחסים אליו. אבל לא הייתי נותן לו יותר מחודש בלי עימות וכאלה. תמיד מחכה איזה מועמד לא ברור כמו לואיס פרננדס או הרצוג עצמו, שבעצם מה עשה בנבחרת?
    אגב אף אחד לא מדבר על זה אבל שחקן שכן הייתי רוצה לראות בנבחרת זה אצילי ואני מניח שהפרשה הזו תשפיע גם אם לא מדובר במשהו פלילי. מניח שיונתן כהן יזומן ושון וייסמן יקבל קצת יותר הזדמנויות אבל אין רענון. אוטוטו בהפועל יתחילו גם קמפיין 'אלטמן לנבחרת', תסמכו עליהם :)

9. DRORIKO Member

לפרננדס לפחות היה ניסיון באימון. אנדי הרצוג היה עוזר מאמן ומאמן של נבחרות צעירות. בכל מקרה אנחנו סתם עושים פה דאחקות, ברקוביץ' אפילו לא נחשב למועמד בהתאחדות. זה יהיה ככל הנראה בכר או אבוקסיס. אני מהמר על השני. גם ככה זה נראה שהוא לא בדיוק עושה חיים בבאר שבע.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בראיה אחורה,אני מעריך מאוד את העבודה של פרננדז,ראה כמה השחקני הגנה שלנו מוגבלים,וניסה לחשוב מחוץ לקופסא לרענן את הנבחרת.
    מאז אנחנו תקועים אם אותם שחקנים שנכשלים קמפיין אחרי קמפיין.

11. robertocarlos.m Member

מאז שלמה וארבעת הקמפיינים הרצופים שלו, כל מאמן ישראלי קיבל שני קמפיינים ברצף(להוציא את אלישע) והזרים רק אחד
    נילסן-1
    גרנט-2
    קשטן-2
    פרננדז-1
    גוטמן-2
    אלישע-1
    הרצוג-1

EsheD אוהב/ת את זה.
  12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent.ftlv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19399740_1708101875896906_398926363791916214_n.Xxx?_nc_cat=104&_nc_sid=2d5d41&_nc_ohc=GS12gnprhRMAX8lJizc&_nc_ht=scontent.ftlv3-1.fna&oh=1abeb3caee310c58db54960b5e35ae7f&oe=5F1B5483

13. קשר שמאלי Member

רק לא ברקוביץ' החלאה, שלא יגשים את החלום הכי גדול שלו. סומך על אוחנה

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדין לא מבין מה ההיגיון להחליף מאמן עכשיו.
    הנבחרת תתכנס עוד כמה חודשים, ממש סמוך לצמד המשחקים מול סקוטלנד, איזה יתרון יהיה למאמן החדש, בטח בכמה ימים של הכנה, על הרצוג שכבר מכיר את הנבחרת והסגל וגם את סקוטלנד?
    למה לא לתת להרצוג לסיים את הפלייאוף ואז להחליט איך מתקדמים?

Sturridge, oFiRzZz ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  15. DRORIKO Member

כתבתי פה לפי כמה כמה שנים על הערבוב בין התקשורת להתאחדות, על טשטוש הגבולות ביניהם. היו״ר התחלף אבל התרבות נשארה אותה תרבות. בוא נגיד שלאורן חסון יותר חשוב למצוא חן בעיני רז זהבי ושלמה שרף מאשר הכדורגל הישראלי. הכל פה זה עסקונה ואינטרסים. תוסיף לזה גם שנאת זרים קיצית וקיבלת אחלה מתכון.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.