- ניוקאסל לקראת עונת המשחקים הקרובה -

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י AVIHAYHALAK, ‏10/7/03.

1. AVIHAYHALAK Member

אחרי עונה טובה,שדי איכזבה בסוף, הניוקסאל מתחילה עונה חדשה.

לאחר האכזבה שנה שעברה,כאשר היא הייתה בטוחה שהיא תרוץ עד הסוף

לאליפות,והתאכזבה,השנה ניוקסאל פותחת עונה,במטרה להשלים את החסר,אליפות

או לפחות גביע אנגלי.

לדעתי חייב חייב העונה תואר מ1929 אין אליפות והעונה בתקווה שהצעירים

ג'נאס,אמאובי,לואה לואה ובלאמי ייתנו את הטון לאחר עונת "ניסיון" שלהם.

לגבי הוגו ויאנה אני מקווה שהוא יחזור מהפציעה שלו חד ושהיא לא גמרה לו

את הקריירה.
    העונה תכלול את שירר הותיק והמצוין,בלאמי הכישרוני אבל האגויסט,

גיבן המצוין,והרכש החדש לי בויר.

בנושא זה נעסוק בכל מה שקשור לניוקסאל.

העברות,שמועות,ויכוחים על יכולתו של בלאמי,ומי יותר טוב החלוץ ההולנדי של

ארסנל או שירר.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכותי על רישומך לפורום.
    ועכשיו בוא נתחיל לדבר.
    ניוקסאל בהחלט קבוצה טובה.
    יש לה שילוב מצוין בין שחקנים צעירים וותיקים,ומאמן טוב ובעל ניסיון.
    היא בהחלט נחשבת כמועמדת לאליפות,אבל אני לא רואה אותו לוקחת אליפות.
    חסר לה את השחקן הכוכב,שיוכל לקחת אותה על הגב,שינהיג אותה,שיבלוט מעל השאר.
    ליוניטד יש כמה כאלה,ככה גם לארסנל,אפילו לליברפול יש כאלה,לארסנל אין.
    מצטער,שירר הוא סקורר מצוין אבל לא מסוג השחקנים האלה,גם לא דייר,וכמובן שלא בויר.
    כשניוקסאל יביאו את אותו כוכב,אותו שחקן שיוכל לסחוב את הקבוצה על הכתפים,אז יהיה להם סיכוי ממשי ללכת עד הסוף.
    השנה,הכי טוב שהם יכולים להשיג,זה להיצמד למנצ'סטר ולארסנל כמה שיותר רחוק,כמו בעונה הנוכחית,לא יותר.
    אבל כמובן שמועד ההעברות לא נגמר,ויכול להיות שניוקסאל יביאו את השחקן הזה שחסר כדי להשלים את הפזל.
    בכל מקרה,ניוקסאל הולכת להיות קבוצה מאוד חזקה שנה הבאה.

3. AVIHAYHALAK Member

לדעתי שחקן ןשייכול לקחת ותנו על הכתפיים זה ג'נאס הצעיר שהוא שחקן

תותח עם פוטנציאל להיות כוכב ברמה עולמית.

ואולי נביא את קלוייברט שהוא שחקן שחקן ובע"ה נהיה יריב איכותי ליוניטד

ולארסנל ואולי גם לליברפול ולצ'לסי על האליפות.
    הפעם עד הסוף.

4. Fernando Cavenaghi Member

זה לא היה 1927 פעם אחרונה שדאייר זיבל את השכל עם שעשועון ניוקאסל או משהו כזה?

ויש לי הרגשה שקשר טוב יוכל להביא אליפות לסט ג'יימס פארק. אבל זה רק אני...

5. Julian Joachim Member

האליפות האחרונה ב-1927, בהחלט.

ולא, קשר זה לא מה שיביא אליפות. לעומת זאת קלייברט... אולי. אבל בעצם, גם לא. הקבוצה הזאת חייבת להשיג שני מגנים ראויים. לפני זה אין טעם לדבר על משהו משמעותי.

6. ofer16 Member

משה, זאת הגדרה מעניינת לזקן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

שירר אמור להיות המנהיג של הקבוצה, והוא אכן משפיע רבות על שאר חברי הקבוצה, אבל בגילו הוא לא יכול להוביל קבוצה כמו ניוקאסל לאליפות. בכלל, אני לא מאמין שיש שחקן בעולם שאם היה משחק בניוקאסל הוא היה מצעיד אותה לאליפות. זה פשוט לא עובד ככה בכדורגל המודרני. ג'נאס צעיר מדיי. צריך לחכות ולראות אם הוא יתפתח להיות מנהיג.

מה שניוקאסל צריכה זה מגן טוב (אולי אפילו שניים), בלם שישחק ליד וודגייט, וחלוץ לעתיד שיחליף את שירר. דאייר, שולה אמואבי הוא לא חלוץ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אני בעד טרייד: תנו לאיפסוויץ' את בראמבל וכסף, וקחו את דארן בנט. כמובן שבגלל שאנחנו מקבלים את בראמבל סכום הכסף צריך להיות גדול מאוד... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

7. ליהי Member

עופר,אני מסכימה איתך חלקית.

