נבחרת ישראל ::תם הקמפיין, מקום רביעי עם 23 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏24/1/06.

1. Emil Member

הבעיה נמצאת בזה שהדרגים הם ליצנות לשמה, ודרג ב' לא אומר כלום
    אם 10 עד 18 הראשונות הן דרג ב', בדרג ג' נוכל למצוא נבחרות לא קלות. נדמה לי שאירלנד למשל, שבקמפיין שעבר החשבנו כ"נבחרת חזקה" תהיה בדרג ג', סרביה, אולי טורקיה (לא בדקתי, אני מעריך). את צפון אירלנד, אנחנו רוצים? (רמז: תבדקו מה הם עשו בקמפיין הנוכחי)

תעזבו שטויות, תחכו להגרלה. דרגים זה כלום, ההגרלה זה מזל, אפשר להיות דרג א' ולקבל הגרלה קשה ודרג ג' ולקבל הגרלה קלה

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/07
  2. Macaclister Member

אמיל אני גם חושב כמוך בקטע שהדרג ב' הוא שטות גמורה,כי אין הבדל בין נבחרות דרג ג' לנבחרות דרג ב',אבל אני לא מסכים שכל הדרגים הם שטויות,העלייה מדרג 4 לדרג 3 השפיעה עלינו בצורה עובדתית ותראה את הנבחרות בדרג 4 בהשוואה לאלה שבדרג 3 ו-2,פשוט בלתי אפשרי לקבל קבוצה מדרג 4 שאתה יודע שהיא יותר חזקה מקבוצה מדרג 3 או 2,במובן מסויים הדרגים משפיעים,אפילו משפיעים מאוד.

3. bayer04 Member

כל הקטע עם הדרגים זה בולשיט אחד גדול. אין שום קשר בין יכולתן של הנבחרות לבין הדרגים. אני יכול להביא לכם הרבה נבחרות דרג ג' שטובות יותר מנבחרות בדרג ב'.

4. avilevi Member

5. iverson13 Member

אתר מוכר אבל פה זה לא המקום..לך לפורום נערים ניראלי אפילו שכבר אמרו שיש את האתר שם אבל בכל מקרה תודה.

6. number 1 Member

7. burning soil Member

טוב אז הנבחרת משיגה 6 מ-6 בשני המשחקים האחרונים, סך הכל יפה מאוד לנבחרת שלנו.
    הגיע הזמן שננצח נבחרת טובה מאיתנו אחרי 8 שנים.

ברדה שכולם תהו למה הוא בנבחרת הוכיח שהקרדיט שהוענק לו מוצדק, כמה שיותר שחקנים
    באירופה - יותר בריא לכדורגל שלנו. לא יודע מה רמת הליגה השניה בשוויץ וכמה היכולת של
    אוחיון טובה שם, אבל ברור שהוא מתאים לרמות האלה יותר משחקני ליגה בינוניים אצלנו, מה
    גם שדרך שוויץ אפשר להשתדרג לקבוצות הגדולות בשוויץ או לליגות גדולות יותר באירופה.

סך הכל אני מבסוט מקשטן על הצערת הנבחרת ומספר השערים הרב יחסית שכבשה הנבחרת,
    אם לא היו את הפאלטות מול אנגליה וקרואטיה היינו יכולים להגיע ליורו, אבל בתכלס לא הגיע לנו
    עכשיו דרך דרג ב' אפשר לקבל הגרלה נוחה יותר, אבל לא נראה לי שהשחקנים שלנו עדיין
    מסוגלים לעמוד בלחץ שיהיה עליהם במוקדמות מונדיאל 2010.

8. M_T_A Member

זאת פעם ראשונה בכל טורנירי המוקדמות שלנו באירופה שאנחנו בדרג כ"כ גבוה.
    יהיה מעניין לראות איך זה ישפיע על הבית שנקבל. אני כבר לא יכול לחכות להגרלה...

9. roeiuzan Member

מתי הגרלת מוק' מונידאל 2,010?

10. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

יום ראשון.

קבוצות הדירוג לקראת ההגרלה בראשון ::

אחרי 2 הניצחונות על רוסיה ומקדוניה, ישראל קיבלה 145 נק', שמציבים אותה במקום ה-26 בעולם, וה-18 מבין הנבחרות האירופאיות, שמבטיח דרג ב'.

דרג א': איטליה (אלופת העולם), ספרד, גרמניה, צ'כיה, צרפת, פורטוגל, הולנד, קרואטיה ויוון. דרג ב': ישראל, אנגליה, טורקיה, רומניה, פולין, רוסיה, סקוטלנד, בולגריה ושבדיה דרג ג': נורבגיה, אוקראינה, סרביה, דנמרק, צפון אירלנד, אירלנד, פינלנד, שוייץ ובלגיה. דרג ד': סלובקיה, בוסניה, הונגריה, מולדובה, וולס, מקדוניה, בלארוס, ליטא וקפריסין. דרג ה': גיאורגיה, אלבניה, סלובניה, לטביה, איסלנד, ארמניה, אוסטריה, קזחסטן ואזרבייג'ן. דרג ו': ליכטנשטיין, אסטוניה, מלטה, לוכסמבורג, מונטנגרו, אנדורה, איי פארו וסן מרינו.

11. Don Joan Roman Member

בא לי בטוב
    איטליה
    ישראל
    בלגיה
    קפריסין
    ארמניה
    לוקסמבורג

גם בית קל וגם אהובתי הנצחית מגיעה לארץ

12. Number 8 Member

מצוין. אולי לא עלינו ליורו, אבל אפשר להתנחם בכך שקיבלנו נקודות, עלינו למקום ה-18 באירופה (טיפוס של 11 שלבים!) ואנחנו בדרג השני, בניגוד להגרלת מוקדמות היורו, בה היינו בדרג הרביעי.
    על הנייר, אנחנו יכולים לקבל בית בינוני, בניגוד מוחלט לבית עם אנגליה, קרואטיה, ורוסיה. כל הנבחרות בדרג הראשון יותר טובות מאיתנו, על זה אין ספק, ובדרג השלישי, אנחנו באותן כוחות איתן פחות או יותר, על הנייר. בקשר לשאר, אני לא רוצה לזלזל, אך אנחנו אמורים וצריכים לנצח אותן. בכל מקרה, לא נקבל בית סופר קשה, ועם קצת מזל, אפשר לקבל בית ניתן לעבירה, במיוחד בתנאים שנוצרו.

13. חל יל Member

אנחנו אשכרה האנדורה של דרג 2.

14. אלי מתחן Member

עדיף להיות האנדורה של דרך 2 מאשר האנדורה של דרג 5

15. חל יל Member

אם כבר, א זהתכוונת מאשר איטליה של דרג 5