נבחרת פורטוגל - אם לא עכשיו אז אימתי?

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י שגיא, ‏26/5/10.

1. שגיא Guest

לדעתי פשוט היה מדובר בשתי עבירות של צהוב. במקרה הן היו במרווח של דקה אחת מהשניה.

2. GiladG2 Member

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/5849554/
    הוא קיבל צהוב ראשון על הערה או דיבורים מיותרים אל השופט לאחר הגול של פורטוגל. עם חידוש המשחק הוא נכנס חזק בברך של דודה. שבוע שעבר הוא איים לפרוש מהנבחרת בעקבות הביקורת של מילה, ואתמול הוא פשוט מוציא את עצמו מהמשחק, במשחק ידידות שנועד להכין את הנבחרת. לא בטוח שכדאי לבנות על קמרון שתיתן פייט להולנד ודנמרק.

התוצאה די משקרת סה"כ והיא כזו אולי בגלל אותו חסרון מספרי. אחרי השער השני הם מיעטו ליצור התקפות ושיחקו על מתפרצות לעבר רונאלדו (שהגיע להרבה מצבים, כמו נגד ורדה, ולא הצליח לכבוש) ונאני שהיה טוב וכבש שער יפה וטיפוסי. הכניסה של פאביו קואנטראו למשחק הוסיפה הרבה חיים לאגף השמאלי, בניגוד לאגף הרדום של פאולו פריירה \ מיגל.
    קירוש עושה יותר מדי שטויות בשנתיים האחרונות. יהיה להם קשה לגבור על נבחרות איכותיות ופיזיות מהם. אני לא רואה איך פורטוגל מגיעה לשלבים הגבוהים ביותר, אלא אם כן רונאלדו יתפוס את מונדיאל חייו.

3. xavi6 Member

אני לא חושב, לדעתי אתם מזלזלים בפורטוגל יותר מידי. היא נבחרת מאוד צבעונית וגם חזקה הגנתית, שאם תשחק בצורה שהיא יודעת-היא לדעתי יכולה לקחת. כשיש לך שחקנים כמו רונלדו, דקו, נאני וסימאו, אתה יכול להכניע כל הגנה. השאלה מה עם השאר ואם הם יתעלו על עצמם. איפה מאוטיניו? אני זוכר שרצינו להביא אותו נואשות כמחליף לדקו ואני אישית דיי תופס מהבחור. נעלם מהבמה הגדולה לאחר היורו.

4. שגיא Guest

מוטיניו זומן לסגל הרחב שקיירוש זימן שכלל 30 שחקנים אבל מראש זומן רק כגיבוי למקרה שאחד משחקני הסגל הבכיר לא יוכלו להצטרף. גם במוקדמות הוא נלקח בחשבון ולדעתי שותף ב3-4 משחקים רק כמחליף.

5. Pipe Member

לפורטוגל יש את השחקן הכי טוב בעולם אך גם הרבה מאוד בינוניות בסגל. חלוץ below par, מגנים לא איכותיים וקישור שמורכב משחקני הליגה הפורטוגלית, כאלו שעבר זמנם (דקו? באמת? אנחנו לא ב2005 יותר) או כאלו שזמנם מעולם לא הגיע (סימאו). בנוסף, הם קיבלו את ההגרלה הקשה ביותר בכל הטורניר (בית עם ברזיל וחופ"ש, מפגש פוטנציאלי עם ספרד בשמינית) ושלא לדבר על כך שהמאמן שלהם חולה נפש. לא מצפה מהם לעשות שום דבר מיוחד אלא אם כן רונאלדו will go lebron on everybody's asses, דבר שכמעט בלתי אפשרי בכדורגל.

6. xavi6 Member

שון, מדובר בטורניר. המון שחקנים "גמורים"מציגים יכולת מעולה בטורנירים האלה (פודולסקי אשכרה חלוץ אימתני), כי לא מדובר בעונה שלמה, מדובר בפרק זמן קצר וסה"כ 8 משחקים במקרה הטוב. גם דקו יכול לתת 8 משחקים מעולים.

לגבי סימאו אני לא אתווכח איתך, דיברנו על זה בעבר. טוב שחזרת לבקר, התגעגעתי גרוזיני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/10
  7. cazzo Il Capocuoco

לא נראה לי שהוא גרוזיני....

8. ArsenalFan Member

בסקיי ניוז הודיעו שנאני לא ישחק במונדיאל בגלל פציעה בכתף.

מכה לא פשוטה לפורטוגל.

9. 亚历山大帕托 Member

אתמול קראתי שהפציעה קלה והוא ישחק. בכל מקרה, מקווה שהוא לא יהיה שם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/6/10
  10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאני?? הרבה הוא לא תרם עדיין לפורטוגל..אולי עדיף בלי החיקוי של כריסטיאנו שבנבחרת כל משחק שראיתי הוא לא ממש תרם..(במיוחד ביורו האחרון שאשכרה היה השחקן הכי טוב..של היריבה)

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/10
  12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

נכון שהוא לא תרם, אבל מי אמר שזה לא יקרה במונדיאל הזה? הוא נמצא בכושר מעולה בהתבסס על יכולותו במנצ'סטר והייתי בטוח שהוא ורונאלדו יהוו איום משמעותי על בית המוות.

חבל.

13. cazzo Il Capocuoco

לפי התקשורת הפורטוגזית רובן אמורים יהיה מחליפו של נאני בסגל של הנבחרת.
    http://www.abola.pt/img/fotos/benfica/rubenamorim4.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/10
  14. THE STRETFORD END Member

amirb91

אולי עדיף להם בלי החיקוי של רונאלדו?

אני מניח שלא ראית את נאני בחודשים האחרונים במדי יונייטד,
    לרגעים הוא אפילו השכיח את רונאלדו.
    בלי קשר,הוא לא חיקוי של אף אחד ורונאלדו יש רק אחד,
    נאני ובזכות עצמו כדורגל מצויין ופורטוגול קיבלה מכה גדולה מאוד עם הפציעה שלו.

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שלא ראיתי אותו הרבה בחודשיים ואני מדבר איך הוא רק בנבחרת...זה נראה כשהוא משחק שהוא חייב להוכיח את עצמו ולהוכיח לאנשים כל פעם מחדש..ולרוב זה הסתיים עם איבודי כדור או בעיטות מרחוק שלא הועילו...בנבחרת הוא לא כזה משמעותי ולדעתי לפחות פורטוגל נראית ותיראה יותר טוב בלעדיו...