שירר,כמו כל חלוץ לא משביח עם השנים אבל לפי דעתי הוא יוכל להנהיג את ניוקאסל לאליפות,למה לא? זה לא שהוא חלוד או משהו בסגנון ,הוא נתן עונה ממש נפלאה. מה שכן, אסור בתכלית האיסור לבנות עליו. העונה שירר עשה שלושת רבע עבודה מול השער כשבלאמי היה (כרגיל,איך לא? מתי לא?) בנבדל, או חולם,או סופר ציפורים בשמיים או משהו כזה. אסור לניוקאסל לסמוך על שירר,עם כל הכבוד,שהוא זה שיביא להם שוב, נצחונות על מגש של כסף.

אני מסכימה גם עם פולדש לחזק את ההגנה של המגפיס,ורצוי מהר. אני מציעה לסר בובי-אלצהיימר-רובסון לוותר על תחביב הקשרים ולהתחיל לבנות לקבוצה שלו הגנה. ורצוי מהר.

8. ofer16 Member

ליהי, תראי את המשך הפיסקה:
    אף שחקן, כולל ראול, נסטה וזידאן, לא יכול להביא לקבוצה כמו ניוקאסל אליפות על חשבון מאן יו, ארסנל או צ'לסי (במידה שהיא תתחזק כפי שאברמוביץ' מבטיח). השיטה צריכה להיות יציבות ומשחק קבוצתי, לכן עדיף להשקיע במאמן טוב ובחיזוק נקודות חלשות, ולא ברכישת איזה גלאקטיקו.

9. ליהי Member

תראה, אבל אני לא חושבת שרובסון הוא לא מאמן טוב. עזוב את הסטייה הקטנה בקשר לקשרים שהתפתחה לה בזמן האחרון אצלו.

ברור שצריך יציבות ומשחק קבוצתי אבל חוץ מהמפלה הגדולה בסוף העונה, אני לא זוכרת שלניוקאסל היתה בעיה עם זה... :?

10. ofer16 Member

לא אמרתי שרובסון לא מאמן טוב, ולא קראתי להחליפו. נכון שניוקאסל שיחקה קבוצתי השנה, וזו צריכה להיות השיטה שלה. בשום פנים ואופן לא לקנות שחקן שיהיה הכוכב הבלתי מעורער של הקבוצה ושהיא תתבסס עליו.

11. Julian Joachim Member

חשבתי על זה קצת, ובמידה ולא נראה מכירה של שחקן חלק קדמי של ליברפול, קיואל בטוח יתופקד כקשר שירכז את המשחק, מה שלדעתי הופך את הקבוצה עם המאמן הכי גרוע בליגה למועמדת לאליפות עוד פעם.

מצד שני, אני חשבתי שהם ייקחו אליפות העונה אז עזבו.

12. ליהי Member

פולדש, ומצד שלישי אתה מדבר על ליברפול בדיון על ניוקאסל
    אז אולי באמת כדאי לעזוב :wink:

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

עופר אני מציע טרייד שלא יקפח אותכם.....

קחו גם כסף, העיקר שתיקחו מפה את בראמבל..... תאמין לי שאני מעדיף להמשיך לראות את ניקוס דאביזאס כובש בצרורות (לא משנה לאיזה שער), מאשר לראות את בראמבל מאחורה.....

האליפות האחרונה של ניוקאסל בהחלט הייתה ב1927..... התואר האנגלי האחרון ב1955 (גביע), ובכלל התואר האחרון היה ב1969 (גביא אופ"א של היום, הירידים של פעם).

ועוד משהו,
    הוגו ויאנה כבר חזר מהפציעה שלו, וכמו שהוא היה נראה בסיום העונה, הוא חזר לא רע. הוא כבש את שני שערי הליגה היחידים שלו בניוקאסל בשלושת המחזורים האחרונים. אני מניח שאין לזה משמעות מבחינת כושר, אבל אולי הוא איבד את פחד הבמה שלו. בכל מקהר בניוקאסל עושים לו המון כבוד, לאחר שהוא אמר לא פעם שהוא רוצה לעזוב את הקבוצה, ומנסים להתחנף לו שמה..... מיותר לדעתי.

ואני לא מבין מה הבעיה שלכם עם שירר.... הוא חלוץ מעולה, עדיין בין הטובים באנגליה, הוא יכול לתת 20 גולים בשנה באנגליה בקלות, דיי רדו ממנו..... תראו איזה ניסים ונפלאות ברגקאמפ עושה בגיל 39. כל עוד יש לשחקן את זה, הוא יכול להמשיך עד מתי שהוא רוצה. תשאלו את ניסים כהן.

14. AFC Member

39? נסה 34 (עוד מעט 35). לא אמרתי כלום על שירר - חוץ מזה שזה פשע להשוות אותו לדניס. ברור שהוא חלוץ מצוין.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשע להשוות אותו לדניס? תגיד אתה שומע את עצמך? חלאס כבר עם ההקצנות בני, זה באמת מעצבן.

בפעם הזאת אתה באמת לא אמרת כלום על שירר, אבל אחרים כן....: