ניוקאסל 05/06 -הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י NewcastleFan, ‏8/6/05.

1. ניוקאסל בדם. Member

חבר'ה... מה אתם עושים פוזות בכלל???
    אתה אוהד של ארסנל. את מי אתם הבאת בכלל העונה??? חוץ מחלב הזה לא הבאתם אף שחקן אז מה הפוזה שלך.
    ובקשר אליך דפו... גם אתם בטוטנהאם לא קבוצה של אליפות. ניוקאסל שלי קבוצה טובה עם מאמן גרוע זה הכל.
    אתם צודקים בזה שיש לניוקאסל הגנה גרועה אבל כמה אפשר לרדת על הקבוצה אני לא מבין.
    ואם כבר מדברים ג'רמיין דפו אז תסתכל על הקבוצה שלך לעומת הקבוצה שלי.
    ניוקאסל הגיעה להישגים ב-10 שנים האחרונות. מקום 2 פעמיים וכמעט תמיד בצמרת כולל חצאי גמר באופא והשתתפות באלופות. מה אתם עשיתם??? ממש כלוםםםם אז חלאס לרדת עלינו.

בקשר לרכש...קרייג מור הגיע ויהיה טוב לצד בומסונג ועדיין לא סיימנו עם הרכש. יגיעו לפחות עוד 2 שחקנים ואז תדברו אם הקיץ היה מוצלח או לא.

2. קינג לדלי Member

ילד קודם כל תחליף שם כי "בדם" זה יותר מידי ישראלי ואנחנו יותר מידי אנגלים.
    אם אתה רוצה שיתיחסו אליך אז אתה חייב להפסיק להיעלב כי לכל אחד מותר לתת דיעה ואתה לא יכול לקחת על עצמך להיות הדובר של העיר ניוקאסל ועורך הדין של המגפייז.
    אתה רוצה שאני אכתוב לך את רשימת התארים של הספארס ושל ניוקאסל ? חוץ מזה שניוקאסל היא קבוצה שאני מאוד מסמפט.

אגב בן כמה אתה ?

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי בטוח שקרייג מור הזה מת או משהו, איך שהוא נעלם מהעולם ב-5 השנים האחרונות.

4. קינג לדלי Member

הוא כן מת רק לא הודיעו לו !

5. ניוקאסל בדם. Member

רדת על ניוקאסל זה לרדת עליי. אין מה לעשות גבר גבר...שאוהבים משהו אוהבים אותו עד הסוף. ניוקאסל היא בדם שלי ואני לא יליף כינוי.יותר מידיי אנגליים אבל גם ישראלים אז צריך לייצג גם את זה וגם את זה.

גם לכם בטוטנהאם לא חסר תקציב וחוץ מדוידס לא עשיתם רכש. אנחנו לפחות מנסים להביא שחקנים וכבר הבאנו חלק.
    בכל מקרה...גם אני מסמפט את טוטנהאם. אם יש קבוצה שנואה עליי היא מנצסטר יונייטד ששנואה באמת ואתם כאן רק יורדים על ניוקאסל. מה קרה...אז עונה אחת סיימנו מקום 14 ובכל זאת הגענו לחצי גמר גביע וחצי גמר אופא אז לא היה גרוע עד כדי כך. אז סבבה אם רוצים לרדת עלינו תרדו אבל כמה אפשר???

קרייג מור מת או לא מת מה לעשות. כולנו יודעים שניוקאסל כבר שנים רבות לא משקיעה בהגנה שלה אז זה המצב ונסתדר כמו שאנחנו.

6. THE STRETFORD END Member

ניוקאסל בדם.
    "גם לכם בטוטנהאם לא חסר תקציב וחוץ מדוידס לא עשיתם רכש"
    "אם יש קבוצה שנואה עליי היא מנצסטר יונייטד ששנואה באמת "
    "אז עונה אחת סיימנו מקום 14 ובכל זאת הגענו לחצי גמר גביע וחצי גמר אופא אז לא היה גרוע עד כדי כך"

ליצן,לך תמכור תותים.

7. MUFC - 1878 Member

אים כבר הקבוצה הכי שנואה על הג'ורדיז המלוכלכים זאת סאנדרלנד

8. Rudess Member

קרייג מור האוסטרלי, סגר בניוקאסל.

9. spurs Member

אל תדאג לנו חוץ מדוידס עשינו עוד רכש ובניגוד אליכם רכש חכם ולחצי גמר הגעתם במלך הפוקסים מפוקסלנד ואתה אמור לשנוא את סנדרלנד ובורו סקוטי אחד

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה רכש מאסיבי העונה, כי את זה כבר היה לנו בעונה שעברה. חיזקנו את המקומות הנכונים ואני גאה בכך. הבאנו שלושה שחקנים שלא שילמנו עליהם אגורה, רק על המשכורות שלהם, ובהכנות זה נראה נפלא.

במה כן השקעתם? יפה, שדרגתם את הקישור ועכשיו הסגל שלכם טובע מרוב קשרים איכותיים. רק מה, אין לכם חוד ראוי עם שירר שכבר לא פוגע כמו פעם, עם אמיאובי שלא זז ואת צ'ופרה שתסלח לי, פשוט לא זה, אז מה שווה הקישור הזה? ועל ההגנה בכלל עדיף לא לדבר, אני כל כך שמח שלקחתם מאיתנו את סטיבן קאר הליצן, שחררתם את אוליבייה ברנאר ובשביל מי? פאקינג סלסטין באבאיארו!

ולהרגיע בבקשה. כולם.

11. ניוקאסל בדם. Member

אתה צודק...שירר לאט לאט גומר את הסוס. את השערים לו הוא ימשיך להבקיע כל עוד ישחק אבל זה נכון שההתקפה שלנו כרגע חלשה אבל לא לשפוט.ץ יש עוד שבועיים לפתיחת הליגה ויגע חלוץ נוסף שישנה את המילים שלכם.

*דבר המנהל - טראש טוק? לא בבית ספרנו. למתן את הדיבור*

ואם כבר מדברים על סנדרלנד ובורו מה יש לי לשנוא אותם...הם לא מאיימים עלינו. ופוקס לא פוקס אנחנו הגענו לשם ואתם לא אז ככה שזה לא משנה את העובדה שעשינו יותר מכם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/7/05
  12. MUFC - 1878 Member

בקצב הזה תיפגשו עים סאנדרלנד
    בורו הרבה יותר מאיימים מכם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/7/05
  13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק תזכורת שכבר נאמרה על גבי הפורום. בעשר השנים האחרונות - לניוקאסל יש 0 תארים, לנו לפחות היה גביע ליגה.

14. קינג לדלי Member

אבל אתם מועדון של כורי פחם !

15. ניוקאסל בדם. Member

ניפגש עם סנדרלנד ובורו נראים כמאיימים.
    בכל מקרה אני מדבר בכללי ולא ספציפית על עכשיו.

בכל אופן הבנתי שאתם שונאים את ניוקאסל.שיהיה לכם לבריאות עם זה וכנראה שהכל בא מתוך קנאותתתתתתתתתתת.