נבחרת ישראל ::תם הקמפיין, מקום רביעי עם 23 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏24/1/06.

1. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

במהלך הקמפיין של מוקדמות יורו 08', ישראל הכניסה לעצמה סכום של 23,838,800 מיליון ¤, והרווח אחרי ניקוי ההוצאות הוא: 7 מיליון ¤.

http://www.haaretz.co.il/hasite/images/printed/P231107/s.0.2311.1.1.9.Xxx

2. royi_t32 Member

בגלל האופטימיות הענקית שאתם מדברים נכשלנו באליפות אירופה לצעירים.
    כל הדיבורים האלה וכל היתר של האופטימיות, ושלא תבינו אותי, אופטימיות זה טוב אבל לא יותר מדי, כמו למשל שלפני האליפות התקשרות סימנה אותנו כמועמדת לבייג'ינג אם קצת מזל זכייה בגביע.
    תבינו, לעומת הכישרון אנחנו בלחץ בדרג השני אבל אני לא רואה אותנו מנצחים בבית ובחוץ נבחרת בדרג נעלינו וגם אני לא רואה אותנו מנצחים נבחרת בדרג שלנו, למרות שלא נפגוש אותה. אנחנו מנצחים בלחץ 2-3 נבחרות בדרג ג'. אז בשביל מה ההיסחפות.
    אנחנו חייבים לקבל הגרלה מצויינת בשביל לעלות או להיות בפלייאוף והרבה מאוד מזל. הדירוג עשה עימנו חסד גדול שלקח אותנו לדרג ב' ועם קצת מזל אפשר להסתנן לפלייאוף ועם תפילות רבות מאוד והרבה מאוד מזל אפשר לגבור על אחת מהדרג הראשון בפוטופיניש.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהדרג הראשון צריך את הולנד או צ'כיה בעדיפות ראשונה, ספרד ויוון עדיפות שנייה, וקרואטיה, צרפת ופורטוגל כשלישית. חייבים להימנע מגרמניה ואיטליה.

מהדרג השלישי הנבחרות החלשות יותר נראות שוייץ, אירלנד וצפון אירלנד. נורבגיה בעלייה, כמו גם אוקראינה ובעיקר פינלנד. על דנמרק כל מילה מיותרת ובלגיה סימן שאלה גדול, יכולה להיות הנבחרת המושלמת עבורינו ויכולה גם לנצח פעמיים.

אתם מדלגים על הדרג הרביעי למרות שגם בו לא חסר מוקשים, מקדוניה ומולדובה הן החלשות שם. קפריסין נתנה קמפיין טוב מאוד, בלארוס מראה סימני עלייה לאחרונה, סלובקיה מסוכנת ובוסניה בכלל השם הכי מפחיד בדירוג. ליטא ווילס והונגריה הן שלוש נבחרות שרק אלוהים יודע איך ייראו.

אפילו בדרג החמישי יש שמות מפחידים. אסור לקבל את גאורגיה, אוסטריה, לטביה או איסלנד. ארמניה ואזרבייג'אן הן החלשות. אלבניה קזחסטן ואף סלובניה גם נבחרות שאפשר לקחת מהן 6 נקודות.

מכל הדברים, אותי הכי מפחידה מונטנגרו בדרג השישי, הנבחרת הזאת לא נופלת מישראל מבחינת כישרון, ואחרי קרואטיה וסרביה תתפוס בקרוב את המקום השלישי בין היוגוסלביות לשעבר. רצוי גם לא ליפול על ליכטנשטיין שפתאום מתחילה להיראות כמו יותר משק חבטות ואסטוניה שעשתה לנו צרות בבית. אם כי בכל מקרה חוץ ממונטנגרו, כל נבחרת בבית הזה היא נבחרת של 6 נק', אם אנחנו באמת מתכוונים לעלות כמובן.

4. Macaclister Member

היסטורית,למרות שעשינו את זה פעם אחת זה היה לפני הרבה זמן (38 שנה עכשיו בלי טורניר גדול) ועוד העפלה תיחשב כהיסטורית... מה שגם אז היינו חכמים על חלשים כי היינו משתתפים במוקדמות של אסיה או אוקיאנה אם אני זוכר טוב...

5. SeRgInHo Member

אני דווקא הייתי רוצה להימנע ממפגש עם קרואטיה בדרג הראשון. גם בגלל שהיא נבחרת לא כ"כ אטרקטיבית (מבחינת שמות), אבל בעיקר בגלל שאין לנו סיכוי לגרד מהם אפילו נקודה.
    להימנע בכל הכח מהמפגש עם איטליה, גרמניה ופורטוגל וצ'כיה. מול שאר הנבחרות (הולנד, צרפת ויוון) אני מאמין שאפשר להוציא לפחות נקודה, ועם קצת אומץ גם ניצחון ביתי.
    בדרג השלישי אסור אסור אסור לקבל קודם כל את הסקנדינביות (אין צורך להגיד למה, כן?) ואת סרביה. כל שלושת הנבחרות טובות מאיתנו לפחות בכמה דרגות. שוויץ ובלגיה האפורות יתקבלו בברכה. פינלנד משום מה קצת מפחידה אותי, לא הייתי רוצה לפגוש אותה. מאירלנד וצפון אירלנד אי אפשר לדעת מה לצפות, כך שעדיף לא לקבל אותן. אוקראינה תהיה דווקא הגרלה לא רעה.
    בדרג 4 האפשרות הכי רצויה זאת מקדוניה ומולדובה. כל שאר הנבחרות הם מוקשים רציניים.
    בדרג 5 להימנע קודם כל מהמפגש מול גאורגים (יש להם מגרש מאד קשה יחסית לדרג 5. גם הגדולות ביותר מתקשות שם, וראינו איך היא הרסה לסקוטלנד), אוסטרים וסלובנים. קזחים גם יכולים להיות מוקש רציני, ומכל השאר אנחנו אמורים להשיג בקלות את שש הנק'. רצוי לקבל את האזרים או ארמנים.
    דרג 6 באמת שלא צריך להרחיב הרבה. חוץ מהמונטנגו וליכטנשיין, כל אפשרות תתקבל בברכה.

הבית האופטימי:
    יוון
    שוויצריה
    מקדוניה
    אזרבג'אן
    סן מרינו

לא לעלות מבית כזה יהיה כישלון, חד וחלק. לא עוד תירוצים זולים.

הבית הפסימי:
    איטליה
    דנמרק
    סלובקיה
    גרוזיה
    מונטנגרו

אפשר יהיה לארוז את המזוודות עוד לפני שהטורניר יתחיל.

הבית הריאלי:
    פורטוגל
    אוקראינה
    בלארוס
    איסלנד
    מלטה

בית לא קל, אבל גם כן אנחנו צריכים לשאוף לשמור על הבית, ואולי לתפוס את המקום השני.

6. George Best Member

על מה אתה מדבר?
    נבחרת שוויץ טובה מנבחרת ישראל,
    להגיד שאם לא נעלה מבית כזה זה פספוס כי זו הגרלה מצוינת - ניחא,
    אבל כישלון?למה בדיוק?
    יש בבית הזה 2 נבחרות טובות ממך, עלייה של ישראל מכל בית תהיה הפתעה גדולה והישג גדול.
    כישלון?מה אנחנו, אנגליה?

7. SeRgInHo Member

מה? למה מי זאת יוון? יכולת ממש לא משכנעת במוקדמות האחרונים, ואין לי ספק שאם אופ"א לא מסדרת לה בית קליל היא גם הייתה עכשיו מחוץ ליורו.
    במוק' 2006 אוקראינה, דנמרק וטורקיה עשו ממנה צחוק. סתם נבחרת בינונית +. בלי אליפות אירופה לפני שלוש שנים היא שווה דרג 4.
    שוויץ ממש לא טובה מאיתנו, נבחרת מאד אפורה שאנחנו צריכים לשאוף לנצח. תוציא ממנה את פריי והיא תתקשה לנצח גם את לוקסמבורג.
    אם באמת יצא לנו ביתכזה, לא רק שאנחנו צריכים לעלות, אלא גם לנסות להשיג את המקום הראשון.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מי זאת יוון? מי זאת ישראל? אנחנו בקושי את רוסיה, כאשר רמת גן מלא, מצליחים לנצח.
    לגבי שוויץ, שאני אזכיר לך שבקמפיין הקודם הצלחנו בקושי רב לחלץ ממנה שתי תוצאות תיקו?

9. George Best Member

תמשיך לזלזל בשוויץ ויוון, הם ימשיכו לזכות ביורו במגרש של המארחת, לסיים ראשונים במוקדמות, בנבחרת שהגיעה לשמינית גמר המונדיאל בלי לספוג שער,
    ביתר שחקני שוויץל הוציא את פריי,
    הרי שכחתי שיואב זיו, גל אלברמן ועומר גולן - אוכלים בלי מלח את שחקני יוון ושוויץ(המון שחקנים בבונדסליגה).

10. SeRgInHo Member

לא אומר שאנחנו אימפריה, אבל יוון זאת באמת נבחרת בינונית שנמצאת איפה שהיא נמצאת בגלל אותה אליפות אירופה. וכן, לדעתי היא לא טובה יותר מישראל (אוי, אם גם היה לנו מאמן על הקווים).
    בקושי רב לחלץ תיקו? מילא בבאזל, אבל בר"ג היו שם החמצות מסמררות שיער של גולן וחיזבללי, כך שמי שיצאה מפה במזל זאת שוויץ.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חבר'ה בקרוב יפתח דיון חדש של הנבחרת לקראת הקמפיין הבא אז לכל מי שיש מה לומר בקשר להגרלה מחר שישתדל להתאפק קצת...

12. SeRgInHo Member

תגיד, זה שהיא זכתה בטורניר אחד מצביע על משהו? היה לה שם לא מעט מזל, צריך להודות. גם פורטו זכתה פעם באלופות, גם בורו בזמנו הגיעה לגמר אופ"א...
    ו-וואו, שוויץ הגיעה לשמינית גמר מונדיאל. ואוקראינה הגיעה לרבע. זה אומר שהיא בין שמונה הנבחרות הוטובות בעולם? שהיא יותר טובה מישראל? נו באמת...
    ומה זה קשור שיש לשוויץ המון שחקנים בבונדסליגה? ולצפון אירלנד, אירלנד ו-ווילס יש המון שחקנים בפרמיירליג. הם טובות יותר מישראל? לא.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

תם הקמפיין ואיתו נסגר הדיון. נפתח דיון חדש לנבחרת.