נבחרת ישראל: תם קמפיין מאכזב מאוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏25/11/07.

1. Don Joan Roman Member

כמו שאמרתי תנו לי שפירלו, גאטוסו, פאנוצ'י, קנבארו, בופון, קייליני, זמברוטה ואם אפשר גם את טוטי ואלכס דל פיירו(מצידי שיחזרו ק למשחק בארץ) על הדשא ברמת גן ואני מבסוט.

2. סמואל אטו Member

אני לא מבין אתכם.
    ביום טוב של קשטן אפשר לנצח את כל אחת מהנבחרות בדרג ב'.
    יש לנו נבחרת מוכשרת מאוד ממה שמציירים אותה,הבעיה היא בסגנון הכדורגל. אני לפחות חושב שאם נשחק התקפי ועל הקרקע נוכל להוציא נקודות מול כל נבחרת.

3. Hen Cohen Member

יוון
    ישראל
    פינלנד
    סלובקיה
    ארמניה
    סן מרינו

אם מבית כזה לא נעלה אין לנו בכלל מה לדבר בכלל.. אפשר לסגור תנבחרת.

4. איגור .פ. Member

לדעתי בואו נחכה להגרלה ואז כבר נסתכל מה טוב בשבילנו מה רע בשבילנו,ההגרלה טובה או לא.

אני די בטוח שאנחנו מקבלים גם את דנמרק וגם את אוסטריה

5. King Kenny Member

אם לא הייתה הפתעה, אז איך אתה קורא לזה שרוסיה עלתה ליורו במקום אנגליה?

6. Spanish Weapon Member

גם הבית שהכי קשה פה על הנייר הוא לא בלתי עביר בעליל, שזה מה שמעודד אותי לקראת הקמפיין
    וההגרלה עצמה.
    אני אחזור על מה שאמרתי כבר לפני

זה הבית הקשה ביותר שישראל יכולה לקבל :
    איטליה
    נורבגיה
    סלובקיה
    סלובניה
    מונטנגרו

הבית הקל :
    יוון
    בלגיה
    מולדובה
    אזרבייג'ן
    אנדורה

7. M_T_A Member

הדבר העיקרי שאנחנו מרוויחים מהדרג השני הוא שלא ניפול לבית מוות עם צרפת ואיטליה..
    כל הנבחרות בדרג השלישי עבירות בהחלט, גם אלה שעדיפות עלינו וגם אלה שפחות.
    מכל נבחרת שם אפשר לקחת 4 נקודות. אבל רק לא דנמרק, בחייאת..
    אני כבר לא יכול לחכות ל6 בערב..

8. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

אתה צודק טעות שלי. שחכתי לגמרי מזה חח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    נו בסדר אז הפתעה אחת, אבל זאת אנגליה לא לשכוח, הכל יכול להיות איתה.

אי אפשר לצאת איתם בבית כזה, כי צרפת ואיטליה באותו דרג.

אני כמוך, כבר לא יכול לחכות עד ל-6, נקווה שלא ידפקו אותם הפעם ונקבל בית כמו שצריך.

9. A. Arshavin Member

לפחות מאנגליה נמנענו, אני מקווה לא לקבל את ספרד, איטליה, או גרמניה.

ד"א, כמה עולות למונדיאל מהבית?

10. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

הקבוצות שמסיימות במקום הראשון עולות אוטומטית למונדיאל. ו-8 הקבוצות בעלות המאזמן הכי טוב במקום השני, מתמודדות בינהן על הזכות להיות בדרום אפריקה (הקבוצה שסיימה במקום השני ויש לה את המאזן הכי גרוע לא תעלה להצלבה).

