נבחרת קרואטיה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Dyer, ‏6/6/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם אחרונה שבדקתי הנושא של הדיון הזה היה נבחרת קרואטיה. זה שהיא שיחקה מול דנמרק לפני שבוע לא אומר שאתה צריך לכתוב פה את מה שאתה חושב על הסיכויים של דנמרק ביורו.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכה קשה נפלה על קרואטיה ואני מתפלא שלא כתבו על כך עדיין: סטיפה פלטיקושה לא ישחק ביורו בגלל פציעה בירך ובמקומו יזומן ולדימיר ואסילי, שוערה של וארטקס. עדיין לא ברור אם יחליפו את פלטיקושה בשער טומיסלאב בוטינה או דידוליקה.
    http://www.euro2004.com/MultimediaFiles/Photo/Euro2004/NewsE04/190605_BIGPORTRAIT.Xxx
    חוזר מבואס ופצוע הביתה. פלטיקושה.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיי היה ברור שבוטינה יחליף. בכל זאת יש לו נסיון כלשהו בנבחרת והוא גם שחקן ותיק יותר.

בלי שום קשר הוא היה זוועה היום, למזלו לא ספגה קרואטיה, מצדי שיהיה ככה בהמשך הטורניר.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx בכל מקרה אני מקווה לשיפור אצלו.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא באמת היה זוועה וממש איכזב אותי,ההדיפה המוזרה שהייתה לו לקרן ועוד כמה וכמה דברים שהוא עשה הפתיעו אותי כי כל פעם ששמעתי על השוער הזה שמעתי שהוא צריך להיות כישרון ענק.
    האמת שאתמול כל הנבחרת נראתה רע ואפילו שחקנים כמו מורנר ולאזטיץ' נראו כמו ילדים בני 4 שמשחקים נגד נבחרת צרפת..אולי במשחק הבא הם יראו יותר טוב.

5. burning soil Member

זה לא מפתיע שקרואטיה שיחקה כך וסיימה בתיקו 0-0,מלבד העובדה שעמדה
    מולה יריבה טובה,צריך לזכור שמאמן את קרואטיה אוטו באריץ'(בן ז***) שהוא
    מאמן אפור ביותר,קרואטיה היתה צריכה לנצל את היתרון המספרי שלה.

6. TariboWest Member

בקשר לאיביצ'יה מורנאר, רשמתם שהוא משחק בצד שמאל, אבל מול שוויץ הוא שיחק בצד ימין

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שזו הסיבה ליכולת הגרועה שלו.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    מורנאר הוא שחקן שמאלי שמשחק ברגל שמאל ובדרך כלל כקשר שמאלי, באריץ' העדיף לשבץ אותו כקשר ימני במשחק מול שוייץ.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי המשחקים שראיתי בפורטסמות והמנג'ר מורנר הוא שחקן ימני,ואני מאמין שגם אם הוא שמאלי שחקן ברמה שלו שמשחק בפריימר ליג ושיחק הרבה שנים בקבוצה כמו אנדרלכט צריך לדעת לשחק גם בצד לא מוכר לו ולתת הופעה יותר סבירה ממה שהוא נתן במשחק נגד שוויץ.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע הוא שהוא בכלל לא צריך לפתוח, הוא שחקן גרוע. מי שצריך לפתוח זה סרנה (שנכנס כמחליף והיה לא רע בכלל, פיתח איזה שתי התקפות) או בכלל רפאיץ'.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

פה אני מסכים איתך,במיוחד בנוגע לראפאיץ שיותר מנוסה ברמות הגבוהות[פנר ושנים על גבי שנים בליגה האיטלקית].
    גם רוסו לדעתי צריך לפתוח,לפי איך שקרואטיה שיחקו אתמול רוסו הוא בין השחקנים היותר טובים שם,למרות שהוא נראה לי מאוד לחוץ אתמול במשחק.

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוסו לא צריך לשחק. הוא היה אתמול פושר מאוד, כמו כל הנבחרת. היו כמה התקפות שהוא עצר, ובכלליות לא חסרים שמה שחקנים יותר טובים ממנו.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא זה לא נראה לי,לא ראיתי שם איזשהו שחקן שעשה משהו שרוסו או אפילו פראליה בימים שלו בחיפה לא יכולים לעשות,חוץ מזה ששמעתי שבאריץ' אמר לאיזה כתב ישראלי שהוא היה צריך לתת לרוסו לפתוח,נראה את זה משחק הבא.

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן זיו אבל אל תשכח שכל נבחרת קרואטיה הייתה חלשה מאוד, וגם רוסו עצמו לא הפגין את היכולת שהביאה לחיפה אליפויות. כל השחקנים ששיחקו, מלבד מורנאר, טובים יותר מרוסו.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שמשחק הבא באריץ יפתח עם רוסו ואז נראה,גם אני בהתחלה חשבתי שכל אלה שפתחו יותר טובים ממנו,אבל הם נתנו תצוגה ממש חלשה שאני כבר לא בטוח שהם כאלה טובים,בכל מקרה געגועי לנבחרת של סוקר,יארני,פרוזינצקי,בובאן ועוד...פשוט בושה לחשוב שאלה ואלה של עכשיו מייצגים את אותה המדינה.