ניוקאסל 2008/9 - יורדים ליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Magpie22, ‏6/7/08.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריקלמה1, לא הייתי נופל גם מחוסה אנריקה שהוא מגן די טיפש שלא יודע לעשות הגנה.
    דווקא מגוטיירס ראו המון ניצוצות ואין לי ספק שיתגעגעו אליו שם אבל גם לא יש פיוז קצר והוא עושה רושם של שחקן קצת קפריזי, למרות שמי לא היה הופך מתוסכל במקום כזה.

מצטרף למילים על ניוקאסל, קשה, מוזר אבל אולי גם לטובה, למרות שבהחלט ניתן ועדיף לעשות בד בית עם כסף גדול בכיס. צריך לראות מי בכלל יחזיק את הקבוצה בעונה הבאה, אם זה עדיין יהיה מייק אשלי ולראות איך הם יעשו את זה. אני לא מאמין שהם יחזרו תוך עונה לליגה הבכירה - קבוצות עם מסורת ומשאבים ירדו בעבר ליגה וכמעט מעולם לא עשו זאת תוך עונה אחת - המעבר קשה ודורש התאמה. זה עלול לקחת זמן, אולי זה יהיה לטובה - אבל אולי גם לרעה.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא קל לחשוב על קבוצות שהיו פחות equipped לחזור לפרמייר ליג מיד אחרי הירידה. בדרך כלל היורדות בנויות בסדר, אבל פשוט אין להן שחקנים טובים מספיק לרמה של הליגה הבכירה. אני רואה את ווסט ברומיץ' כעולה יותר סבירה בעונה הבאה מניוקאסל. זו פשוט קבוצה שמלאה בשכירי חרב או שחקנים מעבר לשיא, כאלה שפשוט לא ירצו להישאר אצלה בעונה הבאה, ואם יישארו - פשוט לא יתאימו לסגנון הדרוש בליגת המשנה. ולכן, כפי שנאמר כאן, היא תצטרך ללכת לתהליך של בנייה מחדש.

3. THE STRETFORD END Member

לשם שינוי אלן שירר דיבר לאחר המשחק ונתן תגובה עם בשר,מעניינת
    ולא כמו בימיו כשחקן וגם כפרשן כשהיה מדבר אבל לא אומר בעצם שום דבר,
    בין שאר הדברים הוא אמר בעצם את מה שמספר את התמונה כולה:

Look, you can point the finger at me, at Joe (Kinnear), at the players, at Mike (Ashley), but it really just comes down to the fact that we weren't good enough this season, nor the season before and you can go back over a number of years and it's the same.

כמות המנג'רים שעברה בניוקאסל בכמה עונות אחרונות היא מטורפת,
    כל אחד עם תפיסת העולם שלו,כל אחד הביא שחקני רכש שחשב שמתאימים לשיטה שלו
    וכשכל הזמן היו שיוניים מטעם ההנהלה וכשהיא לא ידעה להביא שקט ולתת זמן מספיק לכל מנג'ר
    אז הכל הפך להיות טלאי על גבי טלאי ובסופו של דבר הכל התפורר,
    אין בלופים בכדורגל,אפשר לשקר לאורך תקופה מסויימת אבל בסופו של דבר הריקבון סופו להתגלות.

4. spurs Member

QUE SERA SERA WHAT EVER WILL BE WILL BE NEWCASTLE ARE BOTTOM 3 QUE SERA SERA

תהנו בליגה השנייה ידידנו העורבים (כן כן יש כאן שמחה לאיד. אני לא הולך לבכות על המועדון הגדול שנפרד מהפריימירליג בדיקו כמו שלא בכתי על לידס) הגיע הזמן שקבוצה ששלוש שנים (או יותר) כבר משחקת כמו קבוצה בליג 1 גם תתקרב לשם.

לא הייתי בכלל מהמר על ניוקאסל כעולה בטוחה לשנה הבאה. נתראה בגביעים

5. ToonTastic Member

סוף ידוע מראש.לפחות מבחינתי.אם הינו נשארים זה היה פשע.וטוב מאוד שירדנו.ההתנהלות של הקבוצה הזאת בשנים האחרונות הייתה ,במקרה הטוב של דוכן ירקות בקמדן מארקט.
    קבוצה שלא מנצחת במשחק העונה.בבית,עם 52000 שדוחפים את פולהאם(ועם כל הכבוד לעונה שלהם) אז מגיע לה ועוד איך.
    אוהדים עדיין חייו על אדיי הדלק שנגמרו איי שם בעונת 2003/2004 בערך.לאט לאט הקבוצה התדרדרה ומקומות 13 ומטה היו בערך המקומות שהקבוצה סיימה בהן(חוץ מעונת 05/06 שאיכשהו סימנו מקום 7) ולמרות זאת הציפיות היו כל קיץ - בשמיים.
    אי אפשר להצליח עם שינויי מאמנים כל שני וחמישי.אי אפשר להצליח עם בחירת שחקנים מצחיקים ושאיפות של "קבוצת צמרת" וסגל אפור כמו מזג האוויר בניוקאסל.השיא של המשבר הזה הגיע במאי 07 עם הגעתו של הבעלים/לייצן ומשם כבר אין צורך לפרט.
    הרבה אוהדים פה חושבים שזה לא בעיה והקבוצה תחזור תוך שנה חזרה לפרמיירליג.אבל לדעתי זה לא הולך להיות כזה פשוט.CCC זה לא פשוט בכלל.ועם סגל הפרימדונות שיש במועדון שלא בנויי למשחקים קשוחיים אז זה הולך להיות קשה.קשה מאוד.נקווה שרוב הסגל ישוחרר .יבנו על הסגל הצעיר(יש שחקנים מצויינים באקדמיה.רובם שחקנים זרים)+שחקנים שמנוסיים בCCC ומשם לנסות להתקדם.
    כמובן שקודם כל צריך למנות מאמן אם שירר לא ישאר.ומי יודע.אולי מתישהוא נחזור בחזרה לפרמיירליג.

6. קינג לדלי Member

דווקא שחקנים כמו באט ונולאן נראים מתאימים מאוד לליגה הזאת.גם מבחינת הרמה וגם מבחינת ההקרבה.
    גם טיילור שאני לא ממש מחזיק ממנו אבל ברור לי שיש לו לב ענק.
    הבעיה הגדולה היא הנפילה הגדולה בהכנסות מהסקיי והחוזים הגדולים של השחקנים.
    מעניין מאוד מה שיתרחש אצלכם בקיץ.

ונסיים בבדיחה קטנה.

ממשטרת ניוקאסל נמסר שארון הגביעים נפרץ.מה שנגנב היה השטיח.

יאללה בחזרה למכרות.

7. ToonTastic Member

פיי יא אללה.לדלי.איפה הימים שהיתי צוחק עליכם ועל הדגים מדארליגטון.עוד מעט אנחנו עוד נפגוש את דאלינגטון במשחק ליגה.......

ניקי באט?? שחקן גמור.נכון שיכול להתאים.אבל הוא כבר ממזמן גמר את הסוס.שיפרוש ויעבור לקריירה אחרת.
    קווין נולאן.בהחלט מתאים.אבל לא ברור אם ישאר.בקשר לחוזים של השחקנים.כמעט ברור שאף אחד לא ישאר כאשר השמות הבולטים הם אובה ויונאס.אהה וגם אואן בקריירה שלו במועדון יש יותר פציעות משערים.גם כן שחקן גמור.
    טיילר אמר שישאר.אבל TALK IS CHEAP.נראה.בנתיים צריך להוריד מפות חדשות לGPS שאוכל לדעת היכן בדיוק האיצטדיונים בסוונסי,בלקפול ולסטר.

8. Bensh Member

כן. בטח גם צ'אבי אלונסו, פרננדו טורס, חוסה ריינה, אלברו ארבלואה, ססק פברגאס ועוד כמה שמות שאני לא זוכר על הבוקר מעידים על ההבדלים, לא?

אני גם יכול לתת אקסיומה? ספרדים מצליחים באנגליה, אנגלים לא מצליחים בספרד. הא!

9. קינג לדלי Member

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/09
  10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקהאם ואוון לא הצליחו בריאל? מבחינה אישית, אני חושב שהם בהחלט כן.

אותי מעניין לדעת אם אוהדי ניוקאסל, שבזמנו חגגו את עזיבתו של פרדי שפארד, לא מצטערים שנשאר במקום שיבוא מייק אשלי.

11. wolf89 Member

אני זוכר בדפור הוא היה שחקן נחמד מאוד. ואז, הוא הגיע לניוקאסל.
    מדבר שחור-לבן.

12. Strawberry Fields Member