ניוקאסל יונייטד 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Dyer, ‏30/5/11.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

דאגלאס הוא באמת חידה. בעונה לפני שנתיים (אליפות) אמרתי שהוא אחד מהבלמים הכי טובים בעולם שלא משחקים בליגות הבכירות, השנה הוא בעיקר חילק מתנות לחלוצים.

לא יודע.

2. Eric Cantona Member

המקפאייס מתקרבים לסגור את עניין דאגלס
    http://www.talksport.co.uk/sports-news/foo...ian-star-175764

לדבר אחר. אני מעוניין לנסוע לראות משחק של המגפאייס העונה. שלחתי הודעות פרטיות לכמה אוהדים כאן ומקווה שתענו לי, תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/12
  3. Mellow29 Kopite

יצא לי גם לנסות לשלוח פרטיות בעניין אחר לחבר'ה מניוקאסל פה ואני לא בטוח שהם נכנסים לתיבת ההודעות הפרטיות. כאן קריאה למגפייז בפורום אייסוקר מטעם קאנטונה ומטעם אנוכי: כנסו לתיבת ההודעות הפרטיות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Magpie22 Member

אריק קנטונה
    שלום לך.

כנס בבקשה לפייסבוק.
    אוהדי ניוקאסל יונייטד בישראל.

יש לנו דיון מעולה והמון חבר'ה טובים.
    ישמחו לעזור לך

5. Magpie22 Member

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/12
  6. Magpie22 Member

7. Eric Cantona Member

אין ספק שנעשת עבודה טובה אצלכם במועדון שאולי תאפשר עונה טובה נוספת כמו זו אשתקד. עד כמה שידוע לי, ניוקאסל עוד לא סיימה את מסע הרכש לקיץ. מתוכננים להגיע עוד כמה שחקנים.

8. golding מנהלים

מרשים מאוד, לדעתי דבושי שחקן טוב שיכול להצליח בליגה האנגלית. לטעמי אתם רחוקים שחקן אגף מוכשר אחד מהתמודדות על מקום בליגת האלופות.

9. מזגן Member

לא הכרתי אותו לפני. אבל ביורו הוא מאוד הרשים אותי. נראה לי כמו רכישה מצוינת.

10. מזגן Member

למה אתה מזלזל בצ'לסי? אני בטוח שאם האזארד ומאטה יתנו עונה טובה הם בטוח יסימו ברבעיה הראשונה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

11. golding מנהלים

אאוץ' :)

למען האמת, הרבה גורמים ישפיעו על העונה של צ'לסי ואני לא באמת בטוח מה יקרה. אני רוצה לחשוב שלמקום בליגת האלופות נגיע בצורה נוחה, אבל כיוון שסיימנו במקום השישי שנה שעברה אני כבר לא יודע כלום!

12. JohnTerry26 Member

יודעים לעשות עסקים בניוקאסל... החתמה נפלאה. מאוד מפתיע אותי שקבוצות כמו ריאל ואינטר שצריכות מגן ימני לא הלכו עליו כמוכם. אחד הטובים בעולם בתפקיד שלו כרגע.

13. סדרו קייטע Member

יש שני מאפיינים מוזרים מאד בעליה של ניקאסל בשנתיים האחרונות. החתמה הנהדרת של דבושי מדגימה את שניהם.

1. זו קבוצת טופ 6 שנבנתה למעשה מכספי מכירה של שחקן אחד ואפילו לא טוב במיוחד. כל השחקנים שניוקסאל הביאה מאז מכירת קרול (דמבה בה, סיסה, קבאי, דבושי, סנטון) עוד לא מגיעים לעלות המכירה שלו. הרי מבחינה מקצועית נטו, רק החתמה של דמבה בה בהעברה חופשית במקום קרול כבר מהווה שיפור מקצועי. איך שלא מסתכלים על זה, זה מקרה פשוט מדהים וייחודי בהיסטוריה הזכורה לי של הכדורגל.

