ניוקאסלvsמנצ'סטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י smog, ‏21/8/03.

1. smog Member

נתחיל בוידוי קטן:
    אני לא ממוחה גדול לא בכדורגל ולא בליגה האנגלית ולמען האמת
    אפשר להגיד שיחסית לתותחים של 155 מ"מ כמו dyer וליהי אני סתם איזה
    גלילון עלוב (סליחה על הדימויים אבל אני בצבא... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx ).

אבל כשמדובר באהבה לא צריך להיות מומחה...

כבר ב1994 הייתי צופה בכדורגל אנגלי ונדלקתי על הקבוצה הזו עם המדים המגניבים של השחור לבן ומאז ועד היום עם כל גול מטופש שאנחנו חוטפים
    וכל שער שאנחנו מכניסים בטעות גורמים לי להתרגשות.

והמשחקים נגד מנצ'סטר תמיד נכנסו אצלי בזיכרון לפנתיאון...לא היה משחק אחד
    משעמם שאני זוכר.

אז נכון שהתוצאה ביום שבת הקרוב לא תקבע כלום, כי זו רק ההתחלה וגם בעונות שניצחנו ואפילו הבסנו אותם הם לקחו אליפות אבל בכל זאת כל עונה גדולה חייבת להיפתח בסיפתח מוחץ ומה יכול להחשב לסיפתח מוחץאם לא ניצחון נגד השדים האדומים והמסריחים...

2. Liam Member

דבר ראשון אני חייב לציין שאתה צודק.....צריכים לנצח בשבת.
    אבל לא כי כל עונה צריכה להתחיל בסיפתח גדול (גם, אבל לא רק)....
    צריך לנצח מהסיבה הפשוטה שמולנו עומדת המפלצת הגדולה ממנצ'סטר
    שמאיימת לבלוע את כל הליגה האנגלית!.... וכל פגיעה באגו הנפוח שלה רק מועיל לליגה
    וחוץ מזה ... זאת מנצ'סטר.... אין צורך להוסיף!
    והיו משחקים משעממים בין השתיים בעבר.... כמו למשל האפס אפס המשמים לפני 3 עונות...

3. toon-UPON-tyne Member

אני שומר על זכות השתיקה עד לאחרי המשחק...

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה ניוקאסל אתם קבוצה סימפטית ומיותר לציין שכולנו איתכם בשבת!!! יאללה תנקמו את ההפסד ליונייטד (6-2 :cry: ).
    אגב עם יתרון הביתיות של ניוקאסל ועם זה שהיא קבוצה טובה וקבוצה ביתית מובהקת, אני עדיין צופה בפסימיות מרובה ניצחון לרוד ואן-גול וחבורתו, כי הם נראים כרגע בכושר מעולה..... נקווה שאני מנחס.....

אגב liam, זה לי-עם או ליאם כמו ליאם גלאגר מאואזיס? כי אם זה ליאם אז אני השם הזה.... זה השם הכי אנגלי שיש בעולם (יחד עם יו ונייג'ל...).

5. toon-UPON-tyne Member

ועוד דבר, לא שאני לא שמח לראות אוהדי ניוקאסל אבל מאיפה פתאום מציצים כל מני אוהדים של ניוקאסל פה... ודרך אגב SMOG השם שלך הוא כינוי לאוהדי מידלסבורו ככה שבתור אוהד ניוקאסל הוא לא ממש מתאים...

בלי קשר, בסוף אני בטוח שאני יראה איזה "אוהד" של ניוקאסל שיקרא משהו לא נכון באינטרנט ויתחיל לקרוא לעצמו MACKEM :?

6. Liam Member

זה בדיוק כמו ליאם גלאגר מאואזיס....

7. Liam Member

אוהדי ניוקאסל לאט לאט יוצאים מהחורים שלהם
    אנחנו עוד נשתלט על העולם! :twisted:

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברוכים הבאים לכל החדשים. המנהלים בד"כ הם אלו שפותחים דיונים על המחזורים ולא פותחים דיון לכל משחק בנפרד לכן מחר יפתח דיון כולל על כל המחזור ושם נוכל לדון על המשחק הזה.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קבלו תיקון, אתם בכיף יכולים לפתוח דיון על המחזור אבל שידובר בו על כל המשחקים ולא רק על משחק ספציפי או שניים.

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx חחחחח הרגת אותי... ובלי שום קשר אני הבאתי את רוב אוהדי ניוקאסל לפה... שימו לב נפתח דיון על המחזור ובו אתם מוזמנים להגיב על המשחק הזה, וגם על משחקים אחרים. גו ג'ורדיז!