ניוקאסל 05/06 -הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י NewcastleFan, ‏8/6/05.

1. KirkH Member

בקושי חמש דקות של תקציר ובכל זאת סקוטי פארקר הספיק לחלץ יותר כדורים מאשר טרטל מייק חילץ בשנתיים שלו בשיפודייה. העיקר שסוון ממשיך להחמיא לו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

2. toon-UPON-tyne Member

פרקר ואמרה מהווים מרכז שדה ענק. אם הם יישארו בריאים אני יכול לראות עתיד הרבה יותר ורוד.
    לא עוד שחקנים מטיבם של אמדי פייה ולי בוייר למיניהם. בכלל הקישור של ניוקאסל נראה נהדר עם נזוגביה וסולאנו באגפים, ואם דייר יחזור אי-פעם לכושר ליותר משבועיים יתווסף גם המימד של המהירות והאנרגיות ההתקפיות הנהדרות שלו.
    איזה כיף לקצת תקווה אחרי שנה וחצי פסימיות.

באמת מפתיע שפרקר לא קיבל זימון לנבחרת בכושר המצוין שהוא מפגין בחודשיים האחרונים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/06
  3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת עצוב לראות את קול הענות החלושה שבה שירר מסיים את הקריירה שלו. כזה סקורר ענק זוכה לשירת ברבור די עלובה עם קבוצה בעלת הגנת מסננת והתקפה חסרת מעוף.
    מעניין אם ניוקאסל יפיקו לקחים מהטעויות של העונה. בומסונג, השחקן הכשרוני היחיד בהגנה של המגפייז (שגם הוא לא היה בהרכב אתמול בגלל השעייה) הוא הדבר המעודד היחיד בקבוצה הזאת.
    סטיבן קאר היה פשוט גרוע אתמול. סטרטפורד קרא לאלן שירר "גרידי" בדיון של יונייטד, אז מה נומר על קאר? אני כל כך שמח שהבחור הזה רק אוכל חרא הן מבחינת יכולת אישית והן מבחינת כושר משחק. המניאק היה סוחט אותנו מדי עונה בשאלות "יעזוב, לא יעזוב" ומאז שהוא עזב רק טוב לנו ורק חרא לו. רצה לעלות מדרגה וצנח חופשי.
    קצת עצוב לראות שוב את ניוקאסל מסיימת בלי כלום, ועוד עם הפסד כזה מרגיז כבר בדקה הרביעית. כל עוד לא יחליפו את הבויירים והדאיירים השחוקים וישדרגו את ההגנה, אני לא רואה אותם עולים מדרגה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/06
  4. ManUtd Fan Member

5. Arsenal fan Member

זה ככול הנראה נכון. אלן שירר נפצע וגמר את העונה, ואת הקריירה.
    http://www.teamtalk.com/football/story/0,1...1163612,00.html

משחקו האחרון יהיה משחק הפרידה מול סלטיק, ב-11 במאי. משחק שכול הכרטיסים אליו נמכרו ממזמן.

6. פלג Member

רק עכשיו שמתי לב שיש דיון על ניוקאסל. בכלל קבוצה שאני מאוד אוהב ואני חושב שיש בה הרבה כישרון. אם כבר יש קבוצה שאני מחבב באנגליה מלבד מנצ'סטר שאותה אני אוהד אז זאת רק ניוקאסל, והאמת בגלל שירר.. שחקן ענק.

אני רואה שהדיון הזה לא ממש מתעדכן... אז הינה כמה עדכונים:
    בקשר לשירר. לפניי יומיים הוא אמר שהוא כלל לא מאשים את ארקה שחקן סנדרלנד בעקבות הפציעה שייתכן ותסיים לו את הקרירה. שירר בן ה35 ערך אתמול סריקה בברך שבדקה את חומרת הפציעה וביום הקרוב יתברר לכולנו אם אכן שירר סיים את הקריקה שלושה משחקים מוקדם מין המתוכנן. מדבריו: "כדי להיות הוגן, הבחור מסנדרלנד פשוט נפל עלי" הוא אמר. "הוא נפל על החלק החיצוני של הברך שלי וזה יצר לחץ על החלק הפנימי, ומשהו השתבש שם."

שירר הוסיף: "הברך הייתה מאוד כואבת ולמען האמת, זה לא נראה טוב כרגע, אנחנו נעזוב את זה עד יום חמישי שבו אני אעבור את הסריקה, אבל אנשי הרפואה שלנו חוששים שיש קרע ברצועה". כאשר נשאל אם זה אומר שהקריירה שלו הסתיימה, הוא ענה: "יכול להיות, למען האמת. זה לא מרגיש טוב כרגע."

חלק מהראיון של לוקה לפניי יומיים:

חלוץ ניוקאסל שעלה בקיץ 9.5 מיליון ליש"ט, אלברט לוקה, מצדיע לאוהדי ניוקאסל בעבור הסבלנות שלהם אחרי שהצליח לכבוש את השער הראשון שלו במדי השחור לבן."אני שמח מאוד להשיג את השער הראשון שלי בשביל ניוקאסל, וזה משמעותי מאוד עבורי.

"זאת הייתה עונה קשה בשבילי ולהיפצע בשלב מוקדם כל כך בתחילת הקריירה שלי בניוקאסל הייתה התחלה לא טובה עבורי.

"ווינדי (ווינספר) היה טוב מאוד איתי. הוא עזר לי בכל הזמן ואני אסיר תודה לו. העזרה שלו מוערכת, ואני מקדיש את הגול שלי אליו.

"אני רוצה להודות גם לחבריי לקבוצה, בגלל שהם היו לצידי מתי שהעניינים לא הסתדרו בשבילי. כולם היו מעודדים ותומכים, ואני מודה להם גם. לבסוף, אני רוצה להגיד תודה גם לאוהדים. לא רק באנגליה, הם הכי טובים שראיתי בכל הקריירה שלי."

קרדיט לאתר: NUFCIL.IOS.ST

7. KirkH Member

וד"ש למנופפי המטפחות :aaa021:

8. פלג Member

האשכול לא מעודכן.
    שבוע שעבר נערך משחק הפרידה משירר שתולה סופית את נעליו במשחק ידידות מול סלטיק.

אצטדיון מלא הריע שבוע שעבר בניוקאסל לגדול מכולם , במשחק הפרידה לאלן שירר. סלטיק הסקוטית השתתפה בחגיגה , גם שחקני עבר של ניוקאסל שיחקו במשחק בו ניצחה ניוקאסל 2-3 משער בדקה ה-90 של אלן שירר בפנדל.בסיום המשחק הוצגה מצגת מיוחדת בשביל אלן שירר. הכנסות המשחק היו כמיליון לשי"ט שנתרמו לצדקה.

9. KirkH Member

אתה פחות מעודכן מהת'רד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

יש אשכול מיוחד לשירר...

10. THE STRETFORD END Member

הפתעה?

Newcastle midfielder Kieron Dyer was arrested after a woman complained that he had indecently exposed himself, police sources said on Thursday.

Dyer, 27, had been released on police bail without charge pending further investigation, sources said.

The investigation centred on an alleged incident at a hotel in Norwich earlier this year, sources said.

A spokeswoman for Norfolk Police would only say a 27-year-old man had been arrested and released on police bail by officers investigating an allegation of indecent exposure.

She refused to confirm or deny whether the man was Dyer.

Dyer moved to Newcastle from Ipswich for £6million in 1999 and has won 16 England caps.

The footballer's agent, Jonathan Barnett, declined to comment on the incident.

A Newcastle United spokeswoman referred all inquiries to Mr Barnett

11. spurs Member

אני חייב להגיד שזה לא מפתיע אותי

12. Jose Mourinho Member

מסכן, רחמים עליו. באמת.

מעולם לא ראיתי שחקן שעובר שנה כ"כ מסוייטת כמו שעבר קירון דאייר העונה. מעולם לא.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי הוא יכול לטעון שהמחלה המיסתורית שלו גרמה לו לעשות את זה?

הבחור נפל על השכל, לא אכחיש - היה פוטנציאל לשחקן ברמה סבירה (אף פעם לא תפסתי ממנו שחקן שמתאים לקבוצה שהולכת על אליפות), ואת מה שהיה לו הוא עושה רושם שהוא פשוט זורק לפח.