ניוקאסל יונייטד 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Magpie22, ‏27/7/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בואו נחכה עם ההכתרות האלה, גם לקווין פיליפס היו משחקים נהדרים ואף אחד אף פעם לא אמר שהוא החלוץ הבא של הנבחרת.
    קארול מראה פוטנציאל טוב עוד מאז גיל 17, נראה שעכשיו הוא מתפתח והעונה הזאת תהיה מבחן גדול עבורו עם קבוצה שתהיה בחלק התחתון של הטבלה ועם הרבה משחקים בהם יעופו אליו כדורים והוא יצטרך להתמודד מול הרבה מגנים לבד.

2. Magpie22 Member

אני מסכים עם ליברפול פור אבר.
    שחקן צריך לשמור על יציבות למשך תקופה מסויימת ואז כולם יסמנו אותו חזק יותר.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא צריך להוציא אותם. תסמוך עליהם שתוך גג חודש הם יצברו מספיק צהובים/אדומים ועל כל משחק שהם ישחקו הם יבלו שניים בחוץ (בייחוד מר שפם).

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ברכות על ההצגה וניצחון גדול בקאמבק המהיר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

בהמשך למה שאיתי כתב אני רוצה לשאול על מס' 10 (ראוטלדג'?) שעושה רושם של שחקן מאוד מעניין. כמו שכתבתי כבר בדיון המחזור אני חושב שהוא מחזיק בכדור יותר מדי אבל עושה רושם שיש לו הרבה כישרון, בדיקה לא מעמיקה של הקריירה שלו ברשת מראה שהוא עוד לא ממש פרץ למרות שהיה בסגלי הנבחרות הצעירות בעברו. האם הוא מיועד להיות שחקן הרכב קבוע בניוקאסל נכון לעכשיו? הוא משחק בשני האגפים וגם באמצע או רק בימין?

סה"כ אני חושב שהייתה תצוגה נהדרת של צמד הקשרים המרכזיים יחד עם נולאן לפניהם, כשאגף שמאל נראה מצויין (למרות שהמגן קצת כבד) ואגף ימין לא רחוק ממנו בהרבה (אם כי פחות). קארול חלוץ חכם מאוד שבסגנון שניוקאסל שיחקה היום יכול לתת עונה מצויינת, לא רק משחק הראש שלו והפיניש הנהדר בכלל, אלא גם בהבנת המשחק שלו, התנועה והורדת הכדורים המצויינת עם הרגל, הראש, החזה וכו'... גם בהגנה הופתעתי ממשחק טוב של קולוצ'יני, ממנו אני לא תופס יותר מדי, אך את זה אני מעדיף לשייך ליריבה, לפחות עד שהוא יראה המשכיות רבה יותר.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק טוב של קולוצ'יני? אפילו היום למרות התוצאה לא הצלחתי להתרשם ממנו. להיפך, היום הוא ואנדי וויליאמסון הובכו כמה פעמים במחצית הראשונה עם מלכודות נבדל כושלות שבנס לא נגמרו בגול של וילה. וויליאמסון נראה כמו הטוב והיציב יותר מבין השניים הנ"ל, ההגיון שלי אומר שברגע שסטיבן טיילור או קמבל מסוגלים לשחק הם יתפסו את מקומו של קולוצ'יני. אבל כפי שידידי דאייר אמר קולוצ'יני תמיד מוצא את דרכו להרכב איכשהו...

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ההגיון. איכשהו קולוצ'יני נחשב לבלם די טוב, מה שגורם לי לתהות האם אני הוא זה שלא מבין כלום בכדורגל או בעצם זה שמכריז שהמלך הוא עירום.
    חרא של בלם, לא הייתי לוקח אותו אפילו לבית"ר (שאין ספק שצריכה בלם).

ויין ראתלג' הוא אכן מספר 10. לא שחקן כל כך צעיר (בן 25), שלא כל כך מצא את מקומו עד כה. הגיע באמצע העונה שעברה מק.פ.ר.
    יש לו כדורגל, אין ספק. הוא צריך להשתפשף עוד קצת ולדעת לשחרר את הכדור מהר יותר, והוא יוכל להיות אחלה של שחקן. אני לא בטוח אם הוא אמור לפתוח או לא, אני לא רואה מישהו אחר שיכול לשחק במקומו (מלבד גוסלינג שמן הסתם לא מיועד לפתוח בשלב זה). מעניין איך גאתרי ישתלב בהרכב (אם בכלל) כשהוא יחזור מהפציעה, למרות שכפי שכבר ציינתי אני משוכנע שהצמד סמית'-בארטון לא יוכל לשחק ביחד למשך תקופה ארוכה.

