נבחרת רוסיה - הדחה בשלב הבתים

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Barcik, ‏30/5/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רברוב????

אל תאמר את השם הזה לידי.

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

???

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהד טוטנהאם מאוכזב...

4. Julian Joachim Member

לגבי ניגמטולין תזכרו שגם מדובר כנראה בשחקן כדורגל הכי אנטיפאת בהסטוריה. לפי מה שאני זוכר, יש אתר (ברוסית כמובן) שמוקדש כולו לסיפורים על האישיות הנוראית של השוער הכשרוני הזה. מסתבר שלפעמים צריך גם קצת יחסי אנוש כדי להצליח (או לפחות לא לאכול שעועית לפני מחנות אימונים כדי שאף אחד לא ירצה להיות איתך בחדר... סתם אחד מהסיפורים שאני זוכר).

5. Bayer04Leverkusen Member

לא יודע הרבה לגבי רוסיה, מה שאני כן יודע שמדובר בנבחרת של מדינה ענקית עם סיכויים מאוד קלושים, וגם חוסר היציבות שלה- מעורר חשד...אני מאחל לה בהצלחה, אבל לא נראה לי שהיא תוכיח משהו ביורו הזה

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתוך וואלה:
    בנבחרת רוסיה כבר החלו להשמיע טענות לגבי השיפוט שיהיה במשחקים מול פורטוגל וספרד, "מארחות הטורניר" כביכול, זאת עוד לפני שנשמעה שריקת הפתיחה. ברוסיה מודאגים מהעובדה כי יחד איתן בבית א', הוגרלו גם פורטוגל, מארחת הטורניר ושכנתה ספרד, הנחשבת בעינהם כ"מארחת-שותפה".

הרוסים יתמודדו מול יוון במשחק הראשון, אך מייד לאחר מכן ייפגשו את ספרד (12 בחודש) ופורטוגל (16 בחודש). חלוץ רוסיה אלכסיי סמרטין טוען שהספרדים נחשבים כמעט למארחים-שותפים של הטורניר, וקרוב לוודאי שגם הם יקבלו עזרה מהשופטים.

"נושא השיפוט הוא בהחלט במחשבתנו", אמר סמרטין. "כמי שמשחק מול ספרד ופורטוגל שנראים כמו מארחות-שותפות, השיפוט צריך להדאיג אותך באיזשהו מובן. אני מקווה שהוא יהיה הוגן לגבי כל הנבחרות, ולא ישפיע על תוצאות המשחקים".

לשחקן סלטה ויגו אלכסנדר מוסטובוי לא הייתה בעיה לדבר על העניין בחופשיות. "זה ברור כי ספרד ופורטוגל ייהנו מיתרון הביתיות", אמר הקפטן הרוסי. "אני זוכר שספרד עפה ברבע גמר אליפות העולם לפני שנתיים מול דרום קוריאה, בגלל שיפוט גרוע וביתי. אני מאמין שיקרה אותו דבר גם עם פורטוגל. רוצים להעניק מדליות למדינה המארחת בכל מחיר, ועושים זאת ע"י שערים. זו פשוט המציאות ואני חושש שאין מה לעשות בעניין".

מה אתם אומרים?מכינים תירוצים?

7. burning soil Member

טוב,כנראה שאם הרוסים מתעסקים בלוחמה פסיכולוגית ולא בכדורגל,אין להם מה להציע,והם
    יודעים שאין להם שום סיכוי מבחינה מקצועית לעשות משהו ביורו הזה,לכן
    הם פונים ללוחמה פסיכולוגית(שכשרה לחלוטין) ומקווים שכך הם יוכלו להשגיג
    יתרון מסוים,בכל מקרה,יש צידקה בדבריהם שכן שיפוט ביתי יכול להתקיים לפחות
    לגבי פורטוגל.

8. eliran44 Member

לא יאמן שימו לב-ההתאחדות הרוסית הבטיחה לשחקני הנבחרת הרוסית שאם היא מנצחת את ספרד במשחק הפתיחה כל שחקן יקבל ממנה 800,000 דולר!!!
    רק בשביל זה שווה להם להתאמץ

9. BayerLeverkusen Member

כן זה באמת מדהים, זאת נבחרת לא ממש חזקה, אבל כסף - יש לה בשמיים...

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוסיה סיימה לפני דקות אחדות את משחקה נגד ספרד בהפסד 1-0 כשהם למעשה לא ממש סיכנו את שערו של קאסיאס ולא היוו תחרות לספרדים שלולא חוסר ריכוז מול השער היו מביסים את הרוסים. שרונוב גם הורחק ולא ישחק במשחק הבא מול פורטוגל, משחק שהוא "לחיים ולמוות" ביורו הזה עבור הרוסים ואבדן נקודות בו יבטיח את הכישלון בטורניר.

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

שרונוב היה היחידי בהרכב הפותח שלא משחק במוסקבה או בחו"ל.

12. Barcik Member

מזל טוב! יש לנו את המגורש הראשון של האליפות! אלכסנדר מוסטובוי נשלח הבייתה על ידי המאמן גיורגי יארצב לאחר שהטיח בו ביקורת קשה בתקשורת הספרדית לאחר ההפסד במשחק הפתיחה. דימיטרי לוסקוב צפוי לקבל את המקום שלו בהרכב.
    מישהו מהמר על כך שרוסיה לא תסיים אחרונה?

13. שגיא Guest

אין ספק בכך. הבעיות בטח שלא ישפרו את המצב. יוון ופורטוגל יכולות לנצל את זה גם כדי להגדיל את הפרש השערים שלהן. רוסיה תצטרך להיבנות מחדש אחרי היורו הזה. ברור שאלכסנדר מוסטובוי כבר לא יחזור לסגל הנבחרת הרוסית.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

החלטה נכונה של המאמן,חוץ מזה שלוסקוב הוא שחקן לא רע בכלל.
    אם שחקן מבקר את המאמן הוא צריך לדעת שהוא יקבל על זה עונש.

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא ללא אובצ'יניקוב, מוסטובוי ולוסקוב הרוסים הצליחו אתמול לנצח את היוונים המפתיעים, ובכך סיימו עם קצת כבוד וטעם טוב את הטורניר החלש שהיה להם. מה הסיבות לכישלון? מה צריך לשפר לקראת מוקדמות 2006 בגרמניה?