ניוקאסל יונייטד 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Magpie22, ‏27/7/10.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רוצה לנחס, אבל אם אנדי קארול לא יסבול מבעיית פציעות/בעיות אישיות אין שום סיבה שהוא לא יהיה שחקן לגיטימי בסגל של אנגליה תוך שנתיים לכל היותר. יש לו הכל. התלהבתי ממנו כבר כשראיתי אותו בעונה שעברה כמה פעמים בצ'מפיונשיפ, אבל היה קשה להעריך עד כמה הוא באמת טוב בשל נחיתות היריבים. היום אחרי שראיתי אותו מתמודד מול שחקן ברמתו של וידיץ' ועושה לו כאבי ראש רציניים אני בטוח שהוא יהיה שחקן-שחקן.

יש לכם כדורגל, אני מאמין שתשיגו את הנקודות שלכם במגרשים אחרים. עם עוד חיזוק או שניים עד תום חלון העברות בכלל תיראו בסדר.

2. avdz7 Member

הייתי בטוח שאנדי קרול סקוטי משום מה.
    בכל אופן השחקן הזה מאוד מרשים, בין היחידים שבאמת הרשים היום בשורות המגפייס.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה לו היום עם מי לשחק והוא ירד עד לחצי שלו לקבל כדורים ולהתחיל התקפות, אמאובי זה חלוץ של ליגת משנה וסיסקו שחקן של קבוצות תחתית בספרד, אולי בניוקאסל צריכים לשקול לשחק עם אלן סמית' קצת מאחוריו כדי שהוא יראה יותר.
    אני זוכר אותו מעונת הירידה של ניוקאסל שהוא הבקיע נגדנו שער באיסטלנדס ומסתבר שלא רק המראה החיצוני השתנה והוא רק משתפר, אחרי שבעונה שעברה הוא נתן עונה אדירה רק בגיל 20 בצ'מפיונשיפ הקשה והעונה קיבל את המספר של שירר יש עליו ציפיות לקחת את ניוקאסל העונה רחוק מקרבות התחתית, אני מקווה שהוא יעשה את זה ויהיה לאנגליה חלוץ 9 אמיתי שיכול לשחק גם עם הגב לשער ולא איזה אמיל האסקי.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה פשוט לא ייאמן איזה בלם מוגבל קולוצ'יני. מעבר לזה שהגנתית הוא חלש, גם פס קדימה הוא לא יודע לתת. בשביל מה קונים דרום אמריקאים? בלם טיפה יותר טכני בניוקאסל, והיא מבקיעה לפחות אחד במתפרצת נגד היונייטד. היונייטד שיחקו על חוף הים, וניוקאסל לא הביאו בגד ים.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי מעדיף לעלות כל בלם מהנוער ולא את קולוצ'יני. פשוט בדיחה הבלם הזה.
    שנה שלמה בעונת הירידה שלהם הוא נראה זוועה, עכשיו הוא התחיל את העונה באותה צורה.
    ניוקאסל צריכה דחוף את קמפבל בכושר משחק כדי שהוא יעוף לספסל, וויליאמסון נראה סביר דווקא.
    קשה לשפוט את הקישור והחוד של ניוקאסל על סמך המשחק הזה, הם באו להתגונן ולהעיף כדורים לקארול, יום ראשון נגד וילה יהיה אינדיקציה טובה הרבה יותר.
    יש פוטנציאל באגפים של גוטיארז וראוטלדג', זה היה ברור גם לפני פתיחת העונה, הבעייה לטווח הזמן הארוך תהיה עומק הסגל, הספסל פשוט חלש מדי.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם עם קאקה וג'רארד בקישור זה יראה אותו הדבר. כל כדור שניוקאסל עוד מצליחה להשתלט עליו בהגנה, קולוצ'יני מעיף אותו קדימה בדיוק למקום שאין בו שום ג'ורדי. זה פשוט לא ייאמן כמה הוא טיפש הבלם הזה. ועוד לחשוב שהם שילמו עליו סכומי עתק. איזה דביל.

7. ArsenalFan Member

קולוצ'יני, מה חדש? מפתיע עוד שאתם מתפלאים. קשה לצפות ליותר מדי כשזו הופעת בכורה של קבוצה חלשה מלכתחילה (בוודאי בהגנה) היחיד שקצת איכזב אותי היה ג'ואי בארטון שבקושי ניסה להיכנס למשחק, וחבל- כי כדורגל עוד יש לו קצת. אולי זה בגלל השפם הסבנטיזי. אגב, קבלת פנים מאוד פושרת מצד אוהדי מנצ'סטר יונייטד, בהתחשב בעברו.

ציפיתי לראות את השוער ההולנדי הצעיר, קרול. בכל הזדמנות שיצא לי לראות אותו, הוא הרשים.

8. StevieG Member

זה רק אני או שבארטון מנסה לראות כמו איאן ראש? ניוקאסל נאיבים, שיחקו יפה ונחמד בתחילת המשחק, אבל עם הגנה כזאת אי אפשר להשאר בפרמייר ליג. עם זאת, אני חושב שלאנדי קרול תהיה עונה גדולה העונה בפרמייר ליג.

9. THE STRETFORD END Member

בשנות ה 80 באנגליה שפם שכזה היה בעיקר סימן היכר של "הערסים" המקומיים,
    ככה שזה לא מפתיע שבארטון מחפש איזה משהו שיוכל להגדיר אותו כמו שצריך.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. StevieG Member

12. Magpie22 Member

13. Magpie22 Member

6-0 אדיר חברים.
    משחק מפלצתי של אנדי קארול. כל הכבוד לו.
    משחק ראש ברמה הגבוהה ביותר.

בינתיים אני רוצה לעדכן שאנחנו סגרנו עם קשר נבחרת חוף השנהב. צ'יק טיוטה.

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/t...ted/8935006.stm

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יא אללה איזה משחק. ויא אללה איזה שחקן אנדי קארול. רק שיישאר בריא והשמיים הם באמת הגבול. היחיד בפרמיירליג ששולט באוויר ברמה שלו זה קווין דייויס, וזו מחמאה גדולה. והוא גם הראה יופי של רגל שמאל היום בנוסף למשחק הראש, כבש שלושער ברגל עם פינישים חדים להפליא. שחקן נהדר.

ראוטלדג' היה טוב היום אבל נראה שהוא לוקה במחלת הקיצוניים הימניים השחורים המהירים של אנגליה (מחלה ידועה לשמצהhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx), שהיא קבלת החלטות לוקה בחסר ורשלנות בפעולה האחרונה. הרבה פעמים הוא הביא את עצמו למצבים נהדרים ופשוט לא הצליח לספק את התוצר הסופי.

זה חיזוק נהדר למגפייז. לצערו הרב של טיוטה אני לא רואה איך הוא מוציא מההרכב את סמית' או ג'ואי בארטון עם איך שהם שיחקו היום. מה שבטוח זה שצריך עומק בקישור המרכזי, במיוחד כשהשחקנים שלך שם כאלה כסחנים חמומי מוח. רכש מצוין למגפייז.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קארול נראה כמו גרסא משופרת מאוד של זאמורה והוא רק בן 21, אם הוא ממשיך בהתקדמות שלו הוא יכול להפוך לחלוץ עצום. נתונים פיזיים כל כך טובים וגם שליטה טובה בכדור וחדות מול השער על הקרקע זה נדיר מאוד היום, אני מתקשה לחשוב על עוד חלוץ בסגנון הזה שנראה כל כך נוח עם הכדור.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/10