7. ArsenalFan Member

אני זוכר את ראוטלדג' עוד בתור כישרון עולה בקריסטל פאלאס, הוא נראה אז לא פחות ואולי אפילו יותר מרשים מאשלי יאנג בימיו בווטפורד. מאז הוא דישדש בהשאלות בין היתר בגלל ההחלטה המטומטמת שלו לעבור לפאר את הספסל של העופיונים. טוב שהוא זוכה להזדמנות שנייה על הבמה המרכזית. השאלה היא מה יקרה אם בן ערפא אכן יגיע והסיפור שלו עם מארסיי ייסגר לטובת ניוקאסל. אם הוא יגיע לטיינסייד, זה כנראה יהיה קודם כל על חשבונו של ראוטלדג' ודקות המשחק שלו.
    חוץ מזה, דאייר, טוב לראות אותך... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. Magpie22 Member

ואללה ואללה

העבריין עומד במילה חברים.
    שימו לב

http://www.nufc.co.uk/articles/20100822/pi...2268807_2131349

לגבי בן ארפה. כמו שזה נראה הוא לא יגיע.בכל מקרה במידה וכן אפשר להעביר את ראוטלדג' לאמצע ולנסות אותו בקישור ההתקפי. עם המהירות והטכניקה שלו אולי הוא יכול להצליח שם,שווה ניסיון.מהירות חשובה מאוד בליגה הזאת ובכלל

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/10
  9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראוטלדג' דווקא היה מיועד הרכב אצלנו, אלא שאז נפצע ואארון לנון שפתח במקומו פרץ...

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא. יש לבחור מהירות ולא הרבה מעבר לזה, הקו הימני תפור עליו. אין לו ראיית משחק, אין לו מסירות טובות, אין לו בעיטה טובה, לא רואה איך הוא יוכל לתרום יותר מדי כקשר התקפי מתחת לחלוץ. מה גם שעל אותה עמדה יש לכם את קווין נולאן שמתאים לעמדה הזו כמו כפפה.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מסכים שההגנה נכשלה מספר (בודד) של פעמים במחצית הראשונה ביציאה לנבדל ובסגירה שלה, אך אני לא חושב שהציפיות מהגנת ניוקאסל היו להרבה יותר ממה שהם הציגו (?). דווקא בקשר לשני הבלמים אני ראיתי את זה אחרת, קולוצ'יני (שבקסם תלתליו שובה את לב המנג'רים שמעלים אותו בהרכב) היה אגרסיבי יותר וניצח לדעתי בכל התיקולים אליהם נכנס לאחר הדקות הראשונות של המשחק, בראש וברגל, הוא גם סגר היטב את חבריו שהיה צורך בכך. בנוסף, באופן מפתיע, הוא גם נתן יציאה טובה קדימה ולא העיף סתם לעוד איבוד כדור כמו שעשה בעונתו הראשונה בקבוצה רוב הזמן.

לא ניסיתי פה להלל את הבחור, שכמו שציינתי אני לא מעריך אותו יותר מדי, אבל אני אישית ציפיתי ממנו לתצוגה יותר גרועה, יכול להיות שהזווית של השמש על תלתליו אמש סינוורה אותי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/8/10
  12. orivener1 Member

פבריסיו קולוצ'יני שחקן טוב מאוד שלא מוערך יותר מדי בארץ, אל תשכח שהוא נבחר לנבחרת העונה שעברה בצ'מפיונשיפ ושחקן הרכב כמעט בכל המשחקים. הוא מזומן לכל המשחקים של נבחרת ארגנטינה ולדעתי היה לו גם מקום במונדיאל.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל ברוך הבא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

אני נאלץ לחלוק עליך בגדול. יצא לי לראות אותו הרבה פעמים בקריירה שלו ואף פעם לא הבנתי איך הוא הגיע לאן שהוא הגיע. כנראה שאתה לא היחיד שחולק עלי כי עובדה שיש עדיין מנג'רים שמאמינים בו וממשיכים להביא אותו לקבוצות שלהם (ולזמן אותו לנבחרות שלהם), אבל זוהי דעתי. בעיני זה לא מקרי שאף קבוצה רצינית לא באה וחטפה אותו מניוקאסל ברגע שהם ירדו לצ'מפיונשיפ. 

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/10
  14. Pipe Member

בלם טיפש, מגושם, חסר מודעות שהדבר היחיד שהוא איכשהוא יודע לעשות - כמו הרבה שחקנים אחרים נטולי כישרון שמנסים לכפות על כך באמצעות לחימה - זה להיות אגריסיבי ולתקל.

ראיתי אותו לראשונה בקופה אמריקה ב04. נכנס כמחליף בדקות האחרונות של הגמר כשארגנטינה מובילה 2-1 על ברזיל והגידם בתוך תוספת הזמן הכשיל ברוב טמטומו ברחבה שחקן ברזילאי שעמד בכלל עם הגב לשער. ארגנטינה הפסידה בפנדלים. הייתי רק בן 14. כבר אז הבנתי אם איזה מפגר יש לי עסק כאן. הייתי בהלם כשניוקאסל החתימו אותו. ואחרי שנייה הבנתי שזה דווקא הגיוני מאוד. רק קבוצה לא מתפקדת כמו המגפייז בנושא של רכש תביא את טייטוס בראמבל האגנטינאי לאגנליה. אין פלא שהם ירדו ליגה בעונה הראשונה שלו בקבוצה.

15. orivener1 Member

מה דעתכם על קווין נולאן? לדעתי יש לו מקום מובטח בנבחרת אנגליה