לא נעים לכתוב את זה (כי אני מעריך אותו מאד כאישיות כדורגל), אבל האמת היא שדלגליש עזר הרבה יותר לניוקסאל כמנג'ר ליברפול מאשר כמנג'ר ניוקאסל.

2. מדובר הרבה על ההחתמות המרשימות והחכמות של ניוקאסל. האמת היא שבפועל אין פה איזו גאונות יוצאת דופן. זו לא עבודת סקאוטינג ברמה של אודינזה. לא צריך להיות גאון כדורגל כדי לדעת ששחקני מפתח באליפות של ליל ושחקני נבחרת צרפת, הם יעדים מצוינים לרכישה בסכומים של חמישה ושבעה מיליון פאונד. לא צריך להיות גאון כדי להבין שדמבה בה בהעברה חופשית הוא החתמה טובה. אפילו הפוטנציאל של בן ארפה היה ידוע מראש וזה היה מהלך הגיוני לחלוטין לקבוצה בסדר גודל של ניקאסל ללכת עליו בעלות כזאת.

ההחתמה היחידה שלהם שהייתה הברקה רצינית היא סיסה שבסך הכל הגיע בסכום שבשעתו נחשב ללא נמוך ומקבוצת תחתית בגרמניה. השאר היו מהלכים מובנים מאליהם שרק מעלים את השאלה למה קבוצות אחרות לא נקטו בהם.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/12
  14. JohnTerry26 Member

סיכמת את זה יפה קייטע. אבל האמת היא שלמשל קבאי, שראיתי אותו די הרבה בליל בעונת הדאבל שלהם, לא היה כזה בולט באיכויות שלו. אני לא חשבתי עליו כשחקן הרכב בנבחרת צרפת. הופתעתי שקבוצה כמו ניוקאסל (שעונה לפני סיימה בתחתית) הצליחה להחתים אותו, אבל לחשוב עליו כשחקן פוטנציאלי להרכב של צרפת ולמשל קבוצות כמו צ'לסי ויונייטד שהוא יכול להיכנס אליהן, זה היה קצת לונג שוט בשביל מה שהוא עשה בליל. לפחות ממה שאני ראיתי. אותו דבר לגבי בה, שהיה טוב מאוד אצל אברם, אבל מי ציפה ממנו לתת כזו חצי עונה מדהימה כמו שנתן בניוקאסל בעונה שעברה? נכון שלא צריך להיות גאון, ואני שותף לתמיהה לגבי למה קבוצות אחרות לא פועלות באותה צורה, אבל יחד עם זאת יש פה "הימורים" יפים של פארדיו שבסופו של דבר לקחו את הקבוצה כמה וכמה צעדים קדימה. יותר מהמצופה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/12
  15. nadav dashti Member

קייטע אתה צודק בדברים שלך שהם לא הביאו שחקנים משום מקום, אבל עדיין התחזיות ניבאו שבעונה שעברה ניוקאסל תסיים במקום 10 ומעטה. מבחינה התקפית היה להם קאדר מרשים, אבל ההגנה שלהם הייתה בינונית. תוסיף לכך שהם איבדו את אנריקה, בארטון ונולאן שהם היו לפני שנתיים חלק מהשלד של ניוקאסל. אף אחד לא ציפה/ידע שיהיה להם את אחד השוערים הטובים בפריימרליג, אף אחד לא חשב שהצמד הטיילורים, שהם שחקנים בינוניים פלוס יתנו עונות אדירות, אף אחד לא ציפה שקאבאיי התאקלם מהר בפריימרליג ושבה יהיה גניבה ואז בינואר יביאו את סיסה.
    דווקא אני חושב לגביו אתה טועה, זה שחקן שלפני 2 עונות נתן מעל 20 גולים בבונדסליגה והוביל את פרייבורג למקום טוב בלי שחקנים גדולים לידו.
    ניוקאסל צריכה עוד איזה 2-3 שחקנים לקאדר, מבחינת הרכב זה נראה לא רע, השאלה הציפיות שלהם, כי ליגת האלופות עדיין קשה לי לראות אותם מגיעים, אבל עדיף לראות איך הם מסיימים את החלון או לחילופין לחכות לאוגוסט.