11. number 1 Member

לא משנה מה תהיה ההגרלה, כל בית שנקבל הוא עביר.
    זו ההזדמנות הגדולה ביותר שלנו מאז שעברנו להתמודד באירופה:
    גם דור צעיר מוכשר שכבר הוכיח שהוא יכול לעלות לטורניר גדול שמעולם לא העפלנו אליו קודם, אליפות אירופה לנבחורת עד גיל 21(למונדיאל העפלנו לפני 37 שנים, קשה להשוות בין הזמנים).
    וגם הזדמנות אמיתית לקבל בהגרלה רק יריבה אחת שחזקה מאיתנו באופן משמעותי. האמת שבעבר כבר קיבלנו בתים בסגנון כמו זה שאנחנו עשויים לקבל עכשיו - עם ספרד כראש בית ואנחנו והאוסטרים ראש בראש על המקום השני. פעם הצלחנו להתברג במקום השני וחטפנו בפלייאוף, ופעם נמנעה מאיתנו ההעפלה לפלייאוף רק בדקה ה-90.
    רק "בקשה" אחת יש לי מההגרלה - רק לא דנמרק... אמנם הם די נחלשו בזמן האחרון וזאת לא אותה הדנמרק, אבל אין לי ספק שהשחקנים יקבלו פיק ברכיים לשמע היריבה, אפילו שרובם היו רק נערים בקמפיין ההוא.

12. Andres Iniesta Member

הבית הקל ביותר לטעמי:
    יוון/קרואטיה- יוון היא אמנם אלופת אירופה, אך היא ממש לא משתייכת לאריות אירופה (צ'כיה, ספרד, גרמניה...), ואני מאמין שאפשר לסחוט מהם 2 תוצאות תיקו. לגבי קרואטיה, בקמפיין האחרון אנחנו נתנו להם פייט די רציני, כשהובלנו 1:0 במשחק בר"ג ורק שטות נוראית של תומר בן-יוסף מנעה מאיתנו תיקו מכובד. גם במשחק בזאגרב שיחקנו לא רע, וללא "דודו" הנהדר היינו יכולים להוציא תיקו.
    פינלנד- נבחרת די אפורה, לא מרשימה בכלל, ואני חושב שלמרות "קללת הסקנדינביות" שמכה בנו פעם אחר פעם, עדיף לנו לקבל אותם.
    ווילס- לא משחקת משהו, נבחרת חלשה למדי.
    אזרבייג'אן- נבחרת חלשה מאד, סיימה במקום האחרון בבית 1, מתוך 8 קבוצות, ועם 6 שערי זכות בלבד.
    סן מרינו- נבחרת עלובה, סופגת תבוסות על ימין ועל שמאל, לא מאיימת על אף אחת, בקושי עוברת את החצי. כדאי מאד לקבל אותם.

והבית הקשה ביותר:
    צ'כיה- הנבחרת המפלצתית שספגה רק 5 שערים במוקדמות היורו (המאזן הטוב ביותר). נבחרת דרסנית וחזקה שאני מאד מאד חושש ממנה. מקווה מאד שלא נתקל בה.
    שוויץ- נבחרת חזקה, יש ממה לחשוש. בקמפיין הקודם של מוקדמות המונדיאל הם עלו ברגע האחרון על חשבונינו, נקווה שלא נוגרל איתם הפעם.
    סלובקיה- היה לה קמפיין די מוצלח של מוקדמות היורו, היא כמעט ועקפה את אירלנד המרשימה. כדורגל טוב יש להם ואני חושב שעדיף לא לקבל אותם.
    סלובניה- נבחרת לא רעה בכלל, מקווה שלא נקבל אותם, למרות משחק ההתקפה החלש שלהם.
    מונטנגרו- כמו שכבר אמרו פה לפניי, עלייה בדרג או שניים, זה רק עניין של זמן. נבחרת מעולה יחסית לדרג השישי, ולטעמי היא לא נופלת ממחצית מקבוצות הדרג החמישי.

אל אל ישראל!

נערך לאחרונה ב: ‏25/11/07
  13. Hen Cohen Member

באיזה ערוץ משדרים את ההגרלה?

14. King Kenny Member

ההגרלה משודרת בערוץ 1.

15. Mr.Eko Member

מאוד הייתי רוצה לראות את ספרד בישראל למרות שזה יהיה מאוד קשה להתמודד איתם אבל בכדורגל הכל יכול